>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

K 0

kanibal1981

Użytkownik
Mi przyszło z 21.05.2017 a nie przyszło z 18.05.2017. Miałem dokonać wpłaty ale się powstrzymam do momentu jak nie otrzymam przelewu zleconego z dnia 18.05.2017.
 
P 0

ptasinsky

Użytkownik
Jeśli masz się bawić w przelewy to odradzam sportingbull już.Pisałem dzisiaj z nimi to z innymi metodami nie mają problemów.Ale ja już mam dosyć szczególnie że nie wiadomo czy się utrzymają na rynku bo może się im to nie opłacać chodzi mi o pl oczywiście.Na forbet się przerzucam czytałem że spoko buk ????
 
K 0

kanibal1981

Użytkownik
Ani grosza nie dostaną dopóki nie dostanę przelewu z 18.05.2017. A ja Mnie stracą Oj to uwierzcie mi stracą kurę znoszącą złote jaja.
 
K 0

kanibal1981

Użytkownik
Przyszła druga wypłatał zlecona 18.05.2107. Mam pytanko bo zaczynam interesować tym forBET i tam trzeba dać skan dowodu. Czy powinienem zasłaniać pesel i nr dowodu?
 
P 0

ptasinsky

Użytkownik
Do mnie też reszta dotarła dzisiaj jakby nie patrzeć to w sumie spóźnili się tylko jeden dzień w moim przypadku skoro 10 dni roboczych ale tak czy siak spadam na forbet więc do zobaczenia na innym temacie ! ????
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Przy wypłacie z 31.05 teraz dostałem takie info.
&quot;Ze względu na dalsze problemy techniczne, ostatnia wypłata środków z konta gracza została anulowana, a środki te, zwrócone na konto Sportingbull. Prosimy o cierpliwość podczas gdy my pracujemy nad tym żeby umożliwić wypłaty na konto bankowe. Proponujemy też zapoznać się z innymi metodami płatności. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją. &quot;
 
Do góry Bottom