>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki narciarskie 2013/2014 - Engelberg 20-22.12.2013

Status
Zamknięty.
A 24

aereesteeo

Użytkownik
Zanim coś pierd...niesz, zajrzyj na 2 stronę tego tematu, tak pod koniec.
Okey, ja zwracam honor ???? Dobre miejsce Janka było do przewidzenia, ale że wygra z Bardalem raczej do przewidzenia nie było i kazdy kto myśli racjonalnie i logicznie poszedłby w kierunku norwega ????
I taka mała rada- nie unoś się tak kolego bo uznam że masz 15 lat.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Może rzeczywiście trochę za ostro, i sory za to, ale trudno się nie unieść,jeśli ktoś mi zarzuca, że się chwalę typami, których nie opublikowałem.
A co do Bardala, to facet jest w formie, ale to, co zrobił z rywalami wczoraj Ziobro nie mogło przejść obojętnie. Bo tu nie chodzi o wygraną, bo Biegun też wygrał konkurs PŚ, tylko okoliczności i przewaga nad rywalami podczas gdy skakał w takich samych warunkach, a nawet może i gorszych pozwalała na taki typ.
Co by nie mówić, Polska staje się potęgą w skokach (jeśli już nią nie jest) i naprawdę takie konkursy napawają mnie dumą.
A Bardal jeszcze wygra, bo w formie jest. ;)
to gratuluję ????
Dziękuję i nie ma za co, polecam się na przyszłość przy publikacji kolejnych typów &quot;do przewidzenia&quot; ;)
 
S 145

superg

Użytkownik
Ja tam się zgadzam z kocurro84 odnośnie Ziobry. To nie był żaden fart i przypadek chłopak skakał tu GENIALNIE. Dawno żaden zawodnik tak mi nie zaimponował.
I jestem ogromnie ciekaw co będzie dalej. Czy to kwestia skoczni, bo jeśli nie to... a nie będę zapeszał
3 z 4 skoków Janka tu to były totalne bomby, niszczące konkurencje zero w tym przypadku. Na pewno mu nie powiało ;)
W obecnych czasach praktycznie nikt tak nie odskakuje rywalom jak to zrobił Janek. A warunki były w miarę ok, no i trzeba zauważyć że Janek dużo traci na notach do takiego Kamila pewnie średnio po 5 punktów za skok.
Kruczej trenerem roku, a my potęgą w skokach.
8 konkursów. Wygraliśmy cztery., trzema zawodnikami. A trzech następnych (Klimek, Piter i Maciek) ma spokojnie potencjał na podia, do tego solidny Kubacki na którego narzekamy, a parę lat wstech za takie skoki by był noszony na rękach
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 24

aereesteeo

Użytkownik
Ziobro super występy zaliczył, ale mógł przegrać z Bardalem, a nie Welingerem i każdy były zadowolony ???? Niechby Polacy zajmowali miejsca w 10 to będzie pięknie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom