>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (8) Łotwy - Ryga, 16 sierpnia 18:00

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
RIETUMU BANK LATVIAN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX
Venue: Biķernieku Sport Complex

Lista startowa: będzie dodana po losowaniu.
Kursy:


Ofertę wystawiły już Betsson/Betsafe oraz ziemniaki
Zapraszam do dyskuji i podawania trafnych typów!​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Od razu podaję ważną informację:

Trening w Rydze przełożony na sobotę

W piątek na torze w Rydze miał odbyć się trening przed Grand Prix Łotwy. Próbne jazdy uczestników elitarnego cyklu zostały jednak przełożone na sobotę.
W nocy z czwartku na piątek w Rydze mocno padał deszcz. Z tego powodu tor w stolicy Łotwy nie jest w najlepszym stanie i w obawie o zdrowie zawodników organizatorzy zdecydowali się przenieść trening na sobotę.
Prognozy pogody na weekend nie są korzystne dla Rygi. Synoptycy przewidują, że zarówno w sobotę, jak i w niedzielę nad stolicą Łotwy będzie padał deszcz. Do tego w sobotę prognozowana jest burza z intensywnymi opadami deszczu.

 
mortal_wombat 16

mortal_wombat

Użytkownik
Tylko szkoda, że podjęta kilka miesięcy za późno... GP w Rydze od początku stało pod wielkim znakiem zapytania. Słaba infrastruktura, brak dobrej nawierzchni. Szkoda tylko wydanych przez Łotyszy pieniędzy i straconego czasu. Jestem ciekaw jak zdołają w 24 godziny przenieść to wszystko do Dauga i przygotować na czas. Zobaczymy
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jakby co, to w betsafe zakłady pozostaną ważne na jutrzejszy turniej.
I to jest kompromitacja. Przecież zawody na układanym torze w Rydze, a w Daugavpils to dwa zupełnie inne eventy. Nie wspominam, że uporczywość BSI w organizowaniu GP w zupełnie nieżużlowych miejscach już męczy. W Daugavpils będzie przynajmniej fajne ściganie, więc choć tyle dobrego.

Tak nawiasem mówiąc to współczuję niektórym zawodników. Przygotowali się specjalnie na turniej na takiej nawierzchni, a tu zonk i zawody na betonie w Dauga :cool:
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Dla mnie to lepiej, bo mam KK z Hampelem po @1,65 a teraz jest @1,4 i jakby anulowali, to musiałbym jeszcze raz stawiać, tym razem po zaniżonym kursie.
Ale rzeczywiście to przesada że zmienia się tor a oni zachowują zakłady jakby jechano w Rydze.
To jutro szanse Hancocka jeszcze wzrastają, bo na tym torze z jego startami to komplet niewykluczony.
 
nyk 501

nyk

Użytkownik
Witam,mi po głowie od kilku dni chodzi po głowie tylko jedno:
Hankock V 5.5 Milenium
Woffinden V 6 Milenium
Jak nie Greg choć dużo na to wskazuje to myśle że jedynie Tai mógłby mu na ten moment odebrać zwycięstwo. Greg ma niesamowity moment wygrywa bardzo dużą ilość startów i myśle że wiekszego doswiadczenia nie ma zaden inny zawodnik.
Tu chodzi o mistrzostwo i dla mnie Greg bedzie odjezdzał reszcie.
Dojednego i drugiego dokładam:
Pawlicki V 1.8 Milenium
Widziałem go w środę na IMP i śmiga pięknie. Szybki, zdecydowany i widać inteligencję w jego jeździe. Myśle że w obecnej formie nie ma dla niego przeciwnika w stawce dzisiejszych zawodów.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Z Milenium jak zawsze da się wypatrzeć kilka ciekawych par:
A. Lebedev - Ch. Harris 1 @ 1,55 - przeniesienie zawodów z Rygi do Dauga to z pewnością na rękę młodemu Łotyszowi, który zna ten tor jak mało kto, osiąga na nim zwykle dobre rezultaty, Harris jak wiemy słaba forma w tym sezonie, Lebedev powalczy o 8 , Brytyjczyka raczej nie widzę tak wysoko.
do tego krótko:
Hancock - Hampel 1 @ 1,3
i z juniorów w Ostrowie:
K.Gomólski - K. Pieszczek 1 @ 1,5
N. Porsing - D. Bellego 1 @ 1,4
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Kolejna kompromitacja BSI. Po raz kolejny pokazali, że tylko ich pena kieszeń się liczy, nie licząc się z nikim. Prace w Rydze poszły na marne, ale także na marne poszły nasze prace przy organizacji IMME. Nudzi mnie to GP, te kilkanaście rund w coraz bardziej egzotycznych żużlowo ośrodkach, aż się typować odechciewa, ale jednak coś podam.
Andrzej Lebiediew - Troy Batchelor 1 @1,53 bet365 ⛔ (3-8)
Tak jak kolega wyżej wspomniał, przeniesienie zawodów do Daugavpils jest na pewno na rękę młodemu Łotyszowi. Zdecydowanie największe doświadczenie na tym torze z całej stawki. Ten sezon może nie aż tak udany, ale dały czas solidnie. Troy lekko odbił się od dna, ale to wciąż bardzo nierówny zawodnik. Nie bardzo widzę szanse na jego udany występ w Dauga, a młody będzie gryzł tor przed własną publicznością. Już pokazywał w GP, że potrafi się tu ścigać, dziś myślę, że będzie podobnie. W moim odczuciu Lebiediev ze sporymi szansami na półfinał.
 
L 3

lewandowski171

Użytkownik
Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!


A. Jonsson - F. Lindgren 1.67
N. K. Iversen - N. Pedersen 1.70
T. Woffinden - K. Kasprzak 1.50
A. Lebiediew over 5 punktów 1.60

AKO: 6.81


Analiza za parę chwil, post do edycji.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Na dzisiejsze GP proponuje cos takiego z milenium:
Niels K. Iversen bedzie w polfinale? TAK 1.25 ⛔ K***A! 5 start i Iversen jedzie 2 po polfinal i hajs dla mnie i ch*J! defekt na 3 okrazeniu w momencie gdzie byl na 2 miejscu i w polfinale!!!!! MASAKRA!!! :/
Nicki Pedersen bedzie w polfinale ? TAK 1.25 ✅✅
do tego dorzucilem Chelsea wychodzi tripelek o kursie 2.19 8/10 na prawde musialbym miech cholernego pecha, zeby to nie weszlo. NIe bede sie rozpisywal, obaj sa w bardzo dobrej formie. Obaj 2 lata temu pojechali w Daugavpils bardzo dobrze. Pedersen byl 4 a Iversen 5. Iversen ma zaledwie punkt straty do Warda i bije sie z nim o brazowy medal - bedzie cisnal na pelnej k****e. Za Iversenem jest Pedersen, ktory ma 6pkt straty do Iversena i 7pkt straty do Warda. Nadal realne szanse na medal. Pedersen w ostatnich dniach jest w bardzo dobrej formie. Przeanalizowalem tabele biegowa i obaj nie powinni miec problemow z awansem do polfinalu, oby tylko obylo sie bez cholernych defektow.
Oprocz tego jeszcze 1 kupon za mniejsza stawke rowniez w milenium:
Pedersen - Bjerre 1 1.35 ✅✅
Iversen - Jonsson 1 1.40 ✅✅ 1.89 6/10 ✅
Jonsson ma ciezkie biegi, slabe starty i uwazam, ze moze miec duzy problem z awansem do polfinalu. Generalnie Szwed kompletnie mnie w tym sezonie nie przekonuje. Pytanie co z Bjerre? nie lube grac przeciwko filigranowemu Dunczykowi, jest strasznie nieobliczalny i notuje w ostatnich tygodniach progres formy. Ma jednak bardzo ciezkie biegi, zwlaszcza 1,4 i ostatni gdzie ciezko bedzie o punkty. Duza strata i malo punktow, szanse na awans do 8 iluzroczyne a Pedersen walczy o to, zeby nie stracic kontaktu ze strefa medalowa. Mimo wszystko zaryzykuje na Nickiego.
1 okrazenia mi zabraklo zeby zarobic na prawde fajny hajs ja pierdziele !! :/
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Hancok top 4 1.50✅
Lebedevs - Batchelor 1.67⛔
Kasprzak - Hampel 1.55✅
Woffinden - Ward 1.72 Fortuna
Przy okazji wizyty w ziemniaku pokusiłem się o lajtowy kuponik na dzisiejsze GP. Krótka analiza , gdyż czasu mało.
Hancock wiadomo największy faworyt dzisiaj do wygranej. Wyśmienita forma , do tego z 6 GP wygrał aż 3 na tym torze. Kurs na to , że będzie w finale przyzwoity. Do kombinacji w sam. Dalej gram na miejscowego idola , który na swoim torze może wygrać z każdym. Olbrzymi talent na pewno spokojnie go stać aby być wyżej od tak chimerycznego zawodnika , którym jest Troy. O ile mnie pamięć nie myli oprócz jednego turnieju w tym sezonie , w którym odjechał chyba najlepsze zawody w swojej karierze , pozostałe turnieje bez błysku. Dalej Kasprzak , który został niedawno IMP , jest w bardzo w wysokiej formie w przeciwieństwie do Jarka, który niedawno 3 pkt na własnym torze! O ile jeszcze można by to było uznać za wypadek przy pracy , gdyż tamten mecz mógł się wydawać lekko podejrzany ;) tak wcześniejsze zawody ligowe i Jarek notuje trzy zera z rzędu co przez cały sezon nie miał aż tylu zer.. Na koniec Tajski , który jak dla mnie obok Hancocka jest głównym faworytem do wygranej przeciwko Wardowi , który też uważam podobnie jak Jarek ostatnio spuścił z tonu i nie prezentuje się już tak dobrze.
Życzę wysokich wygranych ???? Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom