>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

SISI 01 - Cel := Analiza

b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Proste :
Program odblokowany dostaną ci którzy pomagają w jego rozwoju :-
którzy będą z nim na dobre i złe :razz:
reszta będzie dostawać okrojone wersje .

Espanyol v Rayo Vallecano -- procentowe szanse --88,65--KURS--1,8
FC International v Steaua Bucharest -- procentowe szanse --80,77--KURS--2,10
Mons v Standard Liege -- procentowe szanse --80,77--KURS--1,6
Lokomotiv Plovdiv v Slavia Sofia -- procentowe szanse --76,34--KURS--2
Ham-Kam v Bryne -- procentowe szanse --74,00--KURS--1,45
 
B 5

belus

Użytkownik
Program pobiera bazę w parę no maksymalnie 2 minuty, to się podoba super sprawa, a mam takie pytanie czy ten program to tylko do overów jest, bo są inne opcje takie jak 1+2 strzeli i 1 x 2 ale wszędzie 0,00%
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Nie, program podaje jeszcze na ten moment
1+2 strzeli oraz typy[1]
ale to zostanie odblokowane po udzielaniu się ..
I pamiętajcie to że w wczoraj poszło w miarę dobrze nie oznacza że dzisiaj bedzie tak samo
nie liczy się zysk z danego jednego dnia a z całości jaką pokazuje program na przełomie X typów...
 
B 34

bsg

Użytkownik
Wiadomo nie ma programu idealnego jednak jak ktoś zasłuży na pełną wersje to będzie to niezwykle pomocne dla mnie dodatkowy + za funkcje sms bo przecież niektórzy nie mają czasu śledzić tego wszystkiego w szkole czy pracy ;] algorytm śmiga aż miło nic tylko czekać do pełnej wersji ! I powodzenia dziś !
 
B 5

belus

Użytkownik
Tak dokładnie nie można oceniać tylko po jednym dobrym dniu, bo następny może być gorszy albo pełen sukces 100% się zobaczy. Program całkiem ciekawy i łatwy w obsłudze np dziś 187 meczy wygenerował z bazy danych co grac od ilu % ?
 
T 29

tomato99

Użytkownik
Aktualizacja całego tygodnia w minute się pobrała z tym że mam neta 30mb więc troche zawyżam średnią prędkości heh. Na razie podoba mi się graficznie, a jeżeli coś mi się podoba graficznie to znaczy że jest przejrzyste.
Zagrałem trochę na pałę zobaczymy co z tego wyjdzie. Kursy są wysokie więc będzie ciekawie ^^
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Program przed chwilą pobrałem, aktualizacja przebiegła szybko i bez problemów. Fajnie, że można sobie uporządkować mecze wg prawdopodobieństwa wystąpienia overa od największego do najmniejszego. Graficznie program mi się podoba. Pozdrawiam!
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Udoskonaliłem trochę SISI
posiada :
Możliwość dodawania spotkań do kuponu
Kupon można zapisać wczytać
z kuponu można usuwać spotkania zaznaczając je i prawym przyciskiem myszki albo przez podwójne kliknięcie
lub klikając 2 razy na spotkanie
po dodaniu spotkań // na dany dzień czy według ligi mamy do wyboru :
pod prawym przyciskiem mychy
Auto dodawanie do kuponu Over 2,5 +70%
Auto dodawanie do kuponu Over 2,5 +74%
Auto - Super - SISI Over -//

Auto - Super - SISI Over -// Jest to algorytm który zawiera w sobie Over +74% oraz 1+2 strzeli pozwoliło to wyeliminować 2 wczorajsze błędy oraz poprzednie z mojego archiwum oraz ten dzisiejszy z meczu Lokomotiv Plovdiv v Slavia Sofia ale i przy okazji odpada według nowego algorytmu spotkanie := // FC International v Steaua Bucharest // ciekawe czy słusznie
nowy program do pobrania za około 2h
 
A 19

adzi0

Użytkownik
Pobrałem, zagrałem dla picu, za 1zł 5 spotkań, na prawdę jest miazga ! :cool: Wiadomo, idealny program nie istnieje, ale to jest na prawdę coś wspaniałego. Co prawda gdzieniegdzie okroiłem próg, ale i tak się nie udało :p. Mam nadzieję, że &#39;uaktualnienie&#39;, które wydasz pozwoli mi skołować jakiegoś dubla na jutro :p.
 
T 29

tomato99

Użytkownik
ja dzisiaj wtopiłem 4 euro i moje ostatnie 1 euro jest postawione na over w tym meczu co ty też postawiłeś ^^ Oby Rumuni postrzelali trochę ????
Jak wygram będę stawiał tylko według programu bo tak na dobrą sprawę i tak nie wiem co zrobić z taką ilością pieniędzy xD
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
to znaczy obie strzelą :)
Gdy zero to program nie jest w stanie przewidzieć
gdy 1 znaczy że tak powinno być ale to świeży algorytm on się uczy dopiero on sam się uczy z jakich danych korzystać by poprawnie typować , bierze pod uwagę różne zmienne i stałe po czym analizuje co wykorzystać opierając się na spotkaniach które się zakończyły - im więcej kolejek tym lepiej a moje archiwum to jedynie 3 kolejki każdej z lig a więc kropla w morzu potrzeb -
 
Do góry Bottom