>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki narciarskie 2013/2014 - Engelberg 20-22.12.2013

Status
Zamknięty.
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Cały konkurs:
Stoch vs Żyła |1| kurs:1,27✅

Kamil w mega gazie.Jutro znowu zanosi się na walkę o kolejne zwycięstwo.Piotrek skacze w Szwajcarii dobrze jak na swoje możliwości ale myślę,że Stoch to w tej chwili poziom wyżej i na niego też stawiam w tym pojedynku.
Schlierenzauer vs Amman |2| kurs:1,90⛔
Ładny kurs na Szwajcara,myślę że warto.Austriak pokazuje,że na tej skoczni nie czuje się najlepiej,a z formą też raczej dobrze nie jest.Amman dzisiejszym drugim skokiem pokazał,że jutro będzie bardzo groźny i włączy się zapewne do walki o podium.Stawiam na Szwajcara.
Loitzl vs Kraft |1| kurs:1,37✅

Loitzl wreszcie skacze tak jak należy.Odnalazł dobrą dyspozycję i jest w Szwajcarii najjaśniejszą postacią swej reprezentacji.Kraft skacze dobrze ale na pewno nie lepiej niż jego starszy kolega z drużyny narodowej.Notami też w razie czego Loitzl nadrobi i stawiam właśnie na niego w tym pojedynku.
Murańka vs Kubacki |1| kurs:1,30⛔

Wedle mnie pewniak.Na tej skoczni Murańka jest dwie półki wyżej od Dawida.Skacze bdb i regularnie.Kubacki nie zachwyca i myślę,że jedyne na co go tu stać to druga dziesiątka.Klimek jeśli utrzyma poziom to może spokojnie myśleć o miejscu w top 6.
Janda vs Kofler |1| kurs:1,37⛔

Jakub skacze daleko i bardzo ładnie stylowo.Kofler bez błysku.Stawiam na pewne zwycięstwo Czecha.
Bukmacher:STS
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Ziobro - Diethart - 1 @ 1,54 b365 ✅
To prawda, Ziobro skacze tutaj jak na siebie wyśmienicie. Zarówno treningi, kwalifikacje no i oczywiście dzisiejszy konkurs. Ile w tym szczęścia - nie mnie to oceniać. Widać dobre przygotowanie, nie spalił się przed drugą próbą, wygrał zawody i zanotował największy sukces w karierze. Dla Dietharta miejsce 4 to również życiowy sukes. Pierwsze zawody w tym sezonie i od razu miejsce tuż za podium. Również świetna druga próba. Na Ziobro nie wystarczy, myślę, że w wykonaniu Austriaka był to konkurs &quot;wyskokowy&quot; i szybko nie powtórzy swoich osiągnięć, natomiast Ziobro jak będzie dalej skakał swoje to pierwsza dziesiątka w zasięgu na pewno.

Schlierenzauer - Wellinger - 1 @ 1,57 b365 ⛔
Dla obu panów sobotnie zawody były nieudane. Wellinger ogólnie z formą słabo, po w miarę udanym początku sezonu jego wyniki jadą powoli w dół. U siebie w Neustadt w jednym konkursie kompletnie zepsuty skok i ostatnie! miejsce. Grzesiu też nie błyszczy formą, jak na jego możliwości to powiedziałbym nawet, że słabo ten sezon mu wychodzi. Pewnie celuje z formą w IO więc powinna być tutaj tendencja zwyżkowa. Liczę na to, że miernego Niemca da radę pokonać.
Oby cały konkurs odbył się w miarę jednakowych warunkach pogodowych ( wietrznych ), bo to co się wyprawia w tym roku z tymi konkursami to jakaś tragedia. Powodzenia.

Edit. Jednak Grzesiu bez formy, a Wellinger zaskoczył mnie. Gratulacje dla Kamila i Janka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 24

aereesteeo

Użytkownik
Bardal A. - Ziobro J. @ 1.62 STS
Ziobro wczoraj znokautował wszystkich i stąd tak wysoki kurs na ten zakład. Jest w bardzo dobrej dyspozycji, ale Bardal również, a że Anders jest zawodnikiem dużo bardziej doświadczonym i regularnym to myślę że jutro z Jankiem powinien spokojnie wygrać. Ziobro sam bardzo dobrze wie że pierwsza dziesiątka będzie dla niego wielkim osiągnięciem, a Bardal zdecydowanie mierzy w podium. Jak dla mnie taki kurs na tą parę to prezent od buka, spowodowany niespodzianką jaką zafundował nam Janek w ostatnim konkursie. Szczerze wątpię w powtórzenie wyniku w jego wykonaniu, a o Bardala się nie martwię.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kamil Stoch – Jan Ziobro @ 1 @ 1,45 STS

Czułem, że STS wystawi taką parę ???? Mimo, że Ziobro wczoraj wygrał to nie uważam by dziś miał zagrozić Kamilowi. Mimo wszystko Stoch jest zawodnikiem lepszym a co ważniejsze bardziej doświadczonym. Można gdybać, że Ziobro też ma mocną psychikę bo wczoraj się nie spalił i odpalił niesamowity skok w drugiej serii ,ale jestem przekonany, że dziś to Kamil będzie wyżej sklasyfikowany dlatego typ biorę z pocałowaniem ręki. Oczywiście to są skoki, ale ten typ to jeden z pewniejszych na dzisiejsze zawody.

Bardal – Ziobro @ 1 @ 1,62 STS

Kolejny typ przeciwko młodemu Polakowi. Norweg to klasa sama w sobie, zawsze wymieniany w gronie faworytów do zwycięstwa. Nie inaczej będzie dzisiaj. Mimo kapitalnego występu Janka we wczorajszym konkursie dziś nie wierzę w powtórkę, chociaż bardzo chciałbym się mylić. Bardal jest mimo wszystko zawodnikiem lepszym dlatego typ taki a nie inny.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
No właśnie, przez ten wiatr odechciewa się obstawiania skoków - chociaż wczoraj chociażby ROBIHNO wielki szacun.

Polacy odpalili niesamowicie, ale weźcie pod uwagę, że to jedna z niewielu naturalnych skoczni w cyklu, odpowiadających nasze Krokwi. Nie depresjonuję ich sukcesu, ale z huraoptymizmem i złotem na IO radziłbym poczekać. Dziś podobnie - będzie dobrze, trzeba grac w kierunku naszych.
 
J 12

jacht94

Użytkownik
Schlierenzauer G. - Loitzl W. 2,45 Millenium ⛔ Szkoda drugiego skoku Loitza

To żeby się nie powtarzać z typami poprzedników dam też coś przeciwko Schlierenzauer&#39;owi, ale w innej konfiguracji. Wydaje się, że u Gregora lekka obniżka formy bądź też po prostu nie pasuje mu szwajcarska skocznia. Loitz był gorszy od swojego rodaka w ledwie 1 z 6 skoków, które skoczkowie oddali w Engelbergu. Oczywiście można się tu dopatrywać nie równych dla wszystkich warunków, no ale tego nigdy nie wyeliminujemy. Moim zdaniem szanse 50/50 ,a nawet z lekkim wskazaniem na Wolfganga.

GL ;)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Kursy z Milenium:
Bardal - Ziobro 1 @ 1,60 ⛔
Bardal wypalił z formą i jest tu dla mnie dzisiaj głównym faworytem konkursu wraz ze Stochem. Ziobro wczoraj konkurs życia i nie sądzę, by udało mu się dziś oddać równie dalekie skoki, niestety. Miejsce w dziesiątce będzie, ale nie podium.

Ammann - Schlierenzauer 1 @ 1,70 ⛔
Austriak zagubiony. Ammann wczoraj pechowy pierwszy skok, drugi już na miarę jego dyspozycji. Skacze u siebie, więc dziś powinien walczyć o czołowe lokaty.

Freund - Kranjec 1 @ 1,35 ✅
Wczoraj identyczny zakład mi zepsuł kupon przez to, że Niemiec upadł i nie awansował do drugiej serii. Tym razem kurs mniejszy, ale jak nie będzie tragedii w postaci nieudanego lądowania - wejdzie spokojnie.
 
L 40

lukasz-ogl

Użytkownik
SILI-ZYLA-2⛔ Gregor bez blysku i formy Piotr dobrze i powtarzalnie...warto grubiej...cos z STS-a FREUND-KRANJEC-1 1.4✅ BARDAL-SILI-1⛔ 1.5 SILI-AMMAN-2⛔ 1.9 przeciw Gregorowi ktory po porostu slabo skacze ale ma nazwisko ktore jest faworyzowane...LOITZL1-10 miejsce 2.25✅ FORTUNA skacze dobrze widac forma rosnie
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Jeden z polskich serwisów o skokach :
Pogoda w Engelbergu znów znakomita, na niebie tylko trochę niegroźnych chmur, lekki mróz i bardzo niewielkie ruchy powietrza.
I oby tak pozostało. Wiatr w tym sezonie strasznie miesza w wynikach konkursów.
Tak, żeby nie było &#39;suchego&#39; postu to polecam zagrać jeden zakład, a mianowicie :
Amman na podmium @ 3 b365. ⛔
Wiem, pewnie gdzie indziej wyższe kursy.
Simon wczoraj miał okropne warunki w pierwszym skoku, zepsuł go no i niestety wszedł do drugiej serii z bodajże 27 lokatą. W drugiej skoczył już zdecydowanie lepiej i zanotował ogromy skok w klasyfikacji, bo aż na 11 miejsce. Simon, tak jak pisałem tu wczoraj, jest w świetnej formie. Skacze u siebie &#39;w domu&#39;, zna skocznie. Jeśli pogoda zostanie ta sama, to do tego typu pasuje idealnie moja analiza z wczoraj, a kurs ponad dwukrotnie wyższy, więc trzeba spróbować.
 
A 24

aereesteeo

Użytkownik
Mi się nie widzi granie przeciwko Schlierenzauerowi. Jak mu się zachce to może spokojnie wygrać, pytanie tylko kiedy mu się zachce. Myślę, że jego słabe wyniki są spowodowane tym, że po prostu sobie odpuszcza, oszczędza się, a nie tym że ma słabą formę.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Podbijam typ:
Bardal - Ziobro 1 @ 1,60 Toto-mix ⛔

Konsekwentnie gram na Bardala. Wczoraj w konkursie znowu oddał 2 bardzo dobre skoki, od początku spisuje się ze wszystkich zawodników chyba najstabilniej. Ziobro wczoraj super konkurs, jednak nie wydaje mi się by mógł powtórzyć taki występ.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
prawda jest taka że Engelberg jest specyficzny, skocznia ta leży Polakom i dziś znów będą wysoko.
uważam też, że warto grac przeciwko Schlierenzauerowi.

4.50 na wygraną Bardala to też dużo, a forma wielka. Ammann nie jest w takiej formie by być na podium a do tego pamiętać trzeba jak odstaje notami, musi liczyć na szczęście, na to że sędziowie nabiorą się na jego &quot;telemark&quot;.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Niczego nie popsuł kolego, bo to było do przewidzenia, że dziś stanie znów na podium ????
Nie sama wczorajsza wygrana, ale STYL w jakim wygrał, utwierdziła mnie w przekonaniu, żeby dziś stawiać pieniądze na tego chłopaka i się udało ????
Pierwszy skok zepsuł, ale drugi to już był taki jak te wczorajsze.
Gdyby ten pierwszy skok był podobny, dziś byłaby powtórka z dnia wczorajszego.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Niczego nie popsuł kolego, bo to było do przewidzenia, że dziś stanie znów na podium ????
Nie sama wczorajsza wygrana, ale STYL w jakim wygrał, utwierdziła mnie w przekonaniu, żeby dziś stawiać pieniądze na tego chłopaka i się udało ????
Pierwszy skok zepsuł, ale drugi to już był taki jak te wczorajsze.
Gdyby ten pierwszy skok był podobny, dziś byłaby powtórka z dnia wczorajszego.
Błagam, chociaż się nie ośmieszaj. Naprawdę Cię proszę.
Jesteś mądry, nawet bardzo mądry...po fakcie. :]
 
A 24

aereesteeo

Użytkownik
Niczego nie popsuł kolego, bo to było do przewidzenia, że dziś stanie znów na podium ????
Nie sama wczorajsza wygrana, ale STYL w jakim wygrał, utwierdziła mnie w przekonaniu, żeby dziś stawiać pieniądze na tego chłopaka i się udało ????
Bardziej do przewidzenia jest to, że żadnych pieniędzy Ziobro dla Ciebie nie wygrał, niż to że miał dziś stanąć na podium, kolego ;)
I dołączam się do próśb kolegi wyżej ????
Takiś mądry, to powiedz nam wszystkim dlaczego nie podałeś na forum swojego oczywistego i pewnego typu, którym teraz tak się chwalisz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom