>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Plażowa 2012

Status
Zamknięty.
P 991

parodia

Użytkownik
Dumbuskaite/Povilaityte - Gruszczyńska/Kociołek @1.45 Bwin
Stawka: 100zł
Mecz z ME U20. Nie wiem czy jakiś inny bukmachera daje ofertę na to zdarzenie. Co tu dużo mówić Litwinki o wiele bardziej doświadczone, grały już nawet na ME seniorek i tutaj prawdopodobnie zmierzają po tytuł, póki co wszystko wygrały, a co więcej nie straciły nawet seta. Stawka rekreacyjna, bo wiadomo to jeszcze juniorki i właściwie wszystko może się zdarzyć jednak kurs 1.45 wygląda całkiem ciekawie.
Jako ciekawostkę dodam, że jest to turniej U20, a w tym meczu na boisku mamy wszystkie Panie w wieku 17 lat!
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
CEV Varna Master
Spotkanie: Kołosińska/Brzostek vs Sinnema/Wesselink
TYp: 2 ⛔⛔⛔ (to co pokazały Holenderki, to jakies nieporozumienie)
Kurs: 1,6
Buk: Bwin

Dla mnie kurs zdecydowanie do grania na Holenderki. W mojej opini jest to para dużo lepsza i bardziej zgrana niż Polki. Nasze zawodniczki ostatnio grały całkiem nieźle, jak na swoje możliwości, ale uważam, że są zdecydowanie gorsze od przeciwniczek. Poza tym, nie grają już przed własną publicznością, tylko na obcym terenie. Kurs zdecydowanie do pobrania.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Stasiak/Oleksy - Bukovec/Longman @2.0
Stawka: 200zł
No proszę państwa to są jakieś jaja! Bukovec/Longman to po pierwsze 16 latki a gramy tutaj turniej under 20, po drugie przegrały pierwszy mecz z &quot;megamocną&quot; parą z Tajlandii, po trzecie są tu rozstawione z numerem 6 tylko i wyłącznie z powodu tego, że są gospodyniami. Stasiak i Oleksy też nie zachwyciły w pierwszym meczu jednak grały z 20 letnimi Czeszkami. Dla mnie to jest promocja jednak jak wiadomo to tylko juniorki, dlatego gram za 200, a nie 500:smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 991

parodia

Użytkownik
Giombini/Momoli (ITA) - Bieneck/Grossner (GER) @3.89
Stawka: 49zł
Zacznę od Niemek. Nie jest to żadna super para i na pewno może im się przydarzyć mecz, w którym przegrają w 30 minut, dwa razy do 15. Swoją przygodę z World Tourami Bieneck/Grossner z reguły kończyły na etapie Country Quota (czyli jeszcze przed kwalifikacjami). Ostatnio pograły trochę lepiej i stąd chyba ten kurs. Tutaj w Aland przegrały 2:1 z bardzo przeciętnymi ostatnio Hiszpankami Baquerizo/Fernandez i wygrały z nowym tworem z Finlandii -Nystrom/Koljonen 2:0, jednak warto podkreślić, że Koljonen to nie jest zawodniczka na poziomie WT. Tyle o Niemkach.
Włoszki. Momoli, która nie tak dawno tworzyła duet z Giorią, teraz zmieniła partnerkę na młodszą i można powiedzieć, że para ta dopiero jest na etapie zgrywania się, jednak zanotowały już całkiem dobre występy na WT w Klagenfurcie i Starych Jabłonkach. Przewaga fizyczna i doświadczenie raczej po stronie tej pary, gdyż Momoli trochę już tych WT w życiu zagrały. W Aland wygrały 2:1 ze słabą parą Lehtonen/Lahti (co szału nie robi) ale i powalczyły z mocną, a ostatnio nawet bardzo mocną rosyjską parą Khomyakova/Ukolova, z którą to przegrały 2:1.
Pary spotkały się na WT w Starych Jabłonkach i tam wygrały Nienki 2:0 (18,25). Jak widać w obu setach była walka i nie widzę najmniejszych przeciwwskazań, aby tutaj ten wynik miał być odwrotny. Dla mnie to bardziej mecz z serii 50/50, no może 60/40 dla Niemek, jednak kurs 3.89 w Pinnacle jest na pewno mocno przeszacowany. Mecz do obejrzenia na żywo w Bet365, Bwin i pewnie jeszcze paru bukach.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Sannares/Takvam - Frazzoni/Gomez @1.6
Haralds/Armands - Moore/Anstey @1.45
AKO:2.32
Stawka: 1000zł Bet365

Gonimy wynik:smile: Nie napiszę, że sympatyczny dubel bo potem zawsze przegrywam, dlatego tym razem napiszę, iż jest to bardzo sympatyczny dubel i mam nadzieję, że wreszcie z moich obserwacji coś wyniknie, bo póki co słabo to wygląda dzisiaj. Haralds/Armands to para, która gdzieś tam się obija o WT. Pokonali tutaj Petutschinga i jego kompana to myślę, że parę z Australii też spokojnie odprawią. A kursu na Norwegów to kompletnie nie rozumiem. Walczyli jak równy z równym z faworytami tej imprezy parą Gerson/Kissling, a ich rywale wyszli z grupy bo były w niej 3 drużyny, a nie 4 bo ktoś tam nie dojechał:smile: No naprawdę spróbujcie zagrać to grubiej, bo nie widzę opcji żeby któryś z tych faworytów nie wygrał...
 
P 991

parodia

Użytkownik
Kalmbach/Carico - Benes/Perusic @1.6
Stawka: 1000zł
Bet365

Panie, Panowie, Bracia i Siostry! Gramy to szybko! Bo zaraz będzie 1.2. Za chwilę napiszę analizę.
Amerykańska para Kalmbach/Carico posiada kapitalne warunki fizyczne. Ograli już tutaj 2:0 australijską parę Antsey/Moore, która wczoraj narobiła dużo strachu parze Regza/Armands. Co więcej w drugim meczu ograli chyba głównych faworytów tej imprezy Polską parę Kantor/Łosiak, a ten wynik daje już naprawdę wiele do myślenia. Warto wspomnieć, że Amerykanie mają po 19 lat, a warte jest to podkreślenia, gdyż ich przeciwnicy mają 16 i 17 lat! Amerykanie zjedzą ich fizycznie, a udział na typ etapie Czesi zawdzięczają tylko i wyłącznie łatwej drabince. W grupie przegrali 2:0 z mocną parą jaką jest Kucherenko/Bolgov, a później ograli w grupie ogórków z Kostaryki, a następni trafili na &quot;megamocną&quot; parę z Peru, która wyszła z grupy przegrywając wszystkie spotkania, bo trafili do grupy z tzrema zespołami. Także Czesi ogrywali tutaj tylko ogórków, a jak już przyszło im zagrać z mocniejszą rosyjską parą Kucherenko/Bolgov to mecz trwał &quot;aż&quot; 29minut. Tutaj będzie podobnie, zdziwię się bardzo jeśli Czesi urwą seta, a przewiduje raczej szybkie 2:0 dla Amerykanów tak gdzieś dwa razy do 14.
W bet365 dają limit 900zł, dołożę na Bwinie.
 
K 37

kcz18

Użytkownik
Nusbaum/O&#39;Gorman (CAN,26) - Kantor/Łosiak (POL,3) 1.65 ✅
Zgadzam się powyższym typem i analizą. Czesi nie pokazali jak dotąd nic, poogrywali egzotyczne pary a w meczu o 1miejsce w swojej grupy nie przeciwstawili nic. Również zachęcam do pobrania.
Co do Polaków, jak parodia wyżej napisał są to jedni z faworytów całej imprezy. Sytuację skomplikowała nieco porażka a parą Kalmbach/Carico, czyli Amerykanami, których parodia wyżej opisał. Komplikacja polega na tym, że dziś czekają na Polaków gospodarze tej imprezy, którzy jeszcze nie zanotowali porażki, wygrywając z wyżej notowanymi od siebie rywalami. I stąd pewnie kurs tak okazały. Przyznaję, typ patriotyczny, mecz będzie na pewno trudny ale mam nadzieję, że pokonają gospodarzy.
Warto jeszcze się przyjrzeć zakładowi na Bolgova/Kucherenko po 1.55 ✅ . Rosjanie też bez porażki, grają z Łotyszami, których wyniki nie powalają - porażka z wyżej wspomnianymi Kanadyjczykami.
Szczęścia życzę.
E: kursy Bet365
E(18:53): Pierwsze typy na forum i skuteczność okazała. Amerykanów szkoda, bo dzisiejszy wątek by był bezbłędny, trzeba było kontrować, ale kto to wiedział...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 991

parodia

Użytkownik
Chciałem też grać ten typ, jednak dopiero po meczu Amerykanów ???? Także polecam. Kanadyjczycy to anonimowa para i Kantor z Łosiakiem powinni sobie z nimi spokojnie poradzić.
Jednak Ruskich bym sobie odpuścił, a bardziej byłbym skłonny tutaj pograć na doga w postaci Łotyszów. Kurs 2.4 wygląda całkiem sympatycznie. Jednak póki co odpuszczam, może jeszcze urośnie albo Bwin wystawi lepszy kurs...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 991

parodia

Użytkownik
(Bet365)

Hevaldo/Bruno - Harley/Benjamin @4.25
Stawka: 200zł

Nie wiem czy to błąd czy co ale ja to kupuje. Nie wiem czy to aż taki błąd oddsmakerów w ocenie obu par czy po prostu wystawili odwrotne kursy. Wchodzę w to, bo jest szansa sporego zysku. Harley/Benjamin mimo, że już swoje lata mają są parą w mojej opinii o klasę lepszą niż Hevaldo i Bruno. Z resztę Harley grał w tym roku w Mysłowicach już przeciwko parze Hevaldo/Bruno i tam wraz z Evandro (bo ten był wtedy jego partnerem) ograli ich dwa zero, a zważając na fakt, że Benjamin to zawodnik o klasę lepszy od Evandro... wnioski wysuńcie sami.

Wam też Bet365 rozliczyło jako wygrany!?
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 0

sigii

Użytkownik
Hevaldo/Bruno - Harley/Benjamin @4.25
Stawka: 200zł

Nie wiem czy to błąd czy co ale ja to kupuje. Nie wiem czy to aż taki błąd oddsmakerów w ocenie obu par czy po prostu wystawili odwrotne kursy. Wchodzę w to, bo jest szansa sporego zysku. Harley/Benjamin mimo, że już swoje lata mają są parą w mojej opinii o klasę lepszą niż Hevaldo i Bruno. Z resztę Harley grał w tym roku w Mysłowicach już przeciwko parze Hevaldo/Bruno i tam wraz z Evandro (bo ten był wtedy jego partnerem) ograli ich dwa zero, a zważając na fakt, że Benjamin to zawodnik o klasę lepszy od Evandro... wnioski wysuńcie sami.

Wam też Bet365 rozliczyło jako wygrany!?
tak, ale coś bardzo długo czekali. Najpierw zakład stał jako wygrany ale kasy nie było dopiero po jakimś czasie pojawiła się kasa na kacie - ciekawe co jest grane?
 
P 991

parodia

Użytkownik
Nie no niestety ale zaraz będą zwroty... znaczy zakład jako przegrany. W zakładce siatkówki plażowej są już kursy na półfinały i tam widnieją Hevaldo i Bruno... niestety
 
P 991

parodia

Użytkownik
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-09-20-koniec-pary-rogers-dalhausser
Szkoda. Bardzo lubiłem tę parę. Rosenthal/Dalhausser to będzie na pewno para, która mocno będzie się liczyła w stawce na przyszły rok. Z innych wymian partnerów to Benjamin/Harley rozpoczynają dłuższa współprace i tutaj nie powinno być problemu ze zgraniem, gdyż para ta już kiedyś grała ze sobą. Powstaje też druga nowa stara para Pedro Salgado/Bruno Schmidt. Bardzo młoda para, za kilka lat mogą być na pewno ścisła czołówką światową.
http://www.fivb.org/en/BeachVolleyball/ ... anguage=en
A tu jak widać wśród kobiet jedna z najmocniejszych europejskich par Goller/Ludwig kończy współpracę. W Niemczech jest naprawdę wiele fajnych siatkarek i myślę, że obie utworzą fajne duety, bo raczej para Holtwick/Semmler nie zakończy współpracy po tak dobrym sezonie.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Vorlova/Rehackova - Kaewjanta/Tangkaeo @1.15 Bet365
Bukmacherom chyba się coś pomyliło. Spodziewałem się tutaj kursu 1.01, także 1.15 do jakiegoś AKO jest bardzo mocno wskazane. Czeszki walczą sobie czasami w Challengerach szału tam nie robią, ale coś wygrają coś przegrają taki typowy średniak. Para gospodyń to dwie 15 latki oczywiście zupełnie anonimowe, ale tutaj niespodzianki nie będzie. Dwa razy szybko do 10. Także polecam pobierać na live undery, bo pewnie będą się kręcić gdzieś koło 34-35 punktów, na set a tyle młode Tajki nie ugrają.
Dodatkowo polecam spróbować pograć coś w stronę Bukovec/Altomare @4.0. Kurs mocno przeszacowany.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Tsiartsiani/Arvaniti - Ross/Hughes @1.4 Bet365
Oglądałem wczoraj parę Ross/Hughes i szału ni było. Problemy z przyjęciem i wystawą. Obie mają zdrowo ponad 1.80m, a ich parametry nie przekładają się wcale na jakąś dobrą grę w ataku.
Greczynki to dobra Wolrd Tourowa para. Każdy element mają zbilansowany i Amerykanki powinny przerobić bez większych problemów.
Giombini/Gioria - Kessy/Ross @7.0 Bet365
Co tu dużo mówić. Jest już po sezonie, Amerykanki patrząc na pierwszy wynik nie zachwyciły bo mocno męczyły się ze słabymi Japonkami. Myślę, że Włoszki mogą powalczyć.
 
P 991

parodia

Użytkownik
http://www.fivb.org/en/BeachVolleyball/viewPressRelease.asp?No=37322&amp;amp;Language=en
Juliana rozstaje się z Larissą na rzecz Marii Antonelli. W mojej opinii bardzo dobrze, bo chyba nikt dłużej by nie wytrzymał jej wiecznych pretensji i pierd... po każdej akcji ???? Ciekawe czy była partnerka Antonelli - Talita zgodzi się na współprace z taką marudą, a może Larissa wybierze znowu jakiś młody talent?
Zapowiada się sezon dla Xu/Wu.
Edit. Jednak Larissa chce spłodzić potomka, współczuje partnerowi życiowemu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom