>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki Narciarskie 2020/21 - Kuusamo (27.11-29.11)

Status
Zamknięty.
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Piątek, 27.11.2020
12:00 - Odprawa techniczna
14:30 - Oficjalny trening
16:45 - Kwalifikacje

Sobota, 28.11.2020
15:00 - Seria próbna
16:30 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 29.11.2020
14:00 - Kwalifikacje
15:30 - Pierwsza seria konkursowa
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Trener Andreas Widhoelzl, Gregor Schlierenzauer i Philipp Aschenwald uzyskali pozytywne wyniki testów pod kątem COVID-19 po inauguracji Pucharu Świata w Wiśle. Reszta kadry narodowej trafiła na kwarantannę, a w Ruce szansę dostaną skoczkowie z zaplecza reprezentacji Austrii.


Na lotnisku w Monachium, skąd w środę większość uczestników Pucharu Świata przemieszcza się do Kuusamo, zabrakło najlepszych reprezentantów Austrii, który w sobotę i niedzielę rywalizowali na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle-Malince.

Przypomnijmy, iż zespół drużynowych wicemistrzów świata wygrał inauguracyjny konkurs drużynowy, a w niedzielę na najniższym na podium stanął Daniel Huber. Obrońca Kryształowej Kuli - Stefan Kraft - nie znalazł się w punktowanej "30".

Szansę rywalizacji o pucharowe punkty w Finlandii dostaną Manuel Fettner, David Haagen, Timon-Pascal Kahofer, Clemens Leitner, Markus Schiffner i Marco Woergoetter.



No to Kraft po 2 tygodniach rywalizacji może mieć 300pkt. straty i formę daleką od ubiegłorocznej. Szanse na KK mocno spadają. Stracą też Austriacy w Pucharze Narodów, o który w tym sezonie powinni byli walczyć. Nie wiadomo czy uda się pojechać do Rosji. W Austrii podejście do wirusa dość restrykcyjne, więc może być wszystko na styku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi

Taka propozycja ode mnie na dziś.

Warunki jak na Rukę wręcz bezwietrzne co pozwoli uniknąć elementu loterii, więc można sobie pozwolić na dubla.

Eisenbichler w Wiśle pokazał, że jest w tej chwili najlepszy w stawce. W dodatku historycznie to skocznia w Ruce mu zdecydowanie bardziej pasuje niż Wisła. Dzisiaj piątek, kwalifikacje, brak presji, więc kolejne plusy dla Niemca, który czasem w skokach o stawkę nie wytrzymuje psychicznie. W kwalifikacjach to nie powinno mieć miejsca, a po ostatnim "odblokowaniu" w Wiśle to i w konkursach może czuć się pewnie i stabilnie. Jako rywal Kubacki. Dla Polaków to jedna z gorszych lub najgorsza skocznia pod względem radzenia tam sobie. Kubacki też jeszcze nie jest w optymalnej formie i w sezon wchodzi dość spokojnie. Myślę, że Eisenbichler spokojnie wygra parę.

Druga para jeszcze fajniejsza. Peter Prevc zawsze wypadał tu wyraźnie lepiej niż na skoczniach tydzień wcześniej i później. Jego brat Domen tak samo. Jest to nieco skocznia Prevców. A za rywala jest Forfang, który był za słaby by pojechać do Wisły. Wątpie by się nagle na tyle odbudować by wejsć do top20. A Peter już w Wiśle był w okolicy 25 miejsca, to teraz realne spokojnie miejsce w 15.
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Od siebie zaproponuje również dubla

H.E.Granerud - Y.Sato kurs 1 (Fortuna 1.6 )✅

Norweg na początku sezonu wydaje się mocniejszy oraz równiejszy od Japończyka co pokazał skokami w Wiśle.

D.A.Tande - R.Johansson 1 ( Fortuna 1.7)⛔

Tutaj kieruje się trochę wywiadem z Forfangiem w których można było wywnioskować że najmocniejszymi ogniwami w reprezentacji są Granerud i właśnie Tande. Wisła też pokazała że skacze na ten moment nieco lepiej od Roberta.

Trening nie napawa optymizmem ze strony Tande dlatego dorzucam jeszcze jednego dubla tym razem z Sts-u na podstawie treningu.


Woergoetter.M - Haagen.D 2 ( 1.7 STS)✅

Eisenbichler.M - H.E.Granerud 2 (1.7 STS)✅


Tak jak pisałem analiza na podstawie TRENINGU



Przepraszam za ciągłą zmianę typy na Haagena ale STS rozliczyli jako wygrany natomiast Fortuna jako zwrot więc poprawiam na zielono bo podane było z sts-u 😎
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Dawid Kubacki odniósł zwycięstwo w kwalifikacjach do sobotniego konkursu indywidualnego Pucharu Świata na skoczni Rukatunturi (HS142) w Ruce. Reprezentant Polski wygrał dzięki próbie na odległość 135,5 metra. Biało-Czerwoni w komplecie awansowali do zawodów.

kwale.png
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Geiger top 3 @2.25 ForBet

Dla Mnie kurs bajeczka. U innych buków nie znajdziemy tak dobrego kursu. Niemiec to wg Mnie najrówniej skaczący zawodnik w całej stawce. W poprzednim sezonie stawał chyba najwięcej razy na pudle, zawala skok tylko i wyłącznie wtedy, kiedy warunki są strasznie loteryjne. Zwykle oszczędza siły w treningach i kwalifikacjach, żeby odpalić w konkursie, jednak wczoraj 2 miejsce w kwalach tylko potwierdziło moje przypuszczenia, że będzie bił się dziś o zwycięstwo. Warunki mają być podobne jak wczoraj, więc jeśli będzie wiało w w plecy, to Geiger, który ma mocne wybicie z progu, radzi sobie doskonale w takiej aurze.

Lanisek - Forfang 1 @1.70

Kolega "typerskoki" już pisał o Forfangu. Treningi i kwalifikacje potwierdziły, że jest daleki od swojej optymalnej formy, bo w przeszłości skakał w Ruce bardzo dobrze. Lanisek w każdej próbie, czy to treningi, czy kwalifikacje, był lepszy od rywala. Jeśli dodamy do tego jeszcze fakt, że w konkursach oddaje najlepsze skoki to Słoweniec zdecydowanie powinien być wyżej od Norwega, który potrafi zawalać skoki i nie wchodzić nawet do 30tki. Z tylnymi podmuchamy lepiej radzi sobie Lanisek, więc kolejny plus po jego stronie. W tamtym sezonie zajął tutaj 3 miejsce, forma wręcz identyczna jak sprzed roku, więc powinien i teraz być wysoko.

Żyła - Paschke 1 @1.60


O formę Piotrka też jestem spokojny. W Wiśle był najlepszy z Polaków, tutaj nawet w treningach był lepszy od Niemca, chyba tylko 1 skok potraktował jako zapoznawczy ze skocznią, później było już zdecydowanie lepiej. W kwalifikacjach 5 miejsce, i wiem, że stać go jeszcze na lepszy wynik i mam nadzieję, że dziś odpali dwie mocne petardy i powalczy o podium. Niemiec bardzo dobra forma na początku sezonu, jednak moim zdaniem on pewnego pułapu przeskoczyć nie może, na treningach i kwalifikacjach dobre wyniki, jednak w konkursie, moim zdaniem, stać go póki co maksymalnie na koniec pierwszej dziesiątki, a Piotrek może nawet powalczyć o pudło.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Paschke - Forfang 1 @1.65 Fortuna

Podobnie jak koledzy wyżej uważam, że Forfang nie jest w swojej optymalnej formie. Tydzień temu nie skakał, więc są to jego pierwsze zawody PŚ. Jego wczorajsze skoki nie były słabe, ale dalekie od skoków czołówki. W porównaniu do Niemca, przegrał w każdym wczorajszym skoku. Zresztą Paschke prezentuje solidną formę od początku sezonu. W drużynówce w Wiśle był pewnym punktem, dzień później zajął 12 miejsce. W Ruce do tej pory każdy jego skok daje mu miejsce w pierwszej 10, co pokazuje, że przy oddaniu w dniu dzisiejszym 2 normalnych skoków powinien spokojnie wygrać z Norwegiem.

Polasek - Kozisek 1 @1.4 Fortuna

Stawianie na Czechów, zwłaszcza po takim kursie, może wydawać się szalone. W Wiśle mówiąc szczerze skompromitowali się, nie wchodząc żadnym skoczkiem do niedzielnego konkursu (w drużynówce zajęli ostatnie miejsce). Jeśli jednak mielibyśmy na siłę znaleźć jakiś pozytyw w czeskiej ekipie, to mógłby nim być Polasek. Skacze najlepiej z całej czwórki i wydaje się, że jako jedyny może powalczyć o awans do 2 serii. Porównując go do Koziska, to w Wiśle na 5 skoków, za każdym razem był lepszy. W ten weekend również prezentuje się lepiej. Na treningach Polasek był 40, 25, 27, więc są to dobre pozycje (jak na Czechów). Kozisek skakał tragicznie (miejsca 50, 60, 55).
W kwalifikacjach Kozisek wypadł nadzwyczaj dobrze (20 miejsce do 27 Polaska), ale jako jeden z 10 skoczków miał rekompensatę poniżej 10 punktów za wiatr w plecy. Trafił więc na w miarę dobre warunki. Jednak wynik 8-1 we wszystkich skokach tego sezonu jasno wskazuje, kto na tę chwilę jest lepszym skoczkiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Tak jak poprzednicy zauważyli nadal fajnie można pograć przeciwko Forfangowi. Powinien być gorszy od Paschke, Laniska i Stocha po bardzo fajnych kursach w Fortunie.
Wszelkie kombinacje wyglądają tutaj bardzo dobrze.

Mnie osobiście wczoraj mega zaimponował Granerud. Kursy na jego zwycięstwo w okolicy 3,50-5,00 na prawdę kuszące. Jak na Rukę będzie dziś w miarę spokojnie, więc wyjątkowo nie powinno być sytuacji, że jakiś lotnik wykorzysta wichure pod narty i sensacyjnie odleci. Zatem nie ma co szukać niespodzianki. Rywali Norweg ma moim zdaniem tylko dwóch. Eisenbichler jeśli odda 2 dobre skoki, a coś czuje, że choć jeden zepsuje. Oraz Geiger który pewnie odda dwa swoje najlepsze skoki. Na Norwega to może jednak nie wystarczyć. O ile Eisenbichler swoimi top skokami jest w stanie wygrać z top skokami Norwego, o tyle Geiger raczej nie.

Typy na podium, top6 Geigera również fajne. Można go zestawiać również jako zwycięzce pary to z Kubackim to z Żyłą.

Na razie tyle ode mnie, potem może jeszcze coś wrzucę.
 
Lik 124,2K

Lik

Znawca - Skoki Narciarskie
KONKURS INDYWIDUALNY #1

Paschke vs Forfang -> @1.65, Fortuna

Niemiec jest w dobrej formie, to nie ulega wątpliwości. Z opracowanej przez jednego z członków grupy na Facebooku, związanej ze skokami, wynika, że w klasyfikacji skoków z serii treningowych i próbnych plasuje się na 3. pozycji, natomiast licząc punkty ze skoków kwalifikacyjnych - na 8. miejscu. W oficjalnych konkursach także zanotował wysokie lokaty, w ubiegłą sobotę miał 5. notę dnia, a w niedzielę - 12.
Patrząc już stricte na próby oddawane w Ruce, to wczoraj Paschke w czasie 4. serii skoków uplasował się kolejno na miejscach: 9, 5, 5, 6. Pozycje Forfanga były następujące: 16, 34, 8, 15. W pojedynku z Forfangiem wygrał stosunkiem 4:0.
Nie będę się już szczegółowo wdawał w analizę poszczególnych skoków, belki z której startowali oraz warunków. Podsumowując krótko, Forfang znacznie odstawał.
Dla Norwega jest to premierowy występ w tej edycji PŚ, bo do Wisły nie pojechał "ze względu na brak formy". O kulisach jego dyspozycji w październiku i na wstępie tego sezonu więcej napisałem tutaj oraz tutaj. Jego skoki wyglądały wczoraj solidnie, jednak do dyspozycji Paschke mu znacznie brakuje. Jedynym handicapem z jego strony może być start z wyższej belki na początku konkursu, ale i to może się obrócić na korzyść Niemca. Wiatr w plecy również na + dla Paschke.
Kurs u bukmachera Fortuna zachęcający do grania, bo w STS widnieje @1.35.

Schmid vs Ito -> @1.85, forBET

Wczorajsze wyniki Schmida: 17, 17, 13, 34 oraz wyniki Ito: 29, 20, DNS, 22. Bilans 2:1 dla młodego Niemca + bardzo dobry skok w treningu, w którym nie brał udziału Ito.
Tutaj jednak chciałbym się bliżej przyjrzeć skokom obu zawodników. W 1. serii treningowej Schmid dalej o 8 m, z tej samej belki, w podobnych warunkach, w 2. o 3.5 m bliżej, również z tej samej belki, ale w znacznie gorszych warunkach wietrznych. W kwalifikacjach obaj startowali przy bardzo mocnym wietrze w plecy, z tej samej pozycji najazdowej, ale Ito skoczył 4 m dalej.
W ubiegłym tygodniu w konkursie drużynowym lepiej spisał się Schmid (17 vs 22), a w indywidualnym minimalnie Ito (41 vs 42). Niemiec wydaje się być w nieco lepszej dyspozycji i przy równych warunkach, powinien zanotować lepszy wynik.
U innych bukmacherów kurs między @1.70 a @1.80.

PŚ w Ruce: Początek sobotniego konkursu o 16:30 (lista startowa)
PŚ w Ruce: Dawid Kubacki wygrywa kwalifikacje, komplet Polaków w konkursie
PŚ w Ruce: Treningi dla Graneruda i Eisenbichlera, dobre skoki Polaków


EDIT (28.11.2020, 11:38):
Widzę, że prezes27 prezes27 wrzucił już typ na Paschke z Forfangiem, czyli myślimy podobnie. Kurs już poleciał w dół, ale myślę, że część osób zdążyła złapać. Podobnie jak typerskoki typerskoki uważam, że warto też iść w stronę Geigera, a przede wszystkim Graneruda, który chyba nadal jest mocno niedoceniany, a wczoraj we wszystkich seriach plasował się na podium.
Jeszcze na marginesie dodam od siebie, że warto pamiętać o warunkach, bo mimo, że wczoraj udało się bez problemu rozegrać treningi i kwalifikacje, to zawodnicy startujący na początku stawki mieli znacznie utrudnione zadanie na wykręcenie dobrego wyniku, ze względu na mocny wiatr w plecy (2. i 3. trening) czy niską belkę (kwalifikacje). O tym, że nie było to łatwe skakanie, wspomniał m.in. Stoch.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Dodam również coś od siebie! Jako że na Laniska z Forfangiem i Polaska z Koziskiem są już analizy i w zupełności się z nimi zgadzam to już nie będę powtarzał tych samych typów tak od siebie dodam dwie prozpocyje .


G.Bresadola - Haagena.D 1 ( 1.57 STS)✅

Dwóch młodzików co zapewne będą zamykać ostatnią dziesiątke ale i takie pary czasami warto sobie przeanalizować. Moja analiza opiera się tylko i wyłącznie na treningach i kwalifikacjach i to w nich o dziwo Włoch okazał się lepszym zawodnikiem pomimo że w konkursach niższej rangi to Włoch przeważnie był za Austriakiem ale jednak będę się opierał na formie w danym momencie

Eisenbichler.M - Granerud.H.E 2 ( 2.1 STS)⛔

Jedni z najmocniejszych na początku sezonu co mówią wszystkie ich występy. Osobiście bardzo kibicuje Eisenbichlerowi już od ładnych paru lat i liczę że w końcu zadomowi na stałe w TOP3 tylko jest jeden problem który stoi mu ciągle na przeszkodzie jego głowa choć są sygnały że dużo lepiej się czuje jak jest brak publiczności bo nie odczuwa takiej presji ! Pomimo tego idę w stronę Graneruda po kursie ponad 2 gdyż uważam że prędzej Norwegowi do dwóch równych skoków niż Niemcowi !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
lukas88 301,8K

lukas88

Forum VIP
Granerud na podium
Kurs: 1,75
Fortuna

6/10

Norweg to najrówniej skaczący zawodnik podczas tego weekendu:
1. trening - 1 miejsce
2. trening - 1 miejsce
3. trening - 2 miejsce
Kwalifikacje- 3 miejsce
Seria próbna- 1 miejsce
Sobotni konkurs- 4 miejsce

Tylko wczoraj w konkursie spadł z podium, gdyż nie wyszedł mu pierwszy skok 135 m, natomiast w drugim już pokazał klasę 142 m.
Uważam że dziś przy dwóch równych skokach stać go na podium a może i nawet na zwycięstwo, gdyż Marcusowi zdarzają się gorsze skoki

Nieco ostrożniej:
Granerud V @ 5,00 Fortuna 3/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Czyli wszystko co możliwe w skokach. Brawo za tak mądrą analizę XD
Jakbyś się troszeczkę orientował, to Niemiec miewa problemy przy wyjściu z progu, rzuca go na prawo czy lewo przez co traci parę metrów oraz często nie potrafi się odnaleźć w przy silnym wietrze z tyłu skoczni.
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dzisiaj troszkę więcej czasu od innych obowiązków, więc może uda mi się nieco bardziej rozpisać :)

Generalnie gram dzisiaj mocno w kierunku Graneruda. To jest jego skocznia i ma mega formę. Widać po wyjściu z progu, że ma wyjście jak Małysz za swoich czasów. Wybija się dużo wyżej niż wszyscy, nie traci szybkości gdyż jest agresywny w locie i na końcu samo go niesie. Wczoraj w konkursie skoczył wręcz fatalnie jak na swoją obecną dyspozycję, dlatego możemy dzisiaj korzystać z fajnych kursów. Pierwsza seria poszedł za agresywnie przez co zaniżył tor lotu. Wyraźnie nie był zadowolony z tego skoku. Drugi był dobry ale bardzo źle wylądowany co przełożyło się na kolejną stratę punktów. Także potencjał do poprawy spory, a na potwierdzenie tego miejsce Norwega w Ruce w tym roku poza sobotnimi zawodami to 1,1,2,3,1. Więc jest moc.
Główny rywal to Eisenbichler, który wczoraj pozamiatał. Jednak o ile gram w kierunku Graneruda bo fajne kursy i dobrze to wygląda. O tyle dzisiaj gram przeciwko Markusowi z tych samych powodów. Fajne kursy i spina mi się to. Markus to nie jest typ jak Kraft, Ryoyu, Geiger, Kubacki, Stoch i wielu innych, że jak ma formę to nie będzie schodził z podium. TO jest cały czas chimeryczny zawodnik i raz na jakiś czas nawet w super formie powinien zdarzyć mu się słabszy dzień lub słabszy skok. Kursy jakby miał dziś znowu wygrać o 30pkt, a ja dzisiaj będę ryzykował, że go może nie być nawet na podium. Już tu w Ruce pierwszy skok miał poniżej 100m, a w Wiśle w ostatniej serii przegrał Niemcom drużynówkę. Do tego te lądowania. Jest potencjał by co najmniej przegrać z Granerudem. A i brak podium nie jest nierealny.
Polacy wczoraj mega petardy. Żyła skoczył swojego absolutnego maxa. I wszyscy znamy Piotrka, regularność też nie jest jego mocną stroną, więc jest spory potencjał pod regres kilka miejsc w dół na dziś.
Bardziej się obawiam Kubackiego (w kontekście zagrożenia Granerudowi). On maxa wczoraj nie skoczył, jest miejsce na jeszcze wyraźny progres (np. jak w kwalifikacjach). Jednak uważam, że Dawid jeszcze nie ma stabilizacji na takim poziomie by tego dokonać na tej skoczni dzisiaj. Zwycięstwo w jego przypadku mnie nie zdziwi, aczkolwiek stawiam raczej na jakiś mniej udany skok dzisiaj, chociaż jeden.
Z mocnych rywali wziąłbym jeszcze pod uwagę Geigera i Y.Sato i tutaj kursy fajne. Geigera stać na stabilizacje na poziomie podium co pokazuje od początku sezonu. Wczoraj miał ewidentnie gorszy dzień. Dzisiaj stać go na powrót na pudło a kursy na to bardzo przyjemne. Jeszcze groźniejszy może być Sato. Wydaje mi się, żę skocznia pasuje pod Japończyka, szczególnie przy wiatrze pod narty jaki ma być dzisiaj. Wczoraj gdy po pierwszej serii był na podium i tak nie był specjalnie zadowolony ze skoku. Jak odda swoją petardę to może być skok na poziomei Graneruda czy Markusa z wczoraj. Z dwoma petardami może być ciężko ale trzeba brać go pod uwagę w walce o podium.
Jak już wspomniałem dzisiaj ma być najsilniejszy wiatr pod narty co może na tej skoczni promować progres wielu zawodników, którzy w pt i sb wręcz się zbłaźnili. Są to P.Prevc, Semenić, Zajc, Lanisek(tutaj może być czarny koń nawet w walce o top6), Forfang, Tande, Johansson też ale on juz wczoraj skoczył super jak na swoją dyspozycje. Ponadto liczę na poprawę Stocha, może się zakręci w okolicy 5-8 miejsca.

Podsumowując pasuje mi dzisiaj mniej więcej taki układ sił:
1.Granerud
2-4. Geiger, Y.Sato, Kubacki
5-8. Eisenbichler, Stoch, Lanisek, Żyła

I w związku z tym widzę takie ciekawe typy:

1.Granerud wygra zawody 5,00 @ fortuna
2.Geiger podium 3,75 @ fortuna
3.Eisenbichler - Y. Sato 2 @ 5,15 @ sts

Z mniej ryzykownych za wyższą stawkę:

4.Eisenbichler - Granerud 2 @ 2,68 @ sts
5.Żyła - Geiger 2 @ 2,55 @ fortuna
6.Y.Sato - Paschke 1 @ 1,60 @ fortuna
7.Stoch - Forfang 1 @ 1,50 @ fortuna
8.Lanisek - Murańka 1 @ 1,50 @ fortuna

Z ostatnich trzech można tworzyć jakieś duble.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Y. Sato 1-6 @1.75 Fortuna 4 miejsce

Japończyk już w tamtym sezonie pokazał, że w najlepszej formie jest jednym z najlepszych skoczków na świecie. W związku ze słabszą formą Ryoyu, jest on na chwilę obecną najmocniejszym punktem ekipy japońskiej. W Finlandii w każdym skoku wypada bardzo dobrze (miejsca 2, 3, 6, 4, 5 w konkursie). Przy optymalnych skokach stać go spokojnie na włączenie się do walki o podium w dzisiejszym konkursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Paschke - Forfang 1 @1.55 Czy to nie promocja? Nie jestem na bieżąco ze skokami ale słyszałem że to co prezentuje Forfang to dno
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Paschke - Forfang 1 @1.55 Czy to nie promocja? Nie jestem na bieżąco ze skokami ale słyszałem że to co prezentuje Forfang to dno
Czy ja bym powiedział, że takie dno? Na treningach odpowiednio 16, 34, 8, natomiast w kwalifikacjach miejsce 15. W zawodach dobry skok, który po pierwszej serii dawałby mu okolice 10-ego miejsca. Na pewno nie jest to jego optymalna forma, ale przy dzisiejszym bardzo mocnym wietrze pod narty, Forfang może być groźny.
 
bruce07 177

bruce07

Użytkownik
Dziś raczej nie poskaczą. Obecnie wiatr wieje 25km/h czyli około 7m/s. Prognozy na popołudnie nie przewidują poprawy.
Nawet jeśli cudem rozegrają jedną serię to wiatr może wypaczyć wyniki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom