>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Plażowa 2011

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 16:00 Huang/Yue vs Borger/Buthe

2 runda kwali. O Chinkach pisałem trochę wyżej i przy okazji poprzednich turniejów. Mimo młodego wieku to już klasa światowa. 18-letnia Huang wysoka zawodniczka, nieźle sobie radzi na siatce, Yue dobrze uwija się w obronie. Obie dysponują groźną zagrywką. Co do Niemek to przeszły 1 rundę kwali wygrywając po 3 setach z Kanadyjkami. Oglądałem je w prekwalifikacjach kiedy to grały z inną Niemiecką parą i jakoś nie wyglądało to rewelacyjnie. Przy wysokim bloku rywalek miały problemy z kończeniem ataków, a wysokim blokiem dysponują też Chinki. Każdy inny wynik niż zwycięstwo dziewczyn z Państwa Środka będzie dla mnie sporą niespodzianką, bo mimo wszystko są one o klasę lepsze i w tym roku pokazują dużą lepszą siatkówkę, a takie pary jak Niemki ogrywają bez problemu.

Huang/Yue @1.45 7/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 17:00 Syrtseva/Vozakova vs Gioria/Momoli
Nie wiem kto wystawia te kursy na Bet365, ale lubie gościa ???? Włoszki to znacznie lepsza para. W tym roku narazie śrenio wychodzą im starty, ale potrafią wygrywac z najlepszymi więc miałyby przegrać z Rosjankami ? Jakoś wątpie. Kto to wogóle są te Rosjanki? W tym roku jak do tej poru ani razu nie przeszły kwali. Pary te spotkały się w Brazylii miesiąc temu i w dwóch setach wygrały Włoszki. Liczę na podobny rezultat, a kurs piękny.
Gioria/Momoli @1.55 8/10 Bet365 (1.33 Nordicbet) ✅
 
U 3

underdogs19

Użytkownik
2 runda kwali. O Chinkach pisałem trochę wyżej i przy okazji poprzednich turniejów. Mimo młodego wieku to już klasa światowa.
Szybka porażka Chinek. Póki co to nie jest klasa światowa, skoro łatwo odpadają w eliminacjach z 4. czy 5. parą niemiecką. Najpierw niech dojdą do miejsc 5-8 w jakimś dużym turze, wtedy można będzie o nich mówić że to klasa światowa.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
zeby daleko nie szukac para przed tygodniem chociazby zajela 9 miejsce w mocno obsadzonym turnieju w szanghaju wiec to chyba o czyms swiadczy;)ale domyslam sie ze kolega nigdy nie widzial ich w akcji. nastepnym razem przed wyrazaniem opinii o jakiejs parze zapraszam do zapoznania sie chociaz z ich wynikami ;) a co do dzisiejszego meczu to bywaja i porazki w kwalach, to jest sport, ale jeden mecz o niczym nie swiadczy, to tak jakby oceniac barce tylko po ostatnim meczu z deportiva la coruna ;)
pozdro
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 18:15 Garcia Thompson/Grotowski vs Binstock/Van Huizen
Anglicy nie przestają zadziwiać, a oddsmakerzy wciąż ich nie doceniają. Dwa tygodnie temu w Szanghaju zajeli 17 miejsce co jak na kwalifikantów jest świetnym wynikiem. Pisałem już przy okazji tamtego turnieju o ich bardzo dobre dyspozycji oraz wysokiej formie. Tutaj też już sprawdzili niespodziankę pokonują w dwóch setach pierwszą parę z rostawienia w kwalifikacjach Amerykanów Jenings/Wong. Teraz przychodzi im mierzyć się z Kanadyjczykami. Parę ta gra 1 sezon ze sobą. Oglądałem ich w Szanghaju i wyróżnia się tam dwumetrowy 35-letni Van Huizen, który jest groźny na siatce, ale ogólnie para gra bez rewelacji, mają sporo problemów w obronie oraz z przyjęciem zagrywki.
Garcia Thompson/Grotowski @2.10 4/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 19:15 Nicolai/Lupo vs Weingart/ Laciga
Ostatni już typ na dzisiaj. Szwajcarzy grają pierwszy sezon ze sobą, a dokładniej drugi turniej. W Brazylii im nie wyszło dostali dwa razy sromotne baty, tutaj w kwalach też męczyli się ze słabymi Grekami. Włosi po całkiem niezłym występie w Brazylii wygrali tutaj już bez problemu dwa mecze kwalifikacji i wydaje mi się, że to ich zobaczymy w turnieju głównym, bo póki co prezentują dużo wyższą formę od rywali.
Nicolai/Lupo @1.50 7/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 19.15 Ferramenta/Santos vs Gunnarsson/Brinkborg

A jednak jeszcze jeden typ, bo nie sposób przejść obok wobec takiego value w Bet365. Brazylijczycy nie są aż takimi outsaiderami aby dawać na nich takie kursy, w końcu w prekwalifikacjach wyeliminowali byłego mistrza świata. Szwedzi to średnia para, bez większych sukcesów i napewno są w zasięgu Brazylijczyków. Bwin wystawił kursy równe na ten mecz :grin:

Ferramenta/Santos @4.0 4/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Krótko, bo już późno, ale typy przemyślane. Kursy póki co wystawił tylko Nordicbet i Unibet. Warto rano spojrzeć na ofertę Bet365 oraz Pinnacle, bo tam analitycy pewnie zawyżą kursy
:siata: 10.00 Wiatr/Wardak - Gioria/Momoli

1 runda kobiecego turnieju. Polki grają pierwszy turniej ze sobą i szczerze nie zagłębiałem się w szczegóły dlaczego tak się dobrały. Wiatr ze swoją nominalną partnerką Urban wypadały bardzo słabo w tym sezonie póki co więc z Wardak może być tylko gorzej. Włoszki to taka bardzo solidna europejska para, która potrafi wygrywać z najlepszymi i regularnie grywa w turniejach głównych. Powinien być szybki mecz dla Włoszek, które są tutaj po kwalach i już ograły się na miejscowych kortach Kwale te były dla nich właściwie formalnością, bo przeszły je jak burza.

Gioria/Momoli @1.30 8/10 Unibet ✅
--------------------------------------------------------------- :siata: 10.00 Fijałek/Prudel - Koshkarev/Likholetov

Polacy rozkręcają się z tygodnia na tydzien, z turnieju na turniej. Już w Szanghaju wyglądało to nieźle, bo wygrali z kilkoma niezłymi parami. Tutaj za przeciwników mają Rosjan, którzy w tym roku nie grali jeszcze w większych turniejach. Pokazali się tylko raz w imprezie satelickiej gdzieś tam u siebie w Rosji gdzie w meczu półfinałowym dostali od Kadzioly i Szalankiewicza, a jeśli Fijałek z Prudlem mimo wszystko są o poziom lepszą parą od swoich młodszych kolegów to powinien być spokojny mecz dla Polaków. Rosjanie imponują warunkami fizycznymi, bo jeden ma 194 cm wzrostu, a drugi az 207 cm, ale myślę, że nasi znajdą na to sposób :wink:
Fijałek/Prudel @1.45 7/10 Unibet ⛔


kolejne typy rano ...
jeszcze taka ciekawostka co do meczu Saka/Rtvelo - Kuhn/Zumkehr, otóż Niemki wygrały przed dwoma tygodniami w Szanghaju z Gruzinkami 2:1, a przed trzema tygodniami w Sanya rozgromiły je 2:0, więc może i tym razem się uda ? Ja osobiście póki co zostaje przy tych dwóch typach, kolejne po godzinie 10 ....
 
U 3

underdogs19

Użytkownik
zeby daleko nie szukac para przed tygodniem chociazby zajela 9 miejsce w mocno obsadzonym turnieju w szanghaju wiec to chyba o czyms swiadczy;)ale domyslam sie ze kolega nigdy nie widzial ich w akcji. nastepnym razem przed wyrazaniem opinii o jakiejs parze zapraszam do zapoznania sie chociaz z ich wynikami ;) a co do dzisiejszego meczu to bywaja i porazki w kwalach, to jest sport, ale jeden mecz o niczym nie swiadczy, to tak jakby oceniac barce tylko po ostatnim meczu z deportiva la coruna ;)
pozdro
Skorzystałem z twojej rady i zapoznałem się ze wszystkimi wynikami Chinek w meczach z najlepszymi parami na świecie od maja 2010 do dzisiaj (grają razem od ok. roku):
Goller-Ludwig - Huang-Yue 2:0 21:14, 21;11
Hansel-Montagnolli - Huang-Yue 2:0 21:18, 21:16
Branagh-May-Treanor - Huang-Yue 2:1 21:13, 16:21, 15:12
Antonelli-Talita - Huang-Yue 2:0 23:21, 21:17
Hansel-Montagnolli - Huang-Yue 2:1 21:19, 18:21, 15:13
Schwaiger-Schwaiger - Huang-Yue 2:1 21:19, 18:21, 15:11
Tsiartsiani-Arvaniti - Huang-Yue 2:0 21:18, 21:15
Ross-Kessy - Huang-Yue 2:0 21:19, 21:18
Maria Clara-Carol - Huang-Yue 2:0 21:13, 21:17
Ross-Kessy - Huang-Yue 2:0 21:15, 21:18
May-Treanor-Walsh - Huang-Yue 2:0 21:12, 21:14
Schwaiger-Schwaiger - Huang-Yue 2:0 21:16, 25:23
Keizer-Van Iersel - Huang-Yue 2:0 21:16, 21:18
Ross-Kessy - Huang-Yue 2:0 21:12, 21:13
Fendrick-Hanson - Huang-Yue 2:0 21:18, 21:15

Bilans 0-15 w meczach, 3-30 w setach - to naprawdę wg Ciebie jest czołówka światowa?
Pokaż mi ich mecz z naprawdę dobrą parą który wygrały.
P.S. Kuhn-Zumkehr to nie są Niemki, tylko Szwajcarki. pozdrawiam
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
wyniki przez Ciebie podane są strasznie pobiezne i podane wyrywkowo, bo kto to dla Ciebie jest czolowka swiatowa ? pierwsze 5 par? a 10 czy 11 na swiecie to juz nie ?
ja mam na to troche inne zdanie, moze i nie wygrywaly z larisa czy juliana badz tez kessy czy ross, ale maja na rozkladzie wiele mocnych par, a jesli spojrzec na to ze jedna ma dopiero 18 lat, a druga 23 to jest i tak niezlym osiagnieciem, ze juz graja na takim poziomie, a i tak pewnie jeszcze wszystko przed nimi. i zapraszam do padawania wlasnych typow, a nie tylko krytykowania moich analiz ;) pozdro
Dollinger/Windscheif vs Lebl/Placek
Czesi grają tutaj dzięki dzikiej karcie. Grają bodajże drugi turniej ze sobą. Placek do tej pory ogrywał się w AVP Tour. Lebl największe triumfy w plażówce święcił w 2000 roku kiedy to zdobył 17 miejsce na Olimpiadzie w Sydney. Później sporadycznie występował w turniejach. Na codzien jest siatkarzem we włoskiej lidze siatkówki, ale jej halowej wersji. Występuje na pozycji środkowego w klubie Roma Volley. Rozumiem, że Czesi grają u siebie, ale kursy są trochę przesadzone, bo Dollinger grają regularnie w turniejach głównych największych imprez. Tutaj przeszli kwale wygrywając 4 mecze bez straty seta. Powinno być tutaj pewne zwycięstwo Niemców, nad Czechami, którzy pewnie plażowkę traktują rozrywkowo.
Dollinger/Windscheif @1.52 8/10 Pinnacle
------------------------------------------------------------ Fendrick/Hanson vs Renata/Lima
Amerykanki świetnie zaprezentowały się w Szanghaju kiedy to zajęły 4 miejsce po drodze pokonując m.in. Larisse i Juliane, a te z byle kim nie przegrywają. W parze brazylijskiej Renata ciągnie ten duet. Lima póki co trochę od niej odstaje. Parę tą widziałem w kwalach i grały średnio, sporo błędów. Jeśli Amerykanki pokażą taką samą dyspozycję jak w Chinach to spokojnie to wygrają.
Fendrick/Hanson @1.45 8/10 BAH
 
U 3

underdogs19

Użytkownik
wyniki przez Ciebie podane są strasznie pobiezne i podane wyrywkowo, bo kto to dla Ciebie jest czolowka swiatowa ? pierwsze 5 par? a 10 czy 11 na swiecie to juz nie ? ja mam na to troche inne zdanie, moze i nie wygrywaly z larisa czy juliana badz tez kessy czy ross, ale maja na rozkladzie wiele mocnych par, a jesli spojrzec na to ze jedna ma dopiero 18 lat, a druga 23 to jest i tak niezlym osiagnieciem, ze juz graja na takim poziomie, a i tak pewnie jeszcze wszystko przed nimi. i zapraszam do padawania wlasnych typow, a nie tylko krytykowania moich analiz pozdro
Zacznijmy od tego że nie krytykuję Twoich typów. Odniosłem się jedynie do jednego zdania które uważam za błędne. Widzę że masz dodatni bilans typów które wklejasz, i bardzo dobrze, tak trzymać. Generalnie lubię czytać o Twoich typach. Ale pisanie o parze która ANI RAZU nie wygrała z dobrą parą w World Tourze że to czołówka światowa to trochę przesada. Wyniki które podałem są wyrywkowe?? No proszę Cię, wymieniłem ich wszystkie mecze z dobrymi parami, no chyba że za dobre pary uważasz np. Mullin/Dampney czy Gioria/Momoli. Tak jak wcześniej napisałem, podaj mi mocną parę z którą wygrały. Może wtedy zmienię zdanie.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 13.00 Semenov/ Prokopiev vs Cunha / Pedro
Brazylijczycy to para najwyższej światowej klasy gdzie tam Rosjanom do nich. Póki co trochę im nie szło, ale pewnie im bliżej mistrzostw świata tym będzie lepiej. Przed sezonem w turniejach w Brazylii wyglądali na bardzo mocnych, dwa razy notując finały. Pary te spotkały się w Brazylii przed miesiącem i wtedy górą byli Rosjanie po 3 setowym boju. Teraz myślę, że będzie rewanż, bo Rosjanie to nie jest żadna rewelacyjna para. Grają ze sobą dopiero 3 turniej. Przy ich poprzednim spotkaniu w Brazylii kursy na Cunho i Pedro wynosiły od 1.25 do 1.30 więc teraz 1.50-1.60 biorę z pocałowaniem ręki.
Cunha / Pedro @1.61 6/10 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
15.00 Hochevar/Walsh vs Goller/Ludwig
No to buki poszalały z kursami. Niemki kompletnie nie przypominają drużyny z poprzedniego sezonu. Przegrywają z teoretycznie dużo słabszymi duetami, a teraz trafiły na podwójną mistrzynię olimpijską Walsh z nową koleżanką i niby są faworytkami. Hochevar zastąpił May, która doznała kontuzji kolana, ale nie jest to byle jaka zawodniczka, bo też ostatnio świetnie spisała się z Szanghaju plasując się w czołówce z Fopmą. Tutaj Amerykanki przeszły jak burza kwale i w pierwszej rundzie też nie miały problemów wygrywając swój mecz pewnie 2;0 Jak widać współpraca układa się bardzo dobrze i będą tutaj jednymi z głównych faworytek do końcowego zwycięstwa.
Hochevar/Walsh @2.15 7/10 Pinnacle (1.85 Bet365)
------------------------------------------------------------------------
Paszek/Bekier vs Kuhn/Zumkehr 2 @1.11 10/10 Pinnacle
Wiatr/Wardak vs Kohler/Sude 2 @1.32 8/10 Pinnacle
Paszek/Bekier vs Kuhn/Zumkehr - Poniżej 74.5 @1.85 6/ 10 Bet365
Kursy niskie, ale i tak mocno przesadzone, te pierwsze to juniorki, dostały tutaj dziką kartę i juz w pierwszej rundzie dostały baty. Wiatr z Wardak też przegrały 1 rundę z Włoszkami i teraz tez przegrają, bo trafiły na jeszcze lepsza parę.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 16:00 Renata/Lese Lima (BRA) - Keizer/Van Iersel (NED)
Brazylijki przeszły niespodziewanie Amerykanki w poprzedniej rundzie, ale ten mecz to Fendrick i Hanson bardziej przegrały na własne życzenie niż Brazylijki wywalczyły. Teraz Renata z Limą trafiają na 3 lub 4 według mnie parę obecnego sezonu. Holenderki grają naprawdę świetnie. Z turnieju na turniej ich gra wygląda coraz lepiej. Dwa tygodnie temu wygrały mocno obsadzony turniej w Szanghaju i wygrywały tam z dużo lepszymi parami niż Brazylijki, bo te odstają poziomem od innych par kobiecych z kraju kawy.
Keizer/Van Iersel (NED) @1.55 8/10 Unibet
 
U 3

underdogs19

Użytkownik
wyniki przez Ciebie podane są strasznie pobiezne i podane wyrywkowo, bo kto to dla Ciebie jest czolowka swiatowa ? pierwsze 5 par? a 10 czy 11 na swiecie to juz nie ? ja mam na to troche inne zdanie, moze i nie wygrywaly z larisa czy juliana badz tez kessy czy ross, ale maja na rozkladzie wiele mocnych par, a jesli spojrzec na to ze jedna ma dopiero 18 lat, a druga 23 to jest i tak niezlym osiagnieciem, ze juz graja na takim poziomie, a i tak pewnie jeszcze wszystko przed nimi. i zapraszam do padawania wlasnych typow, a nie tylko krytykowania moich analiz pozdro
wg. mnie wszystkie wymienione przeze mnie rywalki to czołówka światowa. A jeśli uważasz, że wyniki które podałem są wyrywkowe i pobieżne, to ponawiam prośbę, pokaż mi mecz Chinek, w którym wygrały z naprawdę dobrą parą.
A poza tym to nie krytykuję Twoich analiz, wręcz przeciwnie czasem je czytam z zainteresowaniem ???? Odniosłem się tylko do jednego Twojego zdania które wg mnie jest błędne. pozdrawiam
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Chinki są jeszcze młode, ale z roku na rok robią coraz większy progres. Ty opierasz sie tylko na statystykach, a ja mialem okazje ogladac je w akcji i twierdze, ktora ma papiery na spore granie, a juz teraz regularnie plasuja sie na niezlych miejscach w mocno obsadzonych turniejach.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 17.00 Gunnarsson/Brinkborg vs Lebl/Placek
O obu parach pisałem kilka postów wyżej. Widziałem je obie w tym turnieju i prezentują zbliżony poziom. Szwedów na dobrą sprawę to już nie powinno być w tym turnieju, bo 3 rundzie kwalifikacji przegrywali w TB 13:10, ale przez nieudolność Brazylijczyków wygrali 16:14. W pierwszej rundzie turnieju głównego dostali baty od Herrery i Gaviry, a teraz przyszło im się mieżyć z miejscową parą. Czesi mimo porażki w pierwszej rundzie to pozytywnie zaskoczyli mnie swoją grą. Szczególnie dobrze spisywał się środkowy Romy Volley Lebl, który nieźle grał na siatce. Czesi dysponują tez niezłą zagrywką, a wysocy Szwedzi nie są specjalnymi specjalistami od przyjęcia. Kursy powinny być bardziej zbliżone więc inwestuję w wygraną miejscowych.
Lebl/Placek @2.83 4/10 Pinnacle
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Mam pytanie. Czy jest gdzieś może serwis na którym można na żywo śledzić wyniki meczów siatkówki plażowej, a jeżeli nie na żywo to chociaż jakiekolwiek wyniki. Będę wdzięczny za pomoc.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Bet365 oraz Bwin prowadza relacje z kilku glownych kortow, a wyniki z pozostalych kortow trzeba sprawdzac na stronie FIVB ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom