>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki narciarskie 2015/1016 - Willingen (08.01 - 10.02.2016)

Status
Zamknięty.
hristo 585

hristo

Użytkownik
Polska - Czechy 1,3 ✅
Niemcy - Słowenia 1 1,4
✅
Norwegia 1-3 1,15
✅
ako: 2,09

✅ ✅✅fortuna
Praktycznie wszystko zostało napisane już. Pary opisał robson United i podpisuje się pod tym, dla mnie Norwegia zajmie dziś 2 miejsce, troche dziwi mnie ich skład, mam nadzieje, że Tande nie odwali jakiegoś numeru, jeśli nie to widzę zaciętą walkę między nimi a Niemiaszkami o 1 miejsce....Słowenia ma za dużo słabych punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Polska - Czechy 1,3
Niemcy - Słowenia 1 1,4
Norwegia 1-3 1,15
ako: 2,09
fortuna
Praktycznie wszystko zostało napisane już. Pary opisał robson United i podpisuje się pod tym, dla mnie Norwegia zajmie dziś 2 miejsce, troche dziwi mnie ich skład, mam nadzieje, że Tande nie odwali jakiegoś numeru, jeśli nie to widzę zaciętą walkę między nimi a Niemiaszkami o 1 miejsce....
Dodam jedynie że taki sam kupon, postawiony tylko że w [Betsson] daje @ 2.37, czyli na każdej zagranej stówce, przy ewentualnej wygranej mamy aż o 50 zł więcej. To taka informacja dla zainteresowanych kuponem @hristo. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Widzę, że już wszystko na dziś opisane więc tylko tak po krótce.
Niemcy - Norwegia @ 1 @ 1,35 ✅
Czechy - Polska @ 1 @ 1,40 ✅
Kraft - Tepes @ 1 @ 1,40 (I seria kto lepszy) ✅
AKO: 2,65 Ónibet

Niemców i Czechów opisał super Robson. Nasi zachodni sąsiedzi słusznie przystępują w roli faworyta do dzisiejszych zawodów. Mocna czwórka z piekielnie mocnym Freundem na czele kontra Norwegia z Tande oraz Stjernenem, którzy zaliczyli już kilka wpadek w tym sezonie. Polacy coś dziś zepsują - takie mam niestety przeczucie. Na chwilę obecną prezentuje się to tak Koudelka -&gt; Hula -&gt; Matura/Janda -&gt; Wolny, Stękała -&gt; Hlava -&gt; Kot. Jak widzimy wyższa forma u naszych sąsiadów i dziś raczej ich nie przeskoczymy. Kraft jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od Tepesa. Zerknijcie na quali gdzie obaj skoczyli po 139 metrów, ale z jakim wiatrem skakał zarówno jeden jak i drugi. Obaj skaczą po sobie więc licząc na to, że warunki będą mega zbliżone do siebie to zdecydowanie dalej powinien odlecieć Austriak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
H2H ZAWODNICY
Wczoraj na temat tej pary pisałem przed kwalifikacjami tak:
Już do naszych orłów Kruczka nie ma siły, jak również do ich tłumaczenia. Maciej Kot zakwalifikował się w tym sezonie do drugiej serii aż 4 razy! Naprawdę super powrót do regularnego skakania w pucharze świata przez Macieja Kota. W turnieju tylko potwierdził swoja beznadziejną formę, miejsca: 32, 36, 35, 28. Ktoś może powiedzieć - jest progres, w końcu udało się awansować do drugiej serii. Jan Matura od GA-PA zaczął skakać naprawdę poprawnie i równo, miejsca 28, 15, 25 tylko to potwierdzają. Przecież w ostatnim konkursie w rundzie K.O pokonał Kamila Stocha, chociaż nie był faworytem. Matura skacze na swoim poziomie, czyli skok na miejsce 20-30, nie psuje skoków. Kot? Kot jest niestabilny, skacze w kratkę. I właśnie wygranej upatruje w równości Jana Matury. A Kotowi po prostu nie ufam, kombinuje z kombinezonami, a tak naprawdę problem leży w głowie.
Wynik kwalifikacji? Jan Matura 7 miejsce ze skokiem 132 metry. Maciej Kot owszem nie miał wiatru pod narty, skakał praktycznie w ciszy, 125 metrów i 22 miejsce. Czech pokazał mi po prostu że się nie myliłem, i jest obecnie mocniejszy. Dlatego gram go ponownie. Skaczą po sobie, więc warunki powinni mieć podobne.
Jan Matura - Maciej Kot 1 @ 1.30 [STS] 30-26 ⛔
Ktoś wyżej podał już tą parę, a ja się z nim w 100% zgadzam. Domen Prevc to na chwile obecną o wiele lepszy zawodnik, a co ważniejsze bardziej ustabilizowany. W treningu 17 i 6, w kwalifikacjach walnął skok na odległość 138 metrów. O takim skoku to Maciuś Kot z całym szacunkiem ale sobie może pomarzyć. Młody Domen jest w formie, skacze na tej lekkości, bez stresu. Będzie lepszy i to myślę że o sporo punktów nawet.
Domen Prevc - Maciej Kot 1 @ 1.25 [bWIN] 1-26 ✅
Ryszard Piątek &quot;odpalił petardę&quot; w drugim skoku treningowym, odleciał wtedy na 147 metr. Co na chwile obecną jest najdłuższą odległością tego weekendu. Jego pozostałe dwa skoki, zarówno pierwszy treningowy, jak i ten z kwalifikacji był równie dobre - po 134 metry co dało mu m.in 3 miejsce w pierwszym treningu. We wszystkich tych skokach udowodnił że bardzo dobrze czuje się na obiekcie w Willingen. Dobrze mu się tu skaczę, i dzisiaj będzie na pewno mocnym punktem drużyny gospodarzy. Kenneth Gangnes, bo to z nim ustawiony w wirtualnej parze został Freitag, pikuje w dół. A przynajmniej tego świadkami byliśmy na treningach, oraz w kwalifikacjach. Nie wiem dlaczego się tak dzieje, jest wiele możliwości, albo odbijają się zmęczenia po T4S, albo skocznia w Willingen mu nie leży, albo po prostu miał zły dzień. Cóż, Gangnes to nie jest zawodnik klasowy, wyskoczył jak przysłowiowy Filip z konopi, jednakże od początku wątpiłem czy zadomowi się w topie Pucharu Świata na stałe. Uważam że Freitag jest na tej skoczni w gazie, w każdym z trzech skoków skakał po około 10 metrów dalej od swojego rywala. Dzisiaj według mnie będzie podobnie. Chyba że Kenneth nagle zacznie skakać rewelacyjnie, jednakże na to się nie zapowiada. Dlatego gram w stronę Richarda, bo wiele przemawia na jego korzyść w tym konkursie.
Richard Freitag - Kenneth Gangnes 1 @ 1.65 [bWIN] 5-7 ⛔
RESZTA.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Drugiej serii nie będzie, jak bet 365 rozliczy zakłady?
Robson// Oficjalne będą wyniki po 1 serii. Jak to zawsze ma miejsce w tego typu przypadkach. Pozdrawiam

edit/ zdaje sobie sprawę, że wyniki końcowe to wyniki 1 serii,ale pytałem jak rozlicza to np. bet365? Bo chyba zwrot
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
A wiesz czy ten zakład rozliczą?
2. Skoki narciarskie: Obaj zawodnicy występujący w zakładzie head to head, muszą zakwalifikować się i wystartować w zawodach, aby zakłady pozostały ważne. Zawodnik raz zakwalifikowany, który odda jeden
ważny skok
, uznawany jest że (=ukończył) zawody. - Niekiedy warto poszukać, poświęcić na to 2 minuty.
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
A jak to wyglada w marathonbet? Bo gadalem z gosciem na chacie i wynika ze beda zwroty, bo zacytowal mi ten punkt:
Jeśli mecz lub zawody zostaną z pewnego powodu odłożone, ale zaczną się w terminie nie późniejszym niż 30 godzin od zaplanowanej godziny rozpoczęcia, wtedy wszystkie zakłady nadal obowiązują. Jeśli mecz lub zawody nie rozpoczną się w ciągu 30 godzin, wszystkie zakłady zostają anulowane. Nie dotyczy to przypadków, w których wynik zakładu został już określony. Nie dotyczy to wydarzeń, które trwają dłużej niż 30 godzin.
Tylko nie rozumiem po co czekac te 30h skoro FIS podal oficjalne wyniki
E: Ok zaklady normalnie rozliczone, konsultanci na wysokim poziomie...
 
P 276

pwlib

Użytkownik
2. Skoki narciarskie: Obaj zawodnicy występujący w zakładzie head to head, muszą zakwalifikować się i wystartować w zawodach, aby zakłady pozostały ważne. Zawodnik raz zakwalifikowany, który odda jeden
ważny skok
, uznawany jest że (=ukończył) zawody. - Niekiedy warto poszukać, poświęcić na to 2 minuty.

Nie stawiałem żadnego zakładu h2h a klasyfikację końcową o której w zasadach b365 nic nie znalazłem a jedynie h2h.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Nie stawiałem żadnego zakładu h2h a klasyfikację końcową o której w zasadach b365 nic nie znalazłem.
Przecież to jasne że masz wygraną. Bo normalnie zawody się odbyły. To są oficjalne wyniki.
A jak to wyglada w Marathonbet? Bo gadalem z gosciem na chacie i wynika ze beda zwroty, bo zacytowal mi ten punkt: Jeśli mecz lub zawody zostaną z pewnego powodu odłożone, ale zaczną się w terminie nie późniejszym niż 30 godzin od zaplanowanej godziny rozpoczęcia, wtedy wszystkie zakłady nadal obowiązują. Jeśli mecz lub zawody nie rozpoczną się w ciągu 30 godzin, wszystkie zakłady zostają anulowane. Nie dotyczy to przypadków, w których wynik zakładu został już określony. Nie dotyczy to wydarzeń, które trwają dłużej niż 30 godzin.
Tylko nie rozumiem po co czekac te 30h skoro FIS podal oficjalne wyniki
Przecież to jest argumentacja przełożenia zawodów. A te zawody normalnie się odbyły. Zresztą, ja już mam kasę m.in za Finlandię w parze z Rosją. Generalnie dziwny konkurs, oczywiście na plus, nawet dość sporo. Szkoda naprawdę szkoda tego skoku Koudelki, tak blisko był tak fajny kurs. No ale nie ważne, loteria, szalony konkurs, oby jutro było lepiej. A po dzisiejszym skoku Freunda czuje że moje 3.20 w parze z Prevcem moze wejść.
// Naprawdę uważasz że po napisaniu 17 analiz, spędzenie przy analizowaniu i pisaniu nie minut, a godzin, +patrząc na to że większość jest trafionych. Napisania grzecznego zdania, podsumowującego drugi dzień zawodów że jeśli ktoś skorzystał, lub pomogło to proszę/dziękuje za &quot;repute&quot; jest żebractwem? Wybacz, to jedynie przypomnienie. A fajnie gdy ktoś głupim kliknięciem wynagrodzi tą pracę. Robie to z przyjemności, ale dodatek w formię takiego małego gestu jest bardzo przyjemny. To smutne że gospodarz działu zamiast z &quot;dzięki za dobrą robotę w dziale&quot; wyskakuje z &quot;żenada&quot;.
 
Y 90

yrtyr

Użytkownik
Mam nadzieje że dzisiaj będą w miarę równe warunki i nie wydarzy się sytuacja że każdy skoczek będzie skakał z innej belki. Bo widok +30 pkt, a za chwile -10 pkt, jest lekko mówiąc wypaczający wyniki.
Prevc P. - Freund S. 2@ 2,1
Bardzo często w sporcie zdarzają się przypadki że zawodnik który coś wygrał, coś osiągnął lekko spuszcza z tonu. Nie mówię tutaj o jakimś znaczącym spadku formy, ale wydaje mi się że po TCS, Prevc jest już trochę spełniony, nie spodziewam się żeby w dalszym ciągu odskakiwał czołówce w tak drastyczny sposób. Freund lubi, czuje tę skocznie, możemy się spodziewać że każdy jego skok będzie bardzo odległy, dla mnie on dzisiaj jest numerem 1 do zwycięstwa.

Prevc D. - Tande D.A. 1@ 1,5
Młodemu Prevcowi chyba podpasowała ta skocznia, wczoraj biorąc pod uwagę wyniki indywidualne był najlepszy, oczywiście zdarzały mu się w tym sezonie wpadki, ale on ma coś takiego w sobie że jak odpowiada mu obiekt, to potrafi osiągać na nim niesamowite wyniki. Tande w porównaniu z ostatnimi zawodami nie zalicza jakiś spektakularnych wpadek, ale jego dyspozycja i regularność z początku sezonu już się skończyły i nawet jak od czasu do czasu skoczy nieźle w myśl przysłowia jedna jaskółka wiosny nie czyni, wydaje mi się że młody jest znacznie pewniejszy.
Stękała A. - Wolny J. 1@ 1,4
Wiem że wczorajsze warunki były mało miarodajne, ale jednak Stękała wygrał swoją grupę. Nie będą się w tej parze bawił w dogłębne analizy, bo pośród Polskich skoczków, jeszcze tych z kadry B, dosłownie wszystkiego możemy się spodziewać, no ale Andrzej ma już swoje występy w tym sezonie, zapewne szczęśliwy awans do drugiej serii w ostatnich zawodach TCS też podbudował jego pewność siebie. Spodziewam się nawet niezłego występu Stękały w dzisiejszym turnieju.

Hula S. - Matura J. 1@ 1,57

Hula jest niesamowicie regularny co do tego nie ma co się kłócić, skacze ładnie i dość daleko, można powiedzieć że jest jedynym jasnym punktem naszej kadry w tym sezonie i brak awansu do drugiej serii byłby dla mnie wielkim zaskoczeniem. Matura, cóż może i oddał w ostatnim czasie kilka fajnych skoków, ale wczoraj udowodnił że nie warto ufać jego możliwością, zresztą nawet gdyby to te jego wspomniane fajne skoki i tak mogą się okazać zbyt krótkie żeby wyprzedzić Stefana.
Hayboeck M. - Kraft S. 1@ 1,27
Chyba najczęstsze zestawienie u buków, podobnie jak kiedyś Ito-Takeuchi ???? na przestrzeni miesięcy kurs między tymi skoczkami niesamowicie skacze na korzyść jednego czy drugiego, albo kręci się w okolicy podobnych wartości. Bez dwóch zdań w tej chwili Hayboeck jest lepszy od Krafta, skacze dalej, złapał rytm, w każdym konkursie jest głównym kandydatem do walki o podium obok Prevca, Freuda i tych dwóch Norwegów.
buk: sts
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Jeżeli chodzi o warunki pogodowe to ma powiewać do 3m/s i bez opadów... Osobiście nic nie ruszam ze skoków bo może być za bardzo loteryjnie..
Wczoraj grałem Czechów z Polską i jakimś fartem to weszło...
Powodzenia ;-)
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Dziś warunki mało stabilne się zapowiadają, więc układając tripla postanowiłem zminimalizować ewentualne ryzyko:
- żadnych zakładów na miejsca, przy wietrznych konkursach nigdy tego nie gram, co ktoś może coś zepsuć i zamiast w TOP6 po 1 serii będzie np w trzeciej dziesiątce.
- pary dobrałem z zawodników skaczących blisko siebie, tak aby w 1 serii mieli zbliżone warunki
- stawka mniejsza niż na drużynówce, mimo to liczę, że wszystkie kupony z Willingen będą na✅
kursy z milenium
Hayboeck - Freitag 1 1,8
Fettner - Hula 1 1,7

Kraft - Tande 1 1,38
ako - 4,22
Hayboeck i Freitag skakali dotychczas w Willingen podobnie - równo i daleko, a dla mnie oznacza to jedno: Rysiek jeszcze nie miał zepsutego skoku, więc ten przypada na dzisiejszy konkurs;-). Michael od TCS jest równy, według mnie zbyt równy dla Niemca.
Tak wiem, że Hula ma sezon życia, jest w tym wszystkim regularny, a Fettner skacze poziom niżej niż kilka tygodni temu, ale tu w Willingem skacze mu się dobrze i dziś powinien spokojnie zameldować się w drugiej dziesiątce. Stefek mimo swojej regularności skacze bez błysku, a to starcza na lokaty 18-25, w mojej ocenie to za mało.
Na koniec dziwna para i zamierzam skorzystać z prezentu od buka. Nie wiem dlaczego Kraft jest tak niedoceniany, skacze na poziomie Hayboecka, a Tande to aktualnie tykająca bomba;-)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dziś warunki mało stabilne się zapowiadają
No właśnie...
&quot;Meteorolodzy nie pozostawiają złudzeń. W porze planowanych niedzielnych zawodów w Willingen południowo-zachodni wiatr ma osiągać średnią prędkość 5-6 m/s. W takich warunkach niezwykle ciężko będzie przeprowadzić rywalizację na Muehlenkopfschanze (HS145). W dotychczasowej historii Pucharu Świata tylko raz, w 2013 roku, z powodu zbyt silnego wiatru organizatorzy byli zmuszeni odwołać rywalizację w Willingen. Mamy nadzieję, że jednak prognozy okażą się chybione i będziemy świadkami sprawiedliwych zawodów.&quot;

Skijumping.pl


Ale jeżeli coś dziś grać to w mojej opinii dwa z trzech typów które zaproponowałeś.

Pś Willingen- niedziela 16:00
Hayboeck - Freitag 1 @ 1,80⛔loteria wietrzna w 1 serii Hayboeck, a w 2 serii Rysiek
Kraft - Tande 1 @ 1,38 ✅
AKO @ 2,18
milenium

Tande i Freitag mają ze sobą to wspólne, że lekki ruch powietrza z niewłaściwej strony i psują skok. Jak im powieje wiadomo, potrafią odlecieć, ale Tande bez formy i najbardziej chimeryczny obecnie zawodnik w stawce wg mnie. Dlatego zestawienie go z Kraftem jest faktycznie bardzo dziwne i nie wiem co ma na celu, ale trzeba brać!

Hayboeck walczy dziś o top3 normalnie. Freitag też może być wysoko, ale bardziej w szerszym gronie w czołówce go widzę niż w walce o podium.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
sts
Tande - D. Prevc 2 @ 1.47
Freund - Hayboeck 1 @ 1.30
Hula- Hlava 1@ 1.30
Koudelka- Ammann 1 @ 1.42
ako 3.53


zważywszy na dzisiejsze warunki, nie gram tego jakąś ogromną stawką. Hayboeck, najrówniejszy z Austriaków, skacze bardzo dobrze, ale brakuje zawsze punktów. Często jest niezadowolony ze swojego skoku po wylądowaniu na daleką odległość, czyli jakieś tam błędy się muszą pojawiać. Niewątpliwie obaj powalczą o podium, ale ja tutaj Freunda widzę w roli zwycięzcy w Willingen.

Hula skacze tutaj fajnie. Jak na razie w każdym swoim skoku lepszy od Czecha, który czasami złapie przebłyski dobrego skakania. Nierówny jest, dlatego w przypadku rozegrania całego konkursu szanse Stefana drastycznie wzrastają. Nie mówię, że nie ma ich w przypadku jednoseryjnego konkursu, bo są- duże.

Młody Prevc szaleje na niemieckiej ziemi, a w parze jest z nieobliczalnym Tande. Jego dyspozycja jest opisana wyżej, a &quot;tykająca bomba&quot; jak najbardziej do niego pasuje:grin:

Koudelka bardzo obiecująco, naprawdę. Najlepszy z Czechów za każdym razem lepszy od Ammanna, dodatkowo gdyby się Szwajcar zbliżył, to tak się rozkraczy, że zgubi kilka metrów przez noty. Koudi jeszcze nie skoczył poniżej 130 metrów, to spory optymizm co do dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 241K

dx2

Użytkownik
Hayboeck-Gangnes 1 @1.72
Austriak zmierza do stabilizacji bardzo dlugich skokow. W austriackiej czesci TCS w konkursach jeszcze bywalo roznie i wychodzil jeden bardzo daleki skok i to ten drugi. Forma jednak moim zdaniem caly czas rosnaca. Gangnes z kolei tutajw Wilingen narazie slabo wrecz, biorac pod uwage jego dyspozycje z TCS. Stawiam wiec na Hayboecka.
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
Szybki live z telefonu ryzykuje: Freund wygra @8. ⛔ Po pierwszej serii traci ponad 8pkt,ale warunki zmienne i mam nadzieje,ze wygra.
edit: jednak nie pykło ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom