>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sony Xperia - Ktory wybrac ?

larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
Witam
Chce sie zaraz przesiasc z Samsunga S3 mini na Sony Xperie...
W podobnej cenie wiec glownym kandydatem dla mnie jest M2 LTE.
Zastanawiam sie takze nad T3 ale ten juz jest bardzo duzy bo 5.3&quot;.
Prosze o opinie osob ktore moze maja te telefony i moga cos powiedziec.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Bez jaj z iphonem ????
Miałem 6 lat 3GS i się trzymał, ale z niczym niekompatybilny i wgl
Drugi raz bym własnych pieniędzy na to nie wydał, jedynie za wygraną z jakiegoś konkursu czy coś w ten deseń
 
meken 76

meken

Użytkownik
Z czym iPhone nie jest kompatybilny? Jak ktoś podłącza telefon przez USB do komputera w 2015 roku to faktycznie może być niekompatybilny, aczkolwiek tak też można wymieniać w nim pliki.
iTunes, Dropbox? Kupisz telefon na andku (jeden z miliona) i po 3 miesiącach nie masz wsparcia, update 5 miesięcy po premierze, bo programiści muszą napisać 20 aktualizacji do 20 modeli.
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Polecam T3 świetny aparat, spory ekran, lekki. Jedyny minus to mało pamięci wewnętrznej ale roota zrobisz i po problemie.
Mailem do soboty. Niestety moja nie uwaga i ktoś mi go zawinął.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Z czym iPhone nie jest kompatybilny? Jak ktoś podłącza telefon przez USB do komputera w 2015 roku to faktycznie może być niekompatybilny, aczkolwiek tak też można wymieniać w nim pliki.
iTunes, Dropbox? Kupisz telefon na andku (jeden z miliona) i po 3 miesiącach nie masz wsparcia, update 5 miesięcy po premierze, bo programiści muszą napisać 20 aktualizacji do 20 modeli.

Bardziej chodziło mi oto, że jest w nim Bluetooth, którego nie można wykorzystać. Nie da się przesyłać telefon na telefon.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jeśli Xperia z1 nie leży za daleko przedziału cenowego to polecam. Kupiłem ostatnio za gotówkę. Długo się zastanawiałem, ale ma wszystko czego potrzebuję, szybko chodzi, a do tego ma kapitalny aparat.
Mam taką pracę, że muszę czasami wysłać jakiego maila, ogarnąć fb, przekierować komuś jakiś plik. Sprawdza się idealnie.
Patrzę z boku na ludzi, którzy muszą mieć nowego samsunga/iphone&#39;a, gdy ten tylko wychodzi na rynek i ja nie rozumiem tego pędu. Mój telefon jest idealny i nic mu nie potrzeba.
Podejrzewam, że jak weźmiesz xperie z serii t to też będziesz zadowolony.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Od siebie w 100 % procentach mogę polecić Xperia Z1 Compact. Najlepszy telefon jaki miałem. Najważniejsza sprawa dla mnie: ma rozmiar normalnego telefonu, a nie &quot;dachówki&quot;. Parametry świetne, wszystko śmiga aż miło. Również zakupiłem za gotówkę. Ja osobiście gdybym miał kupować brałbym bez zastanowienia. Za 1050 zł spokojnie już kupisz. Iphone to przereklamowany sprzęt i co za tym idzie cena jak dla mnie z kosmosu &quot;mowa o nowych modelach&quot;. Dużo korzystam z sieci, e-mail, forum, aplikacje. I nie ma siły aby Z1 Compact się przycięła. Zresztą wynik w testach mówi sam za siebie.
 
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
Dzieki Panowie w koncu za odpowiedzi.
Obecnie mam Samsunga S3 mini .. mam juz go prawie 2 lata i chce go sprzedac poki jest na gwarancji troche dolozyc i kupic tym razem cos innego niz Samung. Po prostu przejadl mi sie juz ten design i wyglad . Chcialbym teraz sprobowac z Sony.
Budzet tak ok 600 zl. Idealnie pasuje w tej cenie Sony M2... spory 4.8 , procesor 4 x 1.2 , 8GB , 1 RAM.
Co do innych myslalem wlasnie nad T3 ale dla mnie jest za duzy te 5.3 cala. Jak go zobaczylem z bliska to ogromny. dla mnie za wielki.
Z1 juz troche na rynku jest lecz owszem parametry ma swietne.. nowego nie ma szans zeby dostac w tej cenie .. ewentualnie uzywany
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Powiem tak - telefony sony cieszą się dobrą renomą. Przed zakupem czegoś z serii z czytałem na temat t i m i ludzie sobie chwalili.
t faktycznie jest ogromny i ja takich telefonów nie lubię. Teraz pytanie - kupić używany z1 czy nowy m2.
Ja mam tak, że nie kupuję używanej elektroniki, bo w dzisiejszych czasach nie jest ona na tyle trwała by mogła przeżyć niewiadomo ilu użytkowników. Nigdy nie przewidzisz jak ktoś używał telefonu, bo z zewnątrz da się go ładnie odpicować.
Kupisz nówkę m2 i będziesz miał pewność, że jest wszystko ok.
Z takich czysto technicznych rzeczy to wyświetlacz i aparat jest trochę słabszy. Sony mają jednak dobre baterie i ładny design. Ja na samsungi np nie mogę patrzeć.
Bierz m2 ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
nie bierz lg, siądzie Ci dotyk

z tego przedziału cenowego ram i procek jest podobny.

Kiedyś miałem podobne dylematy, bo np chciałem telefon za zł w abonamencie, ale lepsze modele były zbyt drogie. Wziąłem gorszy sprzęt i w sumie nie czułem tej zmiany. Z1 był pierwszym poważnym telefonem, ale tylko ze względu na moją pracę. Aparat też ma zajebisty, bo ma tu 20 mpx, więc na imprezy nie musisz brać swojego aparatu.

Może dozbieraj sobie na z1 i kup z1. Ewentualnie może jakieś raty? Jeśli w najbliższym czasie nie masz szans na dozbieranie to zmieniłbym s3 na m2.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ramzesa a duża różnica między z1 a z1 compact ?

Warto dopłacić i brać z2?
dla mnie compact wymiarem jest idealny. Mieści się w kieszeni, ale nie jest też zbyt mały jak mój wcześniejszy służbowy htc.

Podpisuję się pod słowami kolegi @ChokeHunter. Do z2 nie warto dopłacać. Różnicę poczułbyś dopiero przy z3.

Z z1 i z2 jest podobnie jak z lustrzankami. Wydają coś byle wydać, dodadzą kilka bajerów, a co za tym idzie - trzeba dopłacić kilka stów.
 
D 319

defox

Użytkownik
ja pół roku temu stałem przed wyborem z3 czy z3 compact. Też obawiałem się rozmiarów z3 (są pewnie bardzo podobne do z1, czy t3) i powiem Ci, że można się do tego przyzwyczaić. Teraz nie wyobrażam sobie korzystania z mniejszego telefonu. Jeżeli nie masz malutkich dłoni to na pewno będziesz zadowolony.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie rozumiem autora tematu, nie napisałeś jakie masz wymagania i pytasz jaki telefon... Nawet jakbyś miał 5k na zakup to i tak nie kupisz telefonu idealnego więc się kupuję telefon do własnych potrzeb.
nie bierz lg, siądzie Ci dotyk
Po co takie głupoty pisać?
 
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
Jakoś wszyscy wyżej zrozumieli o co chodzi tylko ty masz kłopot. ..
Podałem budżet i nic zbyt wyszukanego nie kupie za to
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
To w tej cenie o wiele lepsze telefony kupisz i na Twoim miejscu zdecydowałbym się na Nexus 4. Ewentualnie lepszy wyborem niż np. Xperia M2 będzie LG L9 II. Chociażby ma o wiele lepszy aparat czy wyświetlacz.
 
Do góry Bottom