>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SHL - liga szwedzka 2023/2024

Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Farjestad vs Oskarhamn
Typ powyżej 5.5
kurs 1.91 fortuna

Dla mnie jedyny scenariusz to bramki w tym meczu. Miejscowi będą trochę podmeczeni po wtorkowym sukcesie w Finlandii. Z kolei goście muszą w końcu się odbić i zacząć wygrywać. Ich siła jest ofens i z pewnością maja potencjał żeby naruszyć BK. Liczę na otwarty mecz z dużą ilością strzałów. Może coś wpadnie :)
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Moze wróce do grania dubli. Na tapete mecz w Karlstad. Myslałem ze Rogle juz na własiwych torach ale oni graja w kratke, na wyjazdach to troche inna druzyna niz u siebie a dzis bedzie ciezko bo Farjestad podrazniony porazka z Oskar, w ktorym dominowali , dzis licze na ich rehabilitacje.
Do dubla Skele , mysle ze Linkoping nie bedzie miało na nich lufki. Wszystkie atuty po stronie v-ce mistrza Szwecji

Farjestad ml + Skelleftea RT kurs ako 2,25 fortuna✅✅💚

Licze takze na Lulee, która jedzie do mistrza, ale nie sa bez szans a potencjał dla mnie po stronie gosci✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1866
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś sporo meczy w shl ale jak gram dwa w dublu.
Frolunda po małym tornadzie w obie strony bo jak można określić mecz od stanu 0-4 do 6-4 powinna w końcu coś zacząć grać w delegacji. Jest potencjał tylko te ich wejścia w mecz muszą być lepsze. Linko nie gra równo u siebie nieco lepiej ale Frolunda ma tu wszystkie atuty w swoich rękach.
Do dubla Lulea, oki rywal mega trudny bo Farjestad to klasa zespół, jednak oni grali trudny mecz dwa dni temu ale Lulea jest w gazie, Lulea gra skutecznie a jak swoje dołoży Omark to powinno być dobrze

Frolunda z x + Lulea z x kurs ako 2,05 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Leksand vs Oskarhamn
Typ 1 i over 5.5
Kurs 3.42 totalbet

Spotkanie na dole tabeli, ale obie drużyny z bardzo odmiennym potencjalem. Leksand miało swoje problemy na początku sezonu... kontuzje choćby Kanadyjczyka Veronneau, który w tym roku ma prowadzić zespół do zwycięstw. Niemniej z meczu na mecz wyglądają lepiej. Ok ostatnio dwie porażki na wyjeździe ale myślę że trochę w kalkulowane w cykl przygotowawczy na dalszą część sezonu. Dzisiaj na własnym lodzie powalczą o komplet. Przeciwnik w ogromnym kryzysie, chociaż przeciwko Malmo w końcu zagrali fajnie do przodu tworząc mnóstwo sytuacji. Goście największy problem maja z obrona i dodatkowo pierwszy bramkarz doznał kontuzji. Kruse jest słabym zmiennikiem a co dopiero mówić o starterze. Myślę że dzisiaj zobaczymy ofensywne mecz, w którym atak będzie kluczowy. Po obu stronach duży potencjał strzelecki. Biorąc jednak zdecydowanie lepiej poukładana tyłu u miejscowych, spodziewam się że 3 punkty zostaną u nich a sam mecz zakończy się wynikiem 4:2 :)
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zobaczymy jak dziś pójdzie SHL, zagram trochę ryzykownie ale typy nie bez szans, krótko z braku czasu
W HV poleciał trener bo musiał ostatni wyskok z Malme przelał czare goryczy,, choc w szatni tez nie było różowo na linii z zawodnikami, kibice zegnali graczy gwizdami. Jednak HV to drugi najlepszy zespół drugiej czesci zeszłego sezonu. Mysle ze po takiej dawce mozna sie zmobilizowac. Malme wychodziło wszystko w tamtym meczu, a HV było bez pary, pora wziac sie do roboty, czy to bedzie dzis nie wiem ale próbuje, roster nie ustapuje gospodarzom

Malme z x kurs 1,84🍎 jak ktos pograł Malme to dobrze ale zrobiłem błąd bo chodziło o HV

Linko u siebie a Linko na wyjezdzie to dwie rozne ekipy, u siebie grozni gla najlepszych ale z Rogle jest podobnie, niby jest potencjał ale w delegacji jakby było 50% druzyny wiec gram Linko

Linkoping z x kurs 1,84✅

Frolunda tez ma problem na wyjazdach, a roster tłusty i powinni ogarniac, dzis klasyk i rachunki do wyrównania, mysle że nikogo nie trzeba mobilizowac na ten mecz, Fro juz w Karlstad pokazała ze stac ich na wszystko

Frolunda z x kurs 1,84 🍎 tak na prawde mecz na styku
fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +485
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie poszło ostatnio, moze dzis na przełamanie
Spróbuje ako z trzech meczy
Vaxio na ten moment taki hokej jak grało w PO, skuteczny po obu stronach, dzis rywal z gónej czesci tabeli i myśle, że mobilizacji nie zabraknie. Lulea juz od kilku meczu pokazuje skuteczność z tyłu a z przodu zawsze coś wpada, u siebie tym bardziej a jeszcze na dobre nie odpalił link Omarka. I Farjestad, który ma moc i myślę , że mimo wyjazdu wywiozą zwyciestwo bo jednak to goscie maja wszystko po swojej stronie, no moze z wyjątkiem trybun.

Vaxio ml + Lulea ml + Farjestad ml kurs ako 3,52 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis znów zaufam tym samym ekipom,
Farjstad ma trudne zadanie, ale oni nie schodza ponizej okreslonego poziomu , mnie Rogle jeszcze nie przekonuje i myśle ze FBK punkt wywioza, Vaxio gra na ten moment chyba najlepszy hokej w SHL, , Malme u siebie grozne ale chyba bedzie za mało na mistrza, Lulea przegrała dosc niespodziewanie z Lekasnd ale mysle ze oni wróca do dobrego grania i mocnej defensywy, beniaminek dzielnie spbie radzi ale wg mnie nie bedzie miał argumentów na Lulea.

Farjestad z x + Vaxio z x + Lulea ml kurs ako 3,62 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +431
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
HV71 - Skelleftea
Typ: Skelleftea (z dogrywką i karnymi)
@1.80 Fortuna

HV71 jest kompletnie bez formy, czego zresztą dowodem są ich ligowe wyniki. Wygrali cztery mecze spośród piętnastu rozegranych i są jednocześnie drużyną, która traci najwięcej bramek. Dziś na własnej tafli podejmują Skellefteę, która aspiruje do top 3. W zeszłym sezonie po rundzie zasadniczej byli na drugim miejscu ze stratą trzech punktów do lidera, a więc mówimy tu o wysokim kalibrze przeciwnika. Zresztą forma gości również potwierdza ich dobrą dyspozycję - wygrali sześć spośród ośmiu ostatnich spotkań. Myślę, że potwierdzą dobrą dyspozycję w meczu z HV71 i wygrają przynajmniej po dogrywce.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis jeden mecz SHL. Leksand długo szorowało ponizej strefy PO ale oni grali mocno osłabienie, od dwóch kolejek graja w pełnym składzie i ostatnio wróciło 3 podstawowych grajków, do tego miedzy słupkami wyciagniety jak z kapelusza Larsson który spisuje sie swietnie, ostatnio na rozkładzie czołówka Skele i Lulea i widac jest team spirit na ten moment, rywal z Timry gra nierówno, choć potencjał na PO z pewnoscia maja, jednak gram Leksand bo maja teraz swoje 5 minut

Leksand RT kurs 2,43 fortuna✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1794
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Leksand vs Timra
Typ obie powyzej 1.5 bramki
Kurs 1.76 fortuna

Zgadzam się że miejscowi zaczęli grać lepiej bo sam niejednokrotnie próbowałem typować w ich kierunku w ostatnim czasie. Dzisiaj jednak spróbuję innego typu. Obie ekipy maja zdecydowanie lepsza jakość w ofensywie niż obronie. W bramkach dzisiaj też nie widzę wielkich nazwisk. Ok Larsson że znakomitymi statystykami ale w końcu zaczną spadać bo nie da się grać na takim poziomie cały sezon. Może to będzie dzisiejszy dzień. Generalnie widzę tutaj dzisiaj bramki tyk bardziej że coraz lepiej wyglądają PP.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Myślę że dziś czas na rewanż Frolundy na Modo. Grali niedawno i to Frolunda miała wszystko po swojej stronie i z gry też więcej a jednak przegrali, po drodze poprawa nastąpiła i myślę wnioski wyciągnięte. Stawiam dziś na to że Frolunda spuści łomot Modo, ale gram spokojnie bez handi

Frolunda RT kurs 1,8 fortuna✅💚 mało brakowało a by wypuścili z rąk ten mecz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +990
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko z braku czasu. Lulea dostała lanie w Karlstad, i zasłużone, obrona i golie się totalnie pogubili. Dziś czas na rehabilitację. Rogle mimo zapowiedzi mnie nie przekonuje

Lulea RT kurs 1,98

W meczu na szczycie gram Farjestad. Frolunda niestety ma przestoje i w obronie dziury, które można forsować

Farjestad ml kurs 1,8
Fortuna
Uwazalbym na Oskarshamn i Linkoping bo mogą spłatać figla wyżej notowanym rywalom
 
Otrzymane punkty reputacji: +279
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo zaraz mecz
Spotkanie vicemistrza z mistrzem . Skele ostatnio nie najlepiej , wg mnie sa troche pod forma, ciezki mecz w Trzyncu, a dzis wysoka półka bo Lakers w gazie , mysle ze goscie tu moga wziac 3 pkt

Vaxio RT kurs 2,6 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +612
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Ta szwedzka to jakiś żart :D dwa zespoły underowe a tam po 4-4 jakby zapomniały jak to sie gra w defensywie, chyba trzeba grać na przekór statom i zachowaniom zespołów:)
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis o 15.15 szwedzki hokejowy klasyk i mecz Lulue-Frolunda. Lulea miała moment ze byli pod forma, zdarzały sie wpadki , wydaje sie ze przerwa reprzentacyjna im dobrze zrobiła , swietnie z Timra zapunktowal link Omarka, bo mowil sie ze brakuje Lulei ich dobrej i skutecznej gry, czy beda to kontynowac, zobaczymy, Lulea to defensywa, i zobaczymy czy ona dzis zagra. Po drugiej stronie Frolunda, która gorzej gra na wyjazdach ale na mocnych rywali sie mobilizuje, potencjał w kazdej formacji ogromny i jestem ciekaw jakie to bedzie spotkanie, mysle ze w okolicy remisu ale delikatnie ide w strone gosci

Frolunda z x kurs 1,8

Drugie spotkanie to HV z Leksand. HV po zmianie trenera zaczeli grac na miare tego co w rosterze, ja jednak wide tu wygrana gosci. Leksand ma mocny sład ale dopiero o kilku kolejek graja w pelnym składzie, maja momentu i dobra chemie na ławce i stawiam dzis na ich wygrana

Leksand ml kurs 1,8
fortuna
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo zaraz mecz. Skelle po lekkim dołku wg mnie znow graja dobry hokej. Modo dobry kolektyw bez gwiazd ale wg mnie dzis bedzie to za mało na gosci i to oni przerwa seria wygranych Modo

Skelleftea RT kurs 2,22 fortuna ✅ 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +941
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis wg mnie trudna kolejka do typowania ale próbuje dubla
Modo podejmuje mistrza i wg mnie to za wysokie progi na dziś, mysle ze Modo, po zaskakujacym początku bedzie powoli schodziło do miejsc 12-14 bo tam ich docelowo widzę, z całym szacynkiem dla tego klubu i kibiców, Vaxio po średnim poczatku teraz mysle ze gra juz swoje.
Do dubla biore Rogle. Ich rywal Timra mimo ze wygrał z Frolundą w Geteborgu mnie osobiscie nie porwał, mecz mógł zakonczyc sie rownie dobrze wygrana Fro bo gospodarze tamtego meczu mieli wiecej z gry, ale nic nie wpadło i 3 pkt zgarneła Timra. Rogle po fatalnym poczatku robiło troche korekt i wg mnie oni juz teraz pojda w góre, w tabeli ciasno i kazda wygrana moze przesunac zespoł duzo wyzej, dzis licze na gości ale daja podporke.

Vaxio ml + Rogle z x kurs ako 2,72 fortuna 🍅 tyle fajnych dwójek weszło a ja wybrałem Rogle, eh

Tak patrząc na te dzisiejszą kolejkę to ja widzę wygrane gości a przynajmniej z x2 moze czasem wszystko wejść.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +210
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis pełna kolejka SHL a moja uwage przykuwa mecz w Angelholm. Miałem nadzieje ze Rogle zagra duzo lepiej z Timrą ale sie znów zacieli ( który to juz raz), kursy miedzy Rogle a Fro sa wg mnie bardzo rozstrzelone bo potencjał powiedziałbym dokładnie odwrotny. Nie mam zamiaru chwalic Fro , ze graja lepiej bo to jakos przynosi pecha, ale juz wielki czas przestac grać kiche na wyjazdach. Mimo prawdopodobnego braku na ławce trenera Frolundy ( kara meczu) ja spodziewam sie meczu w okolicy remisu ale ze wskazanie na gości

Frolunda x2 kurs 1,85 fortuna✅💚

Bardzo ciekawie bedzie w Lulei i Vaxio. I Lulea i Skelleftea przegrały swoje poprzednie mecze ale styl tych porazek troche inny. Miedzy słupkami Skele słabo spisał sie Soderstrom, kilka bramek na jego konto by trzeba zapisac, mysle ze dzis czas na reakcje i dobry mecz, nie bedzie łatwo bo Lulea u siebie mocna ale z rownie mocnym rywalem moze tak prosto nie pójść.
Vaxio podejmuje bedace na fali Leksand ale mysle ze gospodarze graja w tym momencie lepszy hokej i u siebie wygraja to spotkanie.

Vaxio ml + Skelleftea z x kurs ako 2,54 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Spróbuje odczarować SHL, zobaczymy.
Leksand podejmuje Linkopong. Mimo ze to sasiedzi w tabeli to Linko ja docelowo widze około 10 miejsca. W Leksand widze wiecej atutów a ekipa nabrała kolorytu po powrocie liderów. Mecz moze byc wyrównany ale ostatecznie widze wugraną gosodarzy

Leksand RT kurs 1,86 fortina

I jeszcze dubel
Timra zaskakjue skutecznoscia w obronie a i w ataku jest kim straszyc, mysle ze dla Malme to bedzie za duzo. Farjestad po przegraej widze dzis zwycieski bo wszystkie atuty po ich stronie

Timra ml+ Farjestad ml kurs 2,1 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo mecze zaraz
Myślę że Vaxio mimo rewanżu w CHL nie odpuści. Larmi na ławce ale młody broni dobrze więc nic tylko do przodu. Orebro nieskuteczne w poprzedniej kolejce a teraz będzie trudniej

Vaxio ml kurs 1,88

Frolunda myślę że już powinna wygrywać też na wyjazdach, wszystko po jej stronie mimo rywal potrzebuje punktów

Frolunda ml kurs 1,86

I tak sobie myślę czy Oskarshamn się nie obudziło bo ile można dostawać baty, a już grają coś od dwóch kolejek. Timra miała dobrą serie ale zobaczymy w którą stroną oni teraz idą

Oskarshamn z x kurs 2,42
Ten ostatni typ trochę ryzykowny i pod prąd
Wszystko fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +472
Do góry Bottom