>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skoki Narciarskie 2020/21 - MŚ w Lotach w Planicy (10.12-13.12)

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Osobiście pograłem Kamila 1-6 @1.65
No motywacji mu nie brakuje na pewno i tylko wygranej w lotach potrzebuje aby osiągnąć chyba wszystko co można i dołączyć do Nykanena. 2 lata temu chyba Tande pokrzyżował plany Kamilowi tu będzie walka a formę ma raczej ustabilizowaną. Kusi spróbować 1-3 @4.0 Co myślicie bardzo chętnie poczytam opinię.
 
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
Żeby nie okazało się,że o zdobycie,ale tym razem brązowego nie zadecydował znów Tande ;) Stoch ze złotym medalem,piękna sprawa ale jednak nie jest on faworytem. Po tym co pokazał min. Markus, zwycięstwo Stocha było by wielkim wydarzeniem.Dziś liczę,że Dawid będzie blisko top6, Andrzej odda dwa solidne skoki a Piotrek naprawdę pofrunie.

1 dzień konkursu typ:
Klimov-R.Kobayashi (2) kurs:2.11 buk:fortuna

To prawda,ryzykownie. Kobayashi nie brylował od początku sezonu i jego forma jest daleka od zadowalającej. W Polanicy oddał poprawne skoki treningowe i kwalfikacyjny,jednak widać rezerwy a przecież Ryoyu to rekordzista tej skoczni 252m. Klimov jest w tym sezonie nijaki. Skacze nieźle treningi,kwalfikacje a potem plasuje się w 3-ciej dziesiątce. Po mimo słabszej dyspozycji Ryoyu postawię na ten typ. Klimov potrafi zepsuć swoją próbę,jego forma nie jest perfekcyjna a niekoniecznie wyższa od Kobayashiego.
 
Ostatnia edycja:
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
1.seria h2h, Pavlovcic B.-Aschenwald P., typ: 1, kurs: 1,7 S sts, stawka 6/10

Bor Pavlovcic skacze u siebie i wczoraj prezentował się bardzo dobrze. W kwalifikacjach uplasował się na 11.pozycji (220m), w treningach na 18.miejscu (211m) i na 7.miejscu (226m). Potrafi polatać.
Philipp Aschenwald nie pokazał nic mocnego. W kwalach zajął 15.miejsce (217,5m), a w treningach 27.miejsce (205,5m.) i 17.miejsce (215m).
Czyli za wczoraj wychodzi mi 3:0 dla Bora. Wg mnie kurs warty spróbowania.

1.seria h2h, Geiger-Sato Y., typ: 1, kurs 1,5 S sts, stawka 5/10

Wczoraj 2:1 dla Karla:
Geiger: 4.miejsce (228m), 9.miejsce (215m), 19.miejsce (208,5m)
Sato Y: 8.miejsce (219,5m), 34.miejsce (194m), 16.miejsce (208,5m)

Geiger kiedy trzeba to mobilizuje się i skacze dobrze (przykładem kwale). Sato w Rosji skakał w kratkę, raz był 8 a następnego dnia 30. Po wczorajszych skokach mam wrażenie że Sato niezbyt radzi sobie w Planicy. Czego nie można powiedzieć o Niemcu - w zeszłym roku był tutaj 3 razy w top10 (9./8./7.miejsce) - Yukiya za każdym razem spisywał się gorzej.

Pavlovcic+Geiger, kurs 2,55 S sts, stawka 2,5/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Hayboeck największym wygranym 1 serii, jeśli chodzi o warunki. W porównaniu z resztą stawki to miał wręcz wyśmienite warunki. Zobaczymy jak sobie da radę w drugiej serii. Geiger z kolei chyba jawnie skorzystał na błędach pomiarowych, niosło go na dole wyraźnie.
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
niestety to co zawsze boli to warunki, można te loty/skoki analizować pod zawody tak i siak a po 4 skokach w miarę równych warunkach teraz największa loteria i niestety wyniki w dużej mierze zależne typowo od szczęścia...

Eisenbichler największy przegrany na razie, choć jeszcze może odrobi, Stoch i Tande tu cały czas wyglądali na miejsca 4-6 równe, fajne skoki no ale z takimi warunkami co zrobić

ot taki to sport...
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
(2 dzień MŚ)
Granerud 1-3

Eisenbichler 1-3
Stękała 1-15

AKO: @2.46 Fortuna (Happy hours)

Nie będę szukał niespodzianek w dzisiejszym dniu. Wczoraj miał być sprawiedliwy konkurs, jednak co chwilę wiaterek kręcił, kto trafił to odleciał bardzo daleko, patrz przykład Hayboecka czy Klimova w 1 serii czy Eisenbichlera w 2 serii. Dziś niby ma być trochę lepiej i ma podwiewać cały czas pod narty, ale jak rzeczywiście będzie tego nikt nie wie. Gram 3 "pewniaki" na dzisiejszy konkurs. Nie będę się dużo rozpisywał, każdy z wymienionych zawodników załapał się na zaproponowanych miejscach. Norweg wczoraj miał najgorsze warunki z wszystkich zawodników, mimo tego skończył na 2 miejscu, jest bardzo silny i dziś powinien potwierdzić swoja dyspozycję. Niemiec wczoraj najdłuższy skok , stracił dużo pkt na notach, bo lądował na dwie nogi, ale widać, że jest w gazie i dziś będzie się bił z Norwegiem o zwycięstwo. Miejsce Stękały w dziesiątce to nie jest przypadek, on ze skoku na skok się poprawia, widać, że jest pewniakiem na jutrzejszy konkurs drużynowy. Wczoraj na 16 zawodnikiem przewaga 25 pkt, więc jestem spokojny o dzisiejszy dzień, zwłaszcza, że dużej presji nie będzie.


Granerud @2.75 (Klasyfikacja końcowa MŚ)

Myślę, że będzie zacięta bitwa o końcowe zwycięstwo między Granerudem, a Eisenbichlerem. Nie wiem czemu, ale skreślam Geigera, który wczoraj zarobił trochę na przeliczniku w 1 skoku, jakoś nie wierzę, że mając wiatr w plecy, potrafiłby tak daleko odlecieć, a drugi jego skok to potwierdził. Co tu dużo pisać, tutaj mogą zadecydować szczegóły, Norweg ewidentnie lepiej sobie radzi w trudniejszych warunkach, aniżeli Niemiec, który wczoraj w 2 skoku dostał bardzo dobre warunki i odpalił petardę. Granerud jest moim zdaniem pewniejszy w powietrzu, lepiej sobie radzi przy lądowaniu, a noty mogą być dziś kluczowe. Bardzo dobry kurs na Norwega, wczoraj był lepszy od rywala, mimo fatalnych warunków odleciał bardzo daleko, forma stabilniejsza w ostatnich tygodniach, i myślę, że to on okaże się najlepszy w całych MŚ.

Dodatkowo jeszcze bez analizy AKO na h2h MŚ:

Johansson - Sato 1
Eisenbichler - Hayboeck 1

AKO: @2.48 Betsson

Na innych bukach takich promocji nie znajdziemy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Typy na klasyfikację końcową:
  • Geiger wygra, kurs 6,5 forbet, stawka 2/10
  • Geiger Top2, kurs 2,5 forbet, stawka 3/10
  • Geiger-Hayboeck, typ: 1, kurs 1,67 forbet, stawka 5/10

Jak wspominałem wczoraj, Geiger dobrze czuje się w Planicy i mobilizuje się mocno dokładnie wtedy kiedy trzeba. Popatrzmy na te 'ważniejsze' skoki w Planicy w tym roku:

Kwalifikacje / 1.seria / 2.seria
Geiger, 4.m (228m, 215,4pkt) / 1.m (241m, 223,4pkt) / 5.m (223,5m, 207,8pkt) = średnia 215,5pkt
Granerud, 3.m (221m, 215,6pkt) / 4.m (221m, 209,3pkt) / 2.m (229,5m, 217,3pkt) = średnia 214pkt
Eisenbichler, 1.m (225,5m, 222,5pkt) / 5.m (220m, 205,4pkt) / 1.m (247m, 220,3pkt) = średnia 216pkt
Hayboeck, 2.m (242,5m, 216pkt) / 2.m (245,5m, 221,1pkt) / 9.m (217m, 201,8pkt) = średnia 212,9pkt

Aktualna klasyfikacja:
Geiger - 431,2pkt
Granerud - 426,6pkt (-4,6pkt)
Eisenbichler - 425,7pkt (-5,5pkt)
Hayboeck - 422,9pkt (-8,3pkt)

Moja teoria pod ten typ: tym razem Top4 będzie skakać jeden po drugim, wszyscy (w teorii) w porównywalnych warunkach. Każdy z tych zawodników potrafi wykorzystać wiatr pod narty i polecieć powyżej 240 metrów.

Hayboeck jest najmniej stabilny, gorzej radzi sobie przy wietrze w plecy i wczoraj dwa razy skoczył gorzej niż Geiger. Jego strata wynosi 8,3pkt więc na dodatek ładny handicap dla Karla!

Eisenbichler przed MŚ był dla mnie faworytem do medalu, jednak wczoraj w pierwszym skoku nie pokazał nic szczególnego i skoczył po prostu słabo a w drugim wykorzystał najlepsze warunki, odleciał i... słabo wylądował przez to stracił punkty. Ciężko mu zaufać, że odda dwa równe i najdłuższe skoki.

Granerud wczoraj bardzo dobrze prezentował się i wg mnie to główny rywal Geigera w walce o złoto, ale uwzględniając handicap widzę spore value na Niemca. Kurs na zwycięstwo Graneruda 2,55 a na Geigera 6,5 ?? Dla porównania na Niemca w STS 4,75, w Fortunie 4,5. No grzech nie spróbować po takim kursie, osobiście dałbym max 3,75.

Podsumowując: Przy wietrze pod narty będą decydować detale i szanse Geigera maleją. Natomiast przy mniej korzystnych warunkach jego szanse mocno rosną i tylko Granerud może namieszać.

Teoria mocno szyta pod typ bo fajny kurs, nie szaleć ze stawkami ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
Tande- Lanisek
Typ: 2
Kurs: 2,55
Fortuna
4/10


Nie mam na razie weny na typowanie czołówki mistrzostw, ale wziąłem się za szukanie ciekawych kursów. Pod uwagę biorę pojedynek jeszcze obecnego mistrza świata Tande z liderem gospodarzy Anze Laniskiem. Anze wczoraj miał sporo pech w pierwszym skoku bo skakał przy niemal najgorszych warunkach w których nie do końca sobie poradził i po pierwszej serii zajmował 23 lokatę, drugi skok oddał przy "ciszy" na Letalnicy (przynajmniej tak pokazały wskaźniki wiatru) i zajął w 2 skoku 10 lokatę. Tande z kolei oba skoki oddał przy minimalnym podmuchu raz z tyłu raz pod narty, osiągnął odległości 203 i 218,5 metra, które dały mu łącznie 14 lokatę. Dziś stawiam na Słoweńca gdyż jak dla mnie jest stabilniejszy, pokazał już podczas skoków treningowych że potrafi oddać super skok (chociażby w serii próbnej gdzie zajął 5 miejsce. Owszem Tandego nie wolno skreślać bo jest świetnym lotnikiem, co prawda nie prezentuje zbytnio dobrej formy ale zawsze może wystrzelić. Jednak biorąc pod uwagę że jak dla mnie to najbardziej chimeryczny skoczek i dawno przestałem typować w jego kierunku bo potrafi oddać dwa skoki, z który jeden może być krótszy o 50 metrów od drugiego. Dla mnie taki kurs na solidnego Słoweńca skaczącego u siebie to value i idę w tym kierunku​
Post automatycznie złączony:

Hayboeck- Johansson
Typ: 2
Kurs: 2,19
Fortuna

5/10

Konsekwentnie idę przeciwko Austriakowi do którego nigdy nie byłem przekonany z uwagi na jego brak stabilizacji i brak umiejętności oddania dwóch równych skoków. Wczoraj swoją lokatę zawdzięcza świetnym warunkom w pierwszym skoku, które pozwoliły mu odlecieć. Z kolei Johansson mam wrażenie że jeszcze nie powiedział tutaj ostatniego słowa w walce o pudło i uważam że stać go na dwa kapitalne skoki, mimo że rywali przed sobą ma solidnych. Hayboeck tradycyjnie przeplata świetne skoki z przeciętnymi (np. 218 m w serii próbnej i 11 lokata). Wąsacz stabliny ale bez szału, ale wierzę w talent do lotów tego gościa.

Można jeszcze złapać super kurs na wyższą lokatę Johanssona w całych MŚ, gdyż ma 11,5 pkt straty co przy mamucie i wskaźnikach za wiatr bez problemu od odrobienia.

Hayboeck- Johansson (klasyfikacja końcowa MŚ) 2 @ 3,65 Fortuna 4/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
T. Zajc wykluczony z reprezentacji. Ciekawe czy sprawa tyczy się tylko samego zawodnika, czy może jest tam większy ferment. Nie wiadomo też, czy Słoweńcy wystąpią jutro w drużynówce.
 
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS INDYWIDUALNY #2

Schlierenzauer vs Bresadola -> @1.70, Betclic

Dlaczego?
Po pierwsze, poniżej miejsca, które zajmowali obaj skoczkowie w ten weekend w Planicy (serie treningowe, seria próbna, kwalifikacje, serie konkursowe):

Schlierenzauer - 21, 33, 28, 14, 24, 26
Bresadola - 35, 37, 29, 23, 18, 25
Bilans 4:2 dla Austriaka.

Po drugie, Schlierenzauer w sprzyjających warunkach potrafił skoczyć w ten weekend 211 m (1. seria treningowa) czy 222 m (seria próbna). Bresadola, jak na swój debiut, skacze naprawdę solidnie, ale 200 m nieznacznie przekroczył w 3 z 6 swoich prób.
Po trzecie, kurs podyktowany faktem, że Włoch wczoraj w konkursie znalazł się tuż przed byłym mistrzem świata w lotach, ale w obu próbach startował przy bardziej sprzyjającym wietrze. Zwłaszcza w 1. serii Schlierenzauer miał pecha, bowiem skakał w najgorszych warunkach (+ 9.4 pkt).
Po czwarte, na korzyść Schlierenzauera działa doświadczenie i to, że z zapowiadanych prognoz, wiatr ma delikatnie podwiewać pod narty.

MŚwL w Planicy: Sobota z finałem konkursu indywidualnego (lista startowa)
MŚwL w Planicy: Geiger liderem na półmetku, trzech Polaków w dziesiątce


T. Zajc wykluczony z reprezentacji. Ciekawe czy sprawa tyczy się tylko samego zawodnika, czy może jest tam większy ferment. Nie wiadomo też, czy Słoweńcy wystąpią jutro w drużynówce.
Przed chwilą pojawiła się także informacja o rezygnacji z funkcji szkoleniowca przez Bertoncelja.

Bertoncelj kończy pracę ze Słoweńcami, Hrgota tymczasowym trenerem!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
volcup 782

volcup

Użytkownik
Krótko zwięźle i na temat - Stękała skacze dobrze i powtarzalnie. Myślę, że na spokojnie podtrzyma dzisiaj poziom i wygra z Klimovem, który na razie zabłysnął jednym dobrym skokiem.

Typ na drugi dzień konkursu
Stękała A. vs Klimov E. - Stękała A.@ 1.85
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Fiu fiu..ależ Fortuna dała nam okazje moim zdaniem. Mianowicie są zakłady na klasyfikacje w dniu dzisiejszym, czyli suma 3 i 4 skoku. I tak mamy następujące perełki.



Weźmy suche liczby:
1 trening: Stoch 6, Geiger 9
2 trening: Stoch 5, Geiger 19
Kwale: Stoch 6, Geiger 4
Próbna: Stoch 4, Geiger 10
1 seria: Stoch 13, Geiger 1
2 seria: Stoch 3, Geiger 5

Poza 1 serią i kwalami Stoch zawsze lepszy. Suma miejsc Stocha 37, Geigera 48, więc sumarycznie 11 miejsc wyżej ze wszystkich tutaj skoków. Ponadto Kamil bardzo lubi tą skocznie i w wywiadach cały czas przyznaje, że to nie są jeszcze skoki na jakie czeka (tyczy się tych lepszych bo w przypadku 13 miejsca z 1 serii mówi że totalnie zawalił). Także jest miejsce na progres. Geiger za to lotnikiem nie jest i chyba sam się zdziwił wczorajszą lokatą. Ponadto Stoch dzisiaj może skoczyć na luzie z pozycji atakującego. Geiger będzie się bronił przed Granerudem, Eisenbichlerem i Hayboeckiem więc zupełnie inny rodzaj presji. Ale zakład tyczy się tylko dzisiejszych skoków! Kursy 2,85! Serio? Jak dla mnie szanse 60 do 40 dla Stocha, a kursy jakby było 85 do 15 dla Niemca. U innych bukach ta para chodzi w okolicy kursów 1,9 z tym, że na 3 lub 4 serie a to jest większe ryzyko jakiś złych wiatrów. Przy dwóch skokach już jest mniejsze prawdopodobieństwo dwukrotnego pecha do warunków, więc dla mnie jeszcze lepiej.

__________


Tutaj jak wyżej, tylko z Piotrkiem Żyłą, który też w Planicy lubi polatać i w dotychczasowych próbach prezentował się podobnie jak Kamil. Nie wiem który będzie miał lepszy dzień więc się asekuruje i gram przeciwko Geigerowi zarówno w parze z Kamilem jak i Piotrkiem. Piotrek w wywiadzie podkreślał, że dalej nie oddał optymalnego skoku. ALbo wychodzi za wysoko i traci prędkość, albo jest prędkość ale nie ma wysokości. Liczę, że dziś pokaże na co go stać i wszystkich zaskoczy. Dodam, że Piotrek ma tendencje się rozkręcać w czasie weekendu, czyli w sb powinno być lepiej jak w pt.

___________


I kolejny kupon w stronę Polaka. Trener Doleżal nie był zadowolony i podkreślał, że każdego stać na więcej. Potwierdzenie tego było w serii próbnej, gdzie Polacy byli masowo wysoko i gdyby to była drużynówka byli by wysoko. Potencjał na poprawę ma zwłaszcza Kubacki, który w czwartek skakał z bólem pleców, po którym jeszcze były ślady wczoraj. Dzisiaj powinno już być całkiem dobrze i będzie można bardziej zaryzykować. Wczoraj też miał pecha do warunków, dzisiaj może trafi lepiej. Myślę, że Dawida spokojnie stać na top10 dzisiejszego dnia, a nawet nieco lepiej. W tej parze podaje go z Y.Sato, który moim zdaniem nie jest lotnikiem. Słaby rekord życiowy i słabe skoki na treningach przed konkursem. W konkursie trafił swoje dobre skoki i zajmuje dobrą pozycje, ale moim zdaniem jest spora szansa, że dzisiaj skoczy bliżej tego co pokazywał w treningach, czyli były to miejsca kolejno: 34, 16, 8, 17, więc wyraźnie poza top10, która w moim odczuciu w przypadku Dawida powinna pyknać. Kurs znowu znakomity. Jak dla mnie Dawid jest tutaj faworytem w proporcjach 70-30. Fortuna wystawiając taki kurs uważa dokładnie odwrotnie.

_______________


Jak już jesteśmy przy przewidywanej słabości Sato, to kolejna para przeciwko niemu. W piątek świetnie się prezentował Norweg Tande. Był odpowiednio 5, 3 i 5 i był wymieniany wśród faworytów do medalu. Wczoraj gorsze skoki i gorsza pozycja. Dzisiaj bez presji powinien pokazać skoki jak w piątek i klasyfikować się w okolicy 6 miejsca dzisiejszego dnia. Sato jak już wyżej wspomniałem raczej top6 z wczoraj nie powtórzy, więc znowu super kurs jak dla mnie. 2,11 biorę w ciemno!


Nie chcąc ryzykować gry przeciwko faworytowi według buka można próbować też takiego dubla w kierunku Tandego i Kubackiego:

__________

Super wyglądają też kursy na miejsca w dniu dzisiejszym:

Z powyższego kuponu można na prawdę zaszaleć. Kurs ogólny 38,44 a moim zdaniem całkiem realny do wejścia!!!
Faworytem do wygrania dla mnie jest Granerud. Wczoraj miał sumarycznie najwięcej dodane za wiatr, przed drugą serią organizatorzy "popisali się" trzymając go przed skokiem dobre 5 minut bo pomyliły im się kierunki belek. To na pewno nie pomogło Norwegowi a mimo to przegrał tylko z Geigerem, który miał sumarycznie aż o 8,2pkt lepszy wiatr. Granerud pokonał też super mocnego Eisenbichlera, mimo, że ten huknął aż 247m. Dlatego moim zdaniem to Granerud zostanie Mistrzem Świata w Lotach w Planicy. BIorę pod uwagę, że może wygrać Markus dlatego w kolejnych kuponach bardziej bezpieczny typ.

Dalsze pozycje na powyższym kuponie to wysokie miejsca opisanych już Polaków. Stocha i Żyłę spokojnie stać na top6. Potrzebne będzie trochę szczęścia by obu się udało, ale jest to realne. Kubacki jak wspomniałem top10 też jest w zasięgu. Ostatnia pozycja to top15 Stękały, który skacze tu ze skoku na skok coraz pewniej, odważniej i dalej. Był tu kolejno 22, 13, 13, 8, 9 i 14. Więc poza pierwszym skokiem na wyczucie wszystko w top 15! Ostatni 14 mówił, że spóźnił a i tak do 15 starczyło. Na 2 skoki powinno spokojnie sumarycznie starczyć do top15 dzisiejszego dnia.

______________

Poniżej jeszcze lista ciekawych kuponów bazujących na analizie z powyższych typach:



Powodzenia :)
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Czy ktoś mi wytłumaczy na czym polega fenomen że kurs na wygranie w klasyfikacji generalnej na eisenbichlera z granerudem jest 1.6 a na konkurs jest 1.85?? Fenomen w tym że w generalnej ma straty 0.9 pkt a mniejszy kurs jest na generalną niż na etap?

dodam że jak ktoś chce stawiać na graneruda to najlepiej na betclicu i to na generalną zawodów bo ma handicap 0,9 pkt i kurs jest 2.11 a nie 1.85 .. i mozna łączyć generalną z dzisiejszym konkursem i zwyciezców razem
 
Ostatnia edycja:
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
Tande wielokrotnie zawodził w konkursach a treningach i kwalifikacjach był w czołówce. Broni Mistrza,jednak top10 (11 dziś,13 w generalnej) jest ryzykownym typem przy obecnych zawirowaniach formy,uważał bym z graniem na Norwega. Sądzę,że Kamil i Piotrek będą w czołówce,jednak Dawid może wypaść z top10 i nie grał bym tej możliwości. Mój typ na Mistrza to jednak Markus,jeśli warunki będą podobne to pokona Graneruda
 
Ostatnia edycja:
walter_hofer 44

walter_hofer

Użytkownik
Z wiarą, że prognozy pogodowe w postaci wiatru wiejącego pod narty okażą się prawdziwe posyłam dziś do boju dwóch Norwegów, którzy w takich warunkach są w stanie odpalić rakiete i odlecieć bardzo daleko. Mowa oczywiście o Johanssonie i Tande. Są to typy na pierwszą serię dnia dzisiejszego.
Najwięcej punktów runda 3:
R. Johansson - Yukiya Sato 1 1.72
Daniel Andre-Tande - Dawid Kubacki 1 1.80
AKO: @3.10 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
walter_hofer 44

walter_hofer

Użytkownik
O czym Ty mówisz? Od wczoraj prognozy mówiły o lekkim wietrze w plecy, zmienny będzie tylko kierunek tego wiatru.

/Żeby było też tutaj coś bardziej merytorycznego to:

Granerud zostanie Mistrzem Świata @~3,00
Wczoraj Norweg trafił na najgorsze warunki i poradził sobie najlepiej. Jest w takiej formie, że dla niego nie ma większego znaczenia czy wiatr jest pod narty czy w plecy. Z racji tego, że czołowa 4-ka startuje jeden po drugim, upatruję w Norwegu zdecydowanego faworyta.

Dobrze, że Twoja analiza mega merytoryczna 😂 jest w formie, to wygra - OK! 😂
 
Ostatnia edycja:
walter_hofer 44

walter_hofer

Użytkownik
Dobrze, że Sandro Pertile Cię zastąpił bo nie masz za grosz pojęcia o skokach z tego co widzę. KAŻDY zawodnik, ale to podkreślam KAŻDY miał wiatr w plecy przez co miał DODANE punkty za wiatr..
A moja opinia może nie była merytoryczna, ale wolę, żeby ludzie na tym forum zobaczyli taką informację ode mnie, niż głupoty pisane przez Ciebie.
Pozdrawiam
Być może niepotrzebnie zasugerowałem się postami poprzedników odnośnie pogody, ale przynajmniej nie strugam mega eksperta na jakiego, jak widzę, Ty starasz się kreować. Skoki gram rekreacyjnie jak wszyscy tutaj zebrani. Powodzenia.
 
walter_hofer 44

walter_hofer

Użytkownik
/Do usunięcia potem jak całość tej rozmowy.
Skoki już obstawiam parę lat z bardzo pozytywnym skutkiem. Na menedżerze miejsce w top150 póki co a czysty zysk w tym sezonie 1k przy stawce 100/200 zł. Poniżej kupon z dzisiaj (3 seria h2h)
Rozumiem, że nie wstawiłeś tego kuponu przed zawodami, bo nie miałeś wystarczająco merytorycznej analizy? :unsure:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
Dziś u buka widniał typ min. TANDE top12 w zawodach. Nota 404.8 pkt dała mu dziś 11 miejsce ( drugi dzień zmagań) jednak buk wziął pod uwagę klasyfikację generalną i rozliczyl Tandego na 13 pozycji, sugerując że MŚ to jedne zawody. Tutaj ok,ale składające się z 4 serii rozdzielonych na dwa dni po dwa skoki. Typ czerwień,oczywiście zabrakło 0.1 sugerując się sumą całości. Co o tym sądzicie? Ktoś miał podobnie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom