>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sporty Zimowe 14/15 - typy długoterminowe

ted 9,5K

ted

Forum VIP
W tym temacie podajemy typy długoterminowe z biathlonu oraz skoków (narciarstwo oraz biegi mają własny temat).
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
http://www.sportowefakty.pl/biathlon/480856/gabriela-soukalova-poczatek-sezonu-nie-bedzie-dla-mnie-udany
Po przeczytaniu tego artykułu spodobał mi się typ na cały sezon, który zaproponowali w Milenium, a mianowicie:
Makarainen K. - Soukalova G. 1 @ 1,55 - Finka po zdobyciu w zeszłym sezonie Kryształowej Kuli na pewno liczy na powtórkę i będzie walczyć o jej obronę, Czeszka natomiast przyznaje otwarcie, że początek nie będzie dla niej udany, że skupia się na MŚ. W związku z tym ciężko się spodziewać, by na koniec sezonu była wyżej od Kaisy.
Do tego bez analizy proponuje typ na J.T. Boe w parze z jego bratem Tarje. Coś przeczuwam , że to może być sezon Johannesa. Kurs 1,60
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Gwizdoń - Ziemniakowska 2 1.8 millenium
(generalka PŚ, konieczne 60% startów)
Lokat w biathlonie nie ma, tym bardziej w typach długoterminowych, ale ten jest według mnie warty zagrania.
A jeszcze dziś między 15-16 w millenium mozna go zagrać bez podatku ;).
Wera vs najpewniejszy punkt naszej sztafety ????
Weronika w sile wieku, a Magdalena na fali opadającej.
W ubiegłym sezonie wyżej była Ziemniakowska, podobnie powinno być w nowym sezonie. Sezon 13/14 - Wera- 26 miejsce - 309 punktów(2 starty opuszczone + DNS i DNF), Magda - 32 - 234 punkty(2 opuszczone starty). No i Soczi nie liczyło się w ubiegłym sezonie do PŚ, a tam Wera: 7,20,31,19; Magda 40, 38,32,-.
O formę biegową jestem spokojny u Weroniki, gorzej ze strzelaniem. Ale zmieniła w przerwie karabin, więc jestem dobrej myśli.
Gwizdoń jest jedną z niewielu czynnych zawodniczek urodzonych w latach 70, więc nie spodziewam się po niej progresu. Jej forma w ostatnich latach to spore wahania - jeszcze 3 lata temu powinna była kończyć karierę, bo kaleczyła, potem znów dobry sezon i nawet wygrana w Soczi. Taka to zawodniczka, ale sumarycznie - Weronika ma mniejsze wahania formy w biegu.
Sporo dziewczyn zakończyło po IO kariery, niektóre zaciążyły, a np. Wiłuchina ma problemy ze zdrowiem i też jej nie zobaczymy w najbliższym sezonie. Więc jest szansa na podskoczenie w klasyfikacji PŚ.
Co do typów u mężczyzn to zanosi się jednak na kolejny sezon dominacji Fourcade&#39;a. W lecie pisałem o chorobie, ale szybko wrócił do pełni formy. Do tego powiedział, że nie zamierza się jednak skupiać na biegach w tym sezonie, cała para w biathlon.
U kobiet mimo rozstania z Siebertem Daszka powinna w końcu sięgnąć po upragnioną kulę, choć Kaisa tanio skóry nie sprzeda.
Na Białorusinkę przed rokiem mieliśmy kursy rzędu 1.5, teraz trochę lepiej, ale chyba niewarto się w to pchać.

forma ma być ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
To poszalało Milenium z kursem na wygranie Pucharu Świata przez M. Fourcada, 5,5??? Dla porównania Unibet daje 2,75!!! Mimo obaw biorę jednak w ciemno! To zawodnik najwyższej klasy, który tylko jeśli z jego zdrowiem rzeczywiście wszystko jest już w porządku to w przekroju całego sezonu powinien być najlepszy. Nie ma drugiego tak równego biatlonisty. Powalczy z nim zapewne kilku innych: Svendsen, bracia Boe, Landertinger. Jednak im zdarzają się słabsze występy, co może mieć znaczenie jeśli chodzi o walkę o Kryształową Kulę. Rzucam kilka stówek i trzymam kciuki za Francuza!
Martin Fourcade wygra Puchar Świata @ 5,5 Milenium (pograne w Happy Hour!!!)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
na wstępie zaznaczę, że rzadko gram zakłady długoterminowe, ale obok tego co tu zaproponowaliście nie dało się przejść obojętnie.
M.Fourcade wygra PŚ 5.50 + Gwizdoń - Nowakowska 2 1.80
AKO: 9.90
Milenium

Martin Fourcade na początku listopada oficjalnie powiedział, że odpuszcza biegi w tym sezonie, czyli po raz kolejny będzie walczyć o zwycięstwo w biatlonowym Pucharze Świata. Nie będę tu przedstawiał jego osiągnięć itd. wiadomo, jest znakomitym zawodnikiem i głównym faworytem do wygrania tegorocznych zmagań. Jego głównym rywalem powinien być Svendsen, jednak zwłaszcza na strzelnicy Norweg zapewne okaże się nieco słabszy w perspektywie całego sezonu, a kolejny brany pod uwagę przez buki młody Boe ciężko przypuszczać by był w stanie na równym, wysokim poziomie cały sezon walczyć, innych kandydatów do walki o to trofeum nie widzę.
Kolejna sprawa to kursy, w internecie max. co mamy/mieliśmy na wygraną w PŚ Martina to 3.50, gdzie milenium proponuje nam 5.50 i do tego ma co kilka dni happy hour, kiedy gramy to bez podatku. A faktyczny średni kurs jaki proponują nam w necie na to zdarzenie jest &lt;3...
teraz druga część kuponu czyli para Gwizdoń - Nowakowska 2.
wielki szacunek dla Magdy za te wszystkie lata emocji, ale nie oszukujmy się ona już w dzisiejszym biatlonie może mieć jedynie przebłyski dobrej formy, kilka razy być może będzie w stanie zaskoczyć dobrym wynikiem, ale prawda jest taka, że to już końcówka jej kariery, już w zeszłym sezonie była słabsza od Nowakowskiej a ta różnica będzie się tylko zwiększać a nie zmniejszać. Weronika to atletka, od której można oczekiwać, dobrej równej formy przez cały sezon, jeśli choć trochę poprawi strzelanie to daleko w tyle zostawi w perspektywie całego sezonu Magdę.
typy zagrałem dość solidną stawką porozbijane co by nie ściągnęli tych ich podatków od podatków, a panom wyżej dziękuję za zwrócenie uwagi na typy, powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
http://www.biathlon.pl/aktualnosci/4034/finlandia-czechy-40.html
To potwierdza bardzo słabe przygotowanie Soukalovej, pięć minut straty do Kaisy, przepaść!!! Oczywiście pewnie przez cały sezon nie będzie tak słabo, ale to pokazuje, że Czeszka koncentruje się na MŚ. Warto poszukać przeciw Niej jakieś fajnej pary w pierwszym weekendzie. Na cały PŚ parę z Makarainen w Milenium już wycofali, ale cały czas można zagrać, że będzie gorsza od A. Kuzminy. Kurs 2,32 zachęca. Nie ma żadnych informacji co do formy Słowaczki, mam nadzieję, że Ona poważniej przepracowała okres przed sezonem.
G. Soukalova - A.Kuzmina 2 @ 2,32 Milenium
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Nie ma odpowiedniego tematu z typami długoterminowymi, więc wrzucam tutaj:
Mistrzostwa Świata FIS Falun 2015
Kamil Stoch top3 konkurs HS100 @3,50 ónibet
Kamil Stoch top3 konkurs HS134 @4,00 ónibet
Widzę tu spore value w kursach. Kamil,z powodu kontuzji, musiał opuścić kilka konkursów na początku sezonu. TCS nie wygrał, w Pucharze Świata najwięksi rywale też sporo już odskoczyli i ciężko mu będzie obronić Kryształową Kulę. Teraz wszystkie siły powinien podporządkować Mistrzostwom Świata w Falun. Oczywiście, te konkursy pewnie i tak byłyby priorytetem, ale wobec aktualnej sytuacji, Kamilowi nie będzie żal odpuścić jakichś zawodów PŚ w celu odbycia spokojnych treningów. Po konkursie w Bischofshofen, Kamil ma odpuścić loty w Kulm i przygotowywać się do konkursów w Polsce i do MŚ. Jego skoki w tej chwili są poprawne, Kamil musi poprawić drobne detale w technice. Potrzeba mu większej ilości skoków i już niedługo powinniśmy ujrzeć najlepszą wersję Stocha. Jestem przekonany, że szczyt formy przygotuje na Falun i będzie tam bardzo groźny. Kiedy jego forma będzie szła do góry, im bliżej mistrzostw, zapewne kursy spadną. Za Kamilem na pewno będzie przemawiało też jego doświadczenie w wielkich imprezach. Wśród głównych faworytów jest jednym z bardziej utytułowanych, a w takich imprezach to bardzo istotne, żeby nie spalić się psychicznie. Jak już wróci do swojej normalnej formy, ja widzę go jako głównego faworyta do zwycięstwa, a tym bardziej do podium. Myślę, że warto spróbować i pograć już teraz.

Kursy były wyższe, można było łapać nawet @4,50. Ja lekko jeszcze pogram sobie:
Kamil Stoch zwycięstwo na skoczni HS100 @11,00

Kamil Stoch zwycięstwo na skoczni HS134 @16,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Przed sezonem pograłem dość mocno, że Martęę wygra PŚ, póki co dobrze typ wygląda, ale... na ostatnich zawodach w Pokljuce wystrzelił Anton, dziś w sztafecie również pokazał się z dobrej strony (odrobił ~1minutę do prowadzącego OEB), i wygrał szatafę dla Rosji.
Osobiście Szypulina widzę jako największe zagrożenie dla francuza.
Betcity bardziej docenia Svendsena(@3,35), niż ruska(@7,00) w walce z Fourcadem, gdzie dla mnie to jest zupełne nie porozumienie! Do tego jeszcze lekkie problemy zdrowotne norwega.
Jeżeli Szypulin nie zgubi formy, to nawet może sięgnąć po kryształową kulę, co paru z nas, bardzo wk**wi, dlatego dobrą opcją jest asekuracyjne pogranie Antona, żeby (tfu tfu tfu) zwróciła się stawka za Fourcada, ale i tak wierzę że francuz zatrzyma zółtą koszulkę do końca sezonu i milenium zbankrutuje ????

Anton Szypulin wygra PŚ @7,00 1/10
Anton Szypulin wygra sprint w Oberhofie @8,00 3/10
PS. takie był kursy przed dzisiejszą sztafetą
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
dokładnie, ja już też od jakiegoś czasu tylko w nim upatruję rywala dla Martina w walce o Puchar Świata, jest w świetnej formie Szipulin, chcę jednak zaczekać jeszcze trochę, bo chcę zobaczyć czy Martin poprawi szybkość strzelania.
jednak już dziś jako możecie odpiszcie kto jeszcze ma teraz zakłady na zwycięzcę Pucharu Świata, z góry dziękuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Jeżeli chodzi o szybkość strzelania, to Martin potrafi szybko strzelać udowodnił to podczas ostatniego strzelania ze startu wspólnego (1 pudło). Czemu, aż tak długo zostaje na strzelnicy, to nie wiem. Ja bym grał już teraz, ale w marathonie i betsbc nie zagram, więc również czekam na jakiś innych bukmacherów.
Aha, co do sprintu to zapomniałem jeszcze o młodym Boe, na tą chwilę to głowni faworyci do wygrania sobotniego wyścigu
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Jeżeli chodzi o szybkość strzelania, to Martin potrafi szybko strzelać udowodnił to podczas ostatniego strzelania ze startu wspólnego (1 pudło). Czemu, aż tak długo zostaje na strzelnicy, to nie wiem. Ja bym grał już teraz, ale w marathonie i betsbc nie zagram, więc również czekam na jakiś innych bukmacherów.
Aha, co do sprintu to zapomniałem jeszcze o młodym Boe, na tą chwilę to głowni faworyci do wygrania sobotniego wyścigu
tam strzelił nieco szybciej ale tylko w stójce, a w leżącej znów było wolno.

a ogólnie to to był do tej pory jedyny występ gdzie aż tak dużo na strzelnicy nie stracił, tak pod tym względem wyglądało to naprawdę słabo.

Jestem jednak dobrej myśli, mam nadzieję, że już niedługo to pokaże, wiadomo nie jest mu w tym sezonie łatwo po takich a nie innych komplikacjach w przygotowaniach.

jeśli to poprawi to i tak powinien obronić PŚ, ale walka z Szipulinem może być naprawdę zacięta, żaden z Norwegów z nimi nie ma szans w generalce.

zobaczymy co się wydarzy w najbliższych zawodach ????
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Gwizdoń - Ziemniakowska 2 1.8 millenium
(generalka PŚ, konieczne 60% startów)

Lokat w biathlonie nie ma, tym bardziej w typach długoterminowych, ale ten jest według mnie warty zagrania.
A jeszcze dziś między 15-16 w millenium mozna go zagrać bez podatku ;).

Wera vs najpewniejszy punkt naszej sztafety ????
Weronika w sile wieku, a Magdalena na fali opadającej.
W ubiegłym sezonie wyżej była Ziemniakowska, podobnie powinno być w nowym sezonie. Sezon 13/14 - Wera- 26 miejsce - 309 punktów(2 starty opuszczone + DNS i DNF), Magda - 32 - 234 punkty(2 opuszczone starty). No i Soczi nie liczyło się w ubiegłym sezonie do PŚ, a tam Wera: 7,20,31,19; Magda 40, 38,32,-.

O formę biegową jestem spokojny u Weroniki, gorzej ze strzelaniem. Ale zmieniła w przerwie karabin, więc jestem dobrej myśli.
Gwizdoń jest jedną z niewielu czynnych zawodniczek urodzonych w latach 70, więc nie spodziewam się po niej progresu. Jej forma w ostatnich latach to spore wahania - jeszcze 3 lata temu powinna była kończyć karierę, bo kaleczyła, potem znów dobry sezon i nawet wygrana w Soczi. Taka to zawodniczka, ale sumarycznie - Weronika ma mniejsze wahania formy w biegu.

Sporo dziewczyn zakończyło po IO kariery, niektóre zaciążyły, a np. Wiłuchina ma problemy ze zdrowiem i też jej nie zobaczymy w najbliższym sezonie. Więc jest szansa na podskoczenie w klasyfikacji PŚ.

Co do typów u mężczyzn to zanosi się jednak na kolejny sezon dominacji Fourcade&#39;a. W lecie pisałem o chorobie, ale szybko wrócił do pełni formy. Do tego powiedział, że nie zamierza się jednak skupiać na biegach w tym sezonie, cała para w biathlon.

U kobiet mimo rozstania z Siebertem Daszka powinna w końcu sięgnąć po upragnioną kulę, choć Kaisa tanio skóry nie sprzeda.
Na Białorusinkę przed rokiem mieliśmy kursy rzędu 1.5, teraz trochę lepiej, ale chyba niewarto się w to pchać.
niestety Oslo też bez Magdy Gwizdoń, wróci dopiero na MŚ, czy to już oznacza zwrot? bo ja w końcu nie liczyłem.
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
wystarczy by Magda pojechała do Rosji i sam start w sprincie da wymagane 60%, Martin też blisko wygranej w PŚ
jest spora szansa na wejście dubelka przedsezonowego ????
 
daminho 278

daminho

Użytkownik
Do Chanty-Mansijska jedzie tylko Weronika.
Dla mnie decyzja niezrozumiała... Krysia Pałka osiąga cztery najlepsze wyniki w sezonie i nie jedzie - dziwne. Kilka biegów opuściła tak samo Gwizdoń, więc coś tego paliwa pewnie jeszcze jest.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Kobiety powinny wszystkie pojechac . Jak nie maja kasy to powinni sie wczesniej zastanowic i nie wysylac tych statystow z ekipy meskiej bo przez nich i tak tylko kompromitacja byla.
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Kobiety powinny wszystkie pojechac . Jak nie maja kasy to powinni sie wczesniej zastanowic i nie wysylac tych statystow z ekipy meskiej bo przez nich i tak tylko kompromitacja byla.
tu akurat nie chodzi o brak kasy na te jedne zawody a o fakt, że Pałka Gwizdoń czy Pitoń mogą trenować dzięki Wojsku i z tego względu jadą na mistrzostwa wojskowych zamiast na Puchar Świata, oczywiście jest to sam w sobie problem, że odpuszczać muszą PŚ dla takich zawodów, no ale takie realia są.
Monika nie jedzie z problemów zdrowotnych podobno, ale problem wydaje się być bardziej złożony, dla osób decyzyjnych ona nie ma po co tam jechać, uważają, że już o nic nie walczy, błędne podejście.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Klasyfikacja Pucharu Swiata
Dawid Kubacki Top 3.
Unibet @7.00

Do rozpoczecia pucharu swiata zostaly tylko 2 tygodnie. Ciezko w skokach prorokowac kto przez caly sezon bedzie w formie ale licze, ze na dlugim dystansie odpali Dawid Kubacki. Zwyciezca Letniego Grand Prix, mistrz Polski z dnia wczorajszego przyznaje, ze jest swietnie przygotowany fizycznie u boku nowego trenera i pierwszy raz otwarcie informuje, ze chce wygrac wiele konkursow PS.

Dawic, licze na ciebie w tyn sesonie:)
 

Załączniki

Do góry Bottom