>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skrill a pobieranie opłat za utrzymanie konta.

I 0

ic3pl

Użytkownik
Witam,
dzisiaj otrzymałem takiego maila:
&quot;Aktualizujemy nasze warunki korzystania i wprowadzamy naszą nową Informację o polityce prywatności&quot;.
Niżej w samej wiadomości, klinąłem link - &quot;odwiedź witrynę poświęconą opłatom&quot;.
Na samym dole jest info.:

Używanie konta Skrill do celów prywatnych jest bezpłatne, jeśli tylko logujesz się lub dokonujesz transakcji co najmniej raz w ciągu 12 miesięcy.
W przeciwnym wypadku Twoje konto będzie co miesiąc obciążane opłatą w wysokości 2 EUR* (lub równoważną).
Ja na skrill&#39;a nie logowałem się ze 2 lata, nawet nie wiedziałem, że jakieś opłaty są pobierane za nieużytkowanie własnego konta (przez dłużej niż rok czasu).
Po otrzymaniu w/w maila wszedłem na stronę skrill&#39;a i się zalogowałem.
Moje saldo wynosi 0 zł (tyle ile miało wcześniej).
Jak to jest, oni naprawdę respektują ten przepis?
Opłatę odciągają tylko z konta, którego saldo jest na plusie?
Jeżeli wynosi ono 0 zł, to zostawiają taką osobę w spokoju?
Czy może coś takiego, dopiero wejdzie w życie - 6 kwietnia 2017?
Pozdrawiam
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Witam,
dzisiaj otrzymałem takiego maila:
&quot;Aktualizujemy nasze warunki korzystania i wprowadzamy naszą nową Informację o polityce prywatności&quot;.
Niżej w samej wiadomości, klinąłem link - &quot;odwiedź witrynę poświęconą opłatom&quot;.

Na samym dole jest info.:




Ja na skrill&#39;a nie logowałem się ze 2 lata, nawet nie wiedziałem, że jakieś opłaty są pobierane za nieużytkowanie własnego konta (przez dłużej niż rok czasu).

Po otrzymaniu w/w maila wszedłem na stronę skrill&#39;a i się zalogowałem.

Moje saldo wynosi 0 zł (tyle ile miało wcześniej).

Jak to jest, oni naprawdę respektują ten przepis?
Opłatę odciągają tylko z konta, którego saldo jest na plusie?
Jeżeli wynosi ono 0 zł, to zostawiają taką osobę w spokoju?
Czy może coś takiego, dopiero wejdzie w życie - 6 kwietnia 2017?

Pozdrawiam
Pobierają opłatę, jeżeli jest coś na koncie aż do momentu, gdy się wyzeruje.
 
I 0

ic3pl

Użytkownik
A jeżeli zasilę teraz konto Skrill, np. na 100 zł, to odciągną mi wszystkie zaległości z tych środków?
Normalnie to byłbym im teraz winny ze 200 zł, jak nie więcej..
 
Do góry Bottom