>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Skąd Wasz Nick ?

dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Dsquared to włoska firma odzieżowa (robią zaje***ste koszulki), na którą mnie aktualnie nie stać ???? ???? Fajnie nie ? ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Xavi to mój ulubiony piłkarz Barcy od zawsze, a żeby być oryginalnym to na końcu &quot;y&quot; zamiast &quot;i&quot; i jest Xavy :spokodfhgfh:
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
kosa - od nazwiska (wcale nie Kosa, tylko inne)
248 - urodziłem się 24 sierpnia ( 24.08 ), zero wywaliłem i zostało 248
 
reeq 73

reeq

Użytkownik
Mój nick jest orginalny poniewaz jest jedyny w swoim rodzaju. Jak dostalem 10 lat temu komputer na komunie pierwsza gra jaką zainstalowalem była to gra Counter Strike. Mialem cały czas nick Player ale po jakims czasie weszlem w jakąś zakladke i tam można było zmienić nick wieć niemialem co wymyślec i takto jest nick ktory uzywam na kazych stronkach forach itps.
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Bodajże 2004 rok zakładałem sobie neta i musiałem gdzieś podać po raz pierwszy raz nick przy rejestracji na jakimś forum, akurat w tym samym czasie oglądałem siatkówkę w telewizji grała Brazylia i tam libero jest właśnie Sergio no i tak sobie wpisałem, wszystko pasuje początek mojego nazwiska zaczyna się od Ser... dodając gio powstaje Sergio he, teraz wszędzie taka mam ksywę w internecie oraz w grupie Ultras na żużlu. Ogólnie fajnie jest imię Sergiusz i jeśli będę miał syna to postaram się wynegocjować dla Niego właśnie takie imię. Tutaj mam akurat nick Sergiu, ponieważ Sergio było zajęte, a jakieś koncówki nicku się nie bawię więc taka informacja do wszystkich na forum również co to teraz czytają - mówicie mi Sergio ???? :spokodfhgfh:
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Kelvim Escobar- mój ulubiony miotacz w Los Angeles Angels of Anaheim, chciałem coś dodać od siebie więc zmieniłem literkę &quot;o&quot; na literkę &quot;a&quot; ????
 
bubuok 0

bubuok

Użytkownik
Kiedyś na ciężarówce, za szybą, tam gdzie kierowcy stawiają tabliczkę z imieniem było napisane &quot;bubu&quot;. Tak mi się to spodobało, że zacząłem używać. Ale, że tu i ówdzie taki login już był zajęty dodałem &quot;ok&quot; = bubuok
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Jak byłem małym chłopcem ???? ...no dobra żartuje. W podstawówce na lekcji Chemii wybrano mnie do eksperymentu z kwasem solnym... Tak się zacząłem bawić kolbą, że dziwnym przypadkiem sie stłukła na czym ucierpiało głównie biurko (a w tym dziennik) i inne szpargały. Doświadczenie niestety nie wyszło ale ksywka juz tak ????
 
sangrinitas 0

sangrinitas

Użytkownik



Wino z biedronki. Dodalem s na koncu bo zawsze mowie na to SanGrinitasss, a co do wina - polecam, 12zl 1,5L i 14% a i w smaku wysmienite ;)
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Lucky ponieważ farta w życiu miałem nie raz ..... (Choć ostatnio jest z nim różnie ...może jest to związane z teoria o wyrównywaniu się szczęścia w różnych przypadkach....) A grind dlatego że gdy zakładałem poczta oglądałem ten film &quot;GRIND&quot;.... Połączyłem i tak zostało....
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Twój Login - Historia :&gt;
Jeżeli już był taki temat, to niech ten zostanie usunięty i zginie w czeluściach Hyde Parku. A jeżeli nie to jestem bardzo ciekaw jak to się stało że wasz login nosi taką a nie inną nazwę ?

To może ja przedstawię krótką historie :&gt;

A więc na początku nazwa miała brzmieć &quot; Dino &quot; ale stwierdziłem że coś zmienię i nie będę miał takiej samej nazwy jak na innych forach/portalach . I wtedy w radio ruszyła piosenka Poker Face, i tak już zostało ???? . A nazwę Dino wymyślił nauczyciel Wf a zarazem wychowawca w Technikum, sam nie jestem pewien skąd ta nazwa zostało zaczerpnięta ????
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
A ode mnie zagadka:
1. kto kojarzy tę panią ( łatwe )
2.o co chodzi w podpisie? ( over 18 )
nagrody: vlepy eŁKSy wręczane osobiście na meczu ????
 
travism 190

travism

Forum VIP
Travis Pastrana ???? dla niekumatych jeden z lepszych akrobatów w zawodach Red Bull X-Fighters ???? no a (M) wiadomo ???? Motor Lublin ;)
 
Do góry Bottom