>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Speedway Best Pairs 2014 (1) - Toruń, 28 marca 19:00

Status
Zamknięty.
V 161

vogel22

Użytkownik
Mało się rozpisze gdyż czasu brak, piwko kupione za 30 min zawody ????
Australia - Rosja 1.20
Australia, wiadomo duzo pisac nie musze CHolder i Ward, znają tor na motoarenie wyśmienicie, myślę że ślady po kontuzji odeszły w nie pamięć i będą jechać o wygraną
Dania - Rosja 1.30
Dania jadąc z nieobliczalnym Nickim i świetnym Iversenem, również może włączyć się dziś w walke o zwycięstwo, nie zdziwie się jak pojadą w finale ????
Rosja - Szwecja 1.30
Emil dobrze sobie radzi, jest szybki na motoarenie, będzie mocnym ogniwem Unibaxu jak i dzisiaj reprezentacji Rosji, do tego Artiom tutaj troszke nie wiadoma, jednak uważam że w porównaniu z Jonssonem ( który jest po kontuzji ) oraz Lindbeckiem, który jezdzi w kratke, spokojnie sobie poradzą
@Betsson
Kupon a Ako 2.03 !
Miłego oglądania !
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ciekawe jakim cudem połączyłeś trzy razy Rosję na jednym kuponie.
Wirtualne kupony to sobie możesz w Excelu wklejać.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ci którzy stawiali przeciwko Rosji (np Australię jak ja) - powinniśmy się złożyć Suskiewiczowi na flaszkę za tą akcje z kaskami ;)
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Mowilem Panowie, nie grac Dunczykow, byli blisko ale czulem w kosciach, ze nie wygraja tego. Szkoda Polakow, bo juz w 2 starcie Miedziaka widac bylo, ze jego maszyna wogole nie jedzie. Juz w 3 starcie trzeba bylo puszczac Dudka mimo zwyciestwa Polakow w 2 starcie. Miedzinski byl dzisiaj cienki jak barszcz, mozna gdybac co by bylo jakby Dudek jechal od 3 startu. Nie moge odzalowac, ze zagralem tylko 2/10 na AUstralie bo czulem w kosciach, ze moga troche jaj narobic co pisalem we wczesniejszym poscie. Dania z Rosja to byla lokata. Fajne zawody, Ward idzie na mistrza w tym roku. Sajfudinov tez mega kozacka forma ale jak wiadomo, w gp nie startuje w obecnym sezonie
 
C 407

cekaem

Użytkownik
@ Majin
Śmieszy mnie takie Twoje gadanie po fakcie na temat Duńczyków czy Australijczyków.. Czemu nie wspomnisz o Polakach , sądząc po Twoich stawkach też miało być to easy money jak pojedynek Dania - Rosja... a właśnie co do tego..
Dania z Rosją to była lokata? Proszę Cię gdyby nie kuriozalna sytuacja z biegu trzeciego to byś miał smród do końca zawodów a nie lokatę , a wtedy byś nie żałował , że tak mało zagrałeś na Australię.. Z drugiej strony kto wie czy wtedy to właśnie Duńczycy by nie triumfowali w tych zawodach ????
Nie powiem , że się nie zgadzam z Twoimi typami , tylko po zawodach to każdy jest mądry. To dopiero początek sezonu , długa droga przed nami. To były pierwsze poważne zawody , ciężko było ocenić kto co pokaże. Dla mnie więcej było zagadek przed tym turniejem niż pewników , dlatego osobiście odpuściłem typowanie tych zawodów.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majin33 211

majin33

Użytkownik
Jakie gadanie po fakcie? czytales moj wczesniejszy post z typami? napisalem przeciez, ze zwyciestwo dunczykow mi nie pasuje i napisalem dokladnie dlaczego i gdyby nie kontuzja i loteria Holdera (o czym tez napisalem) to zadnych Polakow bym nie postawil tylko 9-10/10 na Australie. Do ostatnich momentow mocno wachalem sie nad stawka na AUstralie bo chcialem wchodzic grubiej. Nie sadzilem, ze Miedziak bedzie taki cienki, no ale coz wyszlo jak wyszlo. I co mnie wlasciwie obchodzi kuriozaly blad Suszkiewicza? :grin: dal d**y jako menager i sprawil, ze nie musialem sie bac o kupon na ktory sporo postawilem i ktory w ostatecznym rozrachunku dal mi plus. I przeciez jasno napisalem, ze wylapalem ten rarytas (dania-rosja 1 po 1,45) i bede w ogromnym szoku jak to nie wejdzie - weszlo wiec nie rozumiem spinki w moja strone. Nikt ci nie bronil kolego zagrac tego samego, tez bys byl do przodu tak jak i ja ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom