>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SHL - liga szwedzka 2023/2024

mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Czy dziś koronacja Vaxio? Myślę że nie, w meczu nr 4 Vaxio tak precyzyjnie strzelali obok kasku Soderstroma że aż trudno uwierzyć. Dziś myślę że tak dobrze celowników nie będą mieli ustawionych i z drugiej strony w końcu trochę szczęścia Skele też się przyda, uczciwie mówiąc ani Vaxio nie zasłużyło by wygrać 4-1 finał ani Skele by go przegrać.

Skele RT kurs 3,2 fortuna ⛔ Kompletnie nie udana koncówka w SHL

Gratulacje dla Vaxio🇸🇪🏆🥇, mieli Larmiego ( MVP finałów ) , mocną defensywę, sporo szcześcia którego potrzeba, ale potrafili dostawić kij wtedy kiedy trzeba było i uderzyć celnie i choć na nich nie stawiałem, wygrali zasłużenie.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś zaczynamy grę z ligą szwedzką, bedzie sie działo bo z roku na rok jest ona mocniejsza i w tej chwili nr 1 w Europie.
Jest pełna kolejka wiec kazdy moze wybrac cos dla siebie.
Ja dzis mam kilka propozycji i moze z tego mozna zrobic ako
Na dzień dobry mecz w Angelholm
Rogle podejmuje Malme. Zieloni po bardzo dobrym sezonie 2012/2022 nie dotrzymali kroku najlepszym w poprzednim sezonie, ruch transferowy nie był duży ( jakosciowo) a i gracze co pozostali też jakby z niektórych zeszło powietrze. W tym roku zadbano o wzmocnienia i jest kilka ciekawych nazwisk, moja uwage przykuwa defensywa Rogle , która wg mnie zyskała, zobaczymy jak to bedzie funkcjonowało ale sa głosy ze Rogle bedzie wysoko w tym sezonie ( wiadomo gra na miare potencjału który niewatpliwie jest) rywal z Malme przewietrzył skład ale dla mnie in minus , owszem bedzie gra na bandach i duzo fizyki ale rzemiosło hokejowe wg mnie nie zyskało. Dzis widze wygrana Rogle i to w przekonujacy sposób

Rogle RT kurs 1,65 ✅
solo Rogle minus 1,5 gola kurs 2,08⛔

Teraz na tapete pojedynek Skele z debiutantem Modo. Skele wykonało bardzo mało ruchów transferowych, mysle ze całosc na lekki plus , ale na ile to wystarczy na tle rywali zobaczymy, debutant Modo siła rzeczy musiał przemeblowac skład i w zasadzie maja calkowinie nowe formacje patrzac od pierwszej piatki, trzeba jednak to wszystko ułozyc . Jest kilka nazwisk , które beda kłuc rywali ale wg mnie ten skład bedzie walczył o utrzymanie, dzis w tym meczu mysle ze Skelle tez to ogarnie przekonujaco.

Skelleftea RT kurs 1,6⛔
solo Skelleftea handi minus 1,5 gola kurs 2,01⛔

Teraz lecimy do Oskarshamn. W ofensywnie nadal potencjał do strzelania goli, pierwsze dwie formacje beda krecic niesamowicie, ale dzis rywal , który chce walczyc o majstra, no i sa ku temu podstawy. Rok temu cierpieli w ofensywie, w tym sezonie maja grajków, którzy potrafia układac gre w ataku , mysle ze tez w szatni bedzie spokojnie bo nie ma kilku graczy co to w szatni robili wiekszy zamet niz na lodzie, mysle ze Lulea zyskała w tym sezonie i wg mnie bedzie sie bic o pierwsza czwórke, dzis licze na ich dobre wejscie w sezon bo mimo bardzo ofensywnego potencjału gospodarzy , Lulea ma sporo atutów w obronie ( jak co sezon) a w ataku zrobia pozytek z kilk żądeł, ale ostroznie poki co na poczatek

Lulea z x kurs 1,56✅
solo Lulea RT kurs 2,43
ako z nizszych kursów 4,07 wszystko fortuna⛔

Z pozostałych meczy spodziewam sie wygranej Frolundy, bo mimo ze Timra wygrała wszystkie mecze w presezon to jednak rywala z górnej półki nie mieli a Fro bedzie w tym sezonie piekielnie mocna. Skłaniam sie tez ku Farjestad, który chce odzyskać tron. Mistrz z Vaxio wg ,mnie troche sie osłabił ale zoabczymy bo rok temu sie pomyliłem co do nich. Nowy trener wszystko ładnie ogarnał i był majster w tym roku postawili na sprawdzonych w SHL grajków, choc jest kilku spadochroniarzy zza oceanu i zobaczymy jak to zagra. Farjestad, pełny człon zachowali ( ok Lennstrom odszedł ale zrobił miejsca dla kilku innych wybitnych postaci) i beda w tym roku walczyć w czubie. Oczywiscie wg mnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +275
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Rogle over 2.5
Hv71 vs Linkoping
Obie powyżej 1.5 bramki
Ako 2.23 fortuna

Zacznę sezon od dubla. Rogle w ofensywie z ogromnym potencjalem ale obrona mocno przebudowana. Mogą być w pierwszych meczach problemy.

W drugim mecz również idę w bramki. Obie ekipy praktycznie w każdej formacji defensywnej maja zmiany. Miejscowi w ofensywie mega potencjał. Z kolei Lwy w sezonie przygotowawczym bardzo solidnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3355
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Któtko z SHL

Vaxio, dobry mecz w Farjestad ale jeszcze nie wszystko tam gra dzis muszą odpowiedzieć tym bardziej ze rywal słabszy , (poki co na papierze), Malme z mniejszym potencjałem i mysle ze Jonson dobrze ustawi po nich zespół.

Vaxio RT kurs 1,6 ✅

Frolunda, żle weszła w pierwszy mecz, ale Gronberg ma tam jeszcze troche do poukładania, niemniej jednak to taki ukryty smok, jak odpala to juz pojada, mysle ze u siebie daja rade Leksan choc łatwo nie bedzie

Frolunda RT kurs 1,75✅

I jeszcze mecz w Lulei. Gospodarze sa wymianiani w gronie faworytów do złota i mysle ze nie ma w tym przesady, dzis trudny rywal bo Timra zgrana i bedzie z przodu groźna , wierze jednak ze Lulea dzis wygra po raz pierwszy w tym sezonie

Lulea ml kurs 1,64✅
wszystko fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2351
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Linkoping vs Oskarshamn 1x
Orebro vs Rogle x2
Ako 2.34 fortuna

Lwy miały fajny oktes przygotowawczy. W pierwszym meczu pomimo przewagi HV71 potrafili zapunktowac. Dzisiaj inauguracja sezonu we własnej hali i w moim odczuciu przeciwko rywalowi, który w tym roku jest słabszym niż w ubiegłym. Goście mają potencjał ofensywne ale już obrona wygląda bardzo przeciętnie. Miejscowi maja bardziej zbilansowane formacje.

W drugim meczu uważam, że Rogle weźmie minimum punkt. Orebro straciło nieco na jakości zwłaszcza w ofensywie. Może pierwszy mecz nie do końca to pokazał, ale w perspektywie czasu będzie to zauważalne. Z kolei goście mnóstwo jakości z przodu... przeciwko Malmo mnóstwo sytuacji, ale szwankowała skuteczność. Jeśli nie będą popełniać głupich błędów w obronie to o wynik jestem spokojny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2462
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś pełna kolejka SHL i można cos poszukać. Ja zagram dwa duble ( byle pary dobrze wybrać)

Pierwszy mecz w Jonkoping gdzie HV podejmnie Farjestad. Gospodarze rozegali jeden mecz i już wydawało się ze będą 3 pkt ale na drodze cały czas stał Hogberg i zatrzymał rozpedzajace się HV. Dzis rywal z gornej półki. Farjestad poskromił mistrza i v-ce mistrza kraju u siebie, choć mam wrazenie ze obie druzyny jeszcze potrzebują szlifów. Zieloni zagrali dobrze w defensywie a w ataku ma kto strzelac. Młody talent w bramce pokazał ze będzie dobrym punktem zespołu i jeśli dziś nie pęknie to mysle ze HV az tylu strzałów nie oddaja bo obrona Farje na to nie pozwoli.
Do dubla Lulea, która w tym sezonie będzie mocna, maja grajków, którzy mogą zaprowadzić ich wysoko ale jest chemia i dobra zabawa, mysle ze Orebro które celuje w pierwszą szóstkę dziś z Norrbotten może wyjechać z niczym

Farjestad z x + Lulea ml kurs ako 2,34 fortuna 🍅 nie spodziewałem się wtopy Lulea u siebie,


W drugiej parze biore Rogle, które ma kilka nowych nazwisk, szczególnie w defensywie i calosc robi wrazenie, może jeszcze klocki nie do końca ułożone ale Leksand tez mnie pod tym względem nie porywa, mysle ze Rogle jest w stanie tu wygrac. Do pary Frolunda, która ma potencjał ale źle wchodzi w mecze(mieli nad tym popracować co padało w komentarzach pomeczowych), inaczej niż Malme, które lubi na początku strzelić w później jest gorzej. Może nawet zaryzykowałbym typ pierwsza tercja Malme a wygrana Fro ale ogranicze się do podpórki w strone faworyta, który mimo ze ich gra nie wygląda jeszcze jak sobie tego sami zyczą to ma duże możliwości i głębie składu, której w Malme nie widzać.


Rogle z x + Frolunda z x kurs ako 2,02 fortuna🍅


I solo zagrałbym na gola Jerre Innala. Fiński snajper jest w tym roku w formie ( tak jak ostatnie lata) i ma w około siebie takich czarodziejów jak Rydahl, Tommernes czy Stromwell a i w PP mysle ze w Malme nie zabraknie, choć rzadko gram strzelce ale dziś się skuszę


Innala gol kurs 3,5 fortuna✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +436
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Oskarshamn vs Vaxjo
Typ goscie over 2.5
leksand vs rogle
tyo obie powyzej 1.5 bramki
Ako 2.95 fortuna

W pierwszym muczy znowu typuje przeciwko gospodarzom bo jak dla mnie wyglądają obecnie mocno przeciętnie. Spore przebudowy poczynając od bramki no i oczywiście obrony. Dodatkowo strata Suomeli co będzie miało swoje konsekwencje w ofensywie. Z kolei vaxjo ogromny potencja w przednich formachach. Może jeszcze wszystko nie gra na 100 % ale jeśli zespół potrafi odwrócić wynik i strzelić 5 bramek to znaczy że powoli zmierza w dobra stronę.

W drugim meczu sporo zmian w defensywach po obu stronach i to było widać w tamtym tygodniu. Dodatkowo Leksand jakby miało jakiś kryzys fizyczny w końcowych fragmentach spotkań. Niniej po obu stronach fajne formacje ofensywne z kilkoma indywidualnościami. Moim zdanie powinno być overowo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +267
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Rogle vs Vaxjo
Typ goście over 1.5 gola
Malmo vs Farjestads
Typ zwycięstwo gości
Ako 2.22 fortuna

Rogle zagrało słabiutko na tle jeszcze mocno niedysponowanego Leksand. O ile defensywa mnie nie zaskoczyło... wygląda bardzo przeciętnie, to niestety przyszła jakaś dziwna niemoc w ataku. Dzisiaj poprzeczka idzie mocno w górę. Lakers zaczynają się rozpedzac. Bardzo miło ogląda się ich w ofensywie i myślę że dzisiaj nie powinni mieć problemu trafić przynajmniej 2 razy do siatki rywali. W końcu pierwszy punkt zaliczył ( asysta) Rosen... może dzisiaj otworzy swoje konto strzeleckie...

W drugim meczu idę w kierunku chyba obecnie najrówniej grającej ekipy. BK miało drobne problemy w ostatnim meczu bo przegrywało już 3:1, ale zdołali odwrócić losy meczu w 3 tercji. Dzisiaj jadą do czerwonej latarnii ligi... bo nie spodziewam się żeby Malmo miało lepszy sezon niż ten ostatni. Skład I sama gra bardzo przrcietna. Co ciekawe BK przegrało z nimi 4 ostatnie mecze. To trochę pokazuje że goście mentalnie lubią falować, niemniej liczę ze dzisiaj zakończą ta słaba serię dla siebie. Malmo pomimo dzielnej postawy i generalnie trudnego terminarza na start sezonu nie będzie miało dzisiaj argumentów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj dostałem po tyłku wiec trzeba pomyslec czy pisac. Dzis z SHL taka kolejka ze kazdy praktycznie mecz moze isc w obie strony. Kolega Shl00 Shl00 podał typ w kierunku Farjestad i ja tez myśle ze FBK sobie poradzą. Miałem nadzieje ze dzis w bramce bedzie Lindblom bo jednak młody prezentuje póki co lepszy poziom ale postawiono na kanadyjczyka, który wg mnie nie odnalazl sie jeszcze w SHL, widze tu szanse dla Malme na minimum dwie bramki ale mysle ze mistrz z przed dwóch lat nie da sobie strzelic wiecej bramek niz sami strzelą bo wszystkie atuty po ich stronie .
Vaxio tez powinno postrzelać bo Rogle mimo dobrych nazwisk w obronie jeszcze w tych formacjach niedomaga, zaskaczą ale chyba jeszcze nie teraz . Ja do dubla biore Timre. która u siebie gra zdecydowanie lepiej a wyniki nie do konca pokazuja jak wygladała gra. Modo postrzelało z Linko ale tam zabrakło miedzy słupkami Hodberga a młody nie garnął tematu. Mysle ze z Timra tak dobrze im nie pojdzie.

Farjestad z x + Timra ml kurs ako 2,02 fortuna 🍅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś krótko w SHL. W meczu w Geteborgu to Frolunda ma wszystkie atuty w ręku, jeśli Hogberg nie pomoże gościom to Fro powinna bez problemów ogarnąć mecz.

Frolunda RT kurs 1,7 fortuna 🍅 jednak Hogberg zatrzymał nawałnice Frolundy i
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +275
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Czas na przełamanie w SHL. Wybieram trzy mecze
Farjestad zatrzymał sie na Malme, choć miał przewage jednak nic z tego nie wyszło. Kanadyjczyk w bramce jeszcze pod forma według mnie, dzis spodziewam sie Lindboma i lepszej skuteczności. Z kolei jesli w Linko bedzie znów stał Hogberg to mysle, że ze drugi taki mecz jak z Fro mu sie nie trafi i BK zgarna 3 pkt

Farjestad RT kurs 1,67 ✅

Lulea podejmuje HV, ostatnio toczyła wojne w Geteborgu i wygladali naprawde bardzo dobrze, nie wnikam w sedziowanie ale kilka decyzji chyba nie było w dobrym kierunku, mylse ze Lulea jest na dobrych torach po obu stronach lodu. HV rozbite przez Modo ale trzeba przyznac ze nie zagrali dobrego meczu, dzis rywal bardziej kompetny i tez rzadny wygranej , mysle ze HV bedzie miec kłopoty

Lulea ml kurs 1,57✅

No i biore tez Rogle, które w obronie miało troche nieład, jednak tam jest potencjał i mysle ze mecz z Vaxio pokazał ze idzie to w dobra stone, Modo owszem zyskało na pewnosci siebie ale wg mnie wystrzelali sie z HV a jednak Rogle to wyzsza półka i dzis bedzie im trudniej z zielonymi

Rogle ml kurs 1,65⛔
wszystko fortuna

całość ako 4,33 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +288
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Lulea typ -1.5
Kurs 2.70 sts

Idę zdecydowanie w kierunku Niedźwiedzie, których gra wygląda zdecydowanie lepiej niżby świadczyły o tym wyniki. Myślę że przyjdzie dzisiaj przełamanie po dwóch kolejnych porażkach. Dzisiejszy rywal z pewnością powinien pozwolić na kilka trafień. Hv71 ma bardzo słaba defensywę w tej fazie sezonu. Ponadto ostatni mecz z Sercami zagrany fatalnie. Była chyba mocna siłownia, bo Hv71 było mocno spóźnione na lodzie.


Rogle Typ 2
Kurs 2.04 sts
Nie ufam miejscowym i pomimo ostatnich sukcesów nie kupuje ich gry. Dzisiaj rywal z górnej półki który z każdym meczem wygląda lepiej. Bardzo duża siła ofensywna którą powinna dzisiaj dać komplet przyjezdnym.

Leksand vs Skelleftea
Typ obie powyzej 1.5
Oskarshamn vs Timra
Typ obie powyzej 1.5
Kurs 2.70 fortuna

W pierwszym meczu na pierwszy rzut oka wygląda underowo, ale... miejscowi jeszcze nie tacy pewni w tyłach ale z kolei zaczynają się mocno rozkręcać w przednich formachach. Z kolei goście ostatnio duży problem ze skutecznością. Dzisiaj muszą trafiać bo wydaje mi się że co najmniej 2 razy miejscowi ukluja. Skelleftea tradycyjnie kreuje okazję... skuteczności przyjdzie.

W drugim meczu czas na przebudzenie i mam tutaj na myśli oczywiście miejscowych. W obu ekipach składy mocno budowane do strzelania. Myślę że będzie overowo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +890
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Trzy mecze do kuponu ako.
Lulea podejmuje Linkoping. Dla gosci nawet z Hogbergiem w bramce bedzie to trudne spotkanie. Lulea ma wszystkie atuty w reku.
Orebro podejmuje Oskarshamn, które nie moze zaskoczyć, jednak ubytek czołowego strzelca czasem duzo zmienia, spodziewam sie tu walki ale to Orebro dla mnie jest faworytem
Skeleftea po niemrawym początku wzieła sie do roboty i myśle ze HV duzo nie zwojuje. Wszystko zweryfikuje lód.
Generalnie w SHL dzis widze jedynki ale tu wrzucam te trzy mecze

Lulea ml + Orebro ml + Skellefea ml kurs ako 3,2 fortuna✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2023
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Farjestads vs Leksand
Typ x2
Kurs 1.97 fortuna

BK nie zagrało fantastycznego meczu przeciwko Lwom ale i tak to wystarczyło żeby zainkasować komplet. Dzisiaj zadanie zdecydowanie trudniejsze bo Leksand ma ciekawszy i mocniejszy rostet. Dodatkowo po bardzo przeciętnym początku sezonu zaczynają grać coraz lepiej. Mecz przeciwko Skelleftea bardzo mi się podobał. Mocna fizyczna gra. Coraz lepiej na lodzie wygląda Maks Veronneau który powinien być bardzo dużym wzmocnieniem. Niestety Kanadyjczyk nie przepracował dobrze okresu przygotowawczego bo doznał kontuzji, ale już powoli wchodzi na swój pułap. Jeszcze słowo o miejscowych.... wyniki się zgadzają i pomimo wpadki z Malmo zespół prezentuje sie dobrze. Niemniej właśnie Spotkanie z Lwami pokazało że mają trochę zmęczone nogi... cała liga mam wrażenie w ostatnim czasie na siłowni :) tutaj chyba nie było inaczej. Myślę że goście jak najbardziej są wstanie zgarnąć minimum punkt.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dziś może coś z drugiej Szwecji, może nie to miejsce , w razie czego wpis do przeniesienia
Mecz Vasteras-Bjorkloven
Gospodarze bez dwóch filarów obrony, choc w to miejsce wypozyczono Elisa Pettersona z Orebro, to jednak wszystko trzeba ułozyc inaczej , mimo ze Vasteras namiesza w lidze to goscie maja duzo wiecej jakosci i wg mnie to oni dzis wyjada z trzema punktami

Bjorkloven RT kurs 1,96 ✅ 💚

Drugi mecz w Sztokholmie. Gospodarze wymieniani sa w gronie faworytow do awansu , jednak dwa ostatnie mecze męczyła sie z ekipami typowanymi do spadku, z kolei Mora powina byc czarnym koniem HA , ostatnio lanie z walcem z Bjorkloven i mysle ze z tego meczu beda wyciagniete wnioski. Ja spodziewam sie wyrownanego meczu ale zobaczymy

Mora z x kurs 2,27✅
oba fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3545
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś coś z SHL
Mecz na szczycie. Frolunda podejmuje Orebro. Udało mi sie obejrzec ostatnie ich mecze i powiem ze myslałem ze Ore polegnie z Oskar bo to goscie mieli wiecej z gry , mieli wieksza determinacje jednak młody Artzen stał na straży, Fro rozbiła Rogle. Czy sie wystrzelali? nie sadze ale mysle ze tez wchodza na dobre obroty i dzis u siebie beda grozni. Mecz powinien byc na styku ale dla mnie Fro bedzie góra
Do dubla ekipa , ktorej kibicuje od lat w Szwecji. Farjestad dobrze rozpoczal sezon ale maja kim grac i mimo ze dzis w bramce kanadyjczyk icze na ich dobra postawe

Frolunda z x + Farjestad z x kurs ako 2,0 fortuna✅💚

Jestem ciekawy odpowiedzi Rogle ale wg mnie na ten moment wiecej atutow ma Lulea i mysle ze wyjada z wygraną.
Tu się niestety pomyliłem mimo że to goście mieli więcej z gry
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2026
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś dubel z drugiej Szwecji
Bjorklovem póki co wygląda bardzo dobrze, ostatnio mogli wygrać wyżej ale to już historia, dziś goszczą waleczną Altmute ale nie sądzę żeby nie zdobyli trzech punktów
Do dubla Djurgarden, które musi odpowiedzieć po plamie. Rywal z gatunku tych typowanych do grupy spadkowej, dziś mus 3 pkt

Bjorkloven RT + Djurgarden RT kurs ako 2,34 fortuna⛔⛔ dziś lanie dostałem
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj lanie, może dziś będzie lepiej
I taki dubel. Frolunda jedzie do Modo, które ostatnio poczyna sobie całkiem dobrze, no może z wyjątkiem meczu z Leksand, który sam w sobie nie był zły mimo wyniku. Czuć w tej ekipie team spirit. Jednak dziś rywal bardzo trudny. Frolunda może nie porywa ale wygrywa, są rezerwy i potencjał, myślę że przynajmniej punkt to mus.
Do dubla Lulea. Ostatnio mimo porażki dobry mecz w Rogle, trochę szczęścia i wynik mógł być w drugą stronę. Myślę że w Malme będzie dużo lepiej

Frolunda z x + Lulea z x kurs ako 2,08 fortuna 🍎 Ja Modo leje Fro to ja nie kumam czaczy

W meczu na szczycie tej kolejki stawiam na Farjestad💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +271
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Lulea
Typ 2
Kurs 2.3 fortuna

20:39 w celnych strzalach... :(

Malmo zagrało strasznie słabo z Linkoping. Po 1 tercji nie było już gry. Chłopaki mocno na siłowni podzialali. Dzisiaj jak na złość Lulea która gra mocno fizycznie. Niedźwiedzie dawno niezaznaly smaku zwycięstwa na obcym lodzie. Dzisiaj licze na przełamanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +766
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis stawiam na cztery ekipy Orebro, Rogle, Lulea, Frolunda

Orebro po meczu na szczycie, po dobrym meczu ale to jednak FBK było lepsze i dominowało, mysle ze dla Timra bedzie dzis miała problemy

Orebro ml kurs 1,58

Rogle mysle ze juz na własciwych torach , beda dzis strzelac na bramke , zobaczymy co wpadnie ale wygladaja juz lepiej niz kilka kolejek wczesniej. HV nieststy nazwiska nie graja a ponoć i miotła nie taka i siedzi na goracym krzesle. mysle ze Rogle to wezmie

Rogle ml kurs 1,7

Lulea dominowała w Malme ale wzieła to dopiero po karnych, mysle ze Modo dzis nie wywiezie punktu tym bardziej ze Lulea u siebie gra jeszcze lepiej

Lulea RT kurs 1,75

No i na koniec klasyk Skelle z Fro. Skelleftea po meczu w CHL, niby mial byc spacerek ale taki ddo konca nie był. Frolunda podrazniona porazka z Modo, bo juz witali sie z gąską, ja dzis stawiam na gosci, którzy dla mnie maja wikszy potencjał , mobilizacji nie zabraknie

Frolunda ml kurs 2,22
wszystko fortuna
 
Do góry Bottom