>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Single po kursie 1,7

M 56

mariusz201087

Użytkownik
Witam!
Temat jest taki : chce grać single po kursie 1,7 , 10 dziennie/tygodniowo zalezy to od tego czego dowiem sie od was :grin:.
schemat gry:
stawka 100j kurs 1,7 czyli 100*1,7=170
(wygrana)170-100(wkład)= 70(zysk)✅
gramy 10 kuponów czyli wkład całkowity 1000j i teraz przy trafieniu 6/10
6*70=420✅ straty z pozostałych 4 kuponów to 400j⛔
420-400=20✅
Mało zwięzle i czytelnie no ale... :razz:
informacje które potrzebuje :
- czy jest ktos w stanie podawac mi typy o tym wlasnie kursie ze średnia trafień 60% lub zna strone gdzie takie typy są podawane z taka lub wyższa skutecznościa
-może ktoś wie jaka częstotliwość trafień ma ten własnie kurs (dane czysto statystyczne a nie prawdopodobieństwo trafienia)
-interesuja mnie równiez sugestie odnosnie wybranego przeze mnie kursu
(może wybrać inny??)
- jeśli ktoś już takiego czegoś próbował niech napisze co poszło nie tak ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Najlepiej jest typować samemu, bo jedynie pretensje o to że typ nie wszedł możesz mieć do samego siebie (chociaż z tym to też różnie bywa). Jeżeli na prawdę nie potrafisz być na tyle zaradny i samemu wytypować paru zdarzeń to polecam odwiedzać działy tematyczne w poszukiwaniu perełek lub po prostu grać to samo co ktoś inny wykazujący się wysoką skutecznością (na forum jest kilka takich osób - niekoniecznie w dziale VIP).
 
M 56

mariusz201087

Użytkownik
Przeglądałem działy z kuponami i wiekszosc gra różnorodne kursy , i tak nie moge powiedziec jaka ktos ma srednia w danym przedziale kursowym. druga sprawa ze długo nie goszcze na tym forum i moze nie znalazlem odpowiednich osob, bylbym bardzo wdzieczny gdybys mi podal kogo mam szukac
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
&quot;Zawodowy&quot; gracz gra podobno około 250-300 typów na sezon a Ty chcesz 365*10=3600 więc raczej nic całkowicie wiarygodnego i pewnego nie znajdziesz...
Musisz prześledzić typerów z VIP strefy i wybrać tyle pewnych typerów ile się da.... nic na siłę, nie szukaj na siłę typów, lepiej zwiększ stawkę zmniejszając liczbę typów ale za to zwiększ skuteczność...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Przeglądałem działy z kuponami i wiekszosc gra różnorodne kursy , i tak nie moge powiedziec jaka ktos ma srednia w danym przedziale kursowym. druga sprawa ze długo nie goszcze na tym forum i moze nie znalazlem odpowiednich osob, bylbym bardzo wdzieczny gdybys mi podal kogo mam szukac
I tu jest problem.

1. Pytasz czy ktoś może specjalnie dla Ciebie podawać typy z podobnym kursem. Będą to typy słabo przeanalizowane - bo nie masz się co łudzić, że ktoś specjalnie dla Ciebie będzie interesował się typami o podobnych kursach. Nikt też pewnie nie będzie zmieniał swojego sposobu gry (zwłaszcza gracze, którym dotychczas dobrze szło). Po za tym oczekujesz konkretnej skuteczności... nikt poważny Ci tego nie zagwarantuje.

2. Nigdy nie słyszałem o stronie, która podawałaby wyjątkowo skuteczne typy z podobnymi kursami. Ze stron płatnych nie korzystam, więc i raczej odradzam.
Są strony starające się % oszacować prawdopodobieństwo. Teoretycznie mógłbyś korzystać z nich wybierając najwyższe procenty z interesującym Cię kursem, ale nie mam pojęcia jak wyjdziesz twardo trzymając się gry wg tych %.
http://prosoccer.gr/
http://prosoccer.ge/

3. Upierając się na konkretną wysokość kursu omijasz wiele dobrych inwestycji. W zamian za to często będziesz łapał typy nie warte gry - tylko dlatego, że pasują do Twojej filozofii gry.

4. Niezależnie od tego jaki wybierzesz kurs to i tak będzie to dla mnie zbytnie uproszczenie gry. Czasem warto zagrać kurs 6..., czasem 1.25.

Na pewno da się zarabiać grając takim sposobem, wszystko zależy od jakości typów, ale trafianie 6/10 typów z kursem 1.7 nie jest szczególnie łatwym zadaniem. Przemyśl sobie wypadek krytyczny w którym trafisz 1-3/10 i ile będziesz musiał odrabiać ew. straty.
 
M 56

mariusz201087

Użytkownik
Nie chce żeby ktoś pracował na mnie a jesli tak to rozumiem ze nic za darmo . Po prostu jestem ciekawy czy ktoś stosuje taką metodę a ja poprostu przeanalizował bym sobie jego grę (nie jestem w gorącej wodzie kąpany) . Uparłem się na ten kursy ponieważ myśle ze jego prawdopodobieństwo trafienia jest dosc duze i przy jakiejs granicy błedu przynosiłby zyski.
Pytanie z innej beczki: Na jakiej podstawie buki wystawiają kursy ??
A teraz troche praktyki dzis na man u jest kurs 1,75 na rangersów 4 remis 3,55 ,więc w takich meczach jest dosc wysoki kurs na faworyta (faworyt ale nie zdecydowany ) ktorym jest man u . I takich meczy jest pewnie wiecej i nie wierze zeby przynajmniej 50 % z nich przegrali faworyci, a jeżeli tak to moze lepiej grac na niespodzianke ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bludek 367

bludek

Użytkownik
Pytanie z innej beczki: Na jakiej podstawie buki wystawiają kursy ??
Było już wałkowane wiele razy. W skrócie pisząc człowiek lub grupa ludzi stara się oszacować prawdopodobieństwo (zajmują się tym zawodowo). Później odejmuje się marże bukmachera (przy typach 50 na 50 kursy powinny być po 2.00 na obie strony, przez marże są niższe) i przekształca się na kurs. Po wystawieniu kurs jest &#39;płynny&#39; - w wypadku dużego zainteresowania kursy są obniżane (zwiększane na przeciwnika). Także w sytuacji gdy występują jakieś istotne informacje.

Ludzie ustalający kursy mogą się mylić, sztuką jest wyszukiwanie zakładów w których się z Nimi nie zgadzamy i uważamy, że kurs jest zbyt wysoki.

dzis na man u jest kurs 1,75 na rangersów 4 remis 3,55 ,więc w takich meczach jest dosc wysoki kurs na faworyta (faworyt ale nie zdecydowany ) ktorym jest man u . I takich meczy jest pewnie wiecej i nie wierze zeby przynajmniej 50 % z nich przegrali faworyci, a jeżeli tak to moze lepiej grac na niespodzianke ??
Kurs na Man Utd 1.75. Po pierwsze przy skuteczności 50% będziesz w plecy. Po drugie Man Utd wcale nie musi wygrać tego meczu, a remis Tobie nic nie daje.

Czy warto grać niespodzianki czy pewniaków? I tu wraca temat marży (Poszukaj na forum) i zakładów 50 na 50 - przy takich meczach wystarczyłoby mieć 50% skuteczności, żeby wyjść na zero. Jednak kursy nie są 2.00 - 2.00. Tylko np. 1.90 - 1.90 i już musisz mieć wyższą skuteczność, żeby nie tracić. To jest przewaga bukmachera. Jedni mają wyższą marżę, inni niższą (poszukaj na forum).

Dlatego nie ma złotego w którym grając niespodzianki lub kursy 1.7 automatycznie będziesz na plusie. Liczy się skuteczność. Jedni potrafią zarabiać grając malutkie kursy, inni grając od 1.30 do 2.00, a jeszcze inni kursy powyżej 5...
 
M 56

mariusz201087

Użytkownik
✅Wisła Kraków -Kosice (koszykówka) 1,7 stawka 100


✅Barcelona -Ciudad Real (piłka ręczna) 1,85 stawka 100
Cuenca 2016 -Torrevieja 1,8 stawka 100

✅Vancouver - Colorado 1,9 stawka 100

Wilkes-Barre/Scranton Penguins - Albany Devils 1,8 stawka 100

Jokerit - HPK 1,8 stawka 100

tak zagrałem wczoraj w celu sprawdzenia mojej &quot;teorii&quot; dodac man u i juz jestem na plusie a jeszcze sa 3 mecze


Zapomniałem dodać że grałem tylko i wyłacznie po kursie . dodać do tego wiedze i jest bajka
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
mariusz201087 - i myślisz, że tak będziesz zawsze ?????
Zrozum. Na dłuższą metę nie da się zarabiać z zakładów bukmacherskich szacując prawdopodobieństwo gorzej niż bukmacher. Jeśli Ty ten etap pomijasz i spotkania wybierasz całkowicie losowo - jesteś z góry skazany na porażkę, przez zabójczą w tym wypadku marżę

dodać do tego wiedze i jest bajka
Tego nie zauważyłem.
Gdyby każdy z nas wiedział odpowiednio dużo, to bylibyśmy milionerami, niezależnie od wybranego systemu ????
 
M 56

mariusz201087

Użytkownik
Ludzie ustalający kursy mogą się mylić, sztuką jest wyszukiwanie zakładów w których się z Nimi nie zgadzamy i uważamy, że kurs jest zbyt wysoki.
Mógłbyś rozwinąć tą wypowiedz ?? A najlepiej jakbyś podał jakiś przykład takiego spotkania?
Ps. Dzięki ze sie wogóle zainteresowałeś i rzeczowo odp .

Tego nie zauważyłem.
Gdyby każdy z nas wiedział odpowiednio dużo, to bylibyśmy milionerami, niezależnie od wybranego systemu :spokodfhgfh:
Czyli nie wierzysz ze idzie zarobić na buckmacherce??
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czyli nie wierzysz ze idzie zarobić na buckmacherce??
Jasne, że wierzę...
Tylko Ty piszesz o tej &quot;wiedzy&quot; jak o czymś banalnym. Wiedza to też doświadczenie, mnóstwo obejrzanych spotkań itd.
Żeby dostać Nobla &quot;wystarczy&quot; być geniuszem ????. Od jutra biorę się do pracy
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Mógłbyś rozwinąć tą wypowiedz ?? A najlepiej jakbyś podał jakiś przykład takiego spotkania?
Proces ustalania kursu:
http://forum.bukmacherskie.com/f98/proces-ustalania-kursu-50179.html

W jaki sposób oceniać szanse po kursach:
http://forum.bukmacherskie.com/f98/w-jaki-sposob-oceniac-szanse-po-kursach-48917.html

Warto rzucić okiem na te tematy.

Idąc dużym skrótem: bukmacher musi wystawić atrakcyjne dla graczy kursy. Nie będzie atrakcyjnych kursów to nie będzie klientów. Bukmacher stara się ustawiać kursy w taki sposób, aby zakłady rozkładały się na wszystkie opcje (proporcjonalnie do kursu na 1, remis, dwójkę). Jeśli zakłady rozłożą się proporcjonalnie to bukmacher zarobi niezależnie od wyniku (bo każdy kurs jest pomniejszony o marże).

Bukmacher musi też oferować jak największą ilość spotkań. Wśród tych spotkań jest mnóstwo meczy &#39;niewygodnych&#39; (np. gdy faworyt mimo lepszego składu jest w gorszej formie - ostatnie dwie wpadki Chelsea w lidze). Okazji do błędu jest mnóstwo. Potrzeba, więc dobrej intuicji, aby takie źle oszacowane kursy wyłapać.

Pisałeś wczoraj o Man Utd. Dla mnie kurs 1.75 w tym meczu był zbyt niski, bo w moim odczuciu był to mecz wyrównany z lekkim wskazaniem na Man Utd. Po 1.75 bym go nie zagrał, ale po kursie powyżej 2 już prędzej... Wczoraj Man Utd wszedł, ale trzeba patrzeć na to w dłuższej skali.

W mojej filozofii gra u bukmachera nie polega na wskazywaniu kto wygra, tylko na łapaniu korzystnych kursów. Jeśli dajemy komuś 30% szans na zwycięstwo to po kursie 5 jak najbardziej warto to zagrać, bo przy dobrej skuteczności kiedyś da to zysk.

Przykład, który chciałeś jest już nieco archiwalny, ale udało mi się złapać Lecha w meczu wyjazdowym z Dnipro w eliminacjach LE po kursie ~9.95 (w pinnacle). Dla mnie była to przesada, bo dano Lechowi bardzo marne szanse w meczu w którym spotkały się przeciętne europejskie zespoły. Ja te szanse oceniałem wyżej. Co prawda nie wytrzymałem do końca meczu i skontrowałem, ale zysk i tak był bardzo przyzwoity.
 
M 56

mariusz201087

Użytkownik
✅Wisła Kraków -Kosice (koszykówka) 1,7 stawka 100


✅Barcelona -Ciudad Real (piłka ręczna) 1,85 stawka 100
Cuenca 2016 -Torrevieja 1,8 stawka 100

✅Vancouver - Colorado 1,9 stawka 100

Wilkes-Barre/Scranton Penguins - Albany Devils 1,8 stawka 100

Jokerit - HPK 1,8 stawka 100

tak zagrałem wczoraj w celu sprawdzenia mojej &quot;teorii&quot; dodac man u i juz jestem na plusie a jeszcze sa 3 mecze


Zapomniałem dodać że grałem tylko i wyłacznie po kursie . dodać do tego wiedze i jest bajka
Sprawdziłem dopiero teraz reszte wyników wszystko na ✅ gdyby nie strach juz bym grał tym sposobem:-(
 
M 56

mariusz201087

Użytkownik
Kolejny sprawdzian :
Palermo -Sparta Pr. 1.65 ⛔
PAOK -Club Brugge 1.68 ⛔
MODO - Sodertalje 1.85 ✅
Frisk/Asker - Manglerud/Star 1.70 ⛔
Dinamo Minsk - Amur Khabarovsk 1.60 ⛔
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Tak na prawde to w swoim temacie również zauważyłem,że musze grać ako minimum 2.00 żeby był zwrot w miare niepowodzenia. Przy ako 2 wystarczy 50% skuteczności żeby być na 0
 
M 56

mariusz201087

Użytkownik
Na dobitke:razz::
Lulea - Brynas 1,70 ⛔
Mora -Bofors 1,80 ✅
Washington - Atlanta 1,75 ⛔
Philadelphia - NJ Devils 1,85 ✅
Krems -Bregenz 1,75 ✅
Philadelphia -Charlotte 1,80 ✅
Blackburn -Wolverhampton 1,80 ✅
Sunderland -West Ham 1,9 ✅
Sassuolo -Piacenza 1,75 ⛔
Vicenza -Frosinone 1,95 ✅
Na 21 (jednego wyniku nie mogę znalezć plus doliczyłem wspomniany munchester ) meczy 14 (66,6%) siedzi 7(33,3%) kicha .
Czyli jakiś zysk jest nawet przy doborze spotkan tylko po kursie .
1400(stawka) * 1,85 (średni kurs) = 2590
2590 - 1400=1190
1190 - 700(stawki przegrane)=490 ✅
 
M 56

mariusz201087

Użytkownik
No to sprawdzajmy dalej;):

Le Mans -Troyes 1.90 ✅
Veendam- AGOVV 1.95 Przełożony
Volendam -Eindhoven 1.9 Przełożony
Dinamo Riga - Spartak Moscow 1.95 ⛔
HC Sibir - Traktor Chelyabinsk 1,80 ✅ St Petersburg - Lok Yaroslavl 1,95 ✅
 
Do góry Bottom