>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[SPRZEDAM] lub pożyczę pieniadze na Moneybookers

kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Mam do sprzedania ~100zl na Moneybookers.

▶ Jesli kupno to tylko za przelew na konto w mbanku
▶ Jesli wymiana to wymagam skanu dowodu ;-)

Jesli jakies pytania prosze o pw. Zeby sprawdzic wiarygodnosc sprawdzcie pozytywy ;-)
Pozdrawiam i zachecam do zagladania :spokodfhgfh:
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Zostalo mi jeszcze ~40pln :mrgreen: Jesli oferta bedzie atrakcyjna moge tez pozyczyc, ale tylko doswiadczonym userom ;-)
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Potwierdzam ;-) I czekam do nastepnego week :mrgreen:


Poki co oferta nieaktualna do odwolania ;-) Mysle, ze od poniedzialku znow cos bede mial :mrgreen:
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Aktualizuje ;-) Znowu mam ~100PLN na sprzedanie lub ewentualnie pozyczenie. Nowe zasady co do pozyczania, a mianowicie dla pewnosci wymagam maila ze skanem dowodu i opisem transakcji :mrgreen: No moze w niektorych przypadkach da sie dogadac :jezora: Jesli chodzi o sprzedaz to nic sie nie zmienilo interesuja mnie tylko wplaty na mbank. Pozdrawiam i Wesolych Swiat :spokodfhgfh:
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Kuzan podobnie jak ja, pożyczam 50zł oddaje 60zł+ skan dowodu.
GG napisałem w moim poście wyżej.

Oddaje kase we wtorek bo wtedy jest otwarta poczta. No chyba, że chcesz doładowania ale sądzę, że wolisz przelew bankowy ;)
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Potwierdzam transakcje Ciska i dalej bede sie odzywal ???? Mam dzisiaj strasznie duzo spraw i moge pozno odp pozdrawiam ;-)

EDIT:
Przepraszam wszystkich, ktorym nie odpowiedzialem lub dlugo odpowiadalem, ale musicie zrozumiec... sa swieta, a kazdy ma rodzine ;-) Poki co znowu oferta nieaktualna, ale w razie zmian bede temat aktualizowal ????
Zapraszam Wszystkich do odwiedzania tematu :spokodfhgfh:
I oczywiscie zycze Wszystkim mokrego poniedzialku :mrgreen:
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Aktualizuje temat ;-) Mam jakies 15zl jakby kogos interesowalo :mrgreen: Ale wszystko sie szybko zmienia wiec w razie czego pisac na pw lub gg ;-)
Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom