>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

[SPRZEDAM] lub pożyczę pieniadze na Moneybookers

kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Mam do sprzedania ~100zl na Moneybookers.

▶ Jesli kupno to tylko za przelew na konto w mbanku
▶ Jesli wymiana to wymagam skanu dowodu ;-)

Jesli jakies pytania prosze o pw. Zeby sprawdzic wiarygodnosc sprawdzcie pozytywy ;-)
Pozdrawiam i zachecam do zagladania :spokodfhgfh:
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Zostalo mi jeszcze ~40pln :mrgreen: Jesli oferta bedzie atrakcyjna moge tez pozyczyc, ale tylko doswiadczonym userom ;-)
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Potwierdzam ;-) I czekam do nastepnego week :mrgreen:


Poki co oferta nieaktualna do odwolania ;-) Mysle, ze od poniedzialku znow cos bede mial :mrgreen:
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Aktualizuje ;-) Znowu mam ~100PLN na sprzedanie lub ewentualnie pozyczenie. Nowe zasady co do pozyczania, a mianowicie dla pewnosci wymagam maila ze skanem dowodu i opisem transakcji :mrgreen: No moze w niektorych przypadkach da sie dogadac :jezora: Jesli chodzi o sprzedaz to nic sie nie zmienilo interesuja mnie tylko wplaty na mbank. Pozdrawiam i Wesolych Swiat :spokodfhgfh:
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Kuzan podobnie jak ja, pożyczam 50zł oddaje 60zł+ skan dowodu.
GG napisałem w moim poście wyżej.

Oddaje kase we wtorek bo wtedy jest otwarta poczta. No chyba, że chcesz doładowania ale sądzę, że wolisz przelew bankowy ;)
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Potwierdzam transakcje Ciska i dalej bede sie odzywal ???? Mam dzisiaj strasznie duzo spraw i moge pozno odp pozdrawiam ;-)

EDIT:
Przepraszam wszystkich, ktorym nie odpowiedzialem lub dlugo odpowiadalem, ale musicie zrozumiec... sa swieta, a kazdy ma rodzine ;-) Poki co znowu oferta nieaktualna, ale w razie zmian bede temat aktualizowal ????
Zapraszam Wszystkich do odwiedzania tematu :spokodfhgfh:
I oczywiscie zycze Wszystkim mokrego poniedzialku :mrgreen:
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Aktualizuje temat ;-) Mam jakies 15zl jakby kogos interesowalo :mrgreen: Ale wszystko sie szybko zmienia wiec w razie czego pisac na pw lub gg ;-)
Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom