>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sposób na MLB?

Status
Zamknięty.
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
Od trzech dni prowadzę badania nad meczami MLB w bet-at-home ????

chciałem sprawdzić jakie by były wyniki singli na wszystkie mecze poprostu na drużyny o niższym kursie a jak są kursy takie same to albo nie stawiać albo zaryzykować i wybrać jakąś drużynę... i np. na każdy mecz stawiamy 2zł

po trzech dniach narazie są takie wyniki (mecze o tych samych kursach na obie drużyny nie są uwzględnione)

1 dzień--- 8 meczy--- stawka 16zł--- Wygrana 17,30zł--- na plus 1,30zł
2 dzień--- 12 meczy--- stawka 24zł--- Wygrana 29,90zł--- na plus 5,90zł
3 dzień--- 13 meczy--- stawka 26zł--- Wygrana 26,40zł--- na plus 0,40zł

po trzech dniach jesteśmy 7,60zł do przodu...

czy ktoś z was robił już podobne badania?
co o tym sądzicie?

co trzy dni będę podawał jak wyglądają kolejne wyniki...

pzdr
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
????

No to ja Ci powiem, żebyś się nie trudził i nie robił dalszych badań ???? . Trafiłeś po prostu na okres, w którym więcej meczy wchodzi po niższym kursie, gdybyś zbadał tak cały sezon przekonałbyś się, że jednak nie jest tak śmietankowo ???? ... ale próbować zawsze warto ???? .

Pozdrawiam,
simmin
 
T 0

tomahawk

Użytkownik
Niema co sprawdzać simmin ma racje.

Poza tym to zbyt proste zeby było dobre, bo pewnie sporo osób już wpadło na taki pomysł i gdyby to był dobry sposób to by wszyscy grali a w ofertach buków nie było by mlb albo kursy takie ze nie dało by rady.
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
No ja nie mówiłem tego tak ot sobie, tylko to jest informacja sprawdzona przeze mnie, na szczęście tylko teoretycznie. Na waszym miejscu więcej uwagi poświęciłbym na granie singli na under/over, kursy są duże, a i skuteczność (tylko na bazie statystyki) można mieć dużą...
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
a co sądzicie by to podeprzeć progresją... czyli np. stawiamy na wszystie mecze po 2zł... meczy było np. 12... wchodzi 7 meczy a 5 nie... następnego dnia jest np. 14 meczy to 9 meczy po 2zł a te 5 co nie weszło to za np 6zł... itd.. bo wiadomo że skoro kurs jest poniżej 2 to progresja musi być większa niż 2x ... co wy na to? tylko tutaj trzeba by było operować większą gotówką np. przynajmniej te 500zł
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no fajnie tylko ze w MLB jest tak ze gra sie po kilka meczy z rzedu (2 drozyny) no tylko ze to moze byc tak ze np mecze BOS-CWS zaczna sie 5 lipca a skoncza sie 10 lipca a np mecze MIN-DET zaczna sie 7 lipca a skoncza sie 12 lipca itd itp i wtedy nie bedzie mogl grac na drugi dzien tych samych meczy po wiekszej stawce bo np BOS i CWS 11 lipca beda juz grali z kims innym a MIN i DET nadal ze soba. Chyba ze chodzilo ci o to ze grac na dane drozyny :?

P.S. chyba cos namieszalem :// ????
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Mavionis, ale to też nie ma sensu. Nie jest istotne czy będziesz grał stawką 2zł czy 5zł, relacja będzie zachowana. Z pewnością jest szansa, że kiedyś zakończyłbyś wszystkie progresje, ale myślę, że mała. Tak jak mówię, relacja i tak będzie zachowana, tak więc nie ma to większego sensu. W MLB po prostu nie ma sensu grać na siłę tym sposobem. Na siłę można grać progresją na u/o... stawiając 2 takie zdarzenia na kupon. Wbrew pozorom nie jest aż tak trudno przewidzieć czy w danym meczu padnie under czy over, dlatego może poświęc temu trochę więcej czasu, jestem przekonany, że wyjdziesz na plus.
Zaletą tego sposobu jest to, że przy 2 takich zdarzeniach na kuponie kurs minimalny będzie osiągał wartość ok. 2.9, a bardzo często jest to kurs wahający się w przedziale wartości od 3.0 do 3.3... dlatego powtarzam, jest to godne uwagi. I nie mówię tego tak ot sobie ???? .
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
ale mi chodzi o granie progresją ani na konkretny mecz ani na konkretną drużynę tylko poprostu losowo na wszystkie mecze... średnio dziennie trochę ponad połowa meczy po niższych kursach wchodzi... czyli wcale tak mało szans na trafienie by nie było... bo trochę ponad co drugi mecz by wchodził... i podejrzewam że bez problemu każda progresja skończyłaby się poniżej 7 poziomu a chociażby do 6 poziomu progresji bardzo trudno by było jej dojść... i oczywiście za każdym razem jak by się kończyła jakaś progresja następnego dnia zaczynałoby się odrazu nową... jak dla mnie jest to pomimo tego że wszystko zależy od przypadku a nie od analiz to i tak jest to bardzo realna możliwość zarobienia...
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Napisales:

ażda progresja skończyłaby się poniżej 7 poziomu

A ja mowie, ze liczba ta pekala wielokrotnie w tyms sezonie zarowno pod wzgledem W/L jak i O/U.
Czyli musialbys pocisnac wiecej anizeli 7 :]
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
no tak ale ja te progresje nie przypisuję konkretnym drużynom ani meczom... tylko bym np. obstawiał pokolei losowe mecze od góry te z najwyższym poziomem progresji... czyli np. w pierwszym meczu w rozpisce bukmacherskiej postawiłbym największą kasę czyli najwyższą ze wszystkich moich progresji niżej niższą progresję ewentualnie jak się trafi ten sam poziom progresji to ten sam i tak co raz niżej z co raz niższą progresją...

np. u buka mamy takie mecze:

abc-123
xyz- 456
efg- 789
klm- 136

więc na pierwszy mecz nie ważne kto z kim gra stawiam najwyższą progresję na następny tą samą jeśli mam lub niższą itd... i podejrzewam że do 7 poziomu ta progresja nie dojdzie... a jak dojdzie to napewno nie prędko i w między czasie napewno sporo kasy już bym zarobił na reszcie progresji ponieważ codziennie by mi około połowa progresji wchodziła i by mnie było już stać na ten 7 ewentualnie może nawet 8 poziom... chociaż jak bym tak wysoko doszedł to bym pewnie skończył z pierwszą przegraną progresją na poziomie np 7 bo później się wchodzi w za duże stawki... ale jak dla mnie to i tak mało realne by dojść do 7 poziomu...
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Czyli mam rozumiec ze grasz np

Boston - NYY na 1 wtopa nie grasz ich na drugi dzien tylko grasz Chi-Min 1 wtopa i znow zmieniasz druzyne? ????
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
gram wszystkie mecze jakie grają danego dnia...
np. 14 meczy wszystkie po niższym kursie i wszystkie z progresją...
wejdzie 8 meczy a 6 nie
następnego dnia jest 15 meczy
pierwsze 6 meczy z góry gram progresją na drugim poziomie a resztę na pierwszym...
wejdzie mi przykładowo 3 mecze z progresji na drugim poziomie i 4 z progresji na pierwszym poziomie... czyli nie wejdą mi 3 mecze na 2 poziomie i 5 na 1 pierwszym co oznacza że następnego dnia jak np. będzie 12 meczy to 3 pierwsze lepsze mecze z góry gram na 3 poziomie 5 meczy na 2 poziomie i resztę na pierwszym... zawsze gram wszystkie mecze chyba że kursy są równe...

już rozumiecie?
????
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Powtarzam, trafiłeś po prostu na okres gdzie więcej meczy wchodzi po niższym kursie ???? ... jeśli jednak Twój system przynosi Ci zyski, gratuluję i oby tak dalej ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom