>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sport w 2021 | Kupony, Typy, Analizy

piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Od początku listopada będę w tym temacie umieszczał tasiemki które puszczam dla funu. Zaczynam od nowa z bilansem, gram teraz głównie dla zabawy kursy w okolicach 15-20 i co jakiś czas single jak widzę coś pewniejszego. Zobaczymy jak to wyjdzie w listopadzie. Temat dla sprawdzenia. Stawki od 1 do 100j. Zaczynamy od Ligi Mistrzów.


⚽ Liga Mistrzów (02.11-03.11)

Listopad #1

⚽ Atalanta - Manchester United Typ: Atalanta powyżej 1.5 @2,00 2:2
⚽ Manchester City - Club Brugge Typ: City powyżej 2.5 @1,57 4:1
⚽ Juventus - Zenit Typ: Obie strzelą @2,00 4:2
⚽ Borussia Dortmund - Ajax Typ: Powyżej 2.5 @1,47 1:2
⚽ Liverpool - Atletico Typ: Obie strzelą @1,77 2:0

Stawka:
21.00j
AKO: 16.34 (+7.00%)
Wygrana: 323.10j
Buk: Superbet


Listopad #2

⚽ Dynamo Kijów - FC Barcelona Typ: Obie strzelą @1,75 0:1
⚽ Malmo - Chelsea Typ: Chelsea @1,22 0:1
⚽ Juventus - Zenit Typ: Juventus @1,55 4:2
⚽ Bayern Monachium - Benfica Typ: Powyżej 2.5 @1,32 5:2
⚽ RB Lipsk - PSG Typ: PSG powyżej 1.5 @1,85 2:2
⚽ AC Milan - FC Porto Typ: Obie strzelą @1,90 1:1
⚽ Sheriff Tiraspol - Inter Mediolan Typ: Inter powyżej 1.5 @1,37 1:3

Stawka:
20.00j
AKO: 21.04 (+15.00%)
Wygrana: 425.75j
Buk: Superbet


Listopad #3

⚽ Sevilla - Lille Typ: Obie strzelą @2,05 1:2
⚽ Atalanta - Manchester United Typ: Atalanta lub remis @1,57 2:2
⚽ RB Lipsk - PSG Typ: PSG @2,15 2:2
⚽ Sheriff Tiraspol - Inter Typ: Inter @1,30 1:3
⚽ Real Madryt - Shakhtar Donieck Typ: Powyżej 2.5 @1,53 2:1
⚽ Borussia Dortmund - Ajax Typ: Obie strzelą @1,42 1:2

Stawka:
20.00j
AKO: 19.54 (+10.00%)
Wygrana: 378.38j
Buk: Superbet


Listopad #4

⚽ Bayern Monachium - Benfica Typ: Obie strzelą @1,90 5:2
⚽ Wolfsburg - Salzburg Typ: Obie strzelą @1,57 2:1
⚽ Malmo - Chelsea Typ: Poniżej 3.5 @1,65 0:1
⚽ Villareal - Young Boys Typ: Villareal @1,57 2:0
⚽ Manchester City - Club Brugge Typ: City -1 @1,38 4:1
⚽ Sporting Lizbona - Besiktas Typ: Sporting @1,50 4:0

Stawka:
20.00j
AKO: 16.00 (+10.00%)
Wygrana: 309.68j
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Grudzień 2021:


Grudzień #1 TCS Oberstdorf

⛷ Ryoyu Kobayashi wygra @2,00 1

Stawka: 100.00j Unibet +100.00j



Grudzień #2 TCS Oberstdorf

⛷ Karl Geiger miejsca 1-3 @1,60 5

Stawka: 100.00j Unibet



Moim zdaniem nie ma co tutaj kombinować. Dwóch skoczków w najlepszej formie tutaj. Kobayashi jak nie będzie znacznej loterii to może znowu wygrać wszystkie 4 konkursy. Skacze ładnie równo i daleko. Geiger już w Oberstdorfie pokazywał co potrafi i tutaj jest dla mnie też murowanym kandydatem do podium. Polacy są beznadziejni to stawiam na głównych faworytów. Szkoda, że taki niski kurs na pudło Japończyka, dlatego gram zwycięstwo bo i tak jest na to bardzo duża szansa. Miejmy nadzieje, że zawody zdązą skończyć się w sprawiedliwych warunkach bo wieczorem na zacząć padać i wiać mocniej o 1-2km/s. Jeśli warunki będą równe i Geiger nie wyprzedzi Ryoyu to nie widzę tutaj szans na duże niespodzianki.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Grudzień #3 AFF Cup

⚽ Indonezja - Tajlandia | Indonezja lub remis @2,25 0:4

Stawka: 50.00j Unibet


Grudzień #4 AFF Cup

⚽ Indonezja - Tajlandia | Indonezja powyżej 0.5 @1,83 0:4

Stawka: 100.00j Unibet


Oglądałem w ostatnich meczach Indonezję i grali fajną piłkę szczególnie z Singapurem w dramatycznym meczu. Są niepokonani od 7 meczów i widzę tutaj szansę, że znowu sprawią niespodziankę i nie przegrają z faworyzowaną Tajlandią, a przynajmniej zdobędą bramkę. Z ostatnich meczów tylko jeden bezbramkowy remis z Wietnamem, więc myślę że dzisiaj czymś zaskoczą Tajów. Odrazu o tym pomyślałem jak zobaczyłem ofertę. Zobaczymy jak wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Grudzień #7 Korea 1 liga K

🏐 Korea Expressway - IBK Altos | Altos +14.5 @1,78 (1,56) 3:0

Stawka: 100.00j Betclic

Edit: Prowadziły 12-3 w pierwszym secie i go przegrały xd

Tym smutnym akcentem kończę grudzień, nie liczę yieldu przy tych kilku typach. Z mocnym postanowieniem od nowego roku ruszam z typami i regularnym podsumowaniem co miesiąc i mam nadzieje, że tak przez cały rok 2022. Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim na forum.

Bilans grudzień: -370.00j
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Zaczynamy nowy rok, w którym będzie mnóstwo ciekawych rozgrywek na czele z Igrzyskami Olimpijskimi i mundialem na koniec roku.

STYCZEŃ 2022


Styczeń #1
Premier League

⚽ Arsenal - Manchester City | Powyżej 2.5 @1,66
1:2

Stawka: 100.00j Unibet +66.00j


Edit: Mimo, że powinno paść kilka bramek dużo wcześniej to City dokręciło śrubę dopiero w 93 minucie i udało się.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Styczeń #2 Premier League

⚽ Crystal Palace - West Ham | Crystal Palace lub remis @1,66 2:3

Stawka: 100.00j Unibet


Styczeń #3 Premier League

⚽ Crystal Palace - West Ham | Crystal Palace powyżej 1.5 @3,00 2:3

Stawka: 50.00j Unibet +100.00j


Dzisiaj w ostatnim meczu PL derby Londynu. Gram w kierunku gospodarzy, którzy moim zdaniem pomimo nierównej dypozycji, stali się za Patricka Vieiry bardzo niebezpiecznym zespołem. W ostatnich meczach strzelili u siebie 3 bramki Norwich, 2 Southampton i 3 Evertonowi. Gorzej to wygląda na wyjazdach ale dzisiaj na własnym stadionie z WHU, w których szeregach nie zobaczymy dwóch stoperów - Kourta Zoumy i Angelo Ogbonny mają moim zdaniem bardzo realne szanse na zwycięstwo i strzelenie conajmniej dwóch goli. West Ham jest mocny w ofensywie, z dużym zapasem odwrócili losy meczu z Watford w ostatniej kolejce, ale dzisiaj uważam że z tymi brakami z tyłu nie powinni wygrać z CP. Moim zdaniem fajny kurs na 2 bramki gospodarzy, drugi typ na zwycięstwo lub remis. Wierzę, że Vieira na tyle poukładał Crystal Palace, że dzisiaj mocno napsują krwi lekko faworyzowanym przez bukmachera gościom.

Edit: Tak pechowego przebiegu spotkania dla Crystal Palace to naprawdę trzeba poszukać w historii. Gospodarze zasłużyli tutaj na zwycięstwo i to nawet dwiema bramkami. WHU nic nie zagrało, dwie pierwsze bramki z przypadku w 2 minuty, trzecią przez idiotyczne wyprowadzenie pilki i dotkniecie pilki ręką CP strzeliło sobie samo. Reszta meczu to naprawdę groźne ataki gospodarzy, słupek, poprzeczka, Eduard na pustaka.... no trudno dobrze, że chociaż wbili dwie bramki i na zero.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Styczeń #4 Championship

⚽ West Bromwich Albion - Cardiff | WBA powyżej 1.5 @1,75 (1,54) 1:1

Stawka: 100.00j Totalbet


Udało mi się złapać chyba najwyższy aktualnie kurs na dwie bramki WBA na Totalbecie. Oczywiście z podatkiem kurs wychodzi jak obecnie po spadkach w Unibecie, ale u tego bukmachera jak ktoś dołoży dwa typy z kursem minimum 1,20 to całość będzie bez podatku więc może się przydać informacja. Bardzo ważny mecz po ostatniej wpadce dla gospodarzy, kursy lecą w dół moim zdaniem spore szanse tylko żeby się nie zadowolili skromnym 1-0. Jednak oglądając ostatnie mecze ile tworzyli sobie sytuacji to chyba nie ma się o co obawiać.

WBA.jpg
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Styczeń #6 WTA Adelajda

🎾 Ekatarina Aleksandrova - Leylah Fernandez | Aleksandrova +3.5 @1,69 (3:6) (4:6)

Stawka: 100.00j Unibet

Edit: No piękny start sezonu tenisowego..
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Styczeń #8 ATP Adelajda

🎾 Benjamin Bonzi - Mikael Ymer | Ymer @2,07 (5:7) (5:7)

Stawka: 100.00j Unibet +107.00j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +483
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Styczeń #9 ATP Cup

🎾 Felix Auger Aliassime - Cameron Norrie | Auger Aliassime @2,02 (7:6) (6:3)

Stawka: 100.00j Unibet +102.00j


Coś mam przeczucie, że Norrie nie utrzyma tej niesamowitej formy z zeszłego sezonu. Kilka wyników miał wręcz szokujących. Natomiast to już musi być sezon przełomowy dla Aliassime jeśli Kanadyjczyk chce dołączyć do absolutnego światowego topu a na to na pewno ma potencjał. Zobaczymy co panowie dzisiaj pokażą, obaj przegrali swoje pierwsze mecze w pierwszych spotkaniach ATP Cup. Na pewno cięższego rywala miał Norrie bo przegrał z Sashą Zverevem, ale za to mega gładko nawet nie powalczył. Felix przegrał w 3 setach z zawsze niebezpiecznym Fritzem na hardzie i widziałem jakieś zalążki dobrej gry. Jeśli wyższy kurs na kanadyjczyka to biorę.

Edit: Pomimo dość ciasnego wyniku w pierwszym secie, bardzo pewne zwycięstwo Felixa. Ewidentnie styl Norriego mu pasuje i w H2H już jest 3-0 dla Kanadyjczyka. Myślę, że to może być sezon gdzie Aliassime wygra już coś znaczącego. Ma 21 lat i to chyba najwyższy czas porównując do tych najlepszych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +343
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Styczeń #10 Liga Mistrzów

🏒 Rogle BK - Frolunda | Rogle @2,20 5:3

Stawka: 100.00j Unibet +120.00j


Szwedzkie spotkanie w hokejowej LM. Krótko i zwięźle bo w hokeju na lodzie dobrze czuję się tylko w dwóch ligach, ale patrząc tutaj na H2H to chyba głupio nie spróbować. Ostatnie 8 spotkań między tymi drużynami to 8 zwycięstw dzisiejszych gospodarzy, a wszystkie z nich odbyły się w roku 2021 więc nie jest to patrzenie w bezpośrednie pojedynki z zeszłego stulecia. Po takim kursie próbujemy.

rogle 2.jpg


Edit: No i wygrali 9 raz z rzędu. Czasami warto jednak obczaić świeże H2H.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +351
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Jeszcze dwa typy na skoki dzisiaj w Innsbrucku przy okazji trzeciego konkursu TCS.


Styczeń #11 TCS - Innsbruck HS130

⛷ Karl Geiger - Marius Lindvik | Geiger @1,80

Stawka: 100.00j Unibet


Styczeń #12 TCS - Innsbruck HS130

⛷ Lovro Kos - Marius Lindvik | Kos @1,85

Stawka: 100.00j Unibet


Bardzo ale to bardzo nie lubię grać dwóch kuponów przeciwko jednemu zawodnikowi, bo dobry występ Norwega robi nam tutaj mocne plecy, ale mam mocne przeczucie że Lindvik tutaj popsuje przynajmniej jeden skok. Zestawiam go specjalnie z najbardziej solidnymi zawodnikami obecnie w typach dotyczących obu serii aby zminimalizować ryzyko. Wczoraj w kwalach Lindvik 117.5 i 14 miejsce dużo za Niemcem i Słoweńcem. Geiger miał strasznie słabe warunki i skoczył przyzwoicie. O młodym słoweńcu przyzwoicie to za mało powiedziane bo w niezłych warunkach pofrunął 130 metrów co było najlepszą odległością całych kwalifikacji. Skacze od początku TCS bardzo równo i dobrze i nic nam tutaj nie zwiastuje załamania formy. Dlaczego akurat tak uparcie przeciw Lindvikowi? Mocno w pamięci utkwiły mi jego bardzo dobre występy na przestrzeni lat w części niemieckiej i tracenie tych punktów w Austrii. Lekko mniejsza skocznia sprawia, że czuje się gorzej niż na obiektach z długim rozbiegiem w Oberstdorfie i szczególnie Garmish. Świetny występ w Ga-Pa moim zdaniem podbił nam tutaj kursy na porażkę Mariusa i ja to biorę. To jest trudna skocznia gdzie bardzo łatwo zepsuć skok, więc przy dwóch seriach z zawodnikami conajmniej solidnymi ryzykuję przeciwko Norwegowi.

Edit: Niestety, z powodu zbyt silnego wiatru zawody odwołane, chyba lepsze to niż loteryjna jedna seria. Jako, że zawody przeniesione do Bishofschofen to u buka zwroty za dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Styczeń #13 ATP Adelajda

🎾 Mikael Ymer - Sonwoon Kwon | Kwon @1,60 (6:3) (6:2)

Stawka: 100.00j Unibet


Wczoraj stawiałem na Mikaela w starciu z Bonzim, ale z tej pary wybieram Koreańczyka. Ymer zagrał poprawnie ale popełniał jednak sporo błędów. Tutaj Kwon słynie ze swojej regularności i myślę, że będzie wymuszał sporo błędów u Szweda. Widziałem też wideo z treningów w Adelajdzie gdzie trenował z gościem co prowadzi kanał ITFMAN na YT, i podkreślał że Kwon jest w bardzo dobrej formie na początku tego sezonu i należy zwrócić na niego uwagę. Jest to ich pierwsze spotkanie więc można tylko gdybać jak to będzie wyglądało ale po tym co w nocy widziałem w meczu Ymera i w jaki sposób Koreańczyk rozprawił się na tym korcie z Nishyoką (6-1)(6-2), stawiam tutaj na niego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom