>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

SISI 01 - Cel := Analiza

A 19

adzi0

Użytkownik
spoko sprawa. jednak przydałoby się zamiast tylko dodaj over - dodaj under. Jak jest te 26% na over to wg programu będzie under, przydałoby się, aby zamiast potem na kuponie w bład się nie wprowadzic, gdy sie go wczyta
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Zrobi się ,
To że bedzie 11% na over nie znaczy by grać under ! Program tylko wylicza Over odwrotność nie testowana , i nie bedzie NIGDY under - Taki mój mały kaprys a raczej złe wspomnienie jak Under załatwił mi Kupon na który postawiłem dość sporo kasy ...
Temu też jak klikniemy 2 razy szybko na spotkanie samoczynnie dodawane jest Over na kuponie ,

Oby Rumuni postrzelali trochę :grin:
Hmmm Tak jak pisałem Automat sisi Wypluwa to spotkanie w kwestii obie strzelą - ale cóż jestem dobrej myśli sam mam je na kuponie w singlach
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Jak dzisiaj nie wejdzie - to cóż mówi się trudno nie zawsze można wygrywać ,
Nie ma i nie badzie programu który zawsze daje PLUS bo bukmacherzy by poszli z torbami !
Liczy się plus na koniec miesiąca :)
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Pracuje cały czas nad kursami, ale to nie takie łatwe pobieranie jakich kolwiek danych z flash-a to żmudna praca , temu prośba do was prześlijcie mi na emaila [email protected] lub na pw strony gdzie są wystawiane kursy Over na dane spotkania czy to spotkania poukładane według dni tygodnia czy lig to obojętne np tak jak tu :
http://www.prosoccer.gr/
tylko by były to Overy ,,,,
Ps i nie podawać mi stron bukmacherów bo z tego nie dam rady wyciągnąć danych a raczej wyciągam ale mało spójne ...
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Espanyol v Rayo Vallecano -- procentowe szanse --88,65--KURS--1,8✅
FC International v Steaua Bucharest -- procentowe szanse --80,77--KURS--2,10⛔
Mons v Standard Liege -- procentowe szanse --80,77--KURS--1,6✅
Lokomotiv Plovdiv v Slavia Sofia -- procentowe szanse --76,34--KURS--2⛔
Ham-Kam v Bryne -- procentowe szanse --74,00--KURS--1,45⛔
✅2 spotkania
⛔3 spotkania
⛔160j
płaska stawka 100j
Auto - Super - SISI Over -// Jest to algorytm który zawiera w sobie Over +74% oraz 1+2 strzeli pozwoliło to wyeliminować 2 wczorajsze błędy oraz poprzednie z mojego archiwum oraz ten dzisiejszy z meczu Lokomotiv Plovdiv v Slavia Sofia ale i przy okazji odpada według nowego algorytmu spotkanie := // FC International v Steaua Bucharest // ciekawe czy słusznie
I jednak Bardzo słusznie ;)
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Dobre jest to, że wprowadzane zmiany służą jeszcze lepszej analizie oraz wyeliminowaniu spotkań underowych. Automatyczne tworzenie kuponu bardzo przydatne oraz przejrzyste.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dzisiaj wyjeżdżam w plener wiec zapodaje typy po powrocie w środa/czwartek zobacze co z tego wyszło
Powodzenia
Typy super SISI
Southampton v Tottenham Over sisi [+74]
Bristol City v Burnley Over sisi [+74]
Dartford v Mansfield Over sisi [+74]
Nuneaton Town v Barrow Over sisi [+74]
Ayr v Arbroath Over sisi [+74]
Afan Lido v Prestatyn Town Over sisi [+74]
Freiburg v Borussia Dortmund Over sisi [+74]
Feyenoord v Ajax Over sisi [+74]
Etzella Ettelbruck v Un Kaerjeng Over sisi [+74]
Union Kayl-Tetange v RM Hamm Benfica Over sisi [+74]

Typy Over +74%
Southampton v Tottenham Over [+74]
Bristol City v Burnley Over [+74]
Dartford v Mansfield Over [+74]
Nuneaton Town v Barrow Over [+74]
Ayr v Arbroath Over [+74]
Afan Lido v Prestatyn Town Over [+74]
Freiburg v Borussia Dortmund Over [+74]
VVV Venlo v NAC Over [+74]
Feyenoord v Ajax Over [+74]
HFK Olomouc v Karvina Over [+74]
Etzella Ettelbruck v Un Kaerjeng Over [+74]
Racing v Fola Esch Over [+74]
Union Kayl-Tetange v RM Hamm Benfica Over [+74]
Dravinja v Bela Krajina Over [+74]
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Wiadomo, że wszystkie typy nie będą prawidłowe. Nawet jak będzie 90% na dany typ to lepiej nie wchodzić all in, albo grać za nie wiem jakie stawki. Program w moim odczuciu ma wykazywać skuteczność w dłuższym okresie czasu. Narazie idzie bardzo dobrze, o czym świadczą wcześniejsze statystyki.
 
B 5

belus

Użytkownik
Brutus moze odblokuj wszystkie funkcje tego programu bo i tak jest juz aktywne ograniczenie programu w postaci 20 wyswietlen programu. Mnie interesuje np jak ten program pomaga w typowaniu 1 x 2 kogos innego overy i gol gol.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Nie moge edytowac na telefonie chcecie odblokowania programu . Ja też o coś prosiłem i co ?
Dzisiaj dwa typy super SISI i dwa na plus
Bristol city -Burnley
M. United - Braga
W obu powyżej 3.5 bramki :)
 
E 1

endrju9

Użytkownik
Zainteresował mnie program, od dzisiaj testuję. Gracie wszystkie typy jak leci powyżej określonej liczby %?? a co z rozróżnianiem typów bez wartości i value betów? bo wg mnie jest możliwość efektywności w długim okresie tylko wtedy kiedy %wartość kursu buka &lt; % wartość prognozy, niby widać te różnice %, jeśli potwierdzą się w praktyce będzie zysk w długim okresie, jeśli nie będą miały odzwierciedlenia w praktyce oznacza to że lepsze prognozy ma bukmacher...
 
Do góry Bottom