>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

stówka dziennie w sts!!

kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
otwieram nowy temat, będę grał inaczej niż w poprzednim(można zamknać) w poprzednim grałem zbyt dużymi stawkami jak dla mnie, wychodziłem na plus ale jak dla mnie zbyt dużo pieniędzy zamrożonych chwilam.
Wchodzę z nową inicjatywą, obstawiam dziennie 100 zł w sts tak żeby miec na dzien stówkę na ✅
dziś stawiamy 100 zł na
radwańska wygra 1.30
polska u 19 strzeli gola 1.3
eliminacje MŚ (azja) ZAE strzeli gola 1.55
możliwa wygrana 230 złotych
⛔ 100
___________________________________
skorzystałeś daj reputkę pozdro i z fartem ✅ :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 72

siargiej

Użytkownik
nie zebym sie czepial, ale drugi kupon i od razu zlamanie zasady...gdzie tu chlodna glowa....pozdrawiam...do usuniecia
 
kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
stawka 100 możliwa wygrana 613 zł
1) D.Cibulkova 2.05 ⛔
2) Węgry u19 dnb 1.60 ✅
3) federrer 1,37 ✅
4) Lucic Baroni M. 1.55 ✅
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Jaki ma sena wypisywanie w pierwszym poscie o stawkowaniu i stowie dziennie a pozniej walenie na slepo akumusy
 
kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
jak się będą pokazywać jakieś fajne typy na lajwie to będę wrzucał. na razie wrzucam ako na dziś:
liga mistrzow pilka reczna Kiel + 2.5 kurs 1.90 ✅
szwecja kobiety u 17 wygrają kurs 2.00 ⛔
stawka 100 możliwa wygrana 335 ⛔
 
kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
aha i nie będę potrafił spełnić słów które napisałem w 1 poście, ponieważ jestem już tak bardzo uzależniony, że moja chęć ugrania coraz większych pieniędzy przewyższa kwotę 100 złotych.. więc będę grał tak jak mi się podoba i oby na plus pozdro ziomki ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
Dzisiaj w dwóch meczach ekstraklapu widzę bttsa
Wisła-Lech btts 1.70
Wrocław-korona 1.70
Stawka 200 możliwa wygrana 509 ⛔
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
aha i nie będę potrafił spełnić słów które napisałem w 1 poście, ponieważ jestem już tak bardzo uzależniony, że moja chęć ugrania coraz większych pieniędzy przewyższa kwotę 100 złotych.. więc będę grał tak jak mi się podoba i oby na plus pozdro ziomki ✅
Spokojnie też stawkuje za dużo ,za szybko chcem się odegrać ,wczoraj straciłem cały zarobek co zarobiłem bo nie stzrelili 2 goli tylko 1 i przegrali 1-3 a myślałem że pewniak ,tak to bywa jak za szybko chce się odkuć
Pozdrawiam oby było dużo zysku ????
 
kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
Dzisiejszy dzień na ✅ 140 pln jestem wkurzony bo miałem wypad do Kassel po samochody i nie mogłem graf lajwika, .za to na jutro mam naprawdę mocnego beta z zaplecza Bundesligi dostałem insidera od kuzyna z Niemiec mianowicie w meczu lotte z Salem będzie btts, ja wierze Dustinowi i wbijam w to za 12 stówek oby na ✅ przed zagraniem zobaczcie sobie na ostatnie kilkanaście meczy lotte i zadajcie sobie pytanie JAK NIE TERAZ TO KIEDY???
LOTTE-AALEN typ BTTS
STAWKA 1200 kurs w sts 1.90 możliwa wygrana 2 koble ⛔ 1200
 
kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
kupon nr.3 WARIACIK
Górnik Łęczna wygra + btts w meczu 9.25 ✅
Liverpool-Everton remis + btts w meczu 4.55 ⛔
stawka 50 możliwa wygrana 1852
 
Do góry Bottom