>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sport przed TV

jannek 389

jannek

Użytkownik
Witam, mam takie o to zapytanie, chcialbym korzystac lub tez miec jak kto woli wiekszosc kanalow sportowych ktore sa dostepne w naszej polskiej telewizji, wiadomo wezme cyfrowy polsat nie bede mial canal+ i na odwrot, czy istnieje jakas mozliwosc by pogodzic to wszystko razem ? polsaty sport, futbol, eurosporty, enke i c+ razem ? chodzi mi wylacznie o kanaly sportowe reszta nie ma znaczenia
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupując Cyfrowy Polsat i wykupując tam pakiet Sport będizesz miał takie kanały :
- Polsat Sport
- PSextra
- Polsat Futbol
- Eurosport
- Eurosport2
- ESPN Classic
- Extreme Sports
- TVP Sport
- Orange Sport info
Jeżeli chodzi o prawa sportowe to jest to bogata oferta, ale zależy co chcesz oglądac.
Na wyżej wymienionych kanałach będziesz miał dostęp do Siatkówki, F1, Boksu, tenisa a z piłki takie ligi jak Bundesliga, Ligue1, Eredivisie, Rosyjska, Liga Europejska, LM na Polsacie, Portugalska, Ukraińska.
Również Brazylijską znajdziesz na kanałach zagranicznych -&gt; Arriadia.
Ponadto mecze reprezentacji narodowych, koszykówka i wiele wiele innych.
Zależy co lubisz oglądac.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sam musisz odpowiedzieć co lubisz ogląda, jakie dyscypliny czy ligi.
Dodam co możesz mieć na cyfrze:
- Premiership (wszystkie bramki, skróty i średnio 2-3 mecze na live podczas każdego weekendu)
- polska ekstraklasa (piatek, sobota, niedziela), skróty i analizy
- 1 liga na tvp sport
- Ligue 1 (na canal+ i na orange), podobnie jak wyżej
- La Liga jw
- Seria A jw
- GP na zużlu
- Boks
- tenis na eurosporcie
- bundesliga (dalej chyba pokazuje eurosport)
- NBA i WNBA
- Golden League
- sporty zimowe
....
W sumie na Polsacie masz tylko dodatkowo polsat sport, reszta programów znajdziesz na C+.
 
cala 37

cala

Użytkownik
Witam, mam takie o to zapytanie, chcialbym korzystac lub tez miec jak kto woli wiekszosc kanalow sportowych ktore sa dostepne w naszej polskiej telewizji, wiadomo wezme cyfrowy polsat nie bede mial canal+ i na odwrot, czy istnieje jakas mozliwosc by pogodzic to wszystko razem ? polsaty sport, futbol, eurosporty, enke i c+ razem ? chodzi mi wylacznie o kanaly sportowe reszta nie ma znaczenia
Mozna te wszystkie platformy uruchomic na jednym dekoderze.Napisz Pw ,pomoge ;)
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
A ile taki cyfrowy polsat kosztuje z tymi wszystkimi kanałami sportowymi a i cyfra plus

Robson// Cyfrowy Polsat z pakietem Sport kosztuje 51,80zł/m-c
 
immanuel 0

immanuel

Użytkownik
najlepszą ofertę ma CyfraPlus,
pakiet prestiżowy wychodzi średnio nieco ponad 130 zł, ale masz wszystko praktycznie:
Canal Plus Sport
Canal Plus Sport HD
Canal Plus Sport 2
Canal Plus Gol
Eurosport
Eurosport HD
Eurosport 2
Eurosport 2 HD
TVP Sport
TVN Turbo
Orange Sport
Orange Sport Info
Extreme Sports
ESPN Classic
Polsat
Polsat 2 - tu czasami tez cos leci.

Minus jest taki, że ligi mistrzów nie ma, ale są praktycznie wszystkie ligi europejskie: Hiszpanska, Angielska, Wloska, Niemiecka, Francuska, Polska. do tego NBA, tenis i dużo więcej...
Jak miałbym coś brać z tv cyfrowych to wzialbym cyfre.
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Witam po krotkiej nieobecnosci, doskonale znam oferty pakietow sportowych poszczegolnych platform i w moim odczuciu najlepsza ma cyfra+, ale chodzilo mi wlasnie o to co napisal Cala, i tym sie zajme ???? Pozdrawiam
 
creativeopinion_ 11

creativeopinion_

Użytkownik
Jakby nie patrzeć to obecnie UPC ma najlepszą ofertę sportową. Niby nie ma nSportu ale jego aż tak nie żal. Miejmy nadzieję że c+Gol również dołączy a tak to jest praktycznie wszystko i wszystkie najbardziej popularne sporty.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Siema ;)
Planuje sobie wziąć ze szwagrem cyfre multiroom ale nie za bardzo czaje o co biega.
Znaczy czaje ale nie mogę dojść ile będzie kosztował miesięczny abonament.
Otóż myślałem nad pakietem optimum. Ale z tego co widze nie ma tam kanałów sportowych a na tym mi najbardziej zależy. Pakiet kanałów sportowych kosztuje bodajże 25 zł a ten optimum 65. To z tego wychodzi że miesięczny abonament będzie 90zł ? + tam dochodzą jakieś 15 zł za ten multiroom i chyba 10 za te moduły. Czyli z tego co dobrze rozumiem wyjdzie około 120zł abonamentu + koszta sprzętu itp ? Ciężko się trochę w tym połapać :|
a i jeszcze myślałem nad rozwiązaniem , choć nie wiem czy to teraz będzie możliwe. Że weźmie się jeden abonament na jeden TV i później jakoś sygnał rozdzielić do drugiego TV. Dało by tak radę ? Bo bardziej chyba się opłaca wziąć 1 abonament.
 
Do góry Bottom