>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Best Pairs 2014 (1) - Toruń, 28 marca 19:00

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP

SPEEDWAY BEST PAIRS 2014
Toruń

W 2014 roku rywalizacja najlepszych narodowych par będzie przebiegać pod szyldem Speedway Best Pairs Cup. Cykl będzie składać się z trzech rund, a inaugurację zaplanowano na 28 marca w Toruniu. Następnie żużlowcy przeniosą się do niemieckiego Landshut (10.05), a cały cykl zakończą zawody w szwedzkiej Eskilstunie (23.05).
Wszystkie zawody Speedway Best Pairs będą transmitowane na żywo w stacji Eurosport do 71 krajów na całym świecie, łącznie z regionem Azji, Australii i krajów Pacyfiku.
Formuła zawodów pozostaje niezmieniona. Ponownie nie będzie biegów remisowych, tak by zapewnić współpracę z kolegą z pary na najwyższym poziomie. Pula nagród w SBPC wynosi blisko 1 milion złotych.

Składy:
Polska
1. Tomasz Gollob
2. Adrian Miedziński
15. Patryk Dudek
Łotwa
3. Kasts Puodżuks
4. Andzejs Lebedevs
16. Maksim Bogdanovs
Dania
5. Nicki Pedersen
6. Niels Kristian Iversen
17. Michael Jepsen Jensen
Australia
7. Chris Holder
8. Darcy Ward
18. Cameron Woodward
Szwecja
9. Andreas Jonsson
10. Antonio Lindbaeck
19. Peter Ljung
Rosja
11. Emil Sajfutdinow
12. Artiom Laguta
20. Aleksandr Loktajew
Niemcy
13. Martin Smolinski
14. Kevin Woelbert
21. Max Dilger

Wyniki z 2013 roku:
I. Polska - 34 pkt. + 7 pkt. w finale
11. Tomasz Gollob - 14 (4,0,2,3,2,3)
12. Jarosław Hampel - (-,-,-,-,-,-)
20. Adrian Miedziński - 20 (3,4,4,2,3,4)

II. Rosja - 36 pkt. + 2 pkt. w finale

7. Emil Sajfutdinow - 9 (2,-,3,4,-,0)
8. Grigorij Łaguta - 14 (4,3,-,3,4,-)
18. Artiom Łaguta - 13 (4,4,3,2)

III. Dania - 30 pkt.

13. Hans Andersen - 15 (2,3,3,0,4,3)
14. Michael Jepsen Jensen - 15 (4,2,2,2,3,2)

IV. Australia - 26 pkt.

3. Chris Holder - 21 (4,3,2,4,4,4)
4. Davey Watt - 5 (3,2,0,0,-,0)
16. Jason Doyle - 0 (0)

V. Czechy - 23 pkt.

9. Ales Dryml - 7 (2,0,0,3,0,2)
10. Matej Zagar - 16 (0,2,4,2,4,4)
19. Tomas Suchanek - NS

VI. Szwecja - 20 pkt.

1. Andreas Jonsson - 6 (0,3,3,d,-,-)
2. Antonio Lindbaeck - 6 (2,0,-,-,2,2)
15. Peter Ljung - 8 (2,3,3,0)

VII. USA - 20 pkt.

5. Greg Hancock - 20 (3,4,4,4,2,3)
6. Ryan Fisher - 0 (0,0,0,0,0,0)

Bieg po biegu:

1. (60,22) Holder, Watt, Lindbaeck, Jonsson
2. (60,07) G.Łaguta, Hancock, Sajfudtinow, Fisher
3. (58,59) Gollob, Miedziński, Dryml, Zagar
4. (59,25) Jensen, Jonsson, Andersen, Lindbaeck
5. (59,62) Hancock, Holder, Watt, Fisher
6. (59,60) A.Łaguta, G.Łaguta, Zagar, Dryml
7. (58,97) Miedziński, Andersen, Jensen, Gollob
8. (59,41) Hancock, Jonsson, Ljung, Fisher
9. (60,03) A.Łaguta, Sajfutdinow, Holder, Watt
10. (59,94) Zagar, Andersen, Jensen, Dryml
11. (59,59) Miedziński, Ljung, Gollob, Jonsson (d/4)
12. (59,50) Holder, Dryml, Zagar, Watt
13. (59,81) Hancock, Gollob, Miedziński, Fisher
14. (59,85) Sajfutdinow, G.Łaguta, Jensen, Andersen
15. (60,38) Zagar, Ljung, Lindbaeck, Dryml
16. (60,25) Holder, Miedziński, Gollob, Doyle
17. (60,85) Andersen, Jensen, Hancock, Fisher
18. (60,38) G.Łaguta, A.Łaguta, Lindbaeck, Ljung
19. (60,21) Holder, Andersen, Jensen, Watt
20. (60,25) Zagar, Hancock, Dryml, Fisher
21. (59,90) Miedziński, Gollob, A.Łaguta, Sajfudtinow

Baraż:

22. (59,94) Gollob, Miedziński, Jensen, Andersen

Finał:

23. (60,06) Gollob, Miedziński, Sajfutdinow, G.Laguta

Format zawodów:
21 biegów w fazie zasadniczej - rywalizacja każdy z każdym, punktacja biegowa, gwarantująca brak remisów:
1 miejsce - 4 pkt
2 miejsce - 3 pkt
3 miejsce - 2 pkt
4 miejsce - 0 pkt​
Po rundzie zasadniczej, zwycięska drużyna awansuje automatycznie do finału.
Druga i trzecia para spotka się w &quot;Biegu Ostatniej Szansy&quot;, z którego zwycięzca awansuje do finału, a przegrany zajmuje trzecie miejsce w zawodach.
23 wyścig - FINAŁ

Oferta zapewne pojawi się w Bet365. Swoje pary powinni dać w Betsafe. Mamy początek sezonu, dlatego forma wielu zawodników to wielka niewiadoma. Analizując składy wszystkich drużyn największe szanse na wygraną mają trzy ekipy: Polska, Dania i Australia. W przypadku Polaków i Australijczyków wszyscy podstawowi zawodnicy jeżdżą w miejscowym zespole i każdy z nich doskonale zna tor. Zadecydują detale i forma dnia. W minionym roku polscy żużlowcy mieli doskonałą końcówkę zawodów i odnieśli zwycięstwo. Teraz będzie trudniej, bo punkty urywać będą też Rosjanie, a głównie bardzo szybki na MotoArenie Emil Sajfutdinow.

Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
C 29

crusader

Użytkownik
Kursy na bet365:
Australia 2,37
Polska 3,20
Dania 4,00
Rosja 7,50
Szwecja 26,00
Łotwa 67,00
Niemcy 251,00
Cóż, według mnie o zwycięstwo powalczą 4 drużyny - Polska, Australia, Rosja, Dania.
Polacy wiadomo, dwaj zawodnicy miejscowi, do tego w sparingach pokazywali, że formy przez zimę nie stracili, wygrali rok temu, mogą powtórzyć sukces.
Australijczycy - tak samo jak Polacy, dwaj miejscowi, TurboTwins, tyle, że są to zawodnicy nieobliczalni, zwłaszcza na początku sezonu, Ward wydaje się być w świetnej formie po występach w Anglii, Holdera widziałem w akcji raz w tym sezonie i jednak czegoś jakby mu brakowało... Chyba małe ślady po zeszłorocznej kontuzji, gdyby nie to to byliby zdecydowanymi faworytami dla mnie.
Duńczycy - według mnie najsilniejszym punktem powinien być tu... rezerwowy, wszakże Jensen wychował się na MotoArenie i za każdym razem pokazuje, że uwielbia ten tor. Pedersen i Iversen są to zawodnicy klasy światowej, mogą wygrać z każdym, ale MotoArena to zdecydowanie nie ich tor, pokazywali to już nie raz, dlatego Duńczycy według mnie odstają trochę od Polaków i Australijczyków.
Rosjanie - gdyby był Grisza, zdecydowanie byliby na równi z Polakami i Australijczykami, jednak Artiom jest nierówny. Sajfutdinow nie zdziwiłbym się gdyby nie przegrał biegu, również oglądałem go w tym sezonie w akcji i na MotoArenie ciężko będzie komukolwiek go złapać, zazwyczaj już po starcie był motocykl z przodu i był piekielnie szybki. Po Łagucie nie wiadomo czego się spodziewać, w tamtym sezonie był w formie, ale jak będzie w tym roku... To wielki znak zapytania, stawiam ich na równi z Duńczykami.
Podsumowując, według mnie walka o 1 miejsce rozegra się między Polską a Australią, a o 3 miejsce powalczy Dania z Rosją.
7 miejsce bezapelacyjnie dla Niemców, a jeśli chodzi o 5-6, to teoretycznie Szwedzi są lepsi, chociaż ze słabym Lindbaeckiem i Ljungiem to kto wie... Jonsson pewnie zrobi swoje, ale Dzikusy z Łotwy mają szansę z nimi powalczyć. ;)
Pozdro!
 
R 0

rafas84

Użytkownik
Polacy wiadomo, dwaj zawodnicy miejscowi, do tego w sparingach pokazywali, że formy przez zimę nie stracili, wygrali rok temu, mogą powtórzyć sukces.
Australijczycy - tak samo jak Polacy, dwaj miejscowi, TurboTwins, tyle, że są to zawodnicy nieobliczalni, zwłaszcza na początku sezonu, Ward wydaje się być w świetnej formie po występach w Anglii, Holdera widziałem w akcji raz w tym sezonie i jednak czegoś jakby mu brakowało... Chyba małe ślady po zeszłorocznej kontuzji, gdyby nie to to byliby zdecydowanymi faworytami dla mnie.
Odnośnie tych dwóch reprezentacji dodałbym jeszcze, że gdyby któremuś z naszych nie szło to w jego miejsce wchodzi Dudek od zawsze lubiący jeździć na Motoarenie. A co do &quot;Kangurów&quot; to pewnie ich najlepszy sprzęt jest już w drodze do Nowej Zelandii na Grand Prix w Auckland (turniej jest w przyszłą sobotę a np. wczoraj w Anglii mieliśmy dwa defekty Warda). Moim zdaniem porównanie tych drużyn daje przewagę naszym rodakom. Nie sądziłem, że kurs na Polskę będzie ponad 3, więc koniecznie trzeba zagrać ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Dzisiaj widzę spore value na Duńczyków, mocna para Iversen + Nicki. Głównymi rywalami do zwycięstwa będą dla nich Australijczycy i Polacy. Reszta ma dziury w składzie i nie sądzę by mogli tej trójce zagrozić. Podium podzielone kto stanie na najwyższym stopniu?
Australia ma Warda, który jest w wyśmienitej formie, często łapie defekty, ale to przez to, że jak mówi Zielonka testuje innowacje w żużlu, a mianowicie silniki z pompą olejową. Nie wiem czy to jakaś mega kaczka dziennikarska. Jego parowym będzie Chrispi który jest po cięzkiej kontuzji, uważam że w tym sezonie minie z kilkanaście meczy/turniejów nim wskoczy na swój poziom. Te zawody będą dobbrym przetarciem, ale czuję w kościach, że zabraknie paru oczek do zwycięstwa.
Polska analogiczna sytuacja do Australii; mamy Miedziaka, który na motoarenie może być tak samo groźny jak Ward, a jego parowy to Tomek, który też będzie potrzebował czasu nim zacznie jeździć na 100%, sam o sobie mówi, że z kręgami i ręką nie jest jeszcze gotowy na stówę.
Teraz Dania. Równie mocna jak poprzednie dwie ekipy, ich jedynym minusem jest to że żaden z zawodników nie jest reprezentantem gospodarzy. Wcześniej wymieniona 4 ma ten handicap. Piekielnie mocna para Iversen, Nicki uważam za spore value kursy na nich. W bet365 mamy @4 w sts @4,18, pewnie jak poczekamy to jakiś z buków może wystawi nawet @4,5 może expekt może unibet. Ja tam uważam, że warto to pograć ponieważ szanse tych 3 zespołów są 30/35/35 % a kursy tego nie odzwierciedlają. Jeśli egoistyczny Nicki pojedzie choć trochę parą, to o typ jestem spokojny.
Dania wygra
Bet365 @4
Sts @4,18
 
M 15

matizbetone

Użytkownik
Sts wystawił ofertę H2H , trzeba szybko grać bo pewnie już takich kursów nie uraczymy . Ze swojej strony proponuje Tripla
Dania-Szwecja 1.40
Polska-Rosja 1.37
Łotwa-Niemcy 1.3

AKO 2.49 bez podatku 2.19

Dania-Szwecja(Pedersen,Iversen,Jepsen Jensen-Jonsson,Lindbaeck,Ljung)

W mojej opinii Duńczycy zdecydowanym faworytami w tej parze , a kurs przesadzony. Duńczyków upatruje nawet jako możliwych zwycięzców SBPC w Toruniu. Nicki jak narazie w tym sezonie lata jak szalony, dwa komplety w sparingach w Polsce , do tego niezłe wyniki Iversena w Anglii plus mocna rezerwa jaka jest MJJ , który doskonale zna specyfike Motoareny i w razie niedyspozycji któregoś z partnerów może godnie zastąpić.O Szwecji ciężko mówić w superlatywach , jedyną mocną stroną Jonsson ale nie jest to zawodnik , ktorego stac na komplet, tymbardziej , że nie wystartował w FIPSSC w Kingslynn z powodu choroby. Lindback wiadomo z jakimi problemami się ostatnio boryka a Ljung to nie ta klasa


Polska-Rosja(Gollob,Miedziński,Dudek-Sayfutdinov,A.Laguta,A.Loktajew)

Polacy posiadać będą atut swojego toru , mr.Cieślak już zadba o dobry tor dla naszych . Rosja znacznie osłabiona brakiem Griszy i myślę , że to może być kluczowe . Nie jest powiedziane ,że Artiom w tym roku będzię w takiej formie jak w zeszłym sezonie.


Niemcy-Łotwa(Smolinski,Dilger,Woelbert-Podzuks,Lebediew,Bogdanov)

Łotysze znacznie wyższa półka , objeżdżenie w 1 lidze polskiej , świetnie spisali się w SWC rok temu awansując z półfinału. Niemcy mają tylko uczestnika Grand Prix Smolinskiego , który jest jeźdźcem bardzo przeciętnym i nie jest gwarantem zdobywania punktów
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dania - Australia 1 2,12 Betsson ajjjj⛔


Duńczycy bardzo mocną ekipą będą jeździli. Widać,ze od początku sezonu są w formie Iversen jak i Nicki. Niby w Toruniu Iversen nie prezentował się jakoś wybitnie to jednak patrząc na fakt,że Holder spakował swoje motocykle na GP i tu w Toruniu jeździ jak narazie na rezerwowych plus to,że Chris jest po kontuzji i sam mówił po treningach na MotoArenie,że jeszcze troszkę czasu potrzebuje to para Holder-Iversen na remis z lekkim wskazaniem na duńczyka. Ewentualnie na rezerwie jest Jepsen Jensen który toruński tor zna bardzo dobrze. Ward-Pedersen tutaj jednak lepiej wygląda Darcy no chyba,że Darcy będzie kombinował z motorami to wtedy moze być różnie. Jak dla mnie para 50-50 po takim kursie i to na początku sezonu napewno warto zagrać. Rezerwowi jak wspomniałem na korzyść Duńczyków. Jeszcze jedna istotna sprawa Holder dzisiaj jeździ w Anglii wiec udziału w treningu dzisiejszym w Toruniu nie weźmie. Może to nie mieć jakiegoś istotnego znaczenia ale zawsze warte odnotowania.
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
Polska - Rosja @ 1.40 ✅
Szwecja - Łotwa @ 1.45✅
AKO: 2,03
Betsafe
Polska - Rosja
Polacy jadą u siebie,rok temu zwycięstwo w tych zawodach nad Rosją.Tak jak wspomniał matizbetone Rosjanie bez Griszy za to w składzie jego brat Artiom który początek sezonu ma dobry jednak nie wiadomo jak się spisze i czy powtórzy wynik z ubiegłego roku w tych zawodach.Jednak mamy spory atut jakim jest tor i trener Cieślak i myśle że pokieruje naszymi na tyle że znajdziemy się przed Ruskami którzy w swoich szeregach mają Emila.&quot;Zapewniam, że Tomek jest do tej rywalizacji przygotowany. Mamy zamiar korzystać z naszych najlepszych silników i posłużyć się wskazówkami, jakie zdobyliśmy po pierwszym sparingu oraz wcześniejszych treningach. Myślę, że wszystko mamy pod kontrolą - podkreślił menedżer Golloba&quot;. Gollob - tej osoby przedstawiać nie trzeba,jak mówi Gaszynski Gollob gotowy,Miedziak - rok temu wygrał Grand Prix na Motoarenie i u siebie spokojnie da rade,rok temu spisał się znakomicie,tor zna jak wlasna kieszen więc czemu byśmy mieli byc gorsi od oslabionych Rosjan ? Nie widze ani jednego argumentu przeciwko temu żebyśmy nie byli od nich lepsi ????
Szwecja - Łotwa
W składzie Szwecji Jonsson i Lindbeack.Jonsson wypowiada się że jest bardzo szybki i dysponuje dobrymi szybkimi motocyklami.Moim zdaniem Szwedzi nie będą mieć problemu żeby znaleźć się przed Łotyszami którzy w swoim składzie nie mają jakiś wielkich znanych gwiazd a wręcz przeciwnie.Poudzaks czy Lebedevs nie mieli do tej pory okazji startować na motoarenie w porównaniu do np. Jonssona który startował już tu wielokrotnie i notował dobre występy i był waleczny jak np w finale Ekstraligi w 2013 roku.Moi faworyci w tej parze to zdecydowanie Szwedzi a kurs moim zdaniem powinien być na poziomie max 1.20.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Rosja 1-3 2,00
Co takiego? Rosja będzie baaardzo groźna w jutrzejszym turnieju i wcale mnie zdziwi ich wygrana, w zasadzie najbardziej obawiam się polskiego zespołu. Tak czy siak, obawy dotyczące formy Artema są raczej niesłuszne, w Ostrowie był ponoć bardzo bardzo szybki (meczu nie oglądałem z trybun, ale to opinia zasłyszana od oglądającego zawody na żywo), że Emil będzie groźny chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Rosjanie ogólnie bardzo pozytywnie poczynają sobie czy to w DPŚ wcześniej, czy w innych zawodach gdzie reprezentują swój kraj. Jestem jakoś dziwnie przekonany, że najprawdopodobniej Australijczykom powinie się noga i Rosja będzie co najmniej trzecia. Z tyłu większego zagrożenia nie ma, więc to bardziej typ z serii - któreś z 3 wymienionych państw vs Rosja.
Dania - Australia 1 2,35
Tu typ poparty słowami kolegów wyżej i moimi wywodami. Niels niby sobie w Toruniu nie radził, ale zawsze swoje punkty przywoził. Poza tym kiedyś musi nastąpić przełamanie, a w formie jest takiej samej jak w poprzednim sezonie. Nicki zawsze bardzo groźny, chyba jeszcze bardziej w tego typu zawodach, niż w turniejach indywidualnych gdzie przesadnie się spina.
Oczywiście bardzo groźni będą Polacy, ich zwycięstwo jest chyba najbardziej prawdopodobne, natomiast wystawione kursy i konkurencja, z jaką Polacy będą musieli stoczyć walkę wydają mi się niewspółmierne.
Kursy z sts.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Kursy w Betsafe na pary Polska - Australia i Australia - Dania wariują z godziny na godzinę. Myślałem, że może coś się stało ale żadnej informacji nie ma.
Polska wygra turniej SBP - Toruń 3,50 Unibet ⛔
Stawiam na naszych, ponieważ mają w swoich szeregach królów &quot;Motoareny&quot;. Ward i Holder niby też potrafią szaleć na tym torze jednak Gollob na pewno radzi sobie na niej lepiej niż np Ward który jest chyba w wyższej formie niż Holder. Do tego Tomek i Adrian mają najlepszy sprzęt na miejscu, ponieważ w GP nie startują. To samo tyczy się Nickiego i Iversena, oni również swoje najlepsze motocykle już wysłali a sami w Toruniu nie &quot;brylują&quot;. Z tego co wiem Gollob jest w bardzo dobrej formie, może Adrian trochę odstaje ale jutro na pewno będzie skupiony i myślę, że nie będzie odstawał od Tomka. Ja stawiam na naszych bo mamy parę najlepszą na ten tor i powinniśmy jutro po prostu wygrać ten turniej.
edit // Sam Gollob nie wystarczy, amen.
 
C 29

crusader

Użytkownik
Moim zdaniem Panowie trochę z tą Danią, że lepiej od Australii szalejecie...
Ostatni występ Pedersena w GP w Toruniu to 1,3,0,1,3,0... Czyli jak widać strasznie nierówny i jak na zawodnika takiej klasy słaby występ.
Iversen co prawda pojechał lepiej, bo przywiózł 13 punktów w 7 biegach, ale jemu MotoArena również ewidentnie nie leży, źle obiera ścieżki i moim zdaniem w starciu z Polakami, Australijczykami czy nawet Rosjanami Duńczycy przegrają, najmocniejszy w stawce Duńczyków jest Jensen, który nie wiadomo ile razy pojedzie... Kursy wzrosły na Australię, ja stawiam w ciemno na nich w tym pojedynku.
Ward jest dzikus i w Toruniu ma dużo dobrego sprzętu, Holder to samo, może najlepszy sprzęt jest w drodze do Auckland, ale ten, który ma na miejscu nie jest wcale gorszy.
I tak jak ktoś napisał, że Nicki nigdy w takich turniejach nie jedzie na maxa - to jest prawda, Nicki w takich turniejach kalkuluje, co innego młody, szalony Ward.
Warto pokusić się na jeden z dwóch typów:
Dania - Rosja 2 kurs ok. 2,50
Szwecja - Łotwa 2 kurs ok. 3,00
Sajfutdinow tak jak wspominałem, poza zasięgiem na MotoArenie, Łaguta też pokazał wczoraj w sparingu, że nie zatracił formy z zeszłego sezonu, Rosjanie mogą być czarnym koniem turnieju...
A jeśli chodzi o Szwedów z Łotyszami, szalony typ, ale... są argumenty. Szwecja to w zasadzie tylko Jonsson. Lindbaeck w obecnej formie może Niemców wyprzedzać... Ljung to również zawodnik &quot;drugiej klasy&quot; a nie czołówka światowa... Puodżuks i Lebiediew to również nie są gwiazdy, ale Andrzej jest młody i szalony i nie odpuszcza nigdy, będzie walczył do ostatnich metrów, jest waleczny, w przeciwieństwie do Lindbaecka, natomiast Puodżuks już w tamtym sezonie w SEC pokazywał, że potrafi walczyć z najlepszymi... Według mnie warte zagrania za grosze. ????
Pozdro!
 
R 0

rafas84

Użytkownik
Nie sądzę, żeby Dania okazała się lepsza od Australii. Na papierze może w tym momencie wyglądać lepiej (chociaż to też trochę naciągane stwierdzenie), ale decydujący będzie tutaj jeden fakt. Mianowicie:
Jeśli egoistyczny Nicki pojedzie choć trochę parą, to o typ jestem spokojny.
On chyba nigdy nie jeździ parą. Co prawda ostatnio obiecuje leszczyńskim kibicom i działaczom, że to się zmieni ale ja nie wierzę w przemianę tego gościa. Zawody drużynowe (np. SWC) raczej nie są jego mocną stroną. To typowy indywidualista, do tego na Motoarenie jego występy są zwykle przeciętne, co najwyżej dobre. Nigdy nie było jakiegoś błysku. Podobnie Iversen, który też chyba nie jest jakimś szczególnie uzdolnionym zawodnikiem. Szczerze mówiąc do tej pory nie wiem jak to się stało, że dwa lata temu zanotował taką progresję wyników. Na Holdera i Warda, którzy dobrze czują się na MA moim zdaniem to nie wystarczy. Liderem Australijczyków będzie Ward. Holder próbuje wracać do dobrej dyspozycji, ale na pewno trochę punktów dorzuci. Duńczycy zdecydowaną przewagę mają tylko na pozycji rezerwowego, ale jeśli &quot;Turbo Twins&quot; będą jechać skutecznie przez cały turniej to owa przewaga nic nie da. Myślę, że Dania powalczy z Rosją o trzecie miejsce, a dwa najwyższe stopnie podium są zarezerwowane dla Polski i Australii.
Stawiam na Polaków w bet365. Kurs 3,20 jest bardzo kuszący ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ja się obawiam o dyspozycje Holdera i Golloba. Chrispy był mocno połamany jego stopa wyglądała jak by mu tir po niej przejechał, biodro też połamane pierwszy miesiąc po upadku jeździł na wózku inwalidzkim, Tomek też już nie ma 22 lat tylko 2x tyle połamane kręgi, które wcześniej też dostały po tyłku w wypadku awionetki do końca życia będą mu się czkawką odbijać. O ile Polska ma Dudka tak AUS nie ma rezerwowego. : D
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Pewnie zadziwie tym typem jednak spróbuję:

Łotwa - Niemcy 2 4,85 Betsson/Betsafe było blisko⛔

Wczoraj na treningu bardzo dobrze wyglądał M.Smolinski. Jeśli dzisiaj będzie podobnie to uważa,że jest w stanie zdobyć kilka dobrych punktów. Dalej już wygląda gorzej jednak Łotysze jakoś nie błyszczą więc nie sądzę aby jakoś wygrali zdecydowanie z Niemcami. Po takim kursie warto lekko.
 
armadax23 22

armadax23

Użytkownik
Stawiam na wygraną Duńczyków, którzy sporo już w tym roku jezdzili i sa mocno rozjezdzeni. U nas pod znakiem zapytania wystep Golloba, a w Australii Holdera, oboje po kontuzjach, latwo miec nie beda.
 
C 29

crusader

Użytkownik
Stawiam na wygraną Duńczyków, którzy sporo już w tym roku jezdzili i sa mocno rozjezdzeni. U nas pod znakiem zapytania wystep Golloba, a w Australii Holdera, oboje po kontuzjach, latwo miec nie beda.
Nie lubię Golloba, ale powiem Ci, że jesteś w błędzie jeśli stawiasz pod znakiem zapytania występ Golloba na MotoArenie... Gdyby zawody odbywały się gdziekolwiek indziej - owszem, przyznałbym Ci rację, ale wspomnisz moje słowa, że niewielu z nim dzisiaj wygra...
Co do Holdera, owszem, lekki znak zapytania jest, ale wykorzysta to, że zna ten tor jak własną kieszeń.
 
M 15

matizbetone

Użytkownik
Smolinski-Woelbert 1 1.47 Triobet
Lider Niemcow mysle, ze pare punktow uciula , a Woelbert to nie zawodnik na jezdzenie na takim poziomie , moze byc tez czesto zmieniany przez Dilgera

Jonsson-Lindback 1 1.45 Triobet

W tej parze widze lepiej AJ, ktory moze powalczyc z najlepszymi , a Antonio nadal szuka pewnie dawnej formy na torze jak i poza nim ????
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
W bet365 pojawiła się oferta h2h i oto mamy parę Polska - Australia 1 @2.20. To jest już moim zdaniem kurs warty gry. Podstawowe dwójki na równym poziomie, wszyscy na swoim torze, choć to pewnie Miedziński spędził w tym roku na tym owalu najwięcej czasu. Pozycja rezerwowego to wyraźna przewaga polskiej ekipy, a może to mieć ogromne znaczenie przy ewentualnych zmianach za Holdera i Golloba, którzy są po ciężkich kontuzjach. Doping da naszym chłopakom dodatkowego kopa. Kurs zachęca do grania.
Ostrożnym nie polecam, to żaden pewniak. :mrgreen:
⛔
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Gdyby nie kontuzja Holdera to przy kusie 2,55 wchodzilbym w Australie jak w maslo. Niestety wystep Holdera to absolutna loteria, wraca po strasznej kontuzji i jak dotad wystapil tylko w 1 sparingu, gdzie zrobil (1,2,3,1) z czego ostatni bieg przegral z juniorami Oskarem Fajferem i jeszcze jakims mlokosem. Wczoraj mial jechac na Wyspach, ale odwolali. Na rezerwie Woodward, zawodnik I-szo ligowy o przynajmniej klase slabszy niz koledzy. Gdyby jeszcze Austalia miala na lawce bedacego podobno w swietnej formie Batchelora to bym zaryzykowal ale wobec kompletnej zagadki w postaci Holdera i braku rezerwowego uwazam, ze granie na Australie za wiekszy hajs to jednak duze ryzyko. Darcy powymiata, ale sam tego nie wygra. NIe trafiaja do mnie argumenty, ze Holder wyslal sprzet do Auckland... to samo zrobili juz wszyscy, ktorzy startuja w GP wiec to samo tyczy sie Pedersena i Puka Iversena. Wobec tego uwazam, ze czynnikiem decydujacym bedzie znajomosc toru i forma fizyczna i prezentowana w sparingach i tutaj typ moze byc tylko jeden.... POLSKA. Gollob swietnie jechal w sparingach, Miedziak w Toruniu zawsze trzyma gaz i poziom. Skoro jechac beda na rezerwowych maszynach, to kluczem bedzie umiejetnosc dopasowania sie do toru i tutaj widze mozliwosc zniwelowania teoretycznie wyzszej formy dunczykow. No i pamietajcie, Nicki (mimo duzej sympatii z mojej strony co do tego zawodnika) zawsze meczy sie na motoarenie! zeszly sezon w GP dopiero 8 i 8pkt, 2 lata temu 7 i 9pkt (aczkolwiek chyba wszyscy pamietamy, ze nieslusznie wykluczono go w polfinale wiec akurat tutaj moglo byc roznie, ale mimo tego walka prezentowal sie wowczas srednio, sprzet nie jechal nadrabial zawzietoscia) no a 3 lata temu byl 12 i nawet nie dostal sie do polfinalow. Pamietajcie o tym zanim wsadzicie w Dunczykow swoje oszczednosci. Kurs kusi, ale nigdy nie wiadomo co Nicki pojedzie w Toruniu. Ja wobec powyzszych faktow decyduje sie pograc grubo na Polakow i nie kieruje sie zadnym patriotyzmem ale tak mi wychodzi na logike z powyzszego. Puszcze tez leciutko Australie na wypadek wystrzalu Holdera.
POLSKA WYGRA ZAWODY W TORUNIU 3.10 Expekt 6/10 ⛔
Australia Wygra Zawody w Toruniu 2.60 Expekt 2/10 ✅✅✅
No i wlasnie kiedy puszczalem Polakow zauwazylem taki oto rarytasik na Expekcie:
Dania - Rosja 1 1.45 Expekt 6/10 (bede w mega szoku jak to nie wejdzie, Rosja jedzie z Emilem i mlodym Laguta nie mylic z Grigorijem-wchodze jak w maslo) ✅✅✅ easy money
Takze grube wchodze w Polske i Dunczykow z Ruskimi. Australia za drobne na wypadek &quot;reaktywacji&quot; Holdera.
edit: i czego ja nie poszedlem za przeczuciem i tylko 2/10 dalem na Australie ehhh... no ale generalnie calosc na niewielki pus, nie moge sobie wybaczyc tej Australii i ze nie dalem wiecej kasy na Danie z ruskimi kosztem stawki na Polske... ale madry Polak po szkodzie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Z tel więc krótko.
STS

Australia under 36,5 pkt 1,65✅

Jak dla mnie spoko typ który można pograć bez stresu ze nie wejdzie. Crispi jeszcze potrzebuje czasu aby jeździć na 100%. Rywale bardzo wymagający więc jest gdzie pkt gubic.

Rosja - Szwecja 1 1,35 Unibet hehe⛔

Rosja dzisiaj będzie blisko podium a może i się na nim znajdzie. Emil wygląda rewelacyjnie na MA młodszy Łaguta też ważne pkt dorzuci. U Szwedów same zjaki ???
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Darcy Ward - Chris Holder 1 1,46 Betsafe ✅
Gram na Warda mimo, że kurs nie zachwyca ale jednak w wyższej formie jest Darcy. Obaj motocykle wysłali ale chyba na chwilę obecną lepiej spisuje się Ward co pokazują spotkania w Anglii. Holder jeszcze potrzebuje czasu, żeby wrócić do formy, ale spokojnie na pewno to uczyni.
Chciałem grać Tomka w parze z Adrianem, ale tam pewnie będzie bardzo podobny wynik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom