>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Snooker - gra dżentelmenów

S 15

snooker-84546

Użytkownik
Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem założenia konta a zarazem tematu na forum by sprawdzić się w roli typera.

Snookerem interesuję się od 8 lat i posiadam sporą wiedzę w tej dziedzinie. Myślę, że uda mi się to potwierdzić podając trafne typy, a reszta już będzie zależeć od samych zawodników.

Komentarze mile widziane.
 
S 15

snooker-84546

Użytkownik
#1
Jimmy Robertson - David Gilbert [1.91] ✅
Stake: 20£
Trzeba przyznać, że nie ma łatwych meczów podczas porannej sesji dnia jutrzejszego, dlatego też stawka niska.
To już dokończenie 5 rundy kwalifikacji do najważniejszej imprezy w snookerowym kalendarzu - Mistrzostw Świata. W spotkaniu pomiędzy dwoma Anglikami upatruję małą niespodziankę czyli zwycięstwo tego rozstawionego niżej w rankingu oficjalnym.
Jimmy Robertson nie może z pewnością zaliczyć kończącego się sezonu do wybitnie udanych. Godny odnotowania występ tego zawodnika miał miejsce tylko raz - 7 odsłona mało prestiżowych rozgrywek PTC i dotarcie do meczu półfinałowego, gdzie musiał uznać wyższość Matthew Stevensa, nie ugrywając ani jednej partii. Do fazy głównej turnieju rankingowego (nie licząc PTC) zakwalifikował się tylko raz i przygoda ta nie trwała zbyt długo - porażka w pierwszej rundzie z Markiem Allenem 5-1.
David Gilbert swoją przygodę z kwalifikacjami do MŚ rozpoczął o jedną rundę szybciej. Tam po słabym początku i stracie 3 frejmów (3-6) nagle zaczął grać bardzo solidnie co poskutkowało wygraniem 6 partii pod rząd i ostatecznym zwycięstwem 10-7 nad Stuartem Carringtonem. W meczu tym David, uzyskał brejka 135 punktów co jest drugim wynikiem kwalifikacji. Trzeba powiedzieć szczerze, że przez kończący się sezon Gilbert nie odnotował jakiś szczególnych osiągnięć ale jego gra z wczoraj a zwłaszcza powrót do meczu zrobił na mnie wrażenie. Co ciekawe obaj zawodnicy zagrali już ze sobą w 2010 roku w kwalifikacjach do walijskiego turnieju i tam górą był faworyzowany przeze mnie zawodnik (5-3).
Mecz uważam, że będzie wyrównany a końcówka należeć będzie do Gilberta. Kurs warty gry. ????
 
S 15

snooker-84546

Użytkownik
#2
Robert Milkins - Xiao Guodong [2.10] ⛔
Stake: 20£
Niestety nastała już późna pora i nie mam głowy żeby napisać kilka słów o tym meczu ale myślę, że warto łapać po takim kursie. ????
 
S 15

snooker-84546

Użytkownik
#4
John Higgnis - Liang Wenbo [1.20]
Graeme Dott - Joe Perry [1.35]
Stephen Maguire - Luca Brecel [1.25]
Stake: 100£

Higgins - Wenbo. Może i John ma za sobą jeden z gorszych sezonów w całej karierze, może i grał ostatnio fatalnie ale to jest ciągle John Higgins, który na Mistrzostwa Świata zawsze potrafił przygotować się bardzo solidnie. Liang w zasadzie również nie może cieszyć się udanym sezonem - Chińczyk miał sporo szczęścia już w kwalifikacjach i to właśnie tam powinien zakończyć swoją przygodę z MŚ. Między zawodnikami jest różnica klas i nie widzę innej opcji jak awans obrońcy tytułu do kolejnej rundy.
Dott - Perry. Dokładnie ta sama sytuacja jak w powyższym meczu. Obaj panowie po kiepskich występach w tym roku, jednak Graeme na MŚ to całkiem inny zawodnik i liczę że ponownie to potwierdzi. Joe grać umie ale najlepsze lata swojej kariery ma już za sobą.
Maguire - Brecel. Szkot to dla mnie jeden z faworytów do końcowego tryumfu. Ma za sobą jeden z lepszych sezonów w zawodowej karierze, jest bardzo równy co do tej pory było obce dla niego. Liczę, że Maggi namiesza w tym turnieju a z pokonaniem młodziutkiego Belga nie powinien mieć zbyt dużych problemów. Brecel swoje już zrobił i przeszedł do historii, nie sądzę by był w stanie nawiązać równą walkę ze swoim rywalem.
 
S 15

snooker-84546

Użytkownik
#5
Neil Robertson - Ken Doherty [1.20]
Stephen Lee - Andrew Higginson [1.28]
Ding Junhui - Ryan Day [1.25]
Stake: 200£

Robertson - Doherty. Robertson ma za sobą bardzo udany sezon. Półfinał UK Championship, zwycięstwo w prestiżowym Mastersie, dwa zwycięstwa w turniejach PTC oraz porażka w finale turnieju głównego PTC. To robi wrażenie. Australijczyk wydaje się że będzie groźny. Na przeciwko niego staje Ken Doherty, człowiek które najlepsze lata gry ma już dawno za sobą, obecnie sklasyfikowany na 32 miejscu w Rankingu Oficjalnym. Do turnieju głównego dostał się po zwycięstwie w decydującym frejmie z Hamiltonem. Największy sukces &quot;Kendo&quot; w tym sezonie to inauguracyjny Australian Open i dotarcie do półfinału - później już był tylko gorzej. Jeżeli &quot;Robbo&quot; nie wygra tego meczu będzie to ogromna niespodzianka.
Lee - Higginson. Lee obok Maguire i Allena to moi cisi faworyci na miano nowego Mistrza Świata. Stephen obecnie przeżywa swoją drugą młodość. Ma za sobą świetny sezon, a zwłaszcza jego końcówkę. Jeżeli utrzyma formę będzie mógł sporo namieszać. W meczu pierwszej rundy wystarczy, że zagra na 50% swoich możliwości i to powinno wystarczyć na Higginsona, który pozytywnie zaskoczył tylko raz w tym sezonie wygrywając jeden z turniejów PTC, reszta turniejów to szybkie porażki. W MŚ również będzie krótki występ.
Ding - Day. Ding czyli człowiek, który zepsuł mi największą ilość kuponów w życiu, a ja konsekwentnie go gram. Tym razem jednak nie tyle gram na Chińczyka, co przeciwko Walijczykowi. Day to cień zawodnika jeszcze z przed 3-4 lat. Nie będę się rozpisywał na jego temat bo nie ma to sensu - po porostu jest bez formy. Junhui w swoim stylu - raz zachwyca, raz zawodzi. Dwa turnieje rankingowe zgarnął w tym sezonie. W meczu z Dayem nie powinien zawieść, jest w lepszej formie i jak by nie patrzeć chyba najwyższa pora osiągnąć coś w Mistrzostwach Świata.
 
S 15

snooker-84546

Użytkownik
Mistrzostwa Świata mówiąc delikatnie nie wyszły, dlatego też odpuściłem sobie granie w końcowej fazie rozgrywek.
Rusza nowy sezon, turniejów sporo więc będzie co grać. ;)
#6
Kurt Maflin - Jamie O&#39;Neill [1.53] ✅
Stake: 30£
 
Do góry Bottom