>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Plażowa 2011

Status
Zamknięty.
U 3

underdogs19

Użytkownik
Tez stawiałem na Amerykanki, bo to jednak najlepsza para kobieca na świecie, gdyby nie ta 2-letnia przerwa to myślę że nie byłoby takiego przebiegu finału. A tak to 14-13 w 3secie i nagle 14-16...szkoda.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
14.30 Brink/Reckermann - Skarlund/Spinnagr
under 79,5 1.85 Bet365

Norwegowie doszli w tym turnieju zaskakująco daleko, wygrali z dominującymi w siatkówce plażowej w ostatnim okresie Allisonem i Emmanuelem a właściwie to raczej Brazylijczycy ten mecz przegrali niż Norwegowie wygrali. W decydujących momentach Brazylijczycy popełniali nienaturalne jak na nich błędy typu atak w siatkę na czystej siatce. Być może po nokaucie w pierwszym secie (21:14) zlekcewayżli Norwegów a pozniej doszły nerwy i skończyło się jak skończylo. W półfinale Norwegowie zostali zmieceni w dwóch setach przez Fijałka i Prudela i myśle, że w meczu o 3 miejsce będzie podobnie. Co prawda Norwegowie byli rok temu w finale w turnieju w Stavanger ale ten sukces był zdecydowanie ponad ich możliwości. Niemcy to absolutny światowy top i nie powinni mieć problemów.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Kuhn - Zumkehr (SUI) - Larissa - Juliana (BRA) (Handicap Setowy) H(1.5 - 0) 1

kurs:2,95 ⛔
buk:Tobet


Szwajcarska para gra w tym turnieju znakomicie nie przegrała meczu ograły min bardzo dobra niemiecka pare Goller-Ludwig(ograły brazylijki w poprzednim turnieju 2:0). W drugiej rundzie ograły 2:0 grozna pare czeska Klapalova-Hajeckova.
Co do Brazylijek wiadomo najlepsza para na świecie ostatnio mała zadyszka.
W tym turnieju straciły juz seta z para Holtwick-Semmler ,w drugiej rundzie były bardzo blisko straty seta grały przeciwko parze hiszpaskiej Liliana-Baquerizo rostawionej z nr.28 seta wygrały brazylijki na przewagi 27:25

Szwajcarki sa w stanie urwac seta a kurs mysle ze super 2,95 graja u siebie i sa w dobrej formie wiec do boju mecz o 17

szwajcarki nie wytrzymały mysle ze presja przypomne w 1 secie 5:2 15:13 18:17 i staneły szkoda drugi set to typowa egzekucja
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
Mam takie pytanie. Czy ktoś dysponuje linkiem, który poświadczałby krecz w meczu Bruno/Maciel - Geor/Gia pary brazylijskiej w 3. secie?
Mam problem z Unibetem, który rozliczył mi ten zakład jako przegrany.
Na stronie FIVB widnieje w 3. secie wynik 15-0, a Unibet bezmyślnie wyjaśnia, że mecz został normalnie rozegrany do końca.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Santos-Álvaro Filho BRA [29]-Thiago-Harley BRA [8]
kurs: 1,40
buk: Tobet


Jak dlamnie pewna wygrana wyżej rozstawionej pary przegrali oni tylko jeden mecz z para ze scisłej czołowki a niedawno par nr 1 Rogers/Dalhauser 1:2 mecz był wyrównany wczesniej pokonali pare niemiecka Böckermann-Urbatzka 2:0 pare gospodarzy Redmann-Saxton 2:0, w 3 rundzie przegrali własnie z amerykanami 1:2,oózniej w tak zwanych barazach pokonali pare z Canady Hatch-Schachter 2:0
Zeby miec szanse na półfinał musza pokonac swoich rodaków a nastepnie czeka na nich para Samoilovs-Sorokins a w półfinale para amerykanska Rogers/Dalhauser
Ich przeciwnicy w sumie nie graja żle mile mnie zaskoczyli na poczatku turnieju pokonali dobra pare norweska 2:0 Skarlund-Spinnangr nastepnie pare z hiszpami 2:0 Mesa/Lario
W 3 rundzie porażka z para amerykanska Gibb-Rosenthal 2:0
Jak na moje oko dalej przechodzi para Thiago-Harley
w ostatnich turniejach graja bardzo dobrze
 
W 0

wichmand

Użytkownik
Mam takie pytanie. Czy ktoś dysponuje linkiem, który poświadczałby krecz w meczu Bruno/Maciel - Geor/Gia pary brazylijskiej w 3. secie?
Mam problem z Unibetem, który rozliczył mi ten zakład jako przegrany.
Na stronie FIVB widnieje w 3. secie wynik 15-0, a Unibet bezmyślnie wyjaśnia, że mecz został normalnie rozegrany do końca.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
też walcze z Unibetem o ten mecz.Pisałem do jakiegoś gościa na facebooku od organizacji World Touru w Kanadzie i obiecał że FIVB sprostuje niedługo wynik.Tylko wg. Unibetu jest na to 24h.Poczekamy zobaczymy
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
też walcze z Unibetem o ten mecz.Pisałem do jakiegoś gościa na facebooku od organizacji World Touru w Kanadzie i obiecał że FIVB sprostuje niedługo wynik.Tylko wg. Unibetu jest na to 24h.Poczekamy zobaczymy
Wichmand, FIVB coś się nie kwapi z naniesieniem zmian...
Prawidłowy rezultat spotkania znalazłem na stronie:
http://www.bvbinfo.com/Tournament.asp?ID=2369&amp;amp;Process=Matches
Przesłałem to do Unibetu - strona renomowana - powinni wziąć pod uwagę.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plażowa, Turniej Swatch FIVB Klagenfurt
Spotkanie: Benes/Kubala - Bruno/Maciel
Typ: Benes/Kubala + 1.5 seta
Kurs: 1.47
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Już o godzinie 12:00 rozpoczną się rozgrywki grupy L zawodów Swatch FIVB w Klagenfurcie. Na boisku numer 4 spotkają się Czeska para: Benes/Kubala oraz Brazylijczycy Bruno/Maciel. Moim zdaniem duże szanse na wygranie tego meczu ma o wiele bardziej doświadczona Czeska para Benes/Hubala która w tym sezonie notowała na prawdę dobre wyniki - kilkukrotnie byli w stanie awansowac do najlepszej 10 poszczególnych turniejów - grając jak równy z równym z najlepszymi parami na świecie. Za Czechami przemawiają dobre warunki fizyczne - oboje mają około 200cm wzrostu - oraz doświadczenie i zgranie ze sobą - grają ze sobą już od 3lat - mają po 36 i 37 lat - także można nazwac rzemieślnikami w swoim fachu. Po drugiej stronie siatki pojawiają się Brazylijczycy Bruno/Maciel - którzy musieli do turnieju głównego przebijac się przez jedną rundę kwalifikacji (w pierwszej dostali wolny los) gdzie bezproblemowo wygrali z Rosyjską parą Bogatov/Barsouk 2:0 (21:16 21:16). Chłopaki z Kraju Kawy po niespełna dwu sezonowej rozłące wrócili do dawnego składu i turniej w Klagenfurcie będzie ich 2gim turniejem - po 9miejscu w Kanadyjskim Quebecu - Brazylijczycy postanowili odwiedzic Austriacki Klagenfurt. Para Brazylijska to mieszanka rutyny z młodością - Maciel ma 197cm wzrostu i 33lata - Bruno jest od niego o wiele młodszy i ustępuje Macielowi warunkami fizycznymi - 24lata i 185cm wzrostu. Kursy na to spotkanie są moim zdaniem lekko przeszacowane - nie potrafię w tym pojedynku wskazac faworyta - tak więc łapię kurs 1.47 w bukmacherze Unibet będąc prawie przekonany o tym że doświadczeni Czesi poradzą sobie z Brazylijczykami Bruno/Maciel.
Livescore: http://www.beachvolleyball.at/score.php?court=4
 
M 21

mefisto666

Użytkownik
Czy rozgrywane w obecnym tygodniu zawody w siatkówce plażowej,
zarówno kobiet jak i mężczyzn można śledzić gdzieś wyniki za pośrednictwem livescore,
bądź też uzyskać jakieś bliższe statystyki z nich?
Czy możemy się tylko posiłkować suchymi rezultatami jakie fundują strony CEV oraz FIVB? Pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom