>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

skoki - Willingen [10-12.02] HS 145m FIS Team Tour part 1

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Willingen


Program zawodów

10.02.2012, piątek
15:30 oficjalny trening (2 serie)
18:00 kwalifikacje

11.02.2012, sobota
15:00 seria próbna
16:00 pierwsza seria konkursowa - drużynowy

12.02.2012, niedziela
13:45 seria próbna
14:45 pierwsza seria konkursowa​
FIS Team Tour to zawody w skokach narciarskich rozgrywane w ramach Pucharu Świata, składający się zarówno z konkursów indywidualnych, jak i drużynowych. Rozgrywany jest od 2009 roku na wzór Turnieju Czterech Skoczni i Turnieju Nordyckiego, jednakże jest prowadzona wyłącznie klasyfikacja drużynowa. Impreza odbywa się na niemieckich skoczniach: Mühlenkopfschanze (Willingen), Vogtlandarena (Klingenthal) oraz skoczni im. Heiniego Klopfera (Oberstdorf).
W Willingen czeka nas pierwszy etap tego turnieju. Miejsce to zawsze ma w sobie to coś i zawody są tutaj porywające. Raz, że można osiągać tutaj dobre rezultaty pod 140m spokojnie. Rekord to 152m Janne Ahonena. Dwa to publika, a trzy cała atmosfera. Zatem zawody zapowaidaja się arcy ciekawie. W sobotę czeka nas konkurs drużynowy i nie jest powiedziane, że Austriacy go zdominują.. A jak będzie przekonamy się już niedługo.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Betclic już wystawił ofertę kursową na niedzielne zawody.
Zdaniem naszych analityków największe szansę ma Gregor Schlierenzauer. Kurs na podium tego skoczka wynosi 1.30 (a na zwycięstwo w Betclic 2.60). Za podium Kamila Stocha Betclic płaci 1.80. Forma naszego skocza jest wysoka i na pewno stać go na podium. Czeka nas bardzo ciekawy konkurs. Jak Robson wspomniał, atmosfera podczas zawodów jest w Willingen jest niesamowita. Liczymy, że Kamil w niedziele przyniesie polskim fanom dużo radości.
W zakładach H2H Betclic wystawił Kamila Stocha z G. Schlierenzauer. Kurs na zwycięstwo Polaka to 2.40, a Austriaka 1.50.

Więcej par i zakładów na stronie Betclic

Czy Stoch &quot;wylata&quot; sobie podium w Willingen? Czy Polak zostanie sklasyfikowany wyżej niż Schlierenzauer? Czekam na Wasze zdania i inne propozycje typów na niedzielne zawody.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Vegard-Haukoe Sklett - Martin Koch :Koch @2,10 Tobet✅✅Koch 8,Sklett poza 30&#39;tką

Tobet już wystawił pary na niedzielny konkurs indywidualny. W powyższej parze stawiam na Kocha. Do tej pory Austriak nie zachwycał,nawet w swoich ukochanych lotach nie potrafił oddać 2 równych,dalekich skoków. Co innego Sklett,jedna z większych niespodzianek sezonu. Może po wynikach tego nie widać,ale wydaje mi się że forma Kocha rośnie,natomiast tak mało doświadczonemu Norwegowi ciężko będzie cały czas zajmować wysokie pozycje(przed tygodniem nie poradził sobie w 2 dniu w Predazzo z ciężkimi warunkami i nie wszedł do drugiej serii). Rzuciłem okiem na wyniki Kocha sprzed roku w Willingen:2 i 7 w treningach,kwalifikacje odpuszczone,4 w serii próbnej,6 wynik konkursu drużynowego,6 w serii próbnej(2 dzień),i 2 w konkursie indywidualnym. Wszystkie skoki powyżej 137 metrów(poza jednym treningowym 132,5)-wniosek jeden-lubi tą skocznię prawie tak samo jak mamuty,bo tam też się leci dość daleko. Liczę,że w ten weekend Martin będzie wyżej niż Sklett.

Daiki Ito-Roman Koudelka:Ito @1,60 Tobet⛔2-3,oj Romek szok;)

Obaj skoczkowie w bardzo dobrej formie,tyle że Japończyk ma dużo większe możliwości moim zdaniem niż Czech. Potwierdza to miejscami na podium w kilku konkursach tegorocznych. W Willingen Ito podobnie jak Koch,czuje się wyśmienicie.Romek skacze przyzwoicie,ale nie widzę go przed Ito w tym konkursie. Ito wystarczy jakiś lekki wiaterek pod narty i jest odlot;)

Zapowiadają się ciekawe zawody.Schlierenzauer,Stoch,Bardal,Freund,Freitag,Ito,Morgenstern i Kofler-każdy z nich ma spore szanse na wygraną. Mi ciekawy wydaje się kurs na podium Daiki Ito,dlatego też go zagram za dyszkę.

Ito TOP 3@5,50 Tobet
✅✅3
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Widzę,że w temacie cisza a na jutrzejszy konkurs drużynowy mamy już wystawione kursy w Betsafe(na razie tylko tu widzę). Złożyłem mocnego dubla. Na prawdę wydaje mi się dość pewny(oczywiście pamiętając że skoki to sport dość loteryjny,zwłaszcza gdy Hofer i Tepes sobie szaleją ze zmianami belek i z tymi komputerowymi pomiarami wiatru,które przeliczane na punkty w żaden sposób nie rekompensują straconych metrów w locie-nie zapomnę jak puścili Ito w którymś w turnieju 4 skoczni w takich ekstrmalnych warunkach i chłopak stracił szanse na podium całego turnieju). No ale jutro mamy drużynówkę,czyli 8 skoków. Jeden czy dwa słabsze jeszcze nie przekreślają wyniku całej ekipy.Dlatego skleiłem to:

Norwegia-Japonia:Norwegia @1,30✅1-4
Czechy-Finlandia: Czechy @1,50✅6-8
ako:1,95 Betsafe
✅✅

Na początek składy:
Czechy: 1.Janda 2.Hajek 3.Hlava 4.Koudelka
Finlandia: 1.Happonen 2.Muotka 3.M.Hautamaeki 4.Koivuranta
Norwegia: 1.Fannemel 2.Velta 3.Sklett 4.Bardal
Japonia: 1.Kasai 2.Tochimoto 3.Takeuchi 4.Ito

U Czechów mamy 3 dość równo punktujących w tym sezonie skoczków(9,16 i 24 skoczek klasyfikacji) plus Hajek,który w tym roku w 2 startach indywidualnych nie zdobył jeszcze punktów,startował w PK ale tam też przeciętnie. Dziś 7,30 i 27 w treningach i kwalifikacjach,więc nie jest tak najgorzej,zwłaszcza jak spojrzy się na Finów. W ich składzie mamy 19,27,43 i 56 skoczka PŚ. Najrówniejszy jest były kombinator Koivuranta,próbuje mu dotrzymywać kroku Happonen. Matti jest w beznadziejnej formie od listopada i nie widać nawet przebłysków zwyżki. Muotka w PŚ nie startował za dużo,w PK jest 30 pozycji niżej niż Hajek..Jednym słowem: najlepszy z Finów powinien jutro skoczyć na poziomie trzeciego w hierarchii Czecha,czyli Jandy. Koudelka i Hlava dołożą sporo metrów Happonenowi i Matti&#39;emu.A Hajek powalczy z Muotką,zresztą obaj są &quot;lotnikami&quot; więc na dużej skoczni w Willingen mogą przyzwoicie wypaść(dziś trzy razy lepszy był Hajek,Muotka 45 i nie wystartuje w niedzielę).
W drugiej parze gram na Norwegów,którzy moim zdaniem jutro mogą wygrać cały konkurs. Oczywiście z Austrią będzie bardzo trudno,ale z Japonią na pewno sobie poradzą. Nie widzę w ich ekipie słabego punktu,zawodnika który nie doskoczy do 135 metra. Fannemel złapał jakąś super formę,co potwierdził już 3 miejscem w mistrzostwach Norwegii,dziś też super skoki. Velta i Sklett to bardzo podobny,wysoki poziom skakania. Tzn taki na poziomie czołowej 15-tki indywidualnie. Oni nie zawiodą jutro. No i Bardal na koniec-on tam się będzie kręcił w okolicach 145 metra;). Podobnie zresztą jak najlepszy z Japończyków,czyli Ito. Przyzwoicie skoczy Takeuchi,który skacze porównywalnie z Sklettem. Pozostała dwójką czyli Tochimoto i Kasai to będą te słabsze ogniwa,które sprawią że Japonia nie nawiąże walki z Norwegią w ostatecznym rozrachunku.
Takie mam swoje obserwacje,zagrałem to za sporą stawkę.Oby tylko pogoda była znośna to powinno być dobrze.
Poczekamy jeszcze na Tobet i SB oni też coś za chwilę wrzucą do ofert zapewne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cineck 45

cineck

Użytkownik
Norway - Germany 1 @1,4 ✅
betgun
Norwegowie spisują się jak narazie wyśmienicie w Willingen. Na pewno Bardal, Sklett ewentualnie Velta są pewnymi punktami drużyny, którzy nie powinni zawieść, natomiast zaskakująco z dobrej strony pokazali się podczas treningów Fannemel, Stjernen. Niemcy posiadają dwa pewne punkty Freund i Freitag, pozostali skoczowie bardzo odstają. Myśle że na Norwegów będzie to za mało.

Dla odważnych Norway: zwycięzca @4,00 ✅
betgun
Widzę tutaj spore value.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
PŚ (Willingen/GER) - Konkurs drużynowy HS 145
Typ: Norwegia
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bwin

Norwegom już raz w tym sezonie udało się pokonać Austriaków w konkursie drużynowym (Harrachov), dzisiaj wydają się również tego bliscy.
Norwegowie bowiem prezentują się z konkursu na konkurs coraz lepiej. Liderem drużyny jest Anders Bardal, który wczoraj skoczył podczas jednego z treningów 151m! Ponadto równą i wysoką formę prezentują Vegard Hauko Sklett i Rune Velta jest również doświadczony Bjoern Eina Romoeren ale wystawienie go dzisiaj w drużynówce byłoby chyba błędem. Jest bowiem Ander Fannemel, który z bardzo dobrej strony pokazał się w Sapporo a wczoraj wygrał jeden z treningów czy Andrea Stjernen, który wczoraj prezentował się równie dobrze na skoczni. Trener Norwegów ma więc w kim wybierać.
Austriacy natomiast zapewne wystąpią w składzie KOFLER, SCHLIERENZAUER, MORGENSTERN i ktoś z dwójki ZAUNER - KOCH. Tutaj trzeba powiedzieć, że o ile forma Schlierenzauera jest znana i on tutaj będzie skakał dobrze (choć brak go we wczorajszych treningach i kwalifikacjach można uznać za arogancję i zbytnią pewność siebie) to następnie liderze Austrii już wcale tacy pewni nie są. Kofler wiadomo słabiej czuje się na tym większych skoczniach, Morgenstern natomiast skacze słabo jak na swoje możliwości i nie sądzę by był mocnym punktem drużyny. Takim może być Koch lub Zauner ale nie wydaje mi się, żeby obaj znaleźli się w drużynie na konkurs. Warto więc chyba spróbować w tym konkursie zagrać Norwegów za niewielką stawkę.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
wie ktos czy oferta w e-fortuna odnosnie zawodnikow dotyczy dzisiejszego dnia czy jutrzejszego?
Pewnie dzisiejszego, bo buki też wystawiają ofertę na indywidualne pary podczas konkursu drużynowego. Tylko tutaj wyniki są zawsze nieoficjalne, ale pary dotyczą dzisiaj zapewne.
Ja gram dzisiaj na drużynówkę tak:

Willingen - day 1
Słowenia - Polska

Typ : Słowenia @ 1,45
✅
Norwegia - Niemcy

Typ : Norwegia @ 1,45
✅
AKO @ 2,10 Tobet

Kranjec + Prevc to dużo lepiej niż Stoch + Żyła u nas. Mimo nawet obniżającej się nieco formy Kranjca. Prevc zatem świetny. Stoch swoje skoczy daleko zapewne, Żyła ? nigdy nic nie wiadomo. Idąc dalej Judez + Sinkovec kontra Kot i Miętus. Zakładam, że dwaj Słoweńcy nie są wcale gorsi od Polaków. Słowenia miejsce 4-5 zapewne, a może przy dobrych wiatrach powalczą o pudło, ale wtedy Judez i Sinkovec musieli by naprawdę dobrze skakać.
Norwegia dla mnie cichy faworyt tego konkursu. Skaczą świetnie. Bardal, Velta, Sklett i zaskakujący wszystkich podczas tego weekendu Fannemel.
Niemcy niby u siebie, dobry duet Freitag + Freund natrzaska sporo pkt, ale Wank i Mechler ? Chyba słabsze punkty zespołu. Mechler szczególnie potrafi zepsuć swoją próbę i zawalić wynik zespołu, zna ten smak już w tym sezonie kiedy skoczył 90m ...Podczas treningów wyraźnie odstawali od duetu FF. Pobieram Wikingów!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
PŚ (Willingen/GER) - Konkurs drużynowy HS 145
Typ: Norwegia
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bwin


Norwegom już raz w tym sezonie udało się pokonać Austriaków w konkursie drużynowym (Harrachov), dzisiaj wydają się również tego bliscy.
Norwegowie bowiem prezentują się z konkursu na konkurs coraz lepiej. Liderem drużyny jest Anders Bardal, który wczoraj skoczył podczas jednego z treningów 151m! Ponadto równą i wysoką formę prezentują Vegard Hauko Sklett i Rune Velta jest również doświadczony Bjoern Eina Romoeren ale wystawienie go dzisiaj w drużynówce byłoby chyba błędem. Jest bowiem Ander Fannemel, który z bardzo dobrej strony pokazał się w Sapporo a wczoraj wygrał jeden z treningów czy Andrea Stjernen, który wczoraj prezentował się równie dobrze na skoczni. Trener Norwegów ma więc w kim wybierać.
Austriacy natomiast zapewne wystąpią w składzie KOFLER, SCHLIERENZAUER, MORGENSTERN i ktoś z dwójki ZAUNER - KOCH. Tutaj trzeba powiedzieć, że o ile forma Schlierenzauera jest znana i on tutaj będzie skakał dobrze (choć brak go we wczorajszych treningach i kwalifikacjach można uznać za arogancję i zbytnią pewność siebie) to następnie liderze Austrii już wcale tacy pewni nie są. Kofler wiadomo słabiej czuje się na tym większych skoczniach, Morgenstern natomiast skacze słabo jak na swoje możliwości i nie sądzę by był mocnym punktem drużyny. Takim może być Koch lub Zauner ale nie wydaje mi się, żeby obaj znaleźli się w drużynie na konkurs. Warto więc chyba spróbować w tym konkursie zagrać Norwegów za niewielką stawkę.
Po pierwsze składy już są znane:Koch,Kofler,Morgenstern,Schlierenzauer-Fannemel,Velta,Sklett,Bardal
Po drugie: jak chcesz to faktycznie zagrać to na SB masz kurs @6,50 na Norwegie ????
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Team HS145, Willingen (GER)
Poland - Slovenia 1,60 Betsafe ✅
Ja również próbuje pograć Słowenię. Stoch na pewno swoje skoczy, natomiast próby Żyły i Kota mogą zakończyć się bardzo krótkim skokiem, nie mówiąc już o Miętusie. W kwalifikacjach do niedzielnego konkursu Miętus skoczył tylko 125m. Słoweńcy posiadają bardziej wyrównany skład i powinni uplasować się przed naszymi orłami.

 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
wie ktos czy oferta w e-fortuna odnosnie zawodnikow dotyczy dzisiejszego dnia czy jutrzejszego?
Ta oferta dotyczy jutrzejszych zawodów indywidualnych .
A buki jak wystawiają ofertę zawodników na skoki to dotyczy to tylko 1 serii i nie ma oferty na zwycięstwo i miejsca.
 
magosik 4

magosik

Użytkownik
Team HS145, Willingen (GER)

http://ads.betsafe.com/redirect.aspx?pid=5858&bid=1283Japonia - Polska 2 2.11 Expekt

Polacy powinni dać rade, Stoch myśle dziś bardzo mocny, kwalifikacje pokazały że reszta też czuje się dobrze. Jak Stoch skoczy to co powinien, a reszta utrzyma poziom z kwalifikacji, to nie powinni mieć problemy z nieregularnymi japońcami...
http://ads.betsafe.com/redirect.aspx?pid=5858&bid=1283https://www.expekt.com/sports/event/skoki-narciarskie/japonia---polska%3Cbr-%3E%3Cspan%3Ekto-lepszy-team-in-large-hill---willingen-%28ger%29%3C-span%3E/6971988
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Team HS145, Willingen (GER)

http://ads.betsafe.com/redirect.aspx?pid=5858&bid=1283Japonia - Polska 2 2.11 Expekt

Polacy powinni dać rade, Stoch myśle dziś bardzo mocny, kwalifikacje pokazały że reszta też czuje się dobrze. Jak Stoch skoczy to co powinien, a reszta utrzyma poziom z kwalifikacji, to nie powinni mieć problemy z nieregularnymi japońcami...
http://ads.betsafe.com/redirect.aspx?pid=5858&bid=1283https://www.expekt.com/sports/event/skoki-narciarskie/japonia---polska%3Cbr-%3E%3Cspan%3Ekto-lepszy-team-in-large-hill---willingen-%28ger%29%3C-span%3E/6971988
Yyy,że co? Stoch=Ito,Takeuchi o klasę lepszy w tej chwili od Żyły. Kasai i Tochimoto kontra Kot i Miętus. Też chciałbym żeby nasi młodzi skoczkowie sprawili dziś miłą niespodziankę,ale nie inwestowałbym w to żadnych pieniędzy ????
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Team HS145, Willingen (GER)
Norwegia
Kurs: 4
Buk: Fortuna

Nie widze innej mozliwosci niz wygrana Norwegi. Ich główny faworyt czyli Austriacy wystawili zly sklad. Jak mozna wystawic przecietnego ostatnio Morgernsterna zamiast Zaunera ktory na wczorajszych treningach skakal powyzej 140 metrow? Jezeli Poitner tak bardzo chcial Thomasa w skladzie to mogl zamienic Zaunera z Kochem ktory nie przypomina zawodnika z zeszlego sezonu. Do tego dochodzi Kofler ktory nie jest milosnikiem duzych skoczni i na treningach rowniez wypadl dosyc przecietnie. Mam nadzieje ze tak wielki Kozak jak Gregor zaprezentuje sie przecietnie. Niech ucierpi za zrezygnowanie z wczorajszych treningow. Chociaz nawet jesli bedzie skakal najlepiej jak potrafi to wedlug mnie i tak przegra osobisty pojedynek z Bardalem ktoremu bardzo lezy ta skocznia. Ekipa taka jak:
Bardal (wczorajsze 151 metrow)
Fannemmel (Zwyciezca 1 treningu)
oraz Sklet i Velta ( obydwoju reprezentuja stabilna forme ktora ma swoje odbicie w klasyfikacji generalnej)
... nie powinna przegrac dzisiejszych zawodow.

Zaluje tylko ze nie mam kasy u zadnego buka i musialem zainwestowac 100zł w fortunie...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Austria win ⛔ jak mozna wystawic beznadziejnego Kocha zamiast tego Zaunera... graty dla tych co grali Norwegie.
1,40
Bet365

Nie podniecalbym sie az tak dobrymi skokami Norwegow w treningu czy kwalach. Taki Fannemel czy Sklett jesli przyjdzie skoczyc po zwyciestwo sie spali i bedzie po zawodach. Koch, Kofler, Schliri i Morgi sa podraznieni porazka w Harrachovie i nie dadza sobie wyrwac wygranej. Jeszcze niedawno 1,40 na Austriakow kazdy nazwalby lokata a teraz powatpiewania ? Bez przesady.

Slowenia-Polska ✅ izzi
1,62
Bet365

Kranjec troche slabszy od Stocha ale dalej juz tylko przewaga Słoweńcow. Prevca przewyzsza o klase Żyłe, Sinkovec lepszy od Kota zdecydowanie a Judez tez bardziej mnie przekonuje niz Mietus. Słowencu sa bardziej rownym teamem i od Polakow i to mysle najwazniejszy argument.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
levy42 w momencie kiedy pisałem nie było jeszcze składów ale jak widzę wygląda to bardzo dobrze i potwierdza to seria treningowa. Na sportingbet obecnie nie mam funduszy, grałem typ w Unibecie
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Willingen - day 2
Anders Fannemel - Piotr Żyła

Typ : Fannemel @ 1,60 Expekt ✅
Fannemel przebojem wdarł się do kadry Norwegów na PŚ w Willingen. Dzisiaj w drużynówce nie zawiódł. W piatek skakał fenomenalnie ( prawie jak Fannemel
) Na treningach trzykrotnie przekroczył barierę 140m. A to przypadkiem być nie może. W konkursie dzisiejszym 133,5 i 124,5 co można jakby obarczyć odpowiedzialnością za wynik całego zespołu, mógł sie lekko spalić bo to jego pierwszy taki występ. Ale jutro powalczy o pkt dla siebie. Myślę, że swoje skoczy. Żyła strasznie rozregulowany. Może skoczyć dobrze jak i zepsuć swoją próbę nie dolatując do punktu K. Dzisiaj dwa równe skoki w drużynówce 131,5 i 129,5 ale w nieoficjalnych wynikach i tak o 8pkt uzyskał gorszą notę od Norwega.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Betsafe dziś mnie rozczarował,ustawili tak pary na konkurs że na prawdę ciężko coś wybrać &quot;bardziej pewnego&quot;.Dlatego spróbuję takiego dubla z Tobet:
Freitag-Morgenstern 1@1,45✅7-13
Bardal-Kofler 1@1,65
✅1-Kofler poza 30&#39;tką ????
ako:2,39 Tobet✅✅

Rysiek jest z powrotem w wysokiej formie,ma bardzo mocne odbicie ale nie zawsze potrafi dolecieć tak daleko jak najlepsi.Wczoraj w drużynówce właśnie taki jeden skok oddał,gdzie wyglądało że odleci a on spadł nieoczekiwanie blisko.W parze z Morgim powinien jednak sobie poradzić,bo Austriak zdecydowanie skacze słabiej jak na swoje możliwości. Najczęściej oddaje jeden dobry skok,a drugi dużo słabszy.Niemiec powinien to dziś wykorzystać przed swoją publicznością.
Tak się składa,że zagrałem obie pary przeciwko Austriakom. Kofler mnie od dawna nie przekonuje,te jego dziwne wyjścia z progu i tak o dziwo pozwalają mu na wysokie pozycje. Na tej skoczni nie oddał ani jednego bardzo dobrego skoku od piątku,Bardal za to poleciał już na 151 i 145 metrów,wczoraj w drużynie słabiej ale chyba był za mało skoncentrowany. Dziś walczy na swoje konto,więc powinien być przed Koflerem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom