>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Single z kursem > 3

apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 10  (13.04.2019)





Mecz 1⛔

KOSZYKÓWKA   TURCJA: KBSL Women

 Izmit Belediyespor K - Ormanspor K  godz. 12.00

TYP: 2 (razem z dogrywką)   kurs 3,24  stawka 1j   1xBet

Wynik:  87-84 Po dogrywce!! Ps. Bardzo dziwny mecz. Nie wiem jak można było przegrać praktycznie wygrany mecz. Trudno gramy dalej.

Zysk/Strata: -1j
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 10  (13.04.2019)+++





Mecz 2++++

KOSZYKÓWKA   TURCJA: TBL

Mamak Bld. - OGM Ormanspor  godz. 15.00

TYP: 1 (razem z dogrywką)   kurs 3,75  stawka 2j   Betsafe

Wynik:  85-80

Zysk/Strata: + 5,5j




Bilans dnia: + 4,5j



Bilans tematu : + 96,98 j.

Postawione razem: 433 j.

Wygrane razem: 529,98 j.

Yield: 22,40 %

Ilość postawionych typów od początku tematu : 149 zakłady

Ilość typów trafionych od początku tematu: 43

Skuteczność liczona od początku tematu: 28, 86%






Bilans miesiąca: + 13,59j

Postawione razem: 73j

Wygrane razem: 86,59j

Yield: + 18,62%

Ilość postawionych typów w kwietniu: 27

Ilość typów trafionych w kwietniu: 7

Skuteczność w kwietniu:  25,93%
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 13:52 przez apil64


Dzień 10  (13.04.2019)





Mecz 2

KOSZYKÓWKA   TURCJA: TBL

Mamak Bld. - OGM Ormanspor  godz. 15.00

TYP: 1 (razem z dogrywką)   kurs 3,75  stawka 2j   Betsafe

Wynik:  

Zysk/Strata: 



Bardzo dobry wybór . Czemu taki wysoki kurs? Dołoże do AKO
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Podsumowanie 10 dnia:

Dzisiejsza progresja została zakończona na drugim kroku pierwszego poziomu dając dzienny zysk + 4,5 j. Kolejny dzień na plus. Kto obserwwuje mój temat to zapewne zauważył, że już pierwszy dzisiejszy mecz powinien zakończyć się wygraną. Ale tak czy inaczej kolejny dzień zakończył się na plus. Jeśli ktoś dokładnie przeanalizował moje stawkowanie to zauważył, że najbardziej zyskowne są wygrane na drugim i trzecim kroku każego poziomu progresji. Tak więc można powiedzieć, że dzisiejszy dzień mimo, że to 13 zakończył się dla mnie bardzo szczęśliwie. Cel wyznaczony na ten miesiąc systematycznie się przybliża. Oby tak dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik


Powiem tak, wygląda to wszystko dosyć interesująco. Jedyny problem jaki dostrzegam to fakkt, że sporą ilość czasu trzeba poświęcić na wyszukiwanie takich dosyć wysokich kursów? Bo zakładam, że nie wybierasz zdarzeń na chybił-trafił? 
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 17:28 przez pablovsky47


Powiem tak, wygląda to wszystko dosyć interesująco. Jedyny problem jaki dostrzegam to fakkt, że sporą ilość czasu trzeba poświęcić na wyszukiwanie takich dosyć wysokich kursów? Bo zakładam, że nie wybierasz zdarzeń na chybił-trafił? 



Oczywiście, że muszę sporo czasu poświęcić na analizę oferty każdego dnia. Ale ponieważ mam swój sposób do wyszukiwania typow wartych gry to tak naprawdę nie jest to jakiś duży problem. Więcej czasu zabiera sledzenie wyników. A jest to konieczne ponieważ każdy mecz gram w zależności od wyniku poprzedniego. Tak czy inaczej ta strategia się sprawdza jeżeli mamy skuteczność ok. 25-30 %. Ja taką skuteczność mam już od dłuższego czasu i dlatego jestem na sporym plusie. Zachęcam do obserwacji mojego tematu. Myślę, że warto tu zaglądać. 
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 17:50 przez apil64
cWięcej czasu zabiera sledzenie wyników. A jest to konieczne ponieważ każdy mecz gram w zależności od wyniku poprzedniego



Aby śledzić wyniki tez nie trzeba poświęcać zbyt wiele czasu. Ustawiasz powiadomienie choćby na sofascore i wyniki same do Ciebie przychodzą 
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 19:08 przez jozzy22
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 17:50 przez apil64
cWięcej czasu zabiera sledzenie wyników. A jest to konieczne ponieważ każdy mecz gram w zależności od wyniku poprzedniego



Aby śledzić wyniki tez nie trzeba poświęcać zbyt wiele czasu. Ustawiasz powiadomienie choćby na sofascore i wyniki same do Ciebie przychodzą 



Tak, ale mi chodzi o to, że jednak cały czas muszę być pod telefonem z dostępem do internetu. Muszę być gotowy aby postawić następny typ przed rozpoczęciem meczu. Czyli praktycznie cały dzięń muszę być na bieżąco z typami.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 11  (14.04.2019)





Mecz 1⛔

KOSZYKÓWKA   TURCJA Super Ligi

Besiktas - Bahcesehir Kol.   godz. 12.00

TYP: 2 (razem z dogrywką)   kurs 2,90  stawka 1j   bwin

Wynik:  80-78 Ps. Naprawdę niewiele brakowało !!! Trudno gramy dalej.

Zysk/Strata: - 1j
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 11  (14.04.2019)+++





Mecz 2+++

KOSZYKÓWKA   TURCJA Super Ligi

Darussafaka - Banvit   godz. 14.15

TYP: 2 (razem z dogrywką)   kurs 3,80  stawka 2j   bwin

Wynik:  82-89

Zysk/Strata: + 5,6j




Bilans dnia: + 4,6j



Bilans tematu : + 101,58 j.

Postawione razem: 436 j.

Wygrane razem: 537,58 j.

Yield: 23,30 %

Ilość postawionych typów od początku tematu : 151 zakłady

Ilość typów trafionych od początku tematu: 44

Skuteczność liczona od początku tematu: 29, 14%






Bilans miesiąca: + 18,19j

Postawione razem: 76j

Wygrane razem: 94,19j

Yield: + 23,93%

Ilość postawionych typów w kwietniu: 29

Ilość typów trafionych w kwietniu: 8

Skuteczność w kwietniu:  27,59%
 
S 40

sheiq

Użytkownik


Mam pytanie, dlaczego podajesz tutaj typy jakie podajesz a w kuponie dnia grasz dokładnie przeciwko nim. Dla mnie to trochę niezgodne z zasadami typowania, bo jeśli podaje jakiś typ i w niego wierze (podobno go analizowałem) to jak w innym temacie mogę grać dokładnie w druga stronę ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 14 kwietnia 2019 14:06 przez sheiq


Mam pytanie, dlaczego podajesz tutaj typy jakie podajesz a w kuponie dnia grasz dokładnie przeciwko nim. Dla mnie to trochę niezgodne z zasadami typowania, bo jeśli podaje jakiś typ i w niego wierze (podobno go analizowałem) to jak w innym temacie mogę grać dokładnie w druga stronę ?



Konkurs kupon dnia traktuje tylko jako zabawę i często podaję tam typy odwrotne do tych które gram i podaje w swoim temacie. Dodatkowo jest to również sposób na sprawdzenie co się bardziej opłaca kupony ako czy single z wyższymi kursami.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Podsumowanie 11 dnia gry w kwietniu:

Dzisiejsza progresja została zakończona na drugim kroku pierwszego poziomu dając dzienny zysk + 4,6 j. Kolejny dzień na plus. Dzisiejszy dzień był bardzo podobny do wczorajszego. Podobnie jak wczoraj grałem koszykówkę turecką i podobnie jak wczoraj niewiele brakowało a już pierwszy typ mógł być wygrany. Ostatecznie znów trafiłem lepiej tzn. na drugi krok mojej progresji, który jest bardziej zyskowny. Tak więc wszystko idzie zgodnie z planem i mam już ponad 18j zysku w tym miesiącu a yield ponad 20 %. Dzisiaj również ogólny bilans mojej strategii po raz pierwszy przekroczył 100j zysku. Odnoszę wrażenie, że większość obserwatorów mojego tematu jakby już przyzwyczaiła się do tego, że moja strategia przynosi stopniowy stały zysk. To jednak nie jest tak, że ta strategia sama generuje zyski. Powtórzę jeszcze raz, że aby osiągać zyski grając tą strategią trzeba mieć ok. 25-30% skuteczność. Ja taką skuteczność utrzymuję w tym temacie już trzeci miesiąc pod rząd. Oby tak dalej. Jeżeli ktoś docenia to co robię w tym temacie to proszę o przyznanie punktów reputacji. To nic nie kosztuje a naprawdę motywuje do jeszcze lepszej pracy. Zachęcam do obserwacji mojego tematu. Po wynikach widać, że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 12  (15.04.2019)





Mecz 1

TENIS  ATP - SINGIEL: Monte Carlo (Monako), ziemna

Dzumhur D.  - Cecchinato M.   godz. 12.30

TYP: 1    kurs 3,80  stawka 1j   1xBet

Wynik:  0- 0 Krecz

Zysk/Strata: Zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 12 (15.04.2019)+++



Mecz 2+++

TENIS  ATP - SINGIEL: Monte Carlo (Monako), ziemna

Bedene A. - Albot R.  godz. 15.45

TYP: 2    kurs 2,60  stawka 2j   bwin

Wynik:  0-2

Zysk/Strata: + 3,20j




Bilans dnia: + 2,20j



Bilans tematu : + 103,78 j

Postawione razem: 439 j

Wygrane razem: 542,78 j




Zwroty: 1

Yield: 23,64 %

Ilość postawionych typów od początku tematu : 154 zakłady

Ilość typów trafionych od początku tematu: 45

Skuteczność liczona od początku tematu: 29,22%






Bilans miesiąca: + 20,39j

Postawione razem: 79j

Wygrane razem: 99,39j

Yield: + 25,81%




Zwroty: 1

Ilość postawionych typów w kwietniu: 32

Ilość typów trafionych w kwietniu: 9

Skuteczność w kwietniu:  28,13%
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik




Podsumowanie 12 dnia gry w kwietniu:

Dzisiejsza progresja została zakończona na drugim kroku pierwszego poziomu dając dzienny zysk + 2,2 j. (pomijam zwrot za krecz w pierwszym meczu) Kolejny dzień na plus. Dzisiaj zagrałem mecze tenisowe, które są trudne do gry moją strategią ze względu na zmiany czasów rozpoczęcia i zakończenia poszczególnych spotkań. Wiem, że zapewne niewiele osób mogło skorzystać z wygranego dzisiejszego typu ale nic na to nie poradzimy. Jeżeli ktoś chce skorzystać z moich typów to niestety ale musi obserwować mój temat na bieżąco i odpowiednio szybko reagować. Pomocne w tym są dostępne na forum ustawienia powiadomień i obserwacji użytkowników. Włączenie takich ustawień ułatwi obserwację mojego tematu. Dzisiejszy wygrany typ miał nieco niższy kurs ale i tak przyniósł ponad 2j zysku. Tak więc wszystko idzie zgodnie z planem i mam już ponad 20 j zysku w kwietniu a yield ponad 25%. Liczę na kolejne punkty reputacji od osób, które obserwują mój temat. To zawsze motywuje mnie do kontynuacji mojego tematu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 0

wojtaswnr

Użytkownik


To może ktoś wie jak ustawić te powiadomienia, mi w nowej wersji forum nie działają :/ przed pierwszym kwietnia ( stare forum ) normalnie dostawałem email 
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 15 kwietnia 2019 18:49 przez wojtaswnr


To może ktoś wie jak ustawić te powiadomienia, mi w nowej wersji forum nie działają :/ przed pierwszym kwietnia ( stare forum ) normalnie dostawałem email 



Ja mam ustawione jeszcze za czasów starej wersji forum. Jak jest teraz to nie wiem bo nie próbowałem. Najlepiej zwrócić się z tym pytaniem do Administracji Forum.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 13 (17.04.2019)



Mecz 1⛔

TENIS  CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Tunis (Tunezja), ziemna

  Otte Oscar - Dima Dragos   godz. 11.00

TYP: 2    kurs 3,80  stawka 1j   Betsson

Wynik:  2-0 Ps. Zadecydowały dwa przegrane tiebreaki

Zysk/Strata: - 1j
 
Do góry Bottom