>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ShoutBox (2) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Od siebie napiszę tylko tyle: cieszę się, że do SZ dołączyli &#39;znawcy&#39;.
Marcin-Odra jasno napisał, że priorytetem ma być forum otwarte - rozumiem dlaczego oczywiście ????
Dlatego wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest &#39;dublowanie&#39; postów z najlepszymi typami. Ustalmy jakiś czas (np. 30min.) - najpierw post z typem trafia do SZ, a po tych 30.minutach można go już publicznie podać na otwartym. W ten sposób wilk będzie syty i owca cała ???? Skoro &#39;znawca&#39; podaje info, że np. linia jest źle ustalona i jest ładne value to najpierw podzieli się z pozostałymi &#39;znawcami&#39; a potem dopiero z resztą. Jeżeli ktoś nie zdąży skorzystać z tego typu przez te 30 minut to i tak pewnie nie zdąży skorzystać bo buki i tak się zorientują i przesuną linię albo zmienią kurs do tego czasu.
Takie rozwiązanie będzie uczciwe zarówno dla pozostałych użytkowników SZ jak również nie spowoduje mniejszego udzielana się na otwartym forum.
Zastanówcie się nad tym.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Tak po krotce napisze od siebie...
Zaczne od dobrego pomyslu c1amak...
W SZ podawac bedziemy typy a pozniej po okreslonym czasie np 30 minut, jesli oferta nadal bedzie aktualna mozna to wrzucic do tematycznego dzialu.
Bardzo wazny punkt 4 napisany przez dawida.400, mianowicie jakosc a nie ilosc... Rowniez podoba mi sie jego stawkowanie typow...
Do Benka 23 i dawida.400 i do innych uzytkownikow forum w SZ. Stawkowalem 8/10 gdyz sporo czasu spedzilem nad analiza obecnej formy zawodnikow jak i motywacja do odniesienia zwyciestwa oraz potencjalu druzyn, a przede wszystkim rowny i mocny sklad, czyli brak tzw slabego ogniwa... Ten kto choc troche obserwuje biatlon na pewno z niedowierzaniem spojrzy na wynik druzyny szwedzkiej w okrojonym skladzie...
W najwiekszym szoku bylem ogladajac na zywo to co sie dzieje i do teraz nie rozumiem jak to sie stalo... Tyle tytulem malego wyjasnienia.
Na koniec, traktuje strefe zamknieta jako miejsce gdzie na koniec miesiaca ma byc plus w temacie i tego sie bede trzymac.
powodzenia
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Podawanie typów równocześnie na otwartym forum, jest pomysłem dobrym, ale uważam złym zdecydowanie pomysłem jest podawanie ich 30 minut po umieszczeniu w strefie zamkniętej. Z prostego powodu. Musielibyśmy całą dobę spędzać na strefie zamkniętej i analizować każdego typy z racji tego że nie wiadomo o której godzinie one się pojawią. Ktoś będzie miał pecha i zaloguje się np. godzinę po podaniu typu przez jakiegoś typera/znawce i okaże się że już poszła masówka na propozycje przez &quot;tłum&quot; ponieważ od 30 minut znajduje się typ również na forum otwartym. Proponuje odwrotne rozwiązanie. Wprowadzić typ na forum otwartym 30 minut ale przed rozpoczęciem się spotkania, ewentualnie godzina przed. Wydaje mi się, że nie może być tak, że członkowie w strefie zamkniętej jak mają pecha &quot;zalogują się parę godzin później&quot; nie załapią na atrakcyjną linie. Takie jest moje prywatne zdanie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jak dla mnie to wgl te najpewniejsze typy stąd można sobie darować na otwarte. Już nie róbmy jaj, że wszystko trzeba podawać stąd na otwarte.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
moim zdaniem po to jest STREFA ZAMKNIĘTA, aby typy jej nie opuszczały...
Też mi się tak wydaje żeby nie prowadzić tutaj normalnych tematów tylko wrzucać coś konkretnego coś o czym szary użytkownik nie wie. Normalny temat można prowadzić w KzS albo później w VIP. Przy &quot;normalnych&quot; typach nie ma znowu aż takich spadków kursów. A jak będzie błąd buka albo cuś i zagra większa liczba osób to jest duża szansa na to że buk anuluje takie zakłady.
Książkowy przykład typu do SZ :?:
http://www.oddsportal.com/volleyball/europe/challenge-cup/radnicki-bydgoszcz-1562638/#home-away;2
Kurs z 6,50 na 1,41 po unikalnej informacji iż Delecta pojechała rezerwowymi. Info tutaj w godzinach porannych i wszyscy zarobieni ;)
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
No tak, ale jest jedno ale. Znajdują się tutaj osoby posiadające wiedzę z wielu dziedzin sportowych, i coś co dla nich jest oczywiste dla nas już nie musi być. Ja np. na żużlu w ogóle się nie znam i nawet oczywisty typ z tej dziedziny sportowej jest dla mnie nowością, i jeżeli znajdzie się w tym temacie, myślę że nie tylko ja ale i wiele osób weźmie to wtedy pod uwagę. Pomysł aby zbierać tutaj najlepsze w naszym przekonaniu bety jest trafny według mnie. Dlatego tematy nie są głupim pomysłem. Przynajmniej jak ktoś zacznie strzelać na lewo i prawo kursami od razu yield podsumuje taką osobę. W tematach zwykłych jest jednak większa swoboda. Pytanie tylko czy dzielić się z tym na forum otwartym a jeżeli tak to na jakich zasadach.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Cuneo - Zaksa Kędzierzyn Koźle

over 178,5 1.53 7/10 Bwin

4 sety powinny spokojnie wystarczyć do wejścia.
Dokładnie. Bardzo fajny zakładzior. Dopóki będzie wisiał a nie powinien długo to można pakowac śmiało. 4 sety najmniej, możliwy TB. - W końcu nie po to spotkały się jedne z najmocniejszych drużyn w Europie, żeby była błazenada jednej z Nich i plecki 0:3. Możliwa też jakaś końcówka na przewagi, która może rozwiązac nam zakład już w drugim secie.

Podpisuje się obiema rękami.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
jak ktoś pograł mój typ z 2.ligi czeskiej na CASLAV to prowadzą 1:0 już i można kontrować na LIVE! jest to w bwin i bet365 z tego co widzę ????
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Jeżeli ktoś grał Catanię po @2,15 to można kontrować. @2,05 na X2 w bet365. Ale i tak uważam, że gospodarze wygrają.
 
Do góry Bottom