>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Skoki narciarskie 2021/2022 - Ruka

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Geiger 1-6 @1.75 Fortuna

Jeśli chodzi o warunki to od rana mocno wieje z tyłu skoczni, są problemy z rozegraniem zawodów Kombinacji Norweskiej, ale z biegiem czasu wiatr ma się uspokajać. W takich warunkach lubi skakać Niemiec, jest doświadczonym zawodnikiem, wczoraj zabrakło parę metrów do podium, miał trochę pecha, bo w pierwszej serii miał najgorsze warunki z czołówki i zabrakło noszenie i stracił kilka metrów. Myślę, że jest to jedyny zawodnik, który obecnie może powalczyć z Japończykiem, no może jeszcze Granerud, ale on potrafi zawalić. Geigera spokojnie stać na czołową szóstkę, zresztą mamy na takie zdarzenie bardzo fajny kurs, warto też spróbować podium, wczoraj niewiele zabrakło, a kurs atrakcyjniejszy aniżeli na wczorajszy konkurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS INDYWIDUALNY #2

Y. Sato w TOP15, tak -> @1.75, Fortuna

Raz jeszcze. Moja argumentacja z wczoraj.
(...) Wydaje się, że Japończyk nie zawsze skacze na 100% w seriach treningowych. W Niżnym Tagile w piątek nie błyszczał, a w konkursach zajął odpowiednio 10. i 14. miejsce. Wczoraj, choć w obu próbach treningowych lądował poza TOP15, to w kwalifikacjach po skoku na odległość 131 m uplasował się na 14. miejscu. Miał problemy przy lądowaniu, przez co otrzymał niskie noty za styl. Przy skoku z prawidłowym telemarkiem, myślę, że zakręciłby się ok. 10. miejsca.

Y. Sato dość dobrą dyspozycję potrafił przełożyć z lata (m.in. wygrany konkurs LGP w Hinzenbach) na pierwsze konkursy PŚ. Stać go dzisiaj nie tylko na TOP15, ale wydaje się, że przy 2 dobrych, równych skokach nawet na TOP10.
Nic się wczoraj w skokach Japończyka nie zmieniło, a w zasadzie potwierdził on dość stabilną, choć jeszcze nie najwyższą formę.
Seria próbna: 11. miejsce (131 m, komp. -1.1 pkt.)
1. seria konkursowa: 10. miejsce (136 m, komp. 1.8 pkt.)
2. seria konkursowa: 13. miejsce (119 m, komp. 10.2 pkt.)

Łączna suma punktów z obu serii konkursowych pozwoliła mu zająć 10. miejsce w konkursie. Myślę, że dzisiaj po raz kolejny powinien powalczyć o TOP10, ale ja ponownie bezpieczniej idę w stronę TOP15.


Prognoza pogody: 28.11.2021 r.
PŚ w Ruce: Niedziela na Rukatunturi. Kwalifikacje o 14:30 (lista startowa)
Protokół FIS z wynikami wczorajszych zawodów
 
Ostatnia edycja:
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Nie mam szczegółowych informacji na temat mocy wiatru w dzisiejszych zawodach. Jeśli jednak nie będzie wielkiej loterii to:
Zawodnik wygra zawody: R. Kobayashi Kurs:2.0 FORTUNA
Japończyk według mnie jest poza zasięgiem reszty. Przy w miarę sprawiedliwych warunkach na chwilę obecną nikt nie będzie miał do niego podjazdu. Kurs bardzo przyjemny. Pytanie jednak jak z warunkami atmosferycznymi. Macie jakieś wstępne info ?
Moim zdaniem dość pochopnie powiedziane że nikt nie ma podjazdu. Lanisek przegrał z nim tylko o 5 pkt więc to nie jest kolosalna różnica. Po drugie wraca Granerud który ma potencjał na wygranie dzisiejszych zawodów. Po trzecie dużo lepiej powinien zaprezentować się Geiger który już wygrał w tym sezonie .
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Lanisek A. miejsce 1-6 @1,38
Eisenbichler M. miejsce 1-6 @1,65

Paschke P. miejsce 1-15 @1,50

AKO @3,42 Fortuna (od 12 Happy Hours, także można grać bez podatku)


Patrząc na prognozy to ma wiać podobnie jak wczoraj, czyli tak naprawdę wszystko się może zdarzyć. Dlatego gram na tych, którzy poradzili sobie najlepiej. 4 Kraft we wczorajszym konkursie stracił do 2-ego Laniska 29,1 pkt, a do 3-ego Markusa 14,6. Lanisek mega mocny, pokazuje to przez cały weekend, natomiast Markus mam wrażenie, że jest ciągle niedoceniany przez bukmacherów. Wczoraj trafił na 5-te najgorsze warunki podczas 2 serii (15.6 pkt-ów dodane, a wraz pozwoliło mu to zająć 3 miejsce). Paschke to poniżej 13 miejsce jeszcze nie zszedł wliczając treningi, kwalifikacje, serie próbną i zawody.

/Szkoda. Huber, który startował przed Paschke bonifikata 0,1, Paschke już ponad 8... Ruka, niestety w całej swojej okazałości
 
Ostatnia edycja:
parias__93 12,1K

parias__93

Użytkownik
Ruka HS 142

28.11.2021r. g. 16:15

2 konkurs indywidualny

Typ : R. Kobayashi V ➡ ZWROT

Kurs 2,15 ( Betfan )

Ryoyu na skoczni Rukatunturi prezentuje fenomenalną formę. Wygrane kwalifikacje w piątek, gdzie zabrakło 0,5m. do... wyrównania swojego rekordu obiektu, 2 i 3 miejsce w seriach treningowych - nie ma słabych skoków. Wczoraj w obu seriach konkursowych przy wietrze w plecy skoki 138,5m. oraz 143m. Kobayashi zyskuje też na notach sędziowskich, pojawiła się nawet 20 i trzeba przyznać, że zasłużona - Japończyk skacze przepięknie stylowo. W dominatorskim sezonie 18/19 wygrał sobotnie oraz niedzielne zawody i myślę, że jeżeli pogoda będzie sprawiedliwa dla wszystkich skoczków to Ryoyu, w ten weekend powtórzy swoje osiągnięcie.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Ode mnie takie ciekawe typy na dziś Skoki Ruka 2 dzień + ew. Piłka Ekstraklasa

#Kupon 20
Prevc C. - Sadreev D. 2 @ 1,95
Tschofenig D. - Schiffner M. 1 @ 1,75
AKO 3,41 @ BestBet24
Stawka: 35j.

#Kupon 21
Fettner M. - Żyła P. @ 2 @ 2,18
Prevc P. - Prevc C. 1 @ 1,60
AKO 3,48 @ BestBet24
Stawka: 20j.

#Kupon 22
Peier K. - Schmid C. 2@ 2,18
Huber D. - Zajc T. 1 @ 1,70
AKO 3,70 @ BestBet24
Stawka: 25j.

#Kupon23
Geiger - Lanisek 1 @ 2,35
Y.Sato - Peier 1 @ 1,60
AKO 3,76 @ Totalbet
Stawka: 25j.

#Kupon24
Geiger - Kraft 1 @ 1,72
Lech - Warta 1 @ 1,28
AKO 2,20 @ Totalbet
Stawka: 65j.

#Kupon25
Stoch - Zajc 1 @ 1,80
Legia - Jagiellonia 1 @ 1,87
AKO 3,36 @ Totalbet
Stawka: 35j.

#Kupon26
kwalifikacje: Granerud - Stoch 2 @ 2,22
kwalifikacje: Kraft - Huber 2 @ 1,88
AKO 4,17 @ STS
Stawka: 50j.

#Kupon27 konkurs:
R.Kobayashi wygra
Geiger 1-6
Huber 1-10
bez podatku
AKO 6,38 @ Fortuna
Stawka: 70j.

#Kupon28
Geiger 1-6
SToch 1-10
Paschke 1-15
bez podatku
5,09 @ Fortuna
Stawka: 50j

#Kupon29
Stoch miejsce w kwalifikacjach @ 1-3 @ 6,00 @ Fortuna @ Stawka : 25j.

Tschofenig D. - Schiffner M. 1 @ 1,75 @ BestBet24
Schiffner jakoś tutaj nie przekonuje. Albo skacze średnio albo wręcz zawala próby. Przeciwnie schofenig, który ma przebłyski w niektórych skokach na top15. Wydaje mi się, żę czuje się tu wyraźnie lepiej od kolegi z reprezentacji, więc wyrównany kurs traktuje jako sporą okazję.

Huber D. - Zajc T. 1 @ 1,70 @ BestBet24
Na tą parę patrzę przez pryzmat piątkowych skoków. Zajc nie był wówczas faworytem nawet do 15tki, a Huber kandydatem do wygranej. Wczorajsze skoki nie zmieniły układu sił tylko dały fajną okazję kursową z której korzystam. Gram pod to że Huber 4 raz nie zawali konkursu i w końcu skoczy swoje, a Zajc wczoraj w 1 serii skoczył swojego maxa i raczej na więcej go nie stać. A Huber dobrym skokiem nawet z maxem Zajca sobie poradzi. A na zawalenie mają taki sam potencjał, albo nawet Zajc większy więc kurs jest świetny.

Y.Sato - Peier 1 @ 1,60 @ TOtalbet
Myślę, że Peier wczorajszym 2 skokiem miał dużo szcżęścia i jego realna dyspozycja na tej skoczni to okolice miejsc 15-20. Yukiya Sato dziisaj jako lider Japończyków może zrobić coś co często już mu się zdarzało. Po marnym całym weekendzie nagle walka o podium. Jest to realny scenariusz. Nawet jak Y.Sato znowu nie odpali to top15 wydaje się i tak w zasięgu, a Peier jak będzie miał mniej szczęścia do warunków to może skońćzyć niżej.

Geiger 1-3 @ 3,00 @ Fortuna.
Geiger wczoraj gorszy dzień, ale myślę że forma nie uleciała. Troche gorsze skoki, troche gorsze warunki i itak wysoka lokata. Dzisiaj jak sie zgrają skoki z dyspozycji z ROsji z warunkami to dla mnie jest to faworyt do wygranej (pod nie obecność RYoyu), a kursy nawet na podium są kapitalne. Poprzednicy już o tym wspominali więc pełna zgoda i nie powtarzam się.

Granerud - Stoch 2 @ 2,22 @Ssts
Stoch w seriach bez presji pokazuje moc. Wygrał kwale w Rosji, wygrał wczoraj próbną. Wczoraj był zbulwersowany swoimi słabymi skokami a i tak dało to miejsce w 10. Także liczę na kolejny dobry skok w serii gdzie głowa nie gra roli i jako rywala daje Graneruda, który może być rozbity po tym co wyczyniał w piątek. Taki kurs to dla mnie mega okazja.
 
Ostatnia edycja:
L 3,1K

ledek

Użytkownik
Jeden z Japończyków nie wystąpi w kwalifikacjach z powodu pozytywnego testu. Nie podali informacji o kogo chodzi, ale chyba nie warto grać kogoś z tego kraju przynajmniej w Q.

E: Nie bardzo tłumacz pomaga, ale możliwe że chodzi O Ryoyu Kobayashiego.

E: Potwierdzone. Zawody bez Ryoyu.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jeden z Japończyków nie wystąpi w kwalifikacjach z powodu pozytywnego testu. Nie podali informacji o kogo chodzi, ale chyba nie warto grać kogoś z tego kraju przynajmniej w Q.

E: Nie bardzo tłumacz pomaga, ale możliwe że chodzi O Ryoyu Kobayashiego.

E: Potwierdzone. Zawody bez Ryoyu.
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
No to jak nie ma Ryoyu to:
Geiger wygra @ 9,00 @ BestBet

Edit po konkursie: Ajjć, tak blisko... No, ale mega szacun dla Laniska za to co zrobił w serii pierwszej i jeszcze większy za to, że to wytrzymał w serii drugiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Lanisek - Eisenbichler - 1
Kraft - Zajc - 1
Stoch - Prevc - 1
Wellinger - Aschenwald - 2
@6,49 Betclic

Lanisek dużo stabilniejszy od Markusa, myślę że w 2 skokach notą łączną go pokona, Kraft-Zajc tu sprawa podobna, zwłaszcza że podobno ma dziś wiać mocniej w plecy, coś jak w 2 serii wczoraj, Stoch-Prevc, Kamila stać tutaj na spokojne miejsce w okolicach podium, jeżeli przy dwóch spóźnionych skokach dalej potrafi wygrać z Peterem, to co dopiero jak trafi chociaż raz, ostatnia para, kurs 2,09 na Austriaka to moim zdaniem duża szansa, wczoraj przegrał minimalnie z Niemcem, widać było że po wyjściu z progu trochę go zachwiało, więc skok nie był idealny, w kwalifikacjach potrafił wygrać z Niemcem znacząco, Wellinger moim zdaniem pewnego pułapu jeszcze nie przeskoczy, a Austriak potrafi nawet zakręcić się w okolicach miejsc 10-20.
 
Ostatnia edycja:
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
To co się wydarzyło przy skokach Paschke , Sato ,Johanssona ,Stocha to komedia i patologia tego sportu wlaśnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom