>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Shanghai Masters 06-12.09.2010

Status
Zamknięty.
michau 84

michau

Forum VIP

Już za kilka dni startuje pierwszy turniej rankingowy sezonu 2010/2011. Tak jak w ostatnich trzech latach są to zawody w Szanghaju.

Drabinka turniejowa:




Tytułu będzie bronił O&#39;Sullivan, który pokonał Wenbo w zeszłym roku 10-5. Pierwsze transmisje już od poniedziałku od godziny 8:30 jak nic się nie zmieni. Bukmacherzy jeszcze nie wystawili oferty (oprócz zwycięzców kwart w sportingbecie). Jeśli się gdzieś pojawi to zostanie uzupełnione. Transmisji jest sporo z tego co widzę (Eurosport &amp; Eurosport 2). Dobrze, że czasowo nie nachodzą się z US Open, bo wtedy pewnie byłoby ciężko o przekazy bezpośrednie.

Zapraszam do dyskusji.. ;)
 
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
Witam.Shanghai tuż↓ tuż...
Oferty nie jeszcze ale chciałem coś dodać od siebie na początek.Mianowicie.Jedyną pewną rzeczą na ten turniej jest to iż nie opłaca się stawiać nic za grubą kase.Początek sezonu,krótkie mecze,według mnie wszystko się może zdarzyć w każdym meczu.Rok temu w tym samym turnieju w 1 rundzie odpadali kolejno:Robertson,Selby,Allen.W fiinale zameldował się Wenbo co napewno była sporą,mega niespodzianką.Według mnie bedą wałki.
Przestrzegam przed wkładaniem w ten turniej dużo kasy
Nie ma oferty więc typów nie podaje póki co.
Pozdro
???
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Witam!
Ostatnio Ass prosił mnie o wtrącenie swoich czterech groszy do temaciku więc to robię oglądałem wczoraj trochę mecze Ronniego z Marco i tak jak się spodziewałem zakończył się remisem 3-3, natomiast Shaun pokonał po raz kolejny Dinga 5-1 nie dając rywalowi żanych szans...
Wracając do Shanghai Masters może zacznę od początku drabinki( dzikich kart)
w pierwszej parze faworytem dla mnie zdecydowanym jest młody Chinczyk Tian Pengfei który w poprzednim sezonie pokazał sie w paru spotkaniach z dobrej strony i sprawił kilka niespodzianek.Drugą parę tworzy doświadczony angielski snookerzysta Andrew Higginson z kompletnie nieznanym zawodnikiem więc typ jest prosty gram na Higginsona!.Kolejną parę tworzy 3-krotny finalista MŚ Irlandczyk Ken Doherty z kolejnym anonimowym zawodnikiem z Jakiegoś Arabskiego kraju ???? wydaje się że Ken nie powienien mieć większych problemów z rywalem i odprawidź go szybko do domu...
Napisze jeszcze kilka słów o &quot;krupierze z Londynu&quot; zapadł mi w pamięć po zeszłych MŚ kiedy to brakowało mi jedego frejma w walce z Neilem do kolejnej rundy było chyba 12-7 do 13 i niestety martin przegrał pojedynek 13-12 z pózniejszym Mistrzem Świata i w tym pojedynku w którym Gould zmierzy się z Li Hangiem zycięzca może być tylko jeden...
Dalszy ciąg analiz w póżniejszej fazie turnieju..

PS.Uwagi kierowac na PW!
 
michau 84

michau

Forum VIP
Turniej się jeszcze nie rozpoczął a już mamy zaskakujące wieści. Ronnie nie obroni tytułu, ponieważ wycofał się z turnieju. Oto jego wytłumaczenie:

&quot;This has been a very difficult decision to make, however I have a very young family and at this moment I need to spend more time with them. I&#39;m truly sorry to my fans in China, I love meeting and playing in front of some of the most passionate people in the world. I very much look forward to returning to China soon.&quot;

Nie wydaje mi się żeby tydzień bez tatusia zaszkodził rodzinie, ale taka jego decyzja. Zatem zwycięzca pojedynku Pengfei-Burnett awansuje od razu do drugiej rundy.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Pierwszy większy turniej, bo te jakieś mniejsze, to i oferta słaba i transmisji brak. Niby snookera więcej, ale dalej tak samo mało i poziom do tego klapnął.
Faworyci moi: Selby i Murphy, tak na czuja, że jeden z nich zaskoczy. Merfi dodatkowo zmotywował mnie do gry na niego po ładnym występie w PLS. Kurs 10 na Shauna można sobie strzelić.
Runda dzikich kart zwykle to były 100% peffki, teraz poziom się podniósł, kursy też nie zachęcają. Ja sobie odpuszczam.
Za to na I rundę: Murphy, Liang, Williams. ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
Murphy w pojedynku grubasów ;p jest lepszy. Lee ostatnimi czasy męczy się w kwalifikacjach, nie widzę argumentów przeciw Murphiemu. W PLS zobaczyliśmy starego dobrego Shauna. Do tego mocniejsza psycha niż Lee.
Liang, zeszłoroczny finalista, potrafił odwalić i przegrać w eliminacjach, ale jak dojdzie do turnieju głównego to zwykle potrafił pozamiatać. Stevens jak to Stevens, solidności u niego brakuje i zwykle solidne Chińczyki go punktują.
Na deser Williams-super końcówka ostatniego sezonu, jak chce awansować w rankingu, to nie może sobie pozwolić na odpadanie w 1 rundzie. Zwłaszcza, że przeciwnik słaby, któremu niegdyś wyszedł jeden turniej - to nie poziom Marka. Dodatkowo Azja zwykle służy Williamsowi, więc powinno być dobrze;)
Oby bez niespodzianek.
Pozostałe mecze Robertson-Ebdon odpuszczam. Na Pietra za mały kurs, na Robertsona za niski. Prędzej jakiś over 7,5 frejma czy cóś.
Allen, zwykle ospale wchodzi w sezon, Fu ma niewygodnego przeciwnika, Cope powinien wygrać z dziadkiem. Maguire-Trump no bet.
Na razie tyle.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Runda dzikich kart za nami. Bez większych niespodzianek, może poza wysoką porażką Dunna.

Jamie Burnett v Tian Pengfei 5-2
Andrew Higginson v Rouzi Maimaiti 5-2
Ken Doherty v Mohammad Sajjad 5-4
Robert Milkins v Jin Long 3-5


Dave Harold v Passakorn Suwannawat 5-1
Mike Dunn v Mei Xiwen 1-5
Martin Gould v Li Hang 5-3
Joe Delaney v Li Yan 5-1



Liang Wen Bo - Matthew Stevens
Liang @ 1.70 tobet :|


Zdziwiłem się jak zobaczyłem 1,60-1,66 na Chińczyka, ale tobet to już według mnie przesadził. Stevens formę zostawił gdzieś sezon - dwa temu. A należy dodać jeszcze, że Wenbo gra u siebie. Solidne value.

Graeme Dott - Ken Doherty
Dott @ 1.61


Tutaj znówu bet365 się nie popisał. Na moje to Dott solidnie wypunktuje tutaj weterana Kena. Warto przytoczyć tutaj rezultat dzisiejszego spotkania Irlandczyka - marne 5-4. Kurs jak znalazł.

Jakby się uparł to można dograć jeszcze Fu @1.57 i kolejny rodzynek jakim jest Maguire @ 1.75(znów tobet) który gra przeciwko Trumpowi. Zobaczymy jutro, czy miałem nosa bądź tobet dobrych oddsmakerów.
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Witam.. macie jakieś propozycje na dziś? mecze startują od 13:45, a można by było cos pograc za drobne, lecz niestety ja się w ogole nie znam na snook`u..
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Jeżeli chcesz coś pograć na siłę to Ding+Murphy 8/10 nie powinno być niespodzianki w tych spotkaniach możesz pobawić się z Hendi

Sądzę że King i Hendry również powinni wygrać swoje pojedynki
 
K 65

konji

Użytkownik
Koledze chodziło o live, a nie o drabinkę. Z tego co piszą na stronie, live jest obecnie niedostępny. W miarę świeże wyniki pojawiają się na eurosporcie, jednak tam zupełnie bez szczegółów, tylko suche wyniki.
Co do dzisiejszych spotkań- nie wiem co się stało Hendry&#39;emu. Co prawda patrzę na sam wynik, ale 5-2 oznacza, że praktycznie nie nawiązał walki. Ding się przeokrutnie męczył ze swoim rodakiem, ale ostatecznie wyciągnął z 1-4 na 5-4. Szkoda porażki Szkota, bo skisił mi ako Murphy+Hendry+Ding+King. Trudno.
Na jutro widzi mi się dubel Williams+Maguire. Co prawda Dott to nie lada rywal, ale moim zdaniem Walijczyk nie pokazał w pierwszej rundzie wszystkiego, na co go stać.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ja konsekwentnie będę grał trójkę: Murphy, Selby, Williams.
Shaun dzisiaj wyszedł z opresji, ale grał dobrze, czasem brakowało trochę szczęścia. Psycha jak zwykle żelazna. Stevens? Odprawił Lianga, czym zniszczył mój świetny kupon, ale z 4:0 dał sobie zrobić 4:3, więc rewelacji u niego nie ma. 5:3 tu widzę.
Gouldowi starczyło na Hendrego, z Selbym mu braknie, choć formę ma niezłą.
Najcięższy mecz będzie miał Williams, tu może być różnie, ale konsekwentnie i z sympatii dla Marka. Król Azji przecież.
Pewne wydaje się być też zwycięstwo Maguire&#39;a po całkiem sensownym kursie 1.37. Davis to typ zawodnika z którym ciężko się gra Fu, ale Szkot powinien go łatwo wypunktować.
I na koniec aż korci by postawić na Binghama. Kurs fajny w I rundzie świetny występ, pokonał Allena i zrobił 142 w brejku.
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Poziom turnieju na razie fatalny, nawet Eurosport długo nie wytrzymuje i zmienia dyscypliny :p Z tego co mówią na wizji to może przez upały, które panują w Chinach zawodnicy grają kaszanę.
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Murphy - Stevens 1.53 @fortuna - obajwygrali 1 spotkanie po 5-3, ale trudniejszego rywana miał Murphy, przegrywał 3-1 ale ogarnał na 5-3, po prostu rozkreca sie z kazdym frejmej i w nim upartuje faworyta tego spotkania
Selby - Gould 1.36 @fortuna - Gould wyelimianował bedacego w słabej formie Hendrego, co tez dało sie przewidziec, po zrezygnowaniu z gry Ronniego jest jednym z głownych kandydatów do wygrania i ta runde tez przejdzie
D.Junhui-J.Cope over 7.5 1.75 @fortuna - a tutaj zagramy over, watpie zeby szybk osie roztrzygneło to spotkanie, obaj w poprzednich spotkaniach przegroczyli over teraz bedzie podobnie, Ding szału w sumie nie robił, tez sporo przegrywał ale udało mu sie wyjsc z tego
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Murphy - Stevens 1.53 @fortuna - obajwygrali 1 spotkanie po 5-3, ale trudniejszego rywana miał Murphy, przegrywał 3-1 ale ogarnał na 5-3, po prostu rozkreca sie z kazdym frejmej i w nim upartuje faworyta tego spotkania
Selby - Gould 1.36 @fortuna - Gould wyelimianował bedacego w słabej formie Hendrego, co tez dało sie przewidziec, po zrezygnowaniu z gry Ronniego jest jednym z głownych kandydatów do wygrania i ta runde tez przejdzie
D.Junhui-J.Cope over 7.5 1.75 @fortuna - a tutaj zagramy over, watpie zeby szybk osie roztrzygneło to spotkanie, obaj w poprzednich spotkaniach przegroczyli over teraz bedzie podobnie, Ding szału w sumie nie robił, tez sporo przegrywał ale udało mu sie wyjsc z tego
Nie zgodze się z Tobą ! Liang jest obecnie lepszym snookerzystą od &quot;grubaska&quot; Lee tylko poprostu miał szczęście oglądałem akurat oba mecze Murphy wbijał ok 40 ptk i przegrywał wygrane frejmy równie dobrze mogło się sokończyć 5-0
Natomiast Liang przespał początek meczu i gdy potrzebował kilku snookerów udało mu się je ustawić zdobyć punkty i potem spudłować na prostej bili i poddał partię nie potrzebnie bo nic nie zostawił ! 0-4 i to już było cięzko wrócić do gry a wrócił i prawie udało mu się doprowadzić do 9 partii...
Odemnie na dziś :

▶Shaun Murphy @ 1.53
▶Mark Selby @ 1.36
2,08

5/10|Bet365

▶Mark King vs Peter Ebdon powyżej 7 @ 1,83

5/10|Bet365
 
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
Witam.W turnieju wiele niespodzianek dlatego może takie coś :
Jamie Burnett - Mark Davis
Graeme Dott - Jamie Cope
Allister Carter - Matthew Stevens
Wszystko over 7,5
Pierwszy pojedynek ...nie mam pojecia ,obaj na rówym poziomie,może być dobry mecz.Cope dzis pojechał Dinga,z Dottem napewno powalczy.Ali ? Sam nie wiem czy forma u niego jest czy nie ma ale Stevens zagrał dziś bardzo fajnie( szkoda że się pomylił na zielonej szczegolnie jak odrobił 15 pkt z fauli) i napewnio nie stoi na straconej pozycji....
Co myślicie ?
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
jestem przekonany co to zwycięstwa Selbiego. Dzisiaj wygrał 5-4 z okularnikiem jednak śmiem twierdzić, że jutro ten wynik będzie oscylował w przewadze przynajmniej dwóch frejmów. I wszystko na wskazuje los sprawił, że dzisiaj doszło do dużej ilości niespodzianek a także obrońca tytułu się nie pojawił - Roni więc sądzę, że Mark Selby pokażę klasę podczas tego spotkania. I jeżeli przypatrzeć się drabince turniejowej to śmiem twierdzić, że zobaczymy go w finale pierwszego turnieju w tym sezonie. I wygrana sprawi że ten sezon będzie dla niego z pewnością bardzo udany bowiem w mojej ocenie on na to zasługuje. Może nie gra bardzo dobrze dla oka oraz efektownie jednak zdobył on moją sympatie. I chcę mu życzyć jak najlepiej i sądzę, że pokaże to podczas tego turnieju. A jak będzie okaże się to jutro wieczorem
Mój typ Selby -1,5 frejma @1,60 Bet365 5-1✅✅
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
No i kolejna sensacja w dniu dzisiejszym. Szczerze mówiąc nie wiem jak to Carter zrobił, że wrócił do gry a co najważniejsze te spotkanie wygrał i awansował do półfinału tego turnieju. Jednak Stevens po raz kolejny mnie przekonał, że jego psychika nie jest dobra. Śmiało mogę go porównać do DInga,ponieważ jak nie idzie to nie idzie na cąłej lini. Jest cieniem samego siebie. Oglądając te spotkanie doszedłem do wniosku, że Walijczyk po prostu spanikował, że te spotkanie może wygrać i awansować do półfinału zaś u Aliego górę wdzieło doświadczenie. Jednak widać, że Carter w tym turnieju ma poważne problemy i jestem przekonany, że podczas spotkania z Selbim jego szczęście się skończy. Bowiem Selbi po raz kolejny mnie udowodnił , że jest bardzo dobrym zawodnikiem. I jeszcze na deser podczas dwóch ostatnich frejmów bił brejki powyżej 100 jak dobrze pamiętam 106 oraz 105. Przez cały ten turniej gra na tym samym poziomie i już wczoraj pisałem, że jest to główny kandydat przynajmniej dla mnie do awansu do finału. Szczerze mówiąc jestem zaskoczony drugą parą półfinału ponieważ byłem pewien, że będzie w nim Dott. A tak stawiam na wygraną Selbiego w tym spotkaniu jak i całym turnieju
Selby win 1.60 Bwin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom