>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2021/2022 - Willingen

Status
Zamknięty.
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
W etoto jest zakład na to czy dzisiejsze zawody odbędą się według planu i ja idę w to że dziś nie będzie skakania. Już o 12 miały zacząć panie i im nie poszło, prognozy na resztę dnia są marne, a etoto daje kurs 2,2 na to że zawody zostaną odwołane, lub chociaż przesunięte o 15 min.... Może nie jest to super pewniak, ale chyba lepiej iść w to niż w jakieś pary, bo przy takich warunkach to może być duża loteria dziś na skoczni
swietny typ zeby umoczyc troche sianka
Post automatycznie złączony:

dzisiaj niestety wynik konkursu bedzie wypaczony przez wiatr. Jednemu daja odejmują -30 a następnemu -10
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
swietny typ zeby umoczyc troche sianka
Post automatycznie złączony:

dzisiaj niestety wynik konkursu bedzie wypaczony przez wiatr. Jednemu daja odejmują -30 a następnemu -10
To tylko 50 zł żadna strata a i tak wydaje mi się że było to bardziej niż jakieś tam pewniaki po kursach 1,5 przy takich warunkach pogodowych
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
akurat twoje tylko 50 zł ale za 50 zł by kurs z 2.2 nie spadł na 1.35 tylko musiało isc ogolnie grube siano
Ja tylko żartowałem z tym że zbiłem moimi 50 zł, ja gram tylko dla zabawy, choć typ według mnie po takim kursie wart byl6 zagrania, wyszło jak wyszło, fajnie że jest skakanie i nasi w końcu coś tam pokazują, oby w Beijing skakali podobnie
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Zwycięzca konkursu odda najdłuższy skok w konkursie - NIE @1.90 lvbet, @2.01 sts

Myślę że bardzo dobra opcja, skoro ma być wietrznie to (jeśli w ogóle uda się rozegrać zawody) spodziewam się stopniowego obniżania belek a co za tym idzie ograniczania możliwości na długie skoki. W końcu ostatni weekend przed igrzyskami i raczej nikt nie chce jakoś mocno ryzykować. Dlatego niewykluczone że najlepsi ostatecznie będą skakać z belki kilka stopni niżej niż początkowa co powinno zapewnić spore szanse wejścia takiego typu.
Niestety , szkoda bo belka jednak od początku ustawiona bardzo nisko...
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Wiem, że trochę nie w temacie, ale nie widzę takowego. Chodzi mi o dzisiejszy FIS Cup w Zakopanem (bedzie transmisja w TVP)

Widzę pewną perełkę do dubla, a konkretnie:

A. Fussenegger - M. Baer 1 1.55 9,5/10 (sts)

W tej parze zestawiono młody talent z Austrii, który skacze bardzo dobrze. W Alphen Cupie w klasyfikacji generalnej zajmuje bardzo wysokie 4 miejce: ----> https://www.skokinarciarskie.pl/alpen-cup-w-skokach-narciarskich,2021/2022
Austriak idzie w górę z dyspozycji, a na przeciwnym biegunie jest Niemiec Baer.

Niemiec kilkanaście dni temu w swoim kraju prezentował się fatalnie, plasujac sie w ok. 30 miejsc. Jest w fatalnej dyspozycji i nie ma żadnych szans z młodym Fusseneggerem jeśli patrzeć tylko na aktualną dyspozycję i wykluczyć jakieś przeciwności losu.
kolejne perełka wyłowiona.
Czy ktoś może w końcu zająć się tym mitomanem?!
Ilu on już ludzi wkręcił.
kiedyś rozmawiał z mechanikami pewnych żużlowców, potem był koszykarki, a teraz zajął się skokami a jeszcze wcześniej kupował setki gazet do plebiscytu na najlepszego sportowca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +155
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
I to w wyniku protestu Horngachera :D Robi się ciekawie, bo podobno Polacy też będą protestować przeciwko obuwiu m.in Geigera i Kobayashiego. Zobaczymy czy cokolwiek to da, ale jakby tak teraz (bo na samych igrzyskach to już wątpię) zabronili kilku elementów stroju, może się jeszcze okazać że na igrzyskach kto inny będzie rozdawał karty niż obecnie.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
I to w wyniku protestu Horngachera :D Robi się ciekawie, bo podobno Polacy też będą protestować przeciwko obuwiu m.in Geigera i Kobayashiego. Zobaczymy czy cokolwiek to da, ale jakby tak teraz (bo na samych igrzyskach to już wątpię) zabronili kilku elementów stroju, może się jeszcze okazać że na igrzyskach kto inny będzie rozdawał karty niż obecnie.
Tam się dopiero będzie dziać za sprawą Chin a w ogóle gospodarze mają jakieś szanse na medal w jakiś konkurencjach??????
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A co mieli o numer za duże????;)
nie, okazalo sie ze nie maja platfusa a skakali w takich butach dzieki czemu mieli wieksza powierzchnie nosna xd

Powodem dyskwalifikacji Żyły i Huli była zbyt duża różnica grubości pomiędzy ścianką zewnętrzną i wewnętrzną butów – poinformowała na Twitterze Sara Kalisz, powołując się na sekretarza generalnego PZN Jana Winkiela.

Reprezentacje zaczynaja pokazywac nowinki przed igrzyskami to troche tych protestow moze byc.
Post automatycznie złączony:

Tam się dopiero będzie dziać za sprawą Chin a w ogóle gospodarze mają jakieś szanse na medal w jakiś konkurencjach??????
pewnie w short tracku jak to Azjaci (krotszy piszczel niz u bialych) i freestylu narciarskim, czyli akrobacje itp. ale pewnosci nie mam.

edit:

 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
To będą na nowo rozliczać kupony z Żyłą? Miałem live że będzie lepszy od Kubackiego. Wziąłem casha a teraz patrzę na kupon i jest po kursie 0.
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Leyhe Top15 TAK @1.8
Leyhe-Peier 1 @1.75


Na ten moment tego zakladu nie puszczam, bo konkurs jest watpliwy i juz dwukrotnie przelozono serie probna konkursu pan.
Male kursy to od razu eliminuje ze wzgledu na prawdopodobnie niekorzystna aure.

Gdyby jednak cos kolo poludnia sie poprawilo, to wzialbym taki typ z Leyhe. Niemiec w miare dobrze skacze i jest to stabilne. Wczoraj bardzo dobry skok, ktoty pozwolil mu w loteryjnym konkursie zajac 6 lokate po skoku na 136,5 m.

Igrzyska za pasem, ci ktorzy ustabilizowali forme powinni skakac na tyle dobrze by sie miescic w takich przedzialach. Warto tez dodac, ze w przeszlosci Leyhe mial okazje odniesc w Willingen rowniez konkursowe zwyciestwo, wiec powinien byc dosc optymistycznie nastawiony, jezeli konkurs dojdzie do skutku.

Zastepczo to proponowalbym takze Leyhe lepszy od Peiera, ale do wyboru z tych typow wylacznie jeden ze wzgledu na wspominana wietrzna pogode.
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Lindvik- Geiger 1 1.90 @betlick

Wszedzie po 1.60, wiec biore. Norweg w stabilniejszej formie, a jak ma wiać troche to wole takie kursy niz szukac malych kursow.

Kos- Eisenbichler 1 1.70 E efortuna

Wczoraj pieknie siadlo, Sloweniec jest tutaj silny, wszystko przemawia za nim, kazdy skok lepszy, taka sama sprawa jak wczesniej kurs u innych to 1.50
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
D 8,5K

damian365

Użytkownik
Dzisiaj przy tej loterii wietrznej ktora nas czeka jedyna sluszna opcja beda zaklady na zajmowane miejsce w zawodach.

Karl Geiger 4 lub lepszy NIE @ 1.75 efortuna

Bez wiekszego rozkminiania. Wystarczy ze kilku zawodnikom bardziej podwieje Karla wytnie i znow zajmie miejsce kolo 20 jak wczoraj.. W dodatku jakos Karl za mna nie przemawia, nie widze go w top4 nawet przy rownych warunkach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom