>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skrill

visniovy 19

visniovy

Użytkownik
Cześć,

jako że gram już jakiś czas w polskim Bukmacherze nadszedł czas by pożegnać się z 12% podatkiem.

Wszyscy mówią abym założył Skrilla i korzystał z niego.

Czy mógł ktoś wytłumaczyć mi 2kwestie?

1) Jak to w ogóle działa, ile się za to płaci jakbym chciał wpłacać/wypłacać na całoroczny a następnie ze skrilla na swoje konto w banku,
2) jest pewien zapis w regulaminie &quot;W przypadku używania karty kredytowej do celów hazardowych wydawca karty może pobierać „opłatę za zaliczkę gotówkową”. Opłata ta pozostaje poza kontrolą serwisu Skrill, a serwis nie ma w niej żadnego udziału.&quot;
Czy to nie będzie właśnie 12% podatek?


Bardzo proszę o pomoc ????
 
R 0

rlert

Użytkownik
Ogólnie za rok się płaci 10 euro czyli 45 zł coś takiego.
Za wydanie karty takiej jak masz do banku w sensie idziesz do bankomatu/wpłatomatu 10 euro i czekasz parę dni aż ci dojdzie ta karta.
Wszystko na stronie Skrilla znajdziesz pytania tam są specjalne w supporcie itp.
I ogólnie jak wypłacasz kase z bankomatu to jest mały %, to samo się tyczy jak przelewasz kasę ze skrilla do banku, więc nie wiem sam czy się to opłaca.......
Ja nie chce się bawić w te skrille robię normalnie przelewy, a jak będzie problem kiedyś to moja wina i tyle.
 
visniovy 19

visniovy

Użytkownik
Czy jest ktoś kto mógłby udzielić trochę więcej odpowiedzi?
Przejrzałem forum, natomiast większość postów jest z X lat temu.
Chciałbym obstawiać na bet365 a nie na stysie...
Wszyscy mówią, że dzięki temu ominę 12% podatku które narzuca polski zbuk.
Czy może ktoś mi pomóc zebym mógł obstawiać na caorocznym? Nawet z 12% podatkiem, byle nie w sponsorze kadry;D
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
czego ty konkretnie chcesz? nie potrafisz się w b365 zarejestrować? czy w skrill?

co do 2) z pierwszego posta - nie to nie jest podatek. skrill nie ma nic wspólnego z podatkiem w Polsce, bo raz że to portfel internegowy a nie bukmacher, a dwa że to nie jest polska firma
 
visniovy 19

visniovy

Użytkownik
Mam konto na Bet365, chcę wpłacać i wypłącać kasę przez coś, gdzie nie będzie widoczne żę zarabiam bez podatku 12%, więc myślę o tym skrillu.
dobrze kombinuję?

Teraz drugie pytanie jakie opłaty nalicza skrill
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No a jak ma nie być praktyczne i przydatne? Opłaty podane na stronie pokrywają się z tymi w rzeczywistości.
 
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Jak najbardziej polecam wpłaty poprzez skrilla i wypłaty.
Miałem konto w PKO i po zleceniu wypłaty ze skrill na konto bankowe zablokowali mi konto ( wypłata około 500zł). Po otrzymaniu karty skrill zlecam wypłatę od buka i kasę mam cały czas w zasięgu ręki , konto w banku mi nie potrzebne.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Tak, ale wtedy kasa nie przechodzi przez bank. Skrill pełni funkcję twojego banku, masz kartę i możesz płacić nią w sklepach i wybierać hajs w bankomatach.
 
P 0

poppe

Użytkownik
witam
panowie jaki jest teraz mail do supportu dla handlarzy albo dla zwyklego kowalskiego?
tak zrobili ten support ze mozna sobie tylko pytania czytac i odpowiedzi, nie da sie tiketa zalozyc?
chodzi o to ze skrill mialem firmowy, do otrzymuywania platnosci, wyplacilem wszystko, czekam na to by zamknac konto, a zrobie to dopiero gdy wszystkie srodki zostana rozliczone do lipca, ale teraz widze ze pobrali mi kase -19 euro za Bramke platnosci, ale ja po wylaczalem wszystkie funkcje a oni dalej ciagna ze mnie, i juz am -19 euro na koncie..
 
Z 48

zmnk

Użytkownik
Wejdź w adres https://www.skrill.com/pl/support/. Wyskoczy Ci wyszukiwarka &#39;OTRZYMAJ NATYCHMIASTOWE ODPOWIEDZI:&#39;, w miejsce na swoje pytanie wpisz hasło &quot;numer telefonu&quot;. Wyskoczą Ci numery telefonu do supportu,a pod spodem masz formularz kontaktowy.
 
M 0

michal333

Użytkownik
Jak najbardziej polecam wpłaty poprzez skrilla i wypłaty.
Miałem konto w PKO i po zleceniu wypłaty ze skrill na konto bankowe zablokowali mi konto ( wypłata około 500zł). Po otrzymaniu karty skrill zlecam wypłatę od buka i kasę mam cały czas w zasięgu ręki , konto w banku mi nie potrzebne.
Chcesz powiedziec, ze po wyplacie ze SKRILL na konto w PKO BP zablokowali Ci konto w PKO ? czym sie sugerujac ? kase dostales ?
 
Do góry Bottom