>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ShoutBox (2) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Dzisiaj to dał popis z tym VPS ... no nic trzeba grać swoje ???? a nie liczyć na szybki zarobek.Pora odrobić cene typu plus stawke ;/
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Gruzja Brak kwalifikacji do następnej rundy 1.8 10/10 W mojej ocenie typ wejdzie na 95-100%.
Rewelacyjnie to wychwycił, grać Gruzję, BIH, Wlk.Brytanię itp, bo ruskie nie ogarniają, że awans TOP 3 i myślą, że TOP 4 ????
ale... stawka to lekkie nieporozumienie jak na SZ. Albo podajemy prawdopodobieństwo wejścia, albo realne stawki :]
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
no właśnie nie wiem jak to jest z tym stawkowaniem/prawdopodobieństwem wejścia. Ale chodziło mi o to żeby grać za tyle ile się da. Ja planowałem/planuję z drugiego konta dowalić ale i tak na gruzję poszło coś koło 2,5k.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Eurobasket
Wielka Brytania NIE Awansuje @ 1.67 BetCity 1/10


Polska NIE Awansuje @ 1.45

Co do wielkiej Brytanii na poczatku byłem pewien,że nie wyjdą a teraz sam nie wiem.PIerwsze 2 miejsca to Francja-Izrael. ale czy niemcy będą na 3 to nie dam sobie ręki uciąć bo coś tam mi się obiło o uszy że kilku zawodników zrezygnowało a UK mimo,że bez graczy z NBa to mają tego Popsa,i kilku jeszcze w miarę przyzwoitych.
Dlatego dla mnie lepszym typem jest awans izraela,kurs ten sam praktycznie.

I druga sprawa. Czemu Polska ma niby nie awansować? Słowenia wcale nie jest takim ogromnym faworytem. Kilku ważnych zawodników nie zagra,a Polska optymalnym składem.(już mi się nie chce dalej o tym pisać ale choćby na podstawie wczorajszego meczu Słowenia-Łotwa wnioskuję,że to nie jest wcale taki zajebisty zespół)
Dla mnie ewidentne value jest w awansie Polski kurs 4,5. Oczywiscie przegapiłem w tym całym stoixman kurs ponad 7 ale trudno. A jak ktoś chce mieć surebeta to może próbować czekać na ostatni mecz grupowy jak Polska się będzie mierzyć ze Słowenią bo to prawdopodobnie bedzie mecz decydujący o awansie obu ekip i grać na Słowenię bo kurs na nich na 100% będzie taki ,że wyjdzie ładny surebet.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
AC Milan - Chelsea FC DNB 2nd Half 2 @2,46 betaland
kursy na 1x2 to 5.20-3.80-1.60 wiec na wygraną połowy powinno być z 1,90 a z dnb z 1,30 , dali po prostu odwrotnie. Buk włoski z angielska wersją strony, raczej bezproblemowy, weryfikacja rauchnku i dowodu przed wypłatą. Szybko limitują mi juz poszły 2 konta wiec nie pogram ale wy pewnie tam nie graliście to poznajcie laske pana:]
/0-2(0-1) wiec w teori weszło, nie wiem jak policzyli
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś gra/ma zamiar grać typy płatne plsna, który swego czasu był u nas na forum. Jak tak to mogę komuś opchnąć 49 kredytów na jego stronie, ja tego już ruszać nie będę.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Klindt za Covattiego -
Watt za Harrisa spory -

stad taki kurs na Brummies, bedzie im ciezko w tym skladzie, Wolves powalcza, chyba to jest 50 na 50
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No wiesz co Benek, Ty wroclawiak zamiast wierzyc w naszych to na te brudy belgijskie grasz... po 23 bedziesz plakac, WKS dzis leje brugie.

????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Haha Roxi ???? Jako kibic bardzo bym chciał żeby to Śląsk awansował. Portfel jednak podpowiada co innego. Jeśli WKS nie zagra znowu znakomitego spotkania to Club Brugge powinien spokojnie ich pokonać ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Grupę opuścili Vidal oraz Kostuchi. Na dniach podejmę decyzję co do kilku użytkowników. Faktycznie warto zostawić nawet 10 osób, byle było skuteczniej i solidniej.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
zmień narodowość
kurde no myślałem o tym :razz: Ale może jest tam taka sytuacja jak w bodajże bwin(?) że polacy nie moga się już rejestrować ale jakieś tam stare konta są normalnie aktywne i można na nich grać (możliwe ze coś pomieszałem ???? )

E:nie no coś *****ałem. dobra w sumie też jakaś mega ta promocja nie była,chociaż ten buk ma fajne kursy i może w przyszłości bym tam trochę próbował grać
 
Do góry Bottom