>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - opinie

E 293

emarco

Użytkownik

Checking your browser before accessing sportingbull.com.
This process is automatic. Your browser will redirect to your requested content shortly.
Please allow up to 5 seconds…
DDoS protection by Cloudflare
Please allow up to 5 seconds…
DDoS protection by Cloudflare
Ray ID:..........

Wam też to wyskakuje, po wyczyszczeniu ciasteczek, po próbie zalogowania się na konto?
 
1 0

13lisek

Użytkownik

Checking your browser before accessing sportingbull.com.
This process is automatic. Your browser will redirect to your requested content shortly.
Please allow up to 5 seconds…
DDoS protection by Cloudflare
Please allow up to 5 seconds…
DDoS protection by Cloudflare
Ray ID:..........

Wam też to wyskakuje, po wyczyszczeniu ciasteczek, po próbie zalogowania się na konto?
tak
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
odradzam tam grę na chwilę obecną, czekam już 10 dni na kasę - wcale nie jakaś kosmiczna kwota, raptem niewiele ponad 1000 złotych...
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Nie ma sensu tam grać ze względu na opłaty przy skrill 4,9%
A teraz to wiadomo że banki odpadają definitywnie.
Wpłacisz 1000zł i 49zł w plecy , wypłacisz i znowu 49zł w plecy.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
no właśnie wypłaciłem na konto bankowe i zaczęły się jakieś jazdy z ich strony, poza tym co do skrill masz racje, niech się wypchają z taką prowizją
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
no właśnie wypłaciłem na konto bankowe i zaczęły się jakieś jazdy z ich strony, poza tym co do skrill masz racje, niech się wypchają z taką prowizją
Prowizja zabiła nieco Sportingbet niestety. Dobry buk z fajną ofertą, ale tutaj przesadzili. Na konto bankowe to wolę nie wypłacać. Niestety buk spalony.
 
P 0

ptasinsky

Użytkownik
Witam zleciłem ostatnio 2 wypłaty pierwsza w wysokości 400zł a druga 3 dni później w wysokości 120zł.Po 5 dniach roboczych od pierwszej wypłaty napisałem do nich co się dzieje to mi napisali że niestety transakcja z przyczyn technicznych po stronie zewnętrznego pośrednika zakończyła się niepowodzeniem i jeszcze raz to wyślą.To zapytałem o moją drugą wypłatę to napisali że jest w trakcie realizacji.Miał ktoś podobną sytuację ? I czy właściwie mogę liczyć na to że otrzymam te pieniądze ? Zaznaczam że zleciłem zwykły przelew bankowy.
 
K 0

kiwajakotako

Użytkownik
widzę, że dzisiaj wrzucili też sportingbulla na rządową stronę domen zakazanych. Chodzi o stronę pl.sportingbull.com. Ktoś się orientuje, czy ta strona &lt;cite class=&quot;_Rm&quot;&gt;www sportingbullcom oznacza, że nie jest jeszcze pod nadzorem?. Czy ktoś wie, czy sportingbull nie robi problemu przy logowaniu z vpn?
&lt;/cite&gt;
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Jaki koszt wypłaty ?
Moja kasa utknęła i abym ją wypłacił muszę wpłacić przez Skrill&#39;a stąd moje pytanie czy adres skrill musi być taki sam jak adres mailowy podany w rejestracji w sportingbullu czy mogą być różne ? Jest jakaś weryfikacja wypłaty na skrill przez sportingbull ?
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Jaki koszt wypłaty ?

Moja kasa utknęła i abym ją wypłacił muszę wpłacić przez Skrill&#39;a stąd moje pytanie czy adres skrill musi być taki sam jak adres mailowy podany w rejestracji w sportingbullu czy mogą być różne ? Jest jakaś weryfikacja wypłaty na skrill przez sportingbull ?
Odpowiem sobie sam :cool:

Wypłata na skrilla darmowa w ciagu kilku godzin od zlecenia, nie bylo żadnej weryfikacji ;)
 
Do góry Bottom