>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

stówka dziennie w sts!!

kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
otwieram nowy temat, będę grał inaczej niż w poprzednim(można zamknać) w poprzednim grałem zbyt dużymi stawkami jak dla mnie, wychodziłem na plus ale jak dla mnie zbyt dużo pieniędzy zamrożonych chwilam.
Wchodzę z nową inicjatywą, obstawiam dziennie 100 zł w sts tak żeby miec na dzien stówkę na ✅
dziś stawiamy 100 zł na
radwańska wygra 1.30
polska u 19 strzeli gola 1.3
eliminacje MŚ (azja) ZAE strzeli gola 1.55
możliwa wygrana 230 złotych
⛔ 100
___________________________________
skorzystałeś daj reputkę pozdro i z fartem ✅ :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 72

siargiej

Użytkownik
nie zebym sie czepial, ale drugi kupon i od razu zlamanie zasady...gdzie tu chlodna glowa....pozdrawiam...do usuniecia
 
kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
stawka 100 możliwa wygrana 613 zł
1) D.Cibulkova 2.05 ⛔
2) Węgry u19 dnb 1.60 ✅
3) federrer 1,37 ✅
4) Lucic Baroni M. 1.55 ✅
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jaki ma sena wypisywanie w pierwszym poscie o stawkowaniu i stowie dziennie a pozniej walenie na slepo akumusy
 
kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
jak się będą pokazywać jakieś fajne typy na lajwie to będę wrzucał. na razie wrzucam ako na dziś:
liga mistrzow pilka reczna Kiel + 2.5 kurs 1.90 ✅
szwecja kobiety u 17 wygrają kurs 2.00 ⛔
stawka 100 możliwa wygrana 335 ⛔
 
kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
aha i nie będę potrafił spełnić słów które napisałem w 1 poście, ponieważ jestem już tak bardzo uzależniony, że moja chęć ugrania coraz większych pieniędzy przewyższa kwotę 100 złotych.. więc będę grał tak jak mi się podoba i oby na plus pozdro ziomki ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
Dzisiaj w dwóch meczach ekstraklapu widzę bttsa
Wisła-Lech btts 1.70
Wrocław-korona 1.70
Stawka 200 możliwa wygrana 509 ⛔
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
aha i nie będę potrafił spełnić słów które napisałem w 1 poście, ponieważ jestem już tak bardzo uzależniony, że moja chęć ugrania coraz większych pieniędzy przewyższa kwotę 100 złotych.. więc będę grał tak jak mi się podoba i oby na plus pozdro ziomki ✅
Spokojnie też stawkuje za dużo ,za szybko chcem się odegrać ,wczoraj straciłem cały zarobek co zarobiłem bo nie stzrelili 2 goli tylko 1 i przegrali 1-3 a myślałem że pewniak ,tak to bywa jak za szybko chce się odkuć
Pozdrawiam oby było dużo zysku ????
 
kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
Dzisiejszy dzień na ✅ 140 pln jestem wkurzony bo miałem wypad do Kassel po samochody i nie mogłem graf lajwika, .za to na jutro mam naprawdę mocnego beta z zaplecza Bundesligi dostałem insidera od kuzyna z Niemiec mianowicie w meczu lotte z Salem będzie btts, ja wierze Dustinowi i wbijam w to za 12 stówek oby na ✅ przed zagraniem zobaczcie sobie na ostatnie kilkanaście meczy lotte i zadajcie sobie pytanie JAK NIE TERAZ TO KIEDY???
LOTTE-AALEN typ BTTS
STAWKA 1200 kurs w sts 1.90 możliwa wygrana 2 koble ⛔ 1200
 
kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
kupon nr.3 WARIACIK
Górnik Łęczna wygra + btts w meczu 9.25 ✅
Liverpool-Everton remis + btts w meczu 4.55 ⛔
stawka 50 możliwa wygrana 1852
 
Do góry Bottom