>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki narciarskie 2014/1015 - Lillehammer (05.12 - 07.12.2014)

Status
Zamknięty.
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Lillehammer HS 134 II konkurs

Anders Bardal - Severin Freund
Typ: Freund
Kurs: 1.77 Buk: Betsson ✅


Bardzo ciekawa para do typowania . Buki kierują się tu tym że obaj we wczorajszym konkursie zajęli miejsca odpowiednio Freund 6 , Bardal 7 .
Jednak patrząc na wszystkie skoki czyli treningi ,kwalifikacje,serię próbną i oczywiście konkurs to Freund wydaje się być faworytem w tym pojedynku . Bardal bardzo nierówno skacze jeden skok bardzo dobry drugi kompletnie zepsuty . Freund ma bardziej stabilną formę i zapewne to jutro potwierdzi.

Marinus Kraus - Stefan Kraft
Typ: Kraft
Kurs: 2.00 Buk: Bwin
⛔


No naprawdę ciężka para do typowania jednak ja idę w kierunku Austriaka .
Kraft owszem wczoraj słabe skoki 123 oraz 123,5 przy 128 i 131 Krausa ale Kraus jest zawodnikiem który powinnien dziś kręcić się w okolicy 15 miejsca , natomiast Kraft powienien walczyć o pierwszą 10 . Kurs jest naprawdę ciekawy w innym buku patrz wyżej proporcje są zupełnie odwrotne . Trzeba grać bo rano napewno kurs trochę poleci w dół .

Richard Freitag- Piotr Żyła
Typ: Freitag
Kurs: 1.80 Buk: Bwin
⛔


Widać że Bwin dobrze przygotowany do skoków w tym sezonie . Wystawia takie pary że ciężko jest coś znaleźć ciekawego i dość pewnego w ich ofercie.
Jednak przy takim kursie nie przejdę obojętnie.
Freitag może i nie skacze najlepiej ale Piotrka musi dziś pokonać , wczoraj Richard kompletna klapa i dopiero 46 miejsce , Piotrek nie lepiej i dopiero 33 miejsce. Według Martina Schmitta Freitag powinien walczyć w tym sezonie o podium PŚ to czas najwyższy pokazać swoje umiejętności . Nie oczekuję dziś że Freitag wygra konkurs ale miejsce w pierwszej 15 powienien wywalczyć . Piotrek tymczasowy lider naszej kadry może mieć problemy z wejściem do 20 .

Zwycięzca grupy: Ito,Freund,Bardal,Koudelka
Typ: Freund
Kurs: 3.00 Buk: Bwin
⛔


Kolejny typ na Severina i mam nadzieję że się nie zawiodę . Bardal i Koudelka nie powinni zagrozić Niemcowi . Ito może postraszyć Freunda ale jeśli nie dostanie dobrego wiatru to nie powienien wygrać z Freundem . Owszem obaj zawodnicy będą blisko siebie w klasyfikacji dzisiejszych zawodów ale myślę że wyżej będzie Freund.


Skoki w tym sezonie to niezły kabaret ...
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Fannemel-Prevc 1 @1.57
Obydwaj skacza swietnie, ale Fannemel jeszcze lepiej. On tak naprawde tym co pokazywal przed konkursami glownymi zasluzyl na conajmniej jedna wygrana w Lillehammer. Wiadomo buki internetowe juz sie tak wyspecjalizowaly w dobieraniu par, ze naprawde urwac cos fajnego nie jest latwo. Fannemel jest o te kilka punktow lepszy niz Prevc na ta chwile. Wczoraj kursy zarowno byly i wyzsze na Norwega na to zdarzenie i na miejsce Norwega na podium, ale dzis to podium juz troche malo oplacalne. Chociaz to podium Fannemela byc powinno bez problemu, gdyz wczoraj nawet przy zmiennych warunkach Norweg trzymal swoje status quo, jezeli idzie o dyspozycje. Reasumujac obydwaj sa w bardzo dobrej dyspozycji, ale chyba kazdy rozumie dlaczego faworytem jest Fannemel.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Kwalifikacje:
Bresadola vs Boyarintsev |1| kurs:1,70⛔
Włoch czuje się na tej skoczni jak ryba w wodzie.Wczoraj pierwsze w karierze miejsce w top 10,rok temu był tutaj 13.Rusek to przeciętny skoczek,który tutaj skacze przyzwoicie ale sporo słabiej od Davide.W pierwszych kwalach jak i wczorajszym konkursie różnica pomiędzy nimi na korzyść Włocha była wyraźna i dziś liczę na to samo.
Bukmacher:Milenium
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
BUKMACHER TOTOMIX- przygotował nam fajną ofertę na kwalifikacje
Bardal, Anders-Kranjec, Robert (kwal.) 1 1.45
Bardal na tej skoczni jest praktycznie lepszy w każdym skoku i forma Norwegia jest bardziej stabilna
Damjan, Jernej-Asikainen, Lauri (kwal.) 1 1.40
Jernej dochodzi do optymalnej formy a wogóle widać że ta skocznia mu pasi od fina poczynając od treningów kwali czy konkursu widać że jest lepszy o te parę metrów.
Deschwanden, Gregor-Descombes Sevoie, Vincent (kwa 2 1.80
taki kurs pobieram z pocalowaniem ręki Francuz jest w lepszej dyspozycji czy to w treningach nie mówiąc o kwalifikacjach 3-4 metry powinien szwajcarowi odskoczyc.
Hlava, Lukas-Velta, Rune (kwal.) 2 1.65
obojętnie koło takiego kursu też nie przejdę może norweg nie jest w optymalnej formie ale co mamy powiedzieć o czechu? O te 2-3 metry powinien być spokojnie lepszy.
Stjernen, Andreas-Kraus, Marinus (kwal.) 2 1.80
następny kurs do pobrania w chwili obecnej gdzie norweg do niemca? Marinus potwierdza ze jest w równej formie a przeciwnoscią jest norweg jest nierówny i pali skoki.
Freitag, Richard-Wank, Andreas (kwal.) 1 1,8
zacznę od słabszego wank chimeryczny i bez formy oczywiście freitag też gdzieś się pogubił ale te 2-3 metry powinien być spokojnie lepszy a i kurs zadowalający
Kurs ogólny wyniósł 19,50 ze stawką nie szalałem ponieważ to kwalifikacje wkład 35 zł ewk 600
Ps. Apropos prognozy pogody to też wiatnerek będzie dopungowal ???? z tyłu skoczni znowu w plecy ale wiatr ma być nieco słabszy do 2 m/s.. No zobaczymy
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Pary ciężkie na dziś, zrobiłem małą mieszankę z kilku bukmacherów, nawet tych stacjonarnych.
Bresadola vs. Bayerintsev @1 1.63 Milenium ⛔
Kolega powyżej podał ten typ i w pełni się z nim zgadzam. kurs spadł już od chwili, kiedy R O B I N H O dodał typ, więc warto łapać zakład. Z analizą nie będę się wysilał, macie powyżej ????
Koudelka - Kobayashi @1 1.51 Milenium✅
Czech ogasł, ale formę ma w dalszym ciągu bardzo wysoką dyspozycję. W konkursie na 11. lokacie, po drugim niezłym skoku, pierwsza sesja to była dla mnie loteria. Kobayashi 139 metrów (!) ale upadek, w drugiej próbie 127 metrów. Liczę na to, że Koudelka po raz kolejny będzie wyżej od Japończyka, przemawia mi za tym doświadczenie Romana, lepsza dyspozycja oraz mój nos ????
Kraft -Asikainen @1 1.30 Milenium✅
Lekki typ, na podbicie. Wczoraj uplasowali się odpowiedno na 17 i 18 pozycji, jednak w rozrachunku treningów i kwalifikacji, to właśnie Kraft był wyżej. Autriak jest w lepszej dyspozycji i to na niego stawiam w tej parze.
Severin Freund - Anders Bardal @2 2.05 Betclic⛔
I na koniec typ z zaranicznego bukmachera i tutaj celuję w Norwega. Bardal skacze dobrze na treningach, jednak w zawodach nie ma już takich polotów. Niemiec był wczoraj przed Bardalem tylko i jedynie przez dodane punkty, dwa skoki dłuższe miał Anders. Value dobry, więc gram na to.
Ciężko cokolwiek więcej wynieść, boje się, że konkurs może być podobny do tego wczorajszego... Ja zagram za małą stawkę, nie ma co ryzykować.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Kobayashi vs Deschwanden |1| kurs:1,35✅
Ziobro vs Peier |1| kurs:1,50
⛔
Jeszcze taki dubelek na kwalifikacje skoków.Kobayashi skacze tu bdb,wczoraj 139,5 nie ustane,później również odległość w okolicach 130m.Pierwsze kwalifikacje Japończyk wygrał,a Deschwanden się nawet nie zakwalifikował.Szwajcar nie radzi sobie w takich warunkach,Japończyk natomiast bardzo pozytywnie zaskakuje.W drugiej parze stawiam na Janka.Wrócił do lepszego skakania i wygląda to już przyzwoicie.Szwajcar Peier nie przeszedł pierwszych kwalifikacji,dziś od Janka powinien być ponownie słabszy.

Łączny kurs:2,03
Bukmacher:STS
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Kraus Asikainen: Kraus 1.45 STS ✅
Kraus skacze tu dość równo, jedynie skok w serii próbnej mu nie wyszedł, ale w pozostałych skokach trzyma pewien poziom, który pozwalał być mu lepszym od Fina
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Skocznia w Lillehammer na godzinę przed serią kwalifikacyjną. Nadal praktycznie bezwietrznie, lekkie opady śniegu.
no chyba w końcu będziemy mieć w pełni sprawiedliwie zawody.
W takim przypadku pierwszy typ jaki przychodzi do głowy, to gościa, który ma mega formę i dominuje tutaj co skok od piątku.

Anders Fannemel TOP3 @ 1,40 bet365 (óni)⛔ szkoda, że nie ma drugiej serii, bo myślę, że by odrobił Anders. ogolnie straszny pech - obniżyli mu belkę i akurat wiatr się zmienił.. i tak brawo, że w takich warunkach 6 msc

Wczoraj Norweg przegrał z Gregorem, ale on jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem weekendu w Lillehammer. Nie chcę wnikać czy sprawiedliwie czy nie, ale ta akcja z belką conajmniej dziwna. Anders ma kapitalną formę, co skok skacze najdalej i dzisiaj przy równych warunkach on prawdopodobnie zgarnie to upragnione zwycięstwo, ale zagram na podium. Jest kilku mocnych zawodników, ale Fannemel po prostu tutaj jest ponad wszystkim o poziom. Nie widzę za bardzo, żeby nagle wyskoczyło aż 3, którzy go pokonają.


Schlierenzauer - Hayboeck @ 2,30 óni✅ izi

Gram jeszcze na młodszego z Austriaków, który bardzo mi się tu podoba. Wczoraj jak wiadomo wygrał Gregorek, ale to trochę przekłamanie wg mnie. Fakt, że forma Schliriego rośnie przed TCS, ale jeszcze nie jest taka, żeby wygrywać seryjnie konkursy. W ogóle mam wątpliwości czy to forma na choćby top5. Michael od początku sezonu w bardzo dobrej formie i zdaje się, że ona rośnie. Wczoraj było pudło po naprawdę świetnym drugim skoku - najdalszym w konkursie. Od piątkowych treningów Hayboeck co skok jest chociaż minimalnie lepszy od Gregora. Na pewno w tym kursie jest value, bo nawet mega obiektywnie patrząc, to jest to para 50/50. Jednak ja twierdzę nawet, że ten wczorajszy wyskok Gregora była trochę przypadkiem, wspomożonym przez jury (aczkolwiek nie podważam, tego że skacze coraz lepiej - widać, że rośnie forma) i dla mnie nawet niewielkim faworytem w tej parze jest Michael.

H2H z Prevcem w betsafe @ 2,45 też niezłe value imo
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
A więc pora zagrać coś na poważnie BUKMACHER TOTOMIX:

Kofler, Andreas-Damjan, Jernej 2 1.55✅
Co do sloweńca powiem tak ma swoje humory itp. ale tutaj imponuje formą i pierwsza dziesiątka jest w jego zasięgu natomiast kofler ma dobre skoki ale przeplata ze słabszymi 2-3 metry Damjan lepszy.


Koudelka, Roman-Freund, Severin 2 ????1.55⛔
Obaj zawodnicy w dobrej dyspozycji lecz w decydujących aspektach to Freund udowadnia że jest w formie i jest silny psychicznie myślę że w całym konkursie o około 10 pkt będzie lepszy.

Hayboeck, Michael-Bardal, Anders 1 1.55✅
Lubię Andersa ale w lepszej dyspozycji znajduje się Hayboeck co potwierdza dłuższymi skokami i widać że jest pewny swojej formy 2-3 metry w każdej serii może zdominować norwega.

kurs ładny 3,7 i w totomixie mogę zagrać praktycznie bez podatku z punktów więc na czysto 3,65 i gram to za 255 co daj. Ewk 930

Ps. Barichello dobry typ dałeś Kraus ma aspiracje na pierwszą dziesiątkę i forma równa a fin lekko faluje z formą o kilka miejsc asikainen będzie za krausem

Pzdro ????

Dziwny konkurs ehhh nagle zakończyli konkurs mogli bez problemu rozegrać drugą serię i do tego atrakcyjną pod względem odległości no cóż tepes i hofer rozdają karty
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Bresadola - Boyarintsev 1 1,55 ⛔ 36-9
Koledzy już wszyskto opisali, mi też ten typ od razu wpadł w oczy, szczególnie po wczorajszych słowach komentatorów, że Włoch świetnie się czuje na tej skoczni i co ważniejsze jako jeden z niewielu wytrzymał presję, bo w 95 % przypadków wysokie miejsce kogoś z początku stawki, lub po prostu słabszego oznacza duży spadek po II serii
Murańka - Kubacki 1 1,57 ⛔ 44-9
Typ bardziej przeciwko Mustafowi niż na Klimka, wczoraj Klimek pierwszy skok bardzo dobry, lecz trafił na dobre warunki gdzie wszyscy skakali podobnie, w drugiej serii już tak kolorowo nie było, ale myślę że te 123 metry skoczy, a Kubacki niestety o nim niczego dobrego nie da się napisać, tutaj przy takich warunkach jak wczoraj nawet mocne odbicie nic nie da, bo i tak potem będzie ściągnięty na ziemię.
Żyła - Zniszczoł 1 1,30 ⛔ 40-24
Może trochę niski kurs, ale dla mnie to klasyczny pewniak, choć w skokach takich nie ma, buki chyba sugerują się wczorajszymi zawodami, bo takiej pary w ogóle nie powinno być. Żyła trafił na wyjątkowo niekorzystne warunki, wcześniej takich błędów nie popełniał. Zniszczoł podobnie jak Murańka miał farta, a w II serii jeden z najgorszych skoków.
Razem wychodzi po odjęciu haraczu 2,78 ⛔
Myślałem jeszcze nad parę Eisenbichler - Kobayashi ✅ (3-12), ze względu na upadek Japończyka, a często u tych gorszych zawodników takie upadki zostają w psychice, a wiadomo Kobayashi w swojej normalnej dyspozycji jest dużo gorszy od Niemca, tylko tutaj skacze wyjątkowo dobrze, jednak zostawiam to
Typy na konkurs
Fannemel - Schlierenzauer 1 1,38 ✅ 6-13
Każdy kto wczoraj oglądał konkurs ten wie, że zwycięstwo Austriaka było mówiąc łagodnie lekko naciągane, czekano aż będzie miał idealny wiatr i wtedy go puszczono. Norweg lata tu jak poj....., że tak powiem, w każdym skoku czuć tą moc i ma się tą pewność, że on nie zawiedzie. Schlieri, za którym osobiście nie przepadam, moim zdaniem nie ma jeszcze takiej formy by być wysoko w dwóch konkursach z rzędu, on szykuje formę na TCS i główną imprezę sezonu czyli MŚ.
Koudelka - Kobayashi 1 1,45 ✅ 1-21
Może i Czech nie ma takiego błysku jak w Klingenthal, ale ciągle jest w czołówce. Japończyk jak już pisałem może mieć w pamięci wczorajszy konkurs, a to nie wróży mu dobrze. Jak widzę koledzy też opisali już wcześniej tą parę.
Na zakończenie stawiam, że najlepszym z trójki Prevc, Kasai, Hayboeck ✅(2-17-3) będzie ten pierwszy. Kasai moim zdaniem nie czuje się dobrze na tej skoczni, może to wina tego, że nie skacze w kwalifikacjach i treningach, choć ciężko od niego wymagać, by skakał tyle co kilkanaście lat młodsi koledzy. Na Prevca z Haybockiem mamy kurs 1,63, więc 2,20 w tej trójce zakładając że Japończyk nie będzie się liczył uważam za value. Wczoraj minimalnie lepszy Austriak, jednak patrząc na wszystkie skoki oddane tutaj to lepszy jest Słoweniec i mam nadzieję że dziś on wygra w tej trójce, a coś czuję że może być nawet na podium
AKO z typów na konkurs po odjęciu haraczu zwanego podatkiem 3,87 ✅
ed. kwalifikacje pozostawię bez komentarza ???? , ważne że drugi tripel wszedł ;)
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Fannemel miejsca 1-2?TAK kurs:1,70⛔
Kasai miejsca 1-5?NIE kurs:1,38
✅
Takie dwie propozycje na konkurs główny.Fannemel opisywany wyżej,nie ma sensu się powtarzać.Moim zdaniem dziś wygra ale gram ciut bezpieczniej na jego miejsce w czołowej dwójce.Kasai wczoraj słabiutko.Nie sądze aby dziś był w stanie nagle wskoczyć do top5.Fannemel,Prevc,Freund,Bardal,Schlieri,Hayboeck,Ito i ktoś jeszcze by tu się znalazł kto powinien tu być lepszy dziś od Noriakiego.
Bukmacher:Milenium
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Wczoraj można było rozegrać w podobnuch warunkach druga serie, a dzisiaj kurdwa nie. Oczywiście w drugiej by Fannemel przeskoczył Freunda, a tak...brak słów. A i norwegowi trener sam zmienil, a nie sedziowie ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
pech. akurat mu zmienili belkę to i wiatr się zmienił..
Schliri tak jak myślałem - wczorajsze zwycięstwo przypadkowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom