>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
spytam kolejny raz, ponieważ nic się nie zmienia: dlaczego Moderatorzy czy też Znawcy/Typerzy, którzy są naprawdę bardzo dobrzy w swoich dziedzinach nie mają dostępu do SZ i nie piszą tutaj??
wszedłem dzisiaj na Dyskusję i adqs napisał jedną fajną wiadomość &#39;dobry typ w betcity&#39; - wiem, że zna się na ręcznej, więc wchodzę na betcity a tam kurs na jutro na ręczną kobiet na SPR @2,25 - co jest ewidentnym błędem, tam jutro pojawi się pewnie kurs w okolicach 1,5 na tą drużynę ???? więc nic tylko brać...
no ale dowiedzą się o tym tylko osoby, które napisały do niego na PW albo się znają, reszta tutaj to nawet nie będzie o tym wiedziała...
od dłuższego czasu można zaobserwować że zdecydowanie więcej value betów można wyłapać obserwując posty tych kilku modów/znawców niż w tej całej SZ...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Niebawem się tym zajmę. Teraz mam trochę zbyt wiele na głowie. Dojdzie do reformy. Już mam koncepcję i myślę, że będzie lepiej.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Naval - Leixoes bez bramek niestety, ostatnio ze zmiennym szczęściem w SZ i w marcu trzeba się poprawić a czasu będzie więcej.
Minął miesiąc a Benek dalej koncepcji nie przedstawiłeś ;) Myślę, że przynajmniej kilka słów o ogólnym zarysie możesz napisać i inni będą mogli się wypowiedzieć na ten temat. Bo zmiany jak najbardziej wskazane. Pozdrawiam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Z Marcinem-Odrą doszliśmy do porozumienia z nowym typem Strefy Zamkniętej. Będzie ona powiązana z rangą znawca oraz dla osób jak Wy, czyli z ponadprzeciętną wiedzą na dany temat - niekoniecznie powiązany z jakąś jedną dziedziną sportu. Niebawem zostanie napisany regulamin (dziś/jutro). Każdy dostanie PW z Was jak i wszyscy Znawcy.
Mam nadzieję, że teraz ruch się poprawi ;)
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dobra inicjatywa. Myślę, że skoro jakieś zmiany są to proponuję kilka zmian porządkowych. Czyli formuła jak we wszystkich SZ z typowaniem - czyli na każdy typ nowy temat jest zakładany i tam można dyskutować, wtedy będą teoretycznie bardziej wyselekcjonowane typy. Dodatkowo jakaś lista osób oraz staty co miesiąc. No i stawkowanie x/10 czyli standardowe powinno być. Tyle z moich propozycji, decyzja należy do Was a duże forum to i duży potencjał.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Rygor był moim największym problemem to fakt, ale teraz już się to zmieni. Wzrośnie liczba userów w dziale i trzeba dbać o potencjał. Na pewno będzie zmiana względem statów. Jeśli przez dwa miechy z rzędu będzie na minus to automatyczny out - tzn. nad tym jeszcze popracuję. Będę sugerował by każdy stawkował 1-10/10, ale to już musi zależeć od samego typującego. Na innych forach nie jest to regułą i każdy stawkuje wg swojej koncepcji. Będzie lista i będą miesięczne staty. Powinno to poprawić jakość SZ.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Lista osób przede wszystkim, żeby nie było takich akcji, że ktoś ma pare miesięcy dostęp, nic nie daje i zaczyna wrzucać innym jeszcze, a wiadomo, że tak to z pewnymi gwiazdami tutaj bywało.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tak będzie temat z listą, która będzie aktualizowana ;)
E: Po meczu lub rano będzie juz ostateczny, nowy, świeży regulamin ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Na dniach dołączą osoby z rangą Znawca. Jest zainteresowanie. Czekam jednak na jak największą liczbę zgłoszeń by weszli szturmem. Luknijcie na regulamin i na PW. Potem odpiszcie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom