>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (10) Polska - Toruń, 01.10 19:00

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP

Przed nami przedostatnia runda cyklu SGP. W tym turnieju zabraknie ubiegłorocznego triumfatora - Nickiego Pedersena. Duńczyk definitywnie wycofał się cyklu z powodu kontuzji. Tak prezentuje się lista startowa turnieju:
Po ostatnim turnieju nastąpiła zmiana na szczycie klasyfikacji przejściowej GP - Doyle wyprzedził Hancocka. Amerykanin jest nadal w grze o swój 4. triumf w karierze w tych rozgrywkach. Również ciekawie zapowiada się walka o 3. lokatę, gdzie za Woffindenem czai się Zmarzlik oraz Holder. Dwaj pozostali Polacy - Janowski oraz Pawlicki są bliscy utrzymania w cyklu, ale muszą w tym turnieju dorzucić jakieś punkty. Oczywiście trzymamy również kciuki za zawodnika z dziką kartą, czyli Pawła Przedpełskiego, który na toruńskiej Moto Arenie jest niezwykle mocny.
Ciekawostką jest fakt, iż Doyle ma szansę na 4. z rzędu triumf w turnieju GP w tym sezonie. Tak jak w ubiegłych latach na Moto Arenie szykuje się znakomite ściganie, tak więc emocji nie powinno zabraknąć.
Zachęcam do dyskusji oraz podawania typów.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Bieg 16 win Tai bet365 2.75⛔

Ma Jasona, MJJ, Pająka startuje z pod płotu. Wiadomo faworytem nr.1 ostatnio najszybszy Australijczyk. Po lewej ręce Tai ma niezbyt dobrego startowca, jak na taką stawkę. Etap zawodów (16 bieg), jak i to, że będzie to ostatni bieg przed równaniem, powinny powodować, to co Brytyjczyk lubi najbardziej, że odsypana będzie szeroka, wydaje mi się, że Tai wykorzysta najlepszy dojazd do takiej nawierzchni i pomknie po 3 pkt.

Jonsson over 5 1.72 bet365✅

Adrenalina pod 1. Dla niego wcale nie musi być to idealne, starty jako takie, zawsze jak imponował to na trasie. Tutaj każdy start to po równaniu, jednak dwa razy pole pierwsze daje handicap. Owal powinien sprzyjać walce, więc dla Szweda powinno być ok.

Jonsson : MJJ 1 betgun 1.70⛔
Piotr: Antonio 1 betgun 1.75 ✅

MJJ tutaj jeździł nawet fajnie, jak jeszcze junior mógł być zza granicy. Jednak ostatnie występy poza Gorzowem to cienizna. W tym roku miał okazję jechać dwa razy i słabość rzadkiej maści 0,0 i ... 0,0. W tym zestawieniu wyżej widzę Szweda

Pawliccy lubią MA, pamiętam jak latali tam parą przed gospodarzami. Piotrek w GP bardzo ładnie ostatnio odpowiednio od najstarszego 14,13,10,11,10. Antonio z kolei mocno w dół cztery GP bez awansu choćby do półfinału to bardzo słabo.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Janowski under 7 @ 2,05 Bet365 ✅ 5 pkt
Konsekwetnie gram przeciwko Janowskiemu, który zawodzi w tym sezonie. Co prawda przed rokiem wykręcił na Moto Arenie 11 punktów, jednak wówczas był w zgoła innej formie. Przed tygodniem po prostu wykorzstał dobry układ pól startowych, a w Toruniu nie mają aż tak wielkiego znaczenia. W meczu ligowym wykręcił 7 punktów (w 6 startach), gdzie wiadomo tor był inaczej przygotowany, ale stawka o wiele słabasza. W sumie punkty powinien zrobić na Jonssonie, Jensenie czy Harrisie. Przy aktualniej dyspozycji Magica, ciężko aby przekroczył tę linię.
Holder under 12 @ 1,66 Bet365 ✅ 10 pkt
Chripsy wyśmienicie w tym sezonie spisuje się na Moto Arenie. Przed rokiem turniej zakończył w półfinale. Tak jak wspomniałem wyżej tor na pewno będzie nieco inaczej przygotowany niż na rozgrywki ligowe. Dzisiaj ma na kim tracić punkty, bo jest Doyle, Hancock, Woffinden czy Zmarzlik. Do tego może ktoś inny wystrzelić. Wg mnie jest to zbyt zawyżona linia.
Jonsson under 5,5 @ 1,88 Bet365 (under i dokładnie 5 pkt) ⛔ 7 pkt - cztery punkty otrzymał w prezencie

AJ to kolejny zawodnik, który zawodzi w tym sezonie. Do tego ostatnio powrócił do ścigania po kontuzji obojczyka. Odzwierciedleniem jego formy jest 14. pozycja w klasyfikacji GP oraz jego średnia biegowa w E-lidze. Podobnie jak w przypadku Magica przed rokiem zaliczył świetny występ - 11 punktów, jednak teraz jeździ poniżej oczekiwań.
Edit:
Jeszcze coś takiego lekko spróbuje:
Top Polish Rider - Paweł Przedpełski @ 5,50 Sportingbet ⛔ Cóż szkoda, początek był obiecujący
Wg mnie walka rozstrzygnie się między Pawełkiem, a Zmarzlikiem. Przed dwoma laty Przedpełski zdobył 4 pkt (w 3. startach), a przed rokiem z powodu kontuzji nie wystąpił. Ogólnie na przestrzeni lat w Toruni, zawodnicy z DK pokazywali się z dobrej strony. Przedpełski tor w Toruniu zna jak własną kieszeń. W dodatku jedzie bez żadnej presji. Bartek ma nadal szansę na brązowy medal, tak więc na pewno lekkie ciśnienie jest. Po takim kursie widzę value na zawodnika Aniołów.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Chris Harris poniżej 2 @ 4.33⛔ 3 punkty defekt Antonio i genialny Janowski....
Dokładnie 2 @ 3.4
⛔

Linia na Harrisa jeszcze chyba nigdy nie była tak niska. Koleś to od kilku lat nieporozumienie w GP. Stawka w tym roku niezwykle mocna, ja nie widzę zawodnika, którego on był by w stanie pokonać. W poprzednim roku zdobył 3 punkty, jednak wtedy jezdził Thomas Jonasson, Batchelor i Kasprzak który jechał dramatyczny sezon. Tutaj tylko jakis defekt sprawi, że zdobędzie te 3 punkty.
Całoroczny
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj idę kolejny raz w stronę Lindgrena bo widać,że gość fajnie się dogaduje z nowymi jednostkami napędowymi.

F.Lindgren powyżej 6,5 - 1,60 (z dokładnie 7) bet365 ✅

Fredka pokazuje się z bardzo dobrej strony ostatnimi czasy. Finał w Gorzowie to nie jest przypadek. Czy dzisiaj aż tak daleko zajedzie nie wiem ale półfinał spokojnie jest w stanie osiągnąć bo stawka nie jest jakaś szalenie mocna. Kilku zawodników pod formą co ułatwia sprawę takim żużlowcom jak Lindgren żeby awansować i zbierać kolejne cenne pkt do klasyfikacji. Dodatkowo Szwed traci do swojego kolegi z reprezentacji Lindbaecka tylko 1 oczko żeby wskoczyć na miejsce 8 w generalnej klasyfikacji.
7 pkt do zdobycia w rundzie zasadniczej to minimum jakie musi zdobyć żeby rozliczać zakład na plus.
24.09 - 11pkt
10.09 - 6pkt
27.08 - 10 pkt
14.08 - 8pkt

Na 4 ostatnie rundy SGP tylko raz Lindgren nie zdobył wymaganej ilości pkt a było to w Teterow.

F.Lindgren awansuje do TOP-8 2,50 Sportingbet ✅

B.Zmarzlik - P.Przedpełski 1 1,50✅
M.J.Jensen - Ch.Harris 1 1,40✅

=2,09 bet365 ✅✅✅

Taki dubelek na dzisiejszy wieczór. Paweł jedzie u siebie jednak twierdzę,że to mu nie pomoże w tym aby zawojować dzisiejszy cykl. Zmarzlik wie o co jedzie. On tu walczy o medal. W każdej rundzie jedzie bardzo dobrze. Tor zna dobrze i w tym roku miał już tu okazje kilka razy startować i sa to bardzo dobre rezultaty. Łatwiejsze pola startowe bo częściej z węwnetrznej części będzie startował a to też ma znaczenie.
Jensen jeździł w Toruniu i jeśli tylko odpowiednio wejdzie w zawody to będzie groźny. Zdarzają mu się rownież tu beznadziejne występy no ale jakiś handicap nad Harrisem ma w postaci znajomości ścieżek. Bomber jeździ beznadziejnie i w najgorszym razie zadecyduje bezpośredni bieg ale uważam,że tu do ostatniej serii startów nie będzie trzeba czekac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
H 1K

horosz

Użytkownik
Janowski : Lindgren, BET 365, @ 1.83
Zmarzlik : Przedpełski, BET 365, @ 1.50
M.J.Jensen : Harris, BET 365, @ 1.40

AKO @ 3.85

Grane za dużą stawkę. Świetna wyplata na początek miesiąca ????:jupisdfgdfg:​
Długo się zastanawiałem czy grać doubla Zmarzlik&amp;Jensen czy dołożyć jeszcze Lindgrena - i tak poczyniłem. Jensen ma dobrą końcówkę sezonu, dobrą jak na niego - bo przykładowo w lidzę zmazał plamę. Być może w GP również mu się to uda - zresztą, ile punktów potrzeba na Harrisa ? moim zdaniem dziś 4-5 pkt załatwi sprawę. Nie widzę dzisiaj Harrisa w ogóle. Motoarena to trudny, techniczny tor - lecz odmienny od tego na wyspach. Nawet przy dobrych startach jest w stanie potracić punkty na trasie. W Sztokholmie przed tygodniem nie przywiózł żadnego punktu. Zmarzlik bardzo mocno zapisał się w tegorocznym cyklu i nadal ma szansę na medal. Przepełski na MA zawsze groźny ale z całym szacunkiem musiałby wznieść się na wyżyny swoich możliwości co w tym sezonie nie zawsze się zdarzało. Bartek dzisiaj wjedzie do finału - takie przeczucie. Lindgren - bardzo często gram na Fredrika bo jest on często niedoceniany a w tym sezonie widać dużą zmianę. Jedzie stanowczo, ostro, walczy na dystansie, solidny na starcie - jeżeli do końca i w pełni ogarnie się sprzętowo to w przyszłym roku - może namieszać. A wszystko idzie w dobrą stronę, przeciwnie niż u ... Magica. Bardzo źle ogląda się występy Maćka, jego starty, walkę czy nawet wywiady. Pogubił się w tym sezonie a teraz ma spory ból głowy. Jeżeli nic nie zmieni - pojedzie słabo, a nagłe zmiany mogą mieć różny skutek - nawet ten katastrofalny. Nie wiem co jest w jego głowie ale Lindgren ma szansę na lepsze zawody i ponowne wjechanie choćby do półfinałów.
Jason Doyle win, BET 365, @ 4.33

Szkoda wielka, szkoda. Tytuł Mistrza Świata... świetna dyspozycja. I kontuzja w pierwszym biegu. Zdrowia. Zdrowia.
Ewentualna wygrana byłaby niezwykłym wyczynem... tak mówiło się również przed tygodniem. Więc ? dla mnie absolutnie człowiek na fali, bawiący się speedwayem. Jest w stanie to wygrać. Zna tor, dobre występy w tym roku. Po takim kursie warto. Prawdopodobieństwo finału jest bardzo duże. Największy rywal ? moim zdaniem Holder/Woffinden/Zmarzlik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
M. Zagar - P. Kildemand ✅
1 za 1,85
Milenium

Całkiem przyzwoity kurs na gościa, który może wygrać ale może też przywieźć zero. Ostatnio bombowy występ i coś mi się zdaje że chce powalczyć o ósemkę. Pająk całkowicie pogubiony i jakoś nie widzę dziś szansy na przebudzenie. Mocno intuicyjnie ale dla mnie to powinno być max. 1,5. Dlatego pobieram z przyjemnością.

Easy ✅✅
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Janowski : Lindgren, BET 365, @ 1.83
Zmarzlik : Przedpełski, BET 365, @ 1.50
M.J.Jensen : Harris, BET 365, @ 1.40

AKO @ 3.85


Długo się zastanawiałem czy grać doubla Zmarzlik&amp;Jensen czy dołożyć jeszcze Lindgrena - i tak poczyniłem. Jensen ma dobrą końcówkę sezonu, dobrą jak na niego - bo przykładowo w lidzę zmazał plamę. Być może w GP również mu się to uda - zresztą, ile punktów potrzeba na Harrisa ? moim zdaniem dziś 4-5 pkt załatwi sprawę. Nie widzę dzisiaj Harrisa w ogóle. Motoarena to trudny, techniczny tor - lecz odmienny od tego na wyspach. Nawet przy dobrych startach jest w stanie potracić punkty na trasie. W Sztokholmie przed tygodniem nie przywiózł żadnego punktu. Zmarzlik bardzo mocno zapisał się w tegorocznym cyklu i nadal ma szansę na medal. Przepełski na MA zawsze groźny ale z całym szacunkiem musiałby wznieść się na wyżyny swoich możliwości co w tym sezonie nie zawsze się zdarzało. Bartek dzisiaj wjedzie do finału - takie przeczucie. Lindgren - bardzo często gram na Fredrika bo jest on często niedoceniany a w tym sezonie widać dużą zmianę. Jedzie stanowczo, ostro, walczy na dystansie, solidny na starcie - jeżeli do końca i w pełni ogarnie się sprzętowo to w przyszłym roku - może namieszać. A wszystko idzie w dobrą stronę, przeciwnie niż u ... Magica. Bardzo źle ogląda się występy Maćka, jego starty, walkę czy nawet wywiady. Pogubił się w tym sezonie a teraz ma spory ból głowy. Jeżeli nic nie zmieni - pojedzie słabo, a nagłe zmiany mogą mieć różny skutek - nawet ten katastrofalny. Nie wiem co jest w jego głowie ale Lindgren ma szansę na lepsze zawody i ponowne wjechanie choćby do półfinałów.
Jason Doyle win, BET 365, @ 4.33

Ewentualna wygrana byłaby niezwykłym wyczynem... tak mówiło się również przed tygodniem. Więc ? dla mnie absolutnie człowiek na fali, bawiący się speedwayem. Jest w stanie to wygrać. Zna tor, dobre występy w tym roku. Po takim kursie warto. Prawdopodobieństwo finału jest bardzo duże. Największy rywal ? moim zdaniem Holder/Woffinden/Zmarzlik.

Popieram Typy aczkolwiek dla zwiększenia AKO zamiast Jensena idę w parę :

Pawlicki vs N.K. Iersen @ 2,37 bet365



Duńczyk musi zaprezentować się w 2óch ost. GP z wybornej formy jeśli chce myśleć o 8semce jeszcze.
Nie stawiałbym Piotrka jako tako głównego faworyta tej par ponieważ obaj potrafią zdobywać duże pkt na torze w Toruniu. Puk w tym roku w lidze w 12 oczek a Piotrek w 6 startach 8.
Dla mnie para 50/50% i lecę w stronę Duna + Fredka i Bartek.

AkO : 6,53 bet365✅✅✅ Ołjeeeeee


edit:1

Holder under 12 @ 1,66 Bet365✅✅✅

Chripsy wyśmienicie w tym sezonie spisuje się na Moto Arenie. Przed rokiem turniej zakończył w półfinale. Tak jak wspomniałem wyżej tor na pewno będzie nieco inaczej przygotowany niż na rozgrywki ligowe. Dzisiaj ma na kim tracić punkty, bo jest Doyle, Hancock, Woffinden czy Zmarzlik. Do tego może ktoś inny wystrzelić. Wg mnie jest to zbyt zawyżona linia.
Także to pobieram: Ma na kim tracić a bieg 11 zapowiada się rewelacyjnie!

Bieg 11
Bartosz Zmarzlik
Jason Doyle
Greg Hancock
Chris Holder

Holder under 12 bet365 @1,66✅✅✅


* Mega ✅✅✅ po małej przerwie ???? :]:]:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 1K

horosz

Użytkownik
Janowski : Lindgren, BET 365, @ 1.83
Zmarzlik : Przedpełski, BET 365, @ 1.50
M.J.Jensen : Harris, BET 365, @ 1.40

AKO @ 3.85

Grane za dużą stawkę. Świetna wyplata na początek miesiąca ????:jupisdfgdfg:​
Długo się zastanawiałem czy grać doubla Zmarzlik&amp;Jensen czy dołożyć jeszcze Lindgrena - i tak poczyniłem. Jensen ma dobrą końcówkę sezonu, dobrą jak na niego - bo przykładowo w lidzę zmazał plamę. Być może w GP również mu się to uda - zresztą, ile punktów potrzeba na Harrisa ? moim zdaniem dziś 4-5 pkt załatwi sprawę. Nie widzę dzisiaj Harrisa w ogóle. Motoarena to trudny, techniczny tor - lecz odmienny od tego na wyspach. Nawet przy dobrych startach jest w stanie potracić punkty na trasie. W Sztokholmie przed tygodniem nie przywiózł żadnego punktu. Zmarzlik bardzo mocno zapisał się w tegorocznym cyklu i nadal ma szansę na medal. Przepełski na MA zawsze groźny ale z całym szacunkiem musiałby wznieść się na wyżyny swoich możliwości co w tym sezonie nie zawsze się zdarzało. Bartek dzisiaj wjedzie do finału - takie przeczucie. Lindgren - bardzo często gram na Fredrika bo jest on często niedoceniany a w tym sezonie widać dużą zmianę. Jedzie stanowczo, ostro, walczy na dystansie, solidny na starcie - jeżeli do końca i w pełni ogarnie się sprzętowo to w przyszłym roku - może namieszać. A wszystko idzie w dobrą stronę, przeciwnie niż u ... Magica. Bardzo źle ogląda się występy Maćka, jego starty, walkę czy nawet wywiady. Pogubił się w tym sezonie a teraz ma spory ból głowy. Jeżeli nic nie zmieni - pojedzie słabo, a nagłe zmiany mogą mieć różny skutek - nawet ten katastrofalny. Nie wiem co jest w jego głowie ale Lindgren ma szansę na lepsze zawody i ponowne wjechanie choćby do półfinałów.
Jason Doyle win, BET 365, @ 4.33

Szkoda wielka, szkoda. Tytuł Mistrza Świata... świetna dyspozycja. I kontuzja w pierwszym biegu. Zdrowia. Zdrowia.
Ewentualna wygrana byłaby niezwykłym wyczynem... tak mówiło się również przed tygodniem. Więc ? dla mnie absolutnie człowiek na fali, bawiący się speedwayem. Jest w stanie to wygrać. Zna tor, dobre występy w tym roku. Po takim kursie warto. Prawdopodobieństwo finału jest bardzo duże. Największy rywal ? moim zdaniem Holder/Woffinden/Zmarzlik.
Nie dostałem zwrotu od BET 365. Ktoś coś wie na takie tematy? zawodnik nie ukończył pierwszego startu, był niewinny. O co kaman?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nie dostałem zwrotu od BET 365. Ktoś coś wie na takie tematy? zawodnik nie ukończył pierwszego startu, był niewinny. O co kaman?
Całoroczny nie bierze tego pod uwagę, bo Doyle wziął udział w zawodach startując w 3. biegu turnieju. Owszem w programie wygląda jakby nie jechał w ogóle, ale de facto wystartował, a więc wedle ich regulaminu zwrotu nie ma. Przykre, ale ja mam to samo w Ónibecie, gdzie miałem go w parze z Woffym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 833

sebunited16

Użytkownik
to jak już można pytać zagrałem jak podałem win Taia w 16 gdzie nie wystąpił Doyle, ma być zwrot czy przegrany. W regulaminie jest &quot;Wszyscy czterej podani uczestnicy muszą rozpocząć wyścig, w przeciwnym razie zakłady będą nieważne&quot; grane przed zawodami więc na logikę zwrot, proszę o odp ????
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Całoroczny nie bierze tego pod uwagę, bo Doyle wziął udział w zawodach startując w 3. biegu turnieju. Owszem w programie wygląda jakby nie jechał w ogóle, ale de facto wystartował, a więc wedle ich regulaminu zwrotu nie ma. Przykre, ale ja mam to samo w Ónibecie, gdzie miałem go w parze z Woffym.
nie bardzo rozumiem.. bierze czy nie bierze. oficjalne wyniki podają, że Doyle nie wystartował w ogóle, ma 0 wyścigów. wyniki 3. biegu zostały anulowane, a później nie stanął na kredzie. zwroty powinny być jak w mordę strzelił.
http://www.speedwaygp.com/results/123
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Oficjalne wyniki to jedno, ale bukmacher ma swoje zasady. W mojej ocenie sprawa przegrana, bo jednak Doyle przystąpił do rywalizacji, a to że ostatecznie był zastępowany przez rezerwowych to inna sprawa.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Oficjalne wyniki to jedno, ale bukmacher ma swoje zasady. W mojej ocenie sprawa przegrana, bo jednak Doyle przystąpił do rywalizacji, a to że ostatecznie był zastępowany przez rezerwowych to inna sprawa.
Niezupełnie. Sam but365 ocenił inaczej. Część zakładów na Doyle&#39;a mam jako zwrot, część (wszystkie AKO) jako przegrane. Przypadek pewnie, ale wszystkie duże wygrane - anulowane. Groszowe - zwroty.
Przykład:
Selekcje
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Jason Doyle Jason Doyle v Greg Hancock - Polish Grand Prix
(H2H) 01/10/2016 Brak 1.66 Zwrot
Stawka: 155,00 Zwroty: 155,00
Nie bardzo mają jak uznać przegraną, bo w klasyfikacji GP widnieje 0 przy startach Doyle&#39;a (nie był wykluczony w tej sytuacji, winnym był Harris. Doyle jedynie nie przystąpił do swojego 1. biegu (powt.), czyli do zawodów). Przy większej aferze - przegrają. Komu pasuje, warto ich przycisnąć o uznanie zwrotów. Raz już to odniosło skutek.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Oficjalne wyniki to jedno, ale bukmacher ma swoje zasady. W mojej ocenie sprawa przegrana, bo jednak Doyle przystąpił do rywalizacji, a to że ostatecznie był zastępowany przez rezerwowych to inna sprawa.
no na moje to nie przystąpił do rywalizacji, wyniki 1. biegu zostały anulowane (tak jakby się nie odbył), a w kolejnym podejściu już Doyla nie było. Oficjalna strona GP pokazuje 0 biegów (nie 1) przy jego nazwisku, więc dla mnie logiczne, że powinien być zwrot. widzę, że bet rozlicza jak mu wygodnie. będę ich cisnął do usranej śmierci.
Furman19: jak więc wytłumaczysz zwrot, który wkleił kolega powyżej? No chyba nie powiesz, że się pomylili ???? Rozliczają jak im wygodnie. Najpewniej jakbym miał Hancocka w parze z Doylem, to byłby zwrot, a że miałem Doyla, to jest przegrana. Gościu nie dostał szansy rywalizacji nawet, powinien być zwrot, oficjalne wyniki mówią jasno.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
no na moje to nie przystąpił do rywalizacji, wyniki 1. biegu zostały anulowane (tak jakby się nie odbył), a w kolejnym podejściu już Doyla nie było. Oficjalna strona GP pokazuje 0 biegów (nie 1) przy jego nazwisku, więc dla mnie logiczne, że powinien być zwrot. widzę, że bet rozlicza jak mu wygodnie. będę ich cisnął do usranej śmierci.
Nie masz co się kłócić, wiele osób miało taką sytuacje i nic nie zyskali. Doyle był pod taśmą i to im wystarczy.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Nie masz co się kłócić, wiele osób miało taką sytuacje i nic nie zyskali. Doyle był pod taśmą i to im wystarczy.
Rok temu była podobna sytuacja z Gollobem w SEC&#39;u. Aby móc jechać w przyszłej kolejce E-ligi celowo przekroczył czas 2 minut i został wykluczony, a w kolejnych biegach był zastępowany przez rezerwowych. Był zestawiony h2h, z którymś Niemców, gdzie poszła masówka. Początkowo zaliczyli typ jako wtopę, ale po nawałnicy graczy w końcu uznali to jako zwrot. Wydaje mi się, że po tym zdarzeniu doszło do korekty w rozliczaniu tego typu sytuacji.
 
A 28

andrusek

Użytkownik
Mógłby ktoś obeznany napisać jakie są szanse Doyle&#39;a na występ za 3 tygodnie w Australii na podstawie doniesień o jego stanie zdrowia?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom