>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

C 186

casuals

Użytkownik
to ja nie wiem jak wy to robicie. Ja kiedy bym nie wypłacił przed 10 rano danego dnia to mam zawsze o 13 tego samego dnia. Nigdy nie miałem inaczej
 
C 186

casuals

Użytkownik
Ile idzie wypłata na Eco ? Jest tak jak było ze Skrillem że jak do którejś godziny się zleci danego dia to wyplata o 13 następnego dnia ?
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Ode mnie wielki minus pod wypłaty.
Skusili mnie bonusem 200% do 400 PLN, 09.06 obróciłem depozyt i mogłem zlecić wypłatę, zlecona została około godziny 11:00, nie wiem do której wisiała, że mogłem ją anulować, ale na pewno o 5:00 jeszcze mogłem kliknąć anuluj wypłatę. Teraz nie ma już możliwości anulowania, ale łaskawie dzisiaj "dział finansowy" powinien ją do mnie wysłać, a jeśli nie, to mam się jutro zgłosić. Czyli wypłata od 26-30h na ecopayz, jak dla mnie, to jakiś żart.


btw Oferta zakładów, to jakaś tragedia.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Nie wierze, ze ktos gra na tym buku. Przeciez oni maja takie bledy kursow ze po 10 typach jest limit 1€. To samo na bwin. Jak ktos chce uzyczyc konto to z checia przygarne do zabawy. Ale odrazu mowie, ze po kilku dniach limit 1€. Ewentualnie moge komus typy podsylac. Ale max 10 i po koncie.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Gra ktoś na Sporting bull? Bo widzę że mają ecopayz i można robić wplaty i wypłaty i jest polski czat itd. Ktoś ma opinie?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Gra ktoś na Sporting bull? Bo widzę że mają ecopayz i można robić wplaty i wypłaty i jest polski czat itd. Ktoś ma opinie?
No co tu powiedzieć, buk wypłacalny (praktycznie jest to sportingbet) ktoś może marudzić że mu wypłaty nie idą za szybko, czasami do zatwierdzenia mija powiedzmy 12h.
 
mike123 217

mike123

Użytkownik
No co tu powiedzieć, buk wypłacalny (praktycznie jest to sportingbet) ktoś może marudzić że mu wypłaty nie idą za szybko, czasami do zatwierdzenia mija powiedzmy 12h.
To nie jest wypłacalny book. Po wygranej jakieś 2 lata temu zamknęli mi konto i oddali stawkę. Nie po to człowiek ryzykuje własne środki, żeby przegrać albo otrzymać zwrot stawki. To się nazywa biznes idealny...
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
No na pewno ot tak zamknęli za to że coś wygrałeś :ROFLMAO:
No a co w tym dziwnego? 1xbit czesto tak potrafi robic. Dostajesz info, ze zamykaja konto i nie ma dyskusjii. Betson tez mi zamknal i skonfiskowal wszystkie srodki, nawet te co wplacilem. Stwierdzili, ze uzywam pomocnego oprogramowania co jest nie dozwolone. Ale mieli racje😈
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
No ale mówimy o innym buku, a betsson jak sam stwierdziłeś potraktował cię jak mógł.Już tyle tu jestem na forum i tyle było takich przypadków że dramat.Dawniej inny admin nawet pomagał tu takim osobom, udzielali się przedstawiciele firm i sponsorzy i takie kwiatki tu wychodziły że dramat.Multi, kulti, łowcy bonusów z kontami na całą rodzinę i psa i nie tylko.Jak sporo wygrywasz buk może zamknąć ci konto ale nie jumnie wygranej (no chyba że jakiś krzak) jak założysz kolejne na kogoś szybko wyłapiesz detekcje sposobem grania, i może najwyżej oddadzą depozyt.
 
Ostatnia edycja:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
No ale mówimy o innym buku, a betsson jak sam stwierdziłeś potraktował cię jak mógł.Już tyle tu jestem na forum i tyle było takich przypadków że dramat.Dawniej inny admin nawet pomagał tu takim osobom, udzielali się przedstawiciele firm i sponsorzy i takie kwiatki tu wychodziły że dramat.Multi, kulti, łowcy bonusów z kontami na całą rodzinę i psa i nie tylko.Jak sporo wygrywasz buk może zamknąć ci konto ale nie jumnie wygranej (no chyba że jakiś krzak) jak założysz kolejne na kogoś szybko wyłapiesz detekcje sposobem grania, i może najwyżej oddadzą depozyt.
To forum juz dawno upadlo niestety. Teraz 90% osob tutaj to gimbaza placzaca, ze buk ich oszukal bo zle rozliczyl kupon. Wszystkie wartosciowe osoby dawno odeszly. A co do walkow to masz racje. Gdyby nie bylo multi kont, lowcow bonusow itp to i buki by nas inaczej traktowaly.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ktoś używał w sportingbull do wpłat/wypłat tej nowości neosurf? Widzę że ten neosurf to depozyt podobny do paysafecard. Ale jak wygląda wypłata na neosurf. I ile kosztuje wypłata z neosurf na konto bankowe?
 
Do góry Bottom