>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sezon 2022 - NEWSY

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ciekawe co na to Gasly 🤔
Gasly jest znienawidzony przez Marko i chocby nie wiem co sie dzialo to by go do Red Bulla nie wzieli. Wlasnie dlatego po swietnym sezonie 2020 Francuza nie przesuneli do glownej ekipy tylko wzieli Pereza czym wylamali sie z tradycji obsadzania w kokpicie tylko zawodnikow akademii Red Bulla.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kamery tego nie pokazaly ale nawet jesli nie byloby tego ogromnego wypadku na starcie do GP Wielkiej Brytanii to wyscig i tak zostalby przerwany przez wtargniecie grupki ekologow na tor. Sytuacja byla niebezpieczna.


Kamera onboardowa Tsunody:
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Patrzcie na to. Totalnie tego nie widzialem wczesniej i chyba tez nikt na to nie zwrocil uwagi a jest to absolutnie cos pieknego. Ricciardo podczas obrony przed innymi kierowcami w Austrii 2021 specjalnie ciagle wyjezdzal troche kolami poza tor na ziemie zeby syfem spod kol atakowac kierowcow z tylu i utrudniac tym im zycie. Cos absolutnie niesamowitego i przypadku tutaj nie ma.

 
Otrzymane punkty reputacji: +126
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
No to mamy ciekawa inbe w Alpine z Piastrim. Podobno ogłoszenie Alpine w sprawie kontraktu Oscara Piastriego na sezon 2023 miało miejsce bez zgody kierowcy, a on sam zaprzecza, jakoby podpisał kontrakt z fancuskim zespołem.

„Z tego co rozumiem, bez mojej zgody Alpine F1 wypuściło informację prasową dziś popołudniu, że będę jeździł dla nich w przyszłym roku. To niewłaściwe i nie podpisałem z nimi kontraktu na 2023 rok. Nie będę jeździł w Alpine w przyszłym sezonie” – napisał kierowca.

Rano media informowały, że Oscar Piastri nie podpisał jeszcze kontraktu na starty na sezon 2023 i wiele może wskazywać na to, że kierowca wolałby jeździć w McLarenie, z którym miał podpisać wstępną umowę.

 
Otrzymane punkty reputacji: +126
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Oficjalnie: FIA i F1 porozumiały się w sprawie sześciu sprintów w sezonie 2023. Areny rozgrywania przyszłorocznych sprintów na tę chwilę nie zostały jednak ustalone.
 
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Sądzicie, że jest realna szansa na odebranie Maxowi Verstapenowi mistrzostwa w tym roku? Do jutra FIA ma się odnieść do oskarżeń Mecedesa i Ferrari o przekroczenie budżetu rzekomo przez Red Bulla i Astona Martina. Coś jest na rzeczy, bo Horner i s-ka zaczynają szeroko komentować sprawę, a Wolff raczej nie wyssał tego info z palca, bo ma w FIA zaufaną wtykę Shailę Ann Rao, która już któryś raz przekazuje mu poufne informacje. W zeszłym roku była inba z tytułem, może w tym również coś się zadzieje. Na tę chwilę Fortuna jako chyba jedyny buk w PL ma pełną ofertę na klasyfikację generalną. Kurs na Leclerca 500. Myślę, że za symboliczne 5 zł warto. Ten sport to coraz większy cyrk.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Sądzicie, że jest realna szansa na odebranie Maxowi Verstapenowi mistrzostwa w tym roku? Do jutra FIA ma się odnieść do oskarżeń Mecedesa i Ferrari o przekroczenie budżetu rzekomo przez Red Bulla i Astona Martina. Coś jest na rzeczy, bo Horner i s-ka zaczynają szeroko komentować sprawę, a Wolff raczej nie wyssał tego info z palca, bo ma w FIA zaufaną wtykę Shailę Ann Rao, która już któryś raz przekazuje mu poufne informacje. W zeszłym roku była inba z tytułem, może w tym również coś się zadzieje. Na tę chwilę Fortuna jako chyba jedyny buk w PL ma pełną ofertę na klasyfikację generalną. Kurs na Leclerca 500. Myślę, że za symboliczne 5 zł warto. Ten sport to coraz większy cyrk.
Strata kasy. Nie ma na to szans. Bylby to ogromny wizerunkowy strzal w stope. Zamiota to pod dywan jak zawsze. Aha a zresztą sprawa ewentualnego przekroczenia budzetu tak w ogole dotyczy sezonu 2021. Ile zespoly wydaly w tym roku będzie wiadomo dopiero jakos za rok.
 
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Strata kasy. Nie ma na to szans. Bylby to ogromny wizerunkowy strzal w stope. Zamiota to pod dywan jak zawsze. Aha a zresztą sprawa ewentualnego przekroczenia budzetu tak w ogole dotyczy sezonu 2021. Ile zespoly wydaly w tym roku będzie wiadomo dopiero jakos za rok.
5 zł nie pieniądz, a FIA jest coś winna Wolffowi za zeszłoroczną farsę. Niech stracę, ale plułbym sobie w brodę, gdyby coś się odwaliło, a nie spróbowałbym.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Oficjalnie: Red Bull z karą finansową i ograniczeniem rozwoju bolidu za przekroczenie limitu budżetowego w sezonie 2021. Nałożono na nią grzywnę w wysokości 7 milionów dolarów oraz skrócenie czasu przeznaczonego na rozwój bolidu w tunelu aerodynamicznym i symulacjach CFD o 10% w sezonie 2023.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom