>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki-Klingnethal HS 140,14-15.02.2012,FIS Tour Team part 2

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik


Program zawodów

14.02.2012, wtorek
16:00 oficjalny trening
18:00 kwalifikacje


15.02.2012, środa
16:50 seria próbna
18:00 pierwsza seria konkursowa

TRANSMISJE WYŁĄCZNIE W EUROSPORCIE!!
-----------------------------
Dziś prawdopodobnie zobaczymy powrót Toma Hilde po kontuzji. Czyli trener Norwegów będzie miał jeszcze większy problem w wybraniu kadry na MŚ w lotach,które już za niecałe 2 tygodnie w Vikersund.
------------------------
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!!!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dyskusje wrze widzę;)
W tej chwili w Klingenthal sypie śnieg i wieje wiatr ok 10m/s więc konkurs mocno zagrożony. No ale poczekajmy do wieczora,może coś się zmieni,a tymczasem oferta u buków się pojawiła więc oto moje propozycje.Jest ich może trochę za dużo,ale na pewno coś z tego wybierzecie wedle własnego uznania;)

Rune Velta-Janne Happonen: Velta@1,55 Betsafe

Nie bardzo rozumiem zestawienie tych 2 zawodników,ale widocznie w Betsafe uważają ich za równorzędnych rywali.Velta 17 w PŚ,Happonen 27.Fin miał udane tak naprawdę 3 konkursy w tym sezonie: 10 msc na początek w Kuusamo oraz 7 i 10 msc w Zakopanem.Velta też nie należy do czołowej 10-tki PŚ,był tam tylko w 1 konkursie lotów w Bad Mittendorf.Ale regularnie zajmuje miejsca w drugiej dzisiątce:w ostatnich 13 konkursach 1 raz był w 10-tce,10 razy w 20-tce,2 razy w 30-tce.W treningach i kwalifikacjach na tej skoczni:Velta 9,44 i 18-Happonen 43,18 i 22

Denis Korniłow-Piotr Żyła:Korniłow @1,62 Unibet

Piotruś powiedzmy że skacze przyzwoicie,ale na tle najlepszego z Rosjan wypada blado w przekroju całego sezonu,ostatniego konkursu indywidualnego w Willingen i wczorajszych skoków również.W PŚ sąsiadują w klasyfikacji na miejscach 20-21.Patrząc na ich wyniki można pomyśleć że bardzo wyrównana to para.Ja jednak sugeruję się &quot;potencjałem&quot; oraz ostatnimi skokami.I tu wygrywa według mnie Rosjanin.W kwalifikacjach Żyła 2 pozycje wyżej,ale skoczył 1 metr bliżej.W treningach Korniłow 135 i 122,5 m,Żyła 129,5 i 121,5 m.W każdym skoku dalej Rosjanin.W Willingen był 11,Żyła 26.Ja gram Rosjanina!


Martin Koch-Simon Ammann: Koch@1,72 Tobet

Ostatnio mnie Martin nie zawiódł.Mimo fatalnego występu w drużynówce,w niedzielę był 8,Amman 12.Wczoraj Koch 132,129 i 128 metrów,Ammann 130,5;118 i 122,5 metra.W każdym skoku tracił. Komentator Eurosportu twierdzi że Szwajcar skacze coraz lepiej.Może i ma rację,ale Koch też coraz lepiej wygląda i jest troszkę przed Simonem według mnie.Dziś to powinien potwierdzić w wietrznych warunkach.

Tak trochę bez głębszej analizy:
Stoch-Morgenstern 1@1,727 SB
Kofler-Hilde 2@2,00 Bet365


Kamil jest w tej chwili lepszy od Thomasa.Potwierdza to w każdym skoku konkursowym,w treningach Polak regularnie skacze słabiej ale tak już chyba do tego podchodzi. Na tej skoczni wygrywał Stoch rok temu,a Morgi był drugi.No ale rok temu Morgi był w mega formie,a teraz role się odwróciły.
W drugiej parze widzę underdoga w postaci Tomka Hilde. Wrócił,wygrał kwalifikacje,w 1 treningu skoczył najdalej a w drugim miał 3 odległość.Kofler odpalił w 2 treningu,ale w pierwszym był 29.Ja u niego widzę wahania spore,o których już wspominałem nie raz.A Hilde na świeżości będzie dziś walczył o zwycięstwo moim zdaniem.Dlatego zagrałem za dyszkę tradycyjnie:

Hilde TOP 3@4,50 Betsafe

Niestety zawody odwołane przez silny wiatr,więc zwroty mamy.Swoją drogą Eurosport zrobił &quot;złoty interes&quot; biorąc ten konkurs na wyłączność;)Ciekawe jakie tam mieli prognozy na popołudnie,bo u mnie np wczoraj strasznie dmuchało a dziś spokój.Oby w weekend w Oberstdorfie wszystko odbyło się zgodnie z planem,bo lotnicy już zacierają rączki!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Klingentahl
Takeuchi - Ammann

Typ : Takeuchi @ 1,40

Stoch - Koudelka

Typ : Stoch @ 1,65

AKO @ 2,31 Bwin

Ammann miał chwilowy przebłysk w Willingen, ale okazało się to tylko chwilowe. W Klingentahl nadal skacze średnio. Taku ostatnio trzyma równy wysoki poziom. Podczas wczorajszych skoków za każdym razem był o ponad 10pkt przed Simim. Tak więc nie ma co zbytnio tu kombinować wg mnie.
Stoch jak zwykle treningi ostatnimi czasy kombinuje i niby zniechęca wszystkich przed graniem na niego
Wczoraj testował nowe buty jak sam powiedział. Ogólnie to skocznia w Klingentahl jest jego ulubioną i to taki jego drugi dom niby. Pasuje mu profil tego obiektu jak sam mówi. A na potwierdzenie tych słów wyniki z poprzednich lat na tej skoczni. Wygrywał tutaj letnią GP 2010 i 2011 a także zimą w PŚ 2011. Dzisiaj Kamil wg mnie podium jak nic! Wczorajszych skoków Kamila nie warto brać pod uwagę.

Kamil Stoch

Top 3 @ 3,25 Bwin

Powyżej uzasadnienie na temat Stocha.
W Unibecie z kolei gram takiego dubla

Prevc - Ammann
Typ : Prevc @ 1,55

Stoch - Morgi

Typ : Stoch @ 1,55

AKO @ 2,40 Unibet

Morgi obecnie to cienias. Skacze średnio. Stoch jak mówiłem jego skocznia i powinien być wysoko. Więc tu bez zbędnego kombinowania także.
Co do Prevca to przez wielu chyba najbardziej niedoceniany, a ostatnie występy ma mega dobre. Kręci się w czołowej szóstce przeważnie. Ammannowi jednak daleko do takich osiągnięć więc też jeżeli nie odpali nagle Simi to powinno wejść spokojnie...

Romoeren - Fannemel

Typ : Fannemel @ 1,714 Pinnacle

Romoeren dobry skok w kwalifikacjach i na tym można by skończyć jego wątek bo treningi na jego równym poziomie czyli fatalnie i dalekie miejsca. Fannemel pamiętamy jak w Willingen oczarował swoimi skokami. Tutaj nie wyszedł mu jeden skok treningowy gdzie osiągnął zaledwie 112m, ale w tej samej serii Romoeren 113,5. A tak to Fannemel w kwalifikacjach o 4pkt, a w pierwszym treningu o 14,4pkt był przed byłym rekordzistą w lotach.

Chciałem również szukać różnych par z Tomem Hilde, ale jednak buki nie wyszły naprzeciw moim oczekiwaniom i trudne kombinacje z Norwegiem wystawili więc sie powstrzymuje. Ale fajnie, że wrócił i skacze tak dobrze ;)
Oby wiec pogoda dopisała i nasze analizy nie poszły na marne...
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Wygra: Richard Freitag
Kurs: 8
Zakończy na podium: Richard Freitag
Kurs: 3
Świetny sezon, jedno zwycięstwo, trzy razy srebro, 6 miejsce w generalce. Mimo to można powiedzieć, że skacze w kratkę, bo raz jest podium, innym razem trochę odstaje od najlepszych w danym konkursie, ale cały czas się trzyma czołówki. Tutaj jednak wydaje się być w wybornej formie. Duże obiekty mu służą najbardziej, wygrał w Harrachovie, tutaj też jest moim czarnym koniem (duży kurs nie zalicza go do grona paru największych teoretycznych faworytów). Nie rozumiem tego, bo na drugim treningu był najlepszy - 140 m z 14 belki (seria treningowa rozpoczęła się z 19) i w kwalifikacjach 143 m. Tutaj ten skok:
http://www.youtube.com/watch?v=k_V3tz0EWOE
i jego atomowe wyjście z progu. Namiesza.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Chciałem również szukać różnych par z Tomem Hilde, ale jednak buki nie wyszły naprzeciw moim oczekiwaniom i trudne kombinacje z Norwegiem wystawili więc sie powstrzymuje. Ale fajnie, że wrócił i skacze tak dobrze ;)
Oby wiec pogoda dopisała i nasze analizy nie poszły na marne...
Wczoraj byłem w naziemnym STS na moment i widziałem sporo fajnych par z Hilde. Chociażby: Stoch(1.90) - Hilde, Freitag(1,70)- Hilde, Hilde Top 3,6,10... Sam postawiłem na Freitaga, szkoda tylko, że konkurs o 9 to nie można dziś ponownie postawić w stsie ????

Dodatkowo w bet365 masz parę Kofler - Hilde. Kursy odpowiednio 1.71- 2.00. Jest sporo wystarczy poszukać ;p
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Niestety skoki odwołane.
edit: na potwierdzenie
Konkurs Pucharu Świata w ramach FIS Team Tour w niemieckim Klingenthal, który rozpoczął się dziś o godzinie 10:00 bardzo długo się przeciągał i ostatecznie podjęto decyzję o jego odwołaniu. Powodem były oczywiście fatalne warunki wietrzne. Dodajmy, że była to już druga próba przeprowadzenia tych zawodów, wczoraj warunki były jeszcze trudniejsze.
Dziś wiatr na skoczni w Klingenthal był bardzo mocny - dochodził nawet do 10 m/s, w dodatku był zmienny. To bardzo trudne warunki dla skoczków, organizatorzy mimo wielu starań musieli pogodzić się z ponowną decyzją o odwołaniu zawodów.
Każdy skok, a raczej oczekiwanie na zielone światło, z powodu silnego wiatru trwało bardzo długo. Swoje skoki oddało dwudziestu skoczków. Prowadził Francuz Vincent Descombes Sevoie, który dostał mocny wiatr pod narty i skoczył aż 138,5m. Swoje skoki oddało trzech Polaków. Tomasz Byrt osiągnął 126m. Maciej Kot skoczył 128,5m, a Krzysztof Miętus 123,5m
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom