>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Spotkania towarzyskie i inne...

hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
EC VSV - EHC Wolfsburg 1 2,90 ✅ 4:1 izzi ????
Mecz w Neumarkt w ramach Dolomiten Cup. Oprócz tych dwóch ekip zagrają tutaj również Valpusteria, Augsburg, Innsbruck i Langnau. Z roku na rok turniej zyskuje na prestiżu. Wiadomo jednak że jest to okres przygotowawczy do sezonu więc i turniej obfituje w niespodzianki. VSV po 2 sparingach wygranych z niemieckim drugoligowcem Starbulls Rosenheim 4:3 i 3:1. Dość ciekawe ruchy kadrowe, odszedł co prawda Derek Damon (22+27 co jest dla mnie zaskoczeniem do drugoligowego Thurgau) i Antti Pusa (8+25). Został trzon zespołu z liderami Derekiem Ryanem i Johnem Hughesem. Solidne wzmocnienia w postaci Brocka McBride&#39;a z Olimpija Ljubljana (15+39) i Cola Jarretta z Grazu (7+27). Do tego może wypalić jankes Michael Forney. Jest jeszcze Curtis Fraser ale po nim nie wiem czego się spodziewać. Ogólnie kadra wzmocniona, ciekawe co z tego będzie. Wolfsburg ostatnio wygrał z Ljubljaną 5:4 ale zagrał bardzo statycznie popełniając dużo błędów. Dziś z tego co widzę ma nie zagrać lider zespołu Matt Dzieduszycki (31+16 w poprzednim sezonie). Jeśli chodzi o zmiany kadrowe - odeszli Kai Hospelt (21+21), Christopher Fischer i Benedikt Schopper. Jeśli zaś chodzi o wzmocnienia - przyszli Chad Bassen który od odejścia z Straubing Tigers w 2010 nie pokazał absolutnie niczego, Gerrit Fauser, Jeff Likens, Brett Palin i Marco Rosa. I mam wrażenie że tylko ten ostatni zawodnik to solidny rzemieślnik. Ogólnie spodziewam się wyrównanego spotkania, imo value po stronie VSV. Te drużyny nie dzieli aż taka przepaść jak sugerują kursy, ale wiadomo jak to jest w okresie przygotowawczym, tutaj nawet pogrom jednej z drużyn nie powinien dziwić.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Herning Blue Fox - Lörenskog IK 2 2,90 ✅ 1:2
Lorenskog już po dwóch sparingach, szału nie ma ale to rozegranie po okresie przygotowania fizycznego już mają za sobą. Ogólnie w zespole dobrze się dzieje, zostali kluczowi zawodnicy jak Sixsmith, Corupe czy Spets a do tego solidnie wzmocniono obronę. Christopher Henriksen z Sparty, Mats Trygg z szwedzkiego HV mają zagwarantować szczelną linię defensywną a Steffen Thoresen wzmocnić konkurencję w ataku. Fajnie to wygląda, na papierze ekipa na top3 w lidze. Rob Ricci, Jordan Fulton i Brent Davidson to najważniejsze ubytki u Duńczyków. Wzmocnienia dwa, Tomas Petruska i Antti Pusa. Nie wiem dlaczego buki faworyzują aż tak bardzo Herning, brak poważnej gry (bo meczu z Esbjerg nie liczmy) + moim zdaniem słabsza kadra. Do tego dziś w bramce pewnie młody George Sorensen. Norwegowie mają małą wycieczkę turystyczno - krajoznawczą, później czekają ich jeszcze mecz z Aalborg i Frederikshavn. Wstęp wolny dla kibiców, mecz raczej 50/50 własna hala nie jest atutem.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
EHC Wolfsburg - HC TWK Innsbruck 2 3,20 ⛔ 3:2
Znowu faworyzuje się ten nieszczęsny Wolfsburg. Pisałem o nim wyżej więc nie ma się co powtarzać. Dodam tylko że ich gra dalej wygląda słabo a nawet gorzej. No bo porażkę z włoskim Val Pusteria inaczej jak już kompromitacją nazwać nie można. Chociaż włoski hokej powinien pójść do góry teraz, bowiem Bolzano zaproszono do EBEL ale to temat na kiedy indziej. Co do Innsbrucka, w sparingach przegrywają dużo, fakt - ostatnie warte odnotowania zwycięstwo to z spadkowiczem z NLA Langnau u którego zaszły ogromne zmiany. Z tym samym Tigers na Dolomiten Cup powalczyli i ulegli dopiero po karnych. U Austriaków też bardzo duże zmiany. Odeszli czołowi zawodnicy, którzy stanowili o &#39;sile&#39; Innsbrucka w poprzednim sezonie, ale Ci których zakontraktowano w ich miejsce są w mojej opinii zawodnikami lepszymi. Wzmocniono praktycznie każdą formację. W bramce pewnie będzie występował sprowadzony z Alby Adam Munro bo jego rywal Patrick Machriech to nawet nie pół klasy tego co Kanadyjczyk. Do obrony sprowadzono Shane Simsa i myslę że ten transfer wypali, a obok niego Marek Malik, ogromne doświadczenie z NHL, ostatnie sezony spędzone w czeskich Vitkovicach, z całą pewnością wzmocnienie. No i atak... Lukas Jurik 30+37 w mocnym Zvolenie w poprzednim sezonie, Tyler Donati 18+42 i Justin Donati 37+32, obaj serce i płuca Valerengi. Musimy mieć na uwadze że te zmiany są duże i mimo że kilka sparingów już za nami to jednak potrzeba czasu na zgranie. Nie mniej zmiany bardzo pozytywne w zespole, sprowadzono zawodników lepszych od tych którzy odeszli, do tego jeszcze wzmocnienia w defensywie, powinno być lepiej niż w zeszłym sezonie. Dużo lepiej. A co do dzisiejszego meczu to nie rozumiem faworyzowania niemców, więc pobieram TWK.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
AK Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl 1 2,00 ⛔ 1:4 ta... bankowo. ;]
Duże zmiany w Barsie, czas pokaże czy dobre. Nie mniej odeszło spore grono świetnych grajków którzy stanowili o sile zespołu z Tatarstanu, Morozov do CSKA, Zaripov do Magnitogorska, czy Immonen do Torpedo. Spójrzmy kto zatem wzmocnił zespół. Do defensywy przychodzi Osipov który jakimś wirtuozem nie jest i Heshka z Assat, coś tam w słabym Assat pokazał czy wystarczy to na KHL nie wiem. Trochę lepiej wyglądają poczynania z przodu, Varnakov solidnie wyglądał w Torpedo w poprzednim sezonie (21+19), Vincour który już tam coś o NHL się ocierał, Svitov, Stapleton też miał udany sezon w słabym Dynamie Mińsk (24+16), Bourque już w Europie pogrywał no i Burmistrov. IMO zespół słabszy niż w zeszłym sezonie, ogólnie za główne armaty chyba będą robić Stapleton i Bourque. Sparingi jako tako, dużo porażek ale powalczyli z Magnitogorskiem, później turniej w Pradze no i teraz sparingi u siebie. A co się tyczy Lokomitivu... poprzedni sezon słabiutki, ale co się dziwić jak słabo już wygląda obsada bramki. Sanford i Kolesnik szału nie robią, trochę spokoju dał w czasie lockoutu Varlamov to i wyniki były lepsze, ale nowego bramkarza na horyzoncie nie widać. W obronie ta gra była raczej przeciętna, niby to zauważono i mamy kilku nowych obrońców (Holos, Gorokhov, Peretyagin) ale te nazwiska absolutnie nie robią wrażenia. Odszedł Kalyuzhny i Hagman a w ich miejsce mamy Konkova i Ullstroma. Problemy w obronie są dalej, słabiutkie Visp pakuje im 3 gole, chwilę temu przeciętna Ryga również, kuleje gra w osłabieniu dużo tych goli straconych. W ataku coś tam strzelają, ale generalnie za ładnie dla oka to nie wygląda. Bardzo statyczna obrona, słaba gra w osłabieniu na przeciw zespołowi może słabszemu kadrowo niż sezon temu ale dalej grającemu szybko, składnie, pomysłowo. To się nie może udać. Na moje oko Lokomotiv w tym sezonie pikuje w dół i mogą walczyć długo o play offy.
 
anzelmo 197K

anzelmo

Użytkownik
Czech Hockey Games Czechy-Rosja 01.09.2013 18:00
1. tercja Typ: Mniej niż 1,5 gola ✅
kurs 1,6
Bwin

Delikatnie spróbuje ruszyć hokej troszkę nie miejsce, nie czas na wielkie granie ale...forma obu drużyn delikatnie mówiąc nie najwyższa - jest to klasyk jakby nie patrzeć bardzo prestiżowe spotkanie.Spodziewam sie dużo walki- mało bramek linia i kurs do pogrania bez jakiegoś szalu -przygotowanie do sezonu... kadry obu drużyn nie zachwycają. Czesi graja dramatycznie: baty od Finów i Szwedów.Sborna u siebie wymęczyła win z trzema koronami, porażka 2-0 z Finami.Faworyta ciężko wskazać, każdy wynik możliwy- testuje Bwina(opinie nie najlepsze ostatnio) bo dawno tam nie grałem, stawka symboliczna. Patrząc jeszcze na staty 1 tercji tylko w meczu Szwecja-Czechy padły 2 bramki.Czesi większość bramek stracili grając w osłabieniu, sami w ataku nie zachwycają.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
KalPa - Jyvaskyla
Typ: X2 @ 1,55 /Unibet✅
Typ: 2 DNB @ 2,00/Bet35
✅
Jeszcze trochę trzeba poczekać aż ruszą ligi europejskie hokeja na lodzie, więc trzeba się zająć trochę na rozgrzewkę spotkaniami w ramach turniejów/pucharów w Europie. Dziś taki jeden mecz wybrałem na rozkład w/w wymienionych ekip. Dlaczego tak? A no dlatego, że goście dzisiejszego meczu idealnie wykorzystują grę w przewadze, mają to opanowane bardzo dobrze i właśnie w takiej sytuacji pada najwięcej bramek. Natomiast KalPa nie dość, że ma problemy z grą w osłabieniu to często głupio fauluje z czego wynikają kary. Można takie zjawisko zaobserwować w ostatnich meczach tej drużyny. Grają dość przyzwoicie, jednak, że przez ta osłabienia tracą bramki i zarazem punkty co daje im przedostatnie miejsce w tabeli tych rozgrywek. W ekipie gości ma kto strzelać bramki: Tuppuinainen, Abid czy Warn są to zawodnicy, którzy w większości meczach wpisują się do protokołów. Jyvaskyla natomiast zajmuje miejsce pierwsze, do tej pory tylko 2 porażki i dziś nie zanosi się na kolejną. Chcę dobrze zacząć sezon, więc z podpórką grane, ale jak ktoś lubi emocje to może zagrać czysty win
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE,FRANCJA 6.02-8.02.2014
Francja-Kazachstan@2.45 b365 ✅ 2-4

Trener Francuzów powołał na ten turniej głównie zawodników z rodzimej ligi.Wyjątkiem są Besch z Sanoka,Berthon z Servette,Moisand z Renon oraz Fleury,który występował w ostatnich kilku sezonach w szwedzkiej SHL.
Zabraknie między innymi gwiazdy reprezentacji Bellemare&#39;a,który występuje w Skelleftei.Z ważnych graczy nie ma:Amara,Auvitu(JYP),Hendersona, Desrosiersa oraz Hecquenfeville&#39;a.
W reprezentacji Kazachstanu zobaczymy głównie zawodników występujących na co dzień w Barysie Astana.
Wyjątkiem są obrońca Vasilchenko,który występuje w Tractorze Cheljabińsk i golkiperzy Kolesnik z Loko Jarosław i Ivanov ze Spartaka Moskwa.
Do Francji nie pojechali:bramkarz Kuznestsov z Yugry,obrońca Dallman ze SKA oraz napastnik Krasnoslobodstev z Torpedo i Upper z Barysa.

Kursy wyrównane tylko i wyłącznie dlatego,że Francuzi są gospodarzem turnieju.Kadrowo dużo lepszym zespołem jest Kazachstan i to oni jutro według mnie zgarną 2 punkty.
Na plus na pewno jest to,że większość graczy reprezentacji trenuje i gra ze sobą w Barysie,drugim zespole konferencji wschodniej kończącej się rundy zasadniczej w najmocniejszej lidze Europy jaką jest KHL.
Selekcjonerem jest Ari Pekka Selin,który jest również trenerem Barysa.
Obie ekipy ostatni raz spotkały się rok temu w meczu kwalifikacyjnym do Olimpiady.Wygrali Kazachowie 3-2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Kazachstan-Niemcy over 5.5@2.40 b365 ⛔ 1-4
Niemcy rozegrali wczoraj bardzo dobre spotkanie z Francją.Szczególnie dobrze spisywała się formacja obronna,a kilka świetnych interwencji zanotował bramkarz Endras.
Oddali też sporo strzałów na bramkę przeciwników,tutaj słowa uznania należą się golkiperowi Francuzów,bo gdyby nie on to rozmiary porażki byłyby większe.
Dziś o 16:00 spotykają się więc 2 niezwyciężone jak do tej pory ekipy.
Faworytem w tym meczu są Niemcy,ale jak dla mnie nie aż takim by grać ich po kursie 1.70.
Kazachowie to dużo lepsza siła ofensywna niż Dania czy Francja,w której brakuje kilku kluczowych graczy.
Wyróżniającym się zawodnikem Kazachów jest Roman Starchenko,który jak do tej pory zdobył 2 bramki i 3 razy asystował.
Obok niego kapitan i gwiazda zespołu Nikolai Antropov,który przez wiele sezonów występował w NHL.
O linię ofensywną nie ma się co martwić,bo są jeszcze Panshin czy doświadczony skrzydłowy Polischuk,którzy rozegrali dobre spotkanie z Duńczykami.Mieli kilka sytuacji,ale obronną ręką wychodził golkiper Galbraicht.
O ile Kazachowie spisują się bardzo dobrze w ataku,to w obronie już jest nieco gorzej.
Tutaj od razu można to porównać do drużyny Barysa Astany,gdzie tak jak wspomniałem w poście powyżej występuje większość zawodników.Tam również nie najlepiej się dzieje w linii defensywnej.
Brak Dallmana ze SKA Petersburg jest tutaj odczuwalny.
Co do Niemców to o bramki w dzisiejszym spotkaniu jestem spokojny.Jest Oppenheimer z Hamburg Freezers,jest Muller,jest skrzydłowy Frank Mauer czy wreszcie doświadczony Alex Barta.
Obrona Niemców co pokazały spotkania z Danią czy Francją jest solidna,no ale powstrzymać tych graczy Kazachstanu,których wymieniłem będzie niezwykle ciężko.
Myślę,że wynik zakręci się coś koło 3-3 lub 4-3 dla jednej z drużyn.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Puchar &#39;Salavat Yualev&#39; U-21
Reaktor(-2.5)[email protected] b365 ⛔⛔⛔ 2-1 d.

Batyr to najsłabsza drużyna tego turnieju,jako jedyna gra w MHL-B,więc poziom niżej od pozostałych.Dodatkowo ich kadra na tym turnieju składa się głównie z graczy z roczników 96-97.Jest kilku starszych graczy,ale większość to młodsze roczniki.Dodatkowo kadra uległa zmianie w porównaniu z zeszłym sezonem co też może mieć wpływ na zgranie zespołu.
W 1 spotkaniu Batyr uległ gospodarzom 2-7,w drugim przegrali po karnych z Avto.
Reaktor w 1 spotkaniu sprawił niespodziankę pokonując Omsk,w drugim
pokonali gospodarzy turnieju Tolpar po rzutach karnych co też mozna uznać za niespodziankę.
Ich kadra praktycznie nie zmieniła się w porównaniu do poprzedniego sezonu.W pierwszych 2 spotkaniach główną rolę odgrywali gracze z roczników 94-95.
Według mnie handi zostanie pokryte bez problemu.Dodatkowo gram over 6.5@1.75 b365.
Mecz o 11:00.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Yunost Mińsk-Khimik Novopolotsk(+2.5)@1.69 pinnacle ✅ 3-2
Yunost przechodzi przez problemy finansowe.Z klubu odeszło kilku kluczowych graczy w tym 3 najlepszych strzelców zespołu z zeszłego sezonu:Ukraińcy Shafarenko i Timchenko oraz Białorusin Razvadovsky.
Dodatkowo kontuzjowany jest kolejny ważny gracz,Slysh.
Klub w tym roku od władz miasta otrzymał 30% tego co w poprzednich latach.Nie było ich więc stać na przedłużenie kontraktu z większością podstawowych graczy.Wydaje mi się,że brak kasy z miasta spowodowany jest tym,że w Mińsku hokejowym klubem numer 1 jest Dinamo występujące w KHL.
Jak podkreśliły władze klubu głównym celem teraz będzie szkolenie młodzieży.Yunost gra bowiem na 2 fronty,ma również swoją drużynę w juniorskiej lidze MHL.
Zeszły sezon rundę zasadniczą zakończyli na 1 miejscu,w PO doszli do finału przegrywając w nim z Neman Grodno.
Co do gości dzisiejszego spotkania to u nich też zmiany w kadrze,ale niewielkie.Z ważnych graczy odszeszli napastnik Zemlyankin oraz bramkarz Petukhov.
Poprzedni sezon zakończyli na miejscu 5,w PO odpadając w 1 rundzie(1/4).
Różnica pomiędzy rywalami w zeszłym sezonie była spora.Myślę jednak,że przez osłabienia w zespole z Mińska dziś już nie będzie aż tak widoczna i jeśli Yunost wygra to minimalnie.
Dla odważniejszych opcja (+1.5)@2.35 b365 ✅
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Neman Grodno(-2.5)-Sakhalinske [email protected] b365 ⛔ 2-0

Tak na szybko,bo mecz lada moment.
Drużyna z Białorusi jak dotąd rozegrała 2 sparingi.W pierwszym wygrali z
Lidą 3-1,w drugim przegrali z Dynamo Moskwa 1-4.
Z klubem pożegnało się kilku kluczowych graczy po sezonie,ale myślę,że przeciwko dzisiejszemu rywalowi nie będzie ta strata aż tak znacząca.
Goście to zespół,który w nadchodzącym sezonie zadebiutuje w juniorskiej lidze MHL.
Do zespołu dołączyło kilku dobrych zawodników z Dynamo St.Petersburg(MHL).Reszta to zawodnicy nie mający doświadczenia i ogrania w jakiejś mocnej juniorskiej lidze.
Ogólnie cała kadra składa się z zawodników z roczników 95-97.
Pod koniec lipca Akuly przegrali w sparingu z Admiralem Vladivostok 0-8.
Myślę,że dziś zespół z Grodna grający u siebie pewnie pokona młody zespół z wyspy Sachalin na Oceanie Spokojnym;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
tez to stawialem, ale lekko. Akuly to druzyna z MHL, ale w bet365 bylo napisane Morskie Lvy czyli ich seniorska druzyna co nie zmienia faktu, ze Grodno powinno to wygrac z tym handi. Sakhalinskie Akuly graly u siebie mlodziezowy turniej do wczoraj, wiec niemozliwe aby z &quot;Japonii&quot; przylecieli do Bialorusi i zagrali mecz
iihf.com/channels1415/u20ccoa/statistics/
to tak, zebys sie nie nacial w nastepnej kolejce ;)
Tyle,że na livesports.pl nadal widnieje nazwa SA.Tak samo w przedmeczowej ofercie b365.W każdym razie dzięki za info;)
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Wolfsburg(0) - Krefeld 1 @ 1,78⛔ niestety 1-3
ComeOn

Czekam na kursy w innych bukach, ale chyba się nie doczekam, obie ekipy DEL, więc mogę się coś wypowiedzieć. Zmierza się ze sobą szósta ekipa ostatniego sezonu zasadniczego z drugą. W tym meczu dla mnie faworytami są jednak gospodarze i tak też gram, a dlaczego to już piszę.
Grizzlies cechowali się trzecią defensywą w lidze, odszedł bramkarz Dshunussow, jednak ciężko stwierdzić czy on czy Vogl był numer jeden, bo grali różnie. Vogl został, szkoda jednak, że odszedł Bina czyli obrońca pierwszej piątki. Mimo to, myślę, że dalej obrona będzie na wysokim poziomie, jest Likens i Wurm i to oni będą stanowić o sile defensywnej w tym sezonie. Dodatkowo ten pierwszy jest w dobrej formie i pokazał to w meczu z Eisbaren strzelając 2 bramki. Do tego też Aubin strzela od początku, więc wszystko funkcjonuje.
Ekipa gości pozbyła się trzech graczy pierwszej piątki, szkoda szczególnie Clarka, który był trzecim punktującym ligi, brakuje też Robara i Akdaga czyli podstawy obrony, co może być sporym problemem. W pierwszym swoim meczu przygotowawczym wygrana 2:1 z trzecioligowym zespołem nie świadczy dobrze, a grał i Pietta i Courchaine(najlepiej punktujący całej ligi).
Sytuacja kadrowa i obecna forma skłania mnie do grania na gospodarzy, polecam.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Vityaz-HC [email protected] pinnacle✅ 4-3
Sochi świeżo po zgrupowaniu w Mińsku gdzie od piątku rozegrali 3 spotkania.To może odbić się na ich dyspozycji w dniu dzisiejszym.Nie mieli zbyt dużo czasu na regeneracje.Wczoraj w dniu wolnym udali się do Podolska.
W Mińsku przegrali po dogrywce 2-1 z Dinamo,zwyciężyli 6-1 z mocno rezerwową reprezentacją Białorusi i 4-0 wygrali z Neman Grodno.Jak podkreślił trener jedynym wymagającym przeciwnikiem był zespół Dinamo.
Vityaz ostatnie mecze rozegrał 13 i 14 sierpnia.W 1 spotkaniu pokonali faworyzowany Loko Jarosław 3-1,dzień później po dogrywce wygrali ze Slovanem Bratysława.
Kolejnym plusem poza tym,że zespół z Podolska miał dużo więcej czasu na odpoczynek jest fakt,że przygotowania do sezonu rozpoczęli ponad tydzień wcześniej niż ich dzisiejszy przeciwnik.
Sochi zadebiutuje w tym roku w KHL,więc zespół był budowany od podstaw.Ci gracze nie mieli jeszcze zbyt wiele czasu na zgranie się ze sobą.Patrząc po nazwiskach drużynę mają całkiem solidną,ale zanim to wszystko porządnie zacznie funkcjonować potrzeba trochę czasu.
Tak na prawdę pod uwagę można brać jedynie mecz z Dinamo.Tydzień przed turniejem w Mińsku rozegrali 2 spotkania,ale z zespołem z VHL,więc również niezbyt wymagającym przeciwnikiem.
Według mnie dziś zwycięży Vityaz po niezłym kursie.
Mecz o 11:00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Havirov-MSHK Żylina 1 tercja@2.00 fortuna ⛔ (0-0) 3-1
Żilina zeszły sezon zakończyła na ostatnim miejscu.W lidze pozostali wygrywając baraż z 2 ligowym Bardejovem.
Z powodu kłopotów finansowych z klubu odeszło większość graczy.
Patrzyłem na skład w jakim dziś mają zagrać i jest tam może ze 4 podstawowych graczy z zeszłego sezonu.Reszta to zlepek zawodników,którzy w zeszłym sezonie grali w 2 lidze czeskiej,słowackiej a nawet jest 1 nazwisko z ligi hiszpańskiej.
Jest kilku doświadczonych graczy,którzy występowali słowackiej ekstralidze,ale takich zawodników jest niewielu.
Żilina jak dotąd rozegrała 3 mecze kontrolne na turnieju w Porubie.
Wszystkie spotkania rozegrali z czeskimi 3 ligowcami.Ulegli 1-7 Porubie,2-6 Opavie i na koniec zwyciężyli 4-2 z Prerovem.
Te wyniki pokazują jak wygląda obecna sytuacja w klubie.

Havirov
to drużyna z zaplecza czeskiej extraligi.Zeszły sezon zakończyli na 6 miejscu.
Jak dotąd rozegrali 6 sparingów.Pod koniec lipca przegrali z Vitkovicami 0-3,a pozostałe 5 spotkań wygrali pokonując odpowiednio Polskę u20 3-2,Francję U23 5-2,Prerov 6-1,JKH Jastrzębie 5-3,Opavę 5-3.
Dziś rozpoczynają serię meczów we własnej hali.Według mnie Żilina,która jest na etapie budowania zespołu nie ma żadnych szans na osiągnięcie korzystnego wyniku w dzisiejszym spotkaniu.Spodziewam się ostrego lania ze strony gospodarzy.
Jako,że poza doxxbetem tego meczu nie można nigdzie pograć to wchodzę w zwycięstwo w 1 tercji w fortunie po niezłym kursie.
Może jakimś cudem mecz znajdzie się w b365 live;)
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Vantaa-KooKoo(-1.5)@1.90 b365 ✅ 1-7
Vantaa jak do tej pory rozegrała 3 mecze towarzyskie.Przegrali z Espoo Blues 3-6 i Leeki 2-6,wygrali z Krasną Armią(MHL) 6-3.
Zeszły sezon(Mestis) zakończyli na 8 miejscu i odpadli w 1 rundzie PO.
W tym sezonie większość kadry to zawodnicy z roczników 93-94,którzy w zeszłym sezonie grali w fińskiej lidze juniorów.W kadrze na dzisiejszy mecz znajduje się też 3 zawodników z roczników 95/96.
Między słupkami stanie Noora Raty,uczestniczka Olimpiady w Soczi.Zawodniczka odeszła z drużyny narodowej,a że trochę brakuje profesjonalnych lig kobiecych to podpisała kontrakt z klubem Vantaa.Trzeba przyznać,że sytuacja niecodzienna ????
KooKoo to zwycieżca ligi Mestis z zeszłego sezonu.Kilka dni temu w sparingu wygrali 3-0 z Vaasan Sport(1 liga fińska).
Klub w tym sezonie się wzmocnił,przyszli Rajala(podstawowy obrońca Ilves Tampere z zeszłego sezonu),Karmeniemi(rozegrał kilka spotkań w HPK),Kangasmaki(były zawodnik Lukko),Teemu Rinkinen(HPK).
Doszło też kilku niezłych graczy występujących w zeszłym sezonie w Mestis.
Według mnie KooKoo jest zdecydowanym faworytem i pewnie zwycięży z odmłodzonym zespołem Vaanty.
Start o 17:30.Spotkanie znajduje się też w ofercie b365 live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Tatra Cup(Poprad)
Słowacja U20-Csikszerada over 6.5@1.90 b365 ⛔ 2-0
Młody zespół Słowacji występuje na co dzień w extralidze przygotowując się tym samym do różnych międzynarodowych rozgrywek juniorów.
W zeszłym sezonie rozegrali 20 spotkań urywając niektórym zespołom punkty także nie wygląda to źle tak jak w poprzednich sezonach,w których ciułali po kilka punktów.
W zeszłym tygodniu grali w turnieju Rona i spisali się całkiem nieźle.Pokonali Skalicę 4-2,zremisowali z Nitrą 3-3 i przegrali 2-3 z Trencinem zajmując ostatecznie 3 miejsce.W turnieju uczestniczyli też Żlin i Kometa Brno czyli finaliści PO w czeskiej extralidze.
Wczoraj w pierwszym meczu TC pokonali Kapfenberg 4-3.
Rumuni występują w węgiersko-rumuńskiej lidze MOL.Zeszły sezon mieli bardzo słaby,zakończyli go na 5 miejscu(w lidze jest 7 zespołów).
Pierwsze treningi zaczęli dosyć późno,bo kilkanaście dni temu.Jak dotąd rozegrali 2 mecze,we wtrorek przegrali 3-5 z Liptovskym Mikulasem(2 liga słowacka),a wczoraj ulegli Popradowi 0-8.
Jak pokazały wczorajsze spotkania było overowo.Dziś powinno być podobnie.Młodzi Słowacy powinni bez problemu wygrać dwoma czy trzema bramkami,ale lepiej pograć over,bo Rumunom trafia się jednak słabszy rywal niż wczoraj i według mnie jakieś 2-3 bramki są w stanie strzelić.

W 2 spotkaniu gospodarz turnieju Poprad(słowacka extraliga)podejmuje Kapfenberg,który został założony w tym roku i zadebiutuje w 2 lidze austriackiej.W klubie poza doświadczonymi braćmi Winzig grającymi w ostatnich latach na zapleczu EBEL reszta to zawodnicy głównie z roczników 92-94.Można wyróżnić na pewno Polatę,Orsagha grających w zeszłym sezonie w MHL czy Czecha Jachyma.Pozostali w zeszłym sezonie występowali głównie w 3 lidze austriackiej.Jest 2 czy 3,którzy zagrali po kilka spotkań w 1 lidze.Trójka bramkarzy w zeszłym sezonie grała w innym zespole z miasta Kapfenberg występującym na co dzień w 3 lidze.
Według mnie Poprad we własnej hali pewnie zwycięży w tym spotkaniu.Wczoraj gładko 8-0 z Rumunami,dziś może nie będzie aż tak wysoko,ale handi -2.5 jak najbardziej do pokrycia przez nich.
Poprad(-2.5)@1.85 b365 ✅ 8-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Klubowe Mistrzostwa Świata w Rosji Młodzików
Wpadł mi w oko mecz MHC Spartak vs Sioux City Musketeers i od razu moją pierwszą myślą był overek na to spotkanie ale widząc linie 6 oraz 6.5 po godziwym kursie lekko wyhamowałem zapędy ;)
Mimo to udało się znaleźć perełkę wsród wielu betów i to na pozór oczywistą. Amerykanie jak na razie po prostu demolują tu każdego Malmo, Salzburg czy też HC Riga, ostatnim zespołem w kolejce jest przedstawiciel MHL czyli MHC Spartak (obecny mistrz). Patrząc po tym co reprezentują gospodarze, ciężko stwierdzić iż Muszkieterowie będą tu mieli problemy. Spartak jak do tej pory wygrał tylko z HC Riga po OT natomiast uległ zarówno Austriakom jak i Szwedom, w mojej ocenie różnica klas widoczna gołym okiem. A skoro Marathon daje no to jak nie brać ;)
Sioux City Musketeers (-1) / 1.84 + (-1,5) / 2.15 ⛔ ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Polecam.;)


Rungsted Ishockey - Stjernen Hockey hokej na lodzie typ 2 PK kurs 1,833 wynik 0-4 ✅
kurs 1,833| STAWKA 10 j | EW 18,33 j Pinnacle

Gospodarze bez 9 zawodników nie wystąpi ---&gt; Anthony Maiani, Zane Kalemba,Phil Paquet , Erik Hjalmarsson ,Marcus Nielsen, Valdemar Kisum ,William Boysen i Mathias Røndbjerg ...Wystawią max 2 piątki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: KH Sanok - Cracovia Kraków
KRAJ/LIGA: Polska / Super Puchar Polski
TYP: 1 (-1,5)
KURS: 2,35
BUK: Bet365
STAWKA: 4/10
ANALIZA:
Powoli wszędzie mamy super puchar Polski to i hokej od tego sezonu ma. Mamy rewanż za puchar Polski kiedy to Cracovia w Sanoku wygrała mecz dziś liczę na srogi rewanż. Oba zespoły zapowiadają walkę a po ostatnim sparingu Sanoka gdzie po dwóch tercjach mecz został przerwany ???? z powodu bijatyki haha jestem spokojny. Mecz w Sanoku a tam zawsze ciężko się gra.
Cracovia dziś bez:
trener Rohaček będzie musiał zestawić formację bez Jarosława Kłysa, Marcina Wiśniewskiego i Sebastiana Witowskiego. Po rozjeździe zapadnie decyzja co do gry Patryka Noworyty.
Sanok przystąpi do gry bez:
Jeśli chodzi o sanocki klub, to zabraknie doświadczonego czeskiego obrońcy: Martina Richtera, a także dwóch zadziornych napastników Marka Strzyżowskiego i Marcina Białego.
Tak czy inaczej, nastroje w obu drużynach są bojowe. - Oczywiście jedziemy, aby wygrać ten mecz. Jest to kolejne trofeum, które możemy zdobyć, i to takie, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Jesteśmy nastawieni, żeby odnieść zwycięstwo, aby móc przywieźć do Krakowa puchar - powiedział Bartosz Dąbkowski, obrońca Pasów.
- Mamy rozbudzone apetyty i nie odpuścimy żadnego meczu - dodał z kolei napastnik sanoczan Robert Kostecki.
w sparingach dwa razy lepiej grali hokeiści z Sanoka oby dziś było 3 win ????
19.08.2014: Ciarko PBS Bank KH Sanok - Comarch Cracovia 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
27.08.2014: Comarch Cracovia - Ciarko PBS Bank KH Sanok 5:6 (3:0, 2:4, 0:2)

Mecz :live: TVP Sport
Powodzenia ????
 
Do góry Bottom