>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sposób na MLB?

Status
Zamknięty.
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
nie od jakiegoś tygodnia... ale nie liczę narazie zysków tylko sprawdzam na jakim poziomie kończą się progresje... najwyżej było narazie na 4 poziomie... wiem że to dopiero początek i dlatego tylko 4 poziom i w przyszłości będą się trafiały progresje z 5 czy 6 poziomem ale wyżej bardzo bardzo żadko... i nawet jeżeli teraz jest taki okres że wchodzi więcej po niższym kursie to bez różnicy bo poprostu jak będzie w przyszłości mniej takich meczy wchodziło to i tak zawsze około połowy powinno wejść... więc najwyżej by mi się kończyły progresje na wyższym poziomie... a wystarczy jeden lepszy dzień tak jak był ze 3 dni temu że weszły wszystkie mecze oprócz jednego po niższym kursie i kończą się prawie wszystkie progresje... jak dla mnie to jest najpewniejszy sposób na kasę tylko nie wiem czy 400zł które zamierzam wpłacić wystarczy na tyle progresji ????
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
No tylko ciekawi mnie bardzo jak Ty zamierzasz grać tą progresją... bo załóżmy, że stawiasz na początku 10zł po kursie 1.7 i wtapiasz. Na drugi dzień na ten sam zespół kurs jest 1.5, na trzeci dzień też 1.5... przy takiej progresji nie masz szans na dojście do 5 poziomu, bo stawka będzie wynosiła ok. 400zł już na 4 poziomie, nie mówię co działoby się dalej, bo wchodziłbyś w tysiące...
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
ta dyskusja nie ma sensu ponieważ wy nie zmienicie mojego zdania ja nie zmienię waszego ???? ja widzę w tym zysk wy nie... jak będę wpłacał pieniądze pod koniec września około 300zł + bonus za depozyt prawdopodobnie w gamebookers to założę temat z tą progresją i zobaczymy jak to wyjdzie... a pozatym zamierzam grać po najniższych stawkach czyli na początek po 1zł... i zobaczymy co i jak... jak okaże się że to zly pomysł czyli jak stracę bonus z depozytu to trudno ???? ale na moje oko to jest bardzo dobry sposób... ???? a pozatym w międzyczasie może jeszcze jakoś poprawię ten sposób ????
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Spoko, to jak już założysz temat, to napisz nam tu, ja z chęcią popatrzę jak to będzie szło i będę trzymał kciuki ???? ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom