>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sport przed TV

jannek 389

jannek

Użytkownik
Witam, mam takie o to zapytanie, chcialbym korzystac lub tez miec jak kto woli wiekszosc kanalow sportowych ktore sa dostepne w naszej polskiej telewizji, wiadomo wezme cyfrowy polsat nie bede mial canal+ i na odwrot, czy istnieje jakas mozliwosc by pogodzic to wszystko razem ? polsaty sport, futbol, eurosporty, enke i c+ razem ? chodzi mi wylacznie o kanaly sportowe reszta nie ma znaczenia
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kupując Cyfrowy Polsat i wykupując tam pakiet Sport będizesz miał takie kanały :
- Polsat Sport
- PSextra
- Polsat Futbol
- Eurosport
- Eurosport2
- ESPN Classic
- Extreme Sports
- TVP Sport
- Orange Sport info
Jeżeli chodzi o prawa sportowe to jest to bogata oferta, ale zależy co chcesz oglądac.
Na wyżej wymienionych kanałach będziesz miał dostęp do Siatkówki, F1, Boksu, tenisa a z piłki takie ligi jak Bundesliga, Ligue1, Eredivisie, Rosyjska, Liga Europejska, LM na Polsacie, Portugalska, Ukraińska.
Również Brazylijską znajdziesz na kanałach zagranicznych -&gt; Arriadia.
Ponadto mecze reprezentacji narodowych, koszykówka i wiele wiele innych.
Zależy co lubisz oglądac.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sam musisz odpowiedzieć co lubisz ogląda, jakie dyscypliny czy ligi.
Dodam co możesz mieć na cyfrze:
- Premiership (wszystkie bramki, skróty i średnio 2-3 mecze na live podczas każdego weekendu)
- polska ekstraklasa (piatek, sobota, niedziela), skróty i analizy
- 1 liga na tvp sport
- Ligue 1 (na canal+ i na orange), podobnie jak wyżej
- La Liga jw
- Seria A jw
- GP na zużlu
- Boks
- tenis na eurosporcie
- bundesliga (dalej chyba pokazuje eurosport)
- NBA i WNBA
- Golden League
- sporty zimowe
....
W sumie na Polsacie masz tylko dodatkowo polsat sport, reszta programów znajdziesz na C+.
 
cala 37

cala

Użytkownik
Witam, mam takie o to zapytanie, chcialbym korzystac lub tez miec jak kto woli wiekszosc kanalow sportowych ktore sa dostepne w naszej polskiej telewizji, wiadomo wezme cyfrowy polsat nie bede mial canal+ i na odwrot, czy istnieje jakas mozliwosc by pogodzic to wszystko razem ? polsaty sport, futbol, eurosporty, enke i c+ razem ? chodzi mi wylacznie o kanaly sportowe reszta nie ma znaczenia
Mozna te wszystkie platformy uruchomic na jednym dekoderze.Napisz Pw ,pomoge ;)
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
A ile taki cyfrowy polsat kosztuje z tymi wszystkimi kanałami sportowymi a i cyfra plus

Robson// Cyfrowy Polsat z pakietem Sport kosztuje 51,80zł/m-c
 
immanuel 0

immanuel

Użytkownik
najlepszą ofertę ma CyfraPlus,
pakiet prestiżowy wychodzi średnio nieco ponad 130 zł, ale masz wszystko praktycznie:
Canal Plus Sport
Canal Plus Sport HD
Canal Plus Sport 2
Canal Plus Gol
Eurosport
Eurosport HD
Eurosport 2
Eurosport 2 HD
TVP Sport
TVN Turbo
Orange Sport
Orange Sport Info
Extreme Sports
ESPN Classic
Polsat
Polsat 2 - tu czasami tez cos leci.

Minus jest taki, że ligi mistrzów nie ma, ale są praktycznie wszystkie ligi europejskie: Hiszpanska, Angielska, Wloska, Niemiecka, Francuska, Polska. do tego NBA, tenis i dużo więcej...
Jak miałbym coś brać z tv cyfrowych to wzialbym cyfre.
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Witam po krotkiej nieobecnosci, doskonale znam oferty pakietow sportowych poszczegolnych platform i w moim odczuciu najlepsza ma cyfra+, ale chodzilo mi wlasnie o to co napisal Cala, i tym sie zajme ???? Pozdrawiam
 
creativeopinion_ 11

creativeopinion_

Użytkownik
Jakby nie patrzeć to obecnie UPC ma najlepszą ofertę sportową. Niby nie ma nSportu ale jego aż tak nie żal. Miejmy nadzieję że c+Gol również dołączy a tak to jest praktycznie wszystko i wszystkie najbardziej popularne sporty.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Siema ;)
Planuje sobie wziąć ze szwagrem cyfre multiroom ale nie za bardzo czaje o co biega.
Znaczy czaje ale nie mogę dojść ile będzie kosztował miesięczny abonament.
Otóż myślałem nad pakietem optimum. Ale z tego co widze nie ma tam kanałów sportowych a na tym mi najbardziej zależy. Pakiet kanałów sportowych kosztuje bodajże 25 zł a ten optimum 65. To z tego wychodzi że miesięczny abonament będzie 90zł ? + tam dochodzą jakieś 15 zł za ten multiroom i chyba 10 za te moduły. Czyli z tego co dobrze rozumiem wyjdzie około 120zł abonamentu + koszta sprzętu itp ? Ciężko się trochę w tym połapać :|
a i jeszcze myślałem nad rozwiązaniem , choć nie wiem czy to teraz będzie możliwe. Że weźmie się jeden abonament na jeden TV i później jakoś sygnał rozdzielić do drugiego TV. Dało by tak radę ? Bo bardziej chyba się opłaca wziąć 1 abonament.
 
Do góry Bottom