>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

sezon 2012/13 - ciekawostki, kontuzje, pytania i rozmowy na temat NBA

Status
Zamknięty.
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
kod jest na zniżkę ma wykup pakietu, a do 6 listopada dla wszystkich free, tylko trzeba mieć konto i wybrać opcję &#39;free trial&#39; za 0$. Trzeba tylko pamiętać aby do 23:59 6.11 zrezygnować z tego, bo inaczej naliczą nam jakbyśmy wykupili pakiet na cały sezon..
No to nie będę ryzykował, bo jak znam życie to zapomnę o tym i będzie niezła sumka do zapłaty ????
A tak to zostanie mi oglądanie i słuchanie rodzimego Wojtka &quot;Ułła&quot; Michałowicza ;p
edit: Zwłaszcza, że z początku pokażą trzy mecze mojego Miami ????
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ja mam pytanie odnośnie Hardena- jak to z nim jest, czy on na 100% zagra cały sezon 2012/2013 w Oklahomie czy w zimie może zmienić klub?

Każdy może zmienić klub do czasu &quot;trade deadline&quot;. A 100% pewności że zostanie nikt Ci ne da.
Dziękuję za to info, bo miałem zamiar postawić na Oklahomę... Bez Hardena nie daję im realnych szans, ten zawodnik był baaardzo ważny. No cóż, wszystko jest podporządkowane temu, by finał był rozegrany pomiędzy Miami a Lakers i taki finał na 90% będzie. Oklahoma miała BIG4, teraz już nie mają.

Witamy Lakersów w finale NBA. Nawet jak coś im nie pójdzie, to sędziowie pomogą.

Co do Bulls i kurs 17... Sądzę, że większe szanse ma wzmocniony Boston, a kurs sporo lepszy. Bulls moim zdaniem w tym roku nawet w regular season nie będą błyszczeć, nie wspominając o playoff, w którym regularnie zawodzą.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
No to nie będę ryzykował, bo jak znam życie to zapomnę o tym i będzie niezła sumka do zapłaty ????
A tak to zostanie mi oglądanie i słuchanie rodzimego Wojtka &quot;Ułła&quot; Michałowicza ;p
edit: Zwłaszcza, że z początku pokażą trzy mecze mojego Miami ????
ale jak do zaplaty bo nie rozumiem,zaplacić to możesz jedynie Ty sam karta kredytową.Nikt nie ma praw Ci nic naliczać,jak Ty to zapłacisz niby.Przyśla ci wezwanie do zapłaty czy jak.
Blaise wytłumacz bo ja nie ogarniam tego...
Ja skorzystam tylko z free pakietu,szkoda mi kasy na caly sezon bo w nocy i tak nie ma czasu oglądać a z drugiej strony wstaje rano i mam mecz zaraz na dysku w jakości HD z wycietymi reklamami.Kto wie o jakie forum chodzi to wie a kto nie niech wali na pm.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
To działa tak, że jak wykupisz na raty to co miesiąc ci ściagają z karty koło 95 zł, żeby zrezygnować musisz do nich pisać (kombinują jak zrobić żebyś nie zrezygnował) albo wyczyścić konto na jakiś czas żeby nie było z czego ściągać.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dobra ale chodzi o ten free pakiet do 6tego chyba,skoro dostaje za free to do 6tego oglądam za darmo i pozniej nieczego nie musze zgłaszać bo niby po co.Pomieszaliście troche,pakiet jest za free tak jak było rok temu i z nieczego nie trzeba pozniej rezygnowac
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
może źle zrozumiałem, ale przy zatwierdzaniu free trialu pojawiało się info, żeby pamiętać, że trzeba zrezygnować do 23:59 6 czy tam 7 listopada, bo inaczej przejdzie na płatną opcję.. Nie wiem może coś pokręciłem.
e:
If you do not cancel your subscription prior to the conclusion of the Free Trial period (ending Nov 7 at 11:59 PM ET), the payment method you provided will be billed on Nov 8 for USD$139.99. You may cancel at any time via My Account section.
nie jestem jakimś asem z anglika, ale tak to rozumiem właśnie..
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Przecież i tak przejdzie na płatną opcje bo skończy sie darmowy okres ;) tak jak było roku temu,chyba z dwa tydnie było za darmo i sie skonczyło.Niczego nie musialem zgłaszać
Ja już sie pogubiłem.Wchodze na LP zalogowany i mam takie coś

oczywiście klikam na Free Trial a tam zaraz wyskakuje gotowe pole do wypełnienia danych karty kredytowej.O co chodzi?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Co do Bulls i kurs 17... Sądzę, że większe szanse ma wzmocniony Boston, a kurs sporo lepszy. Bulls moim zdaniem w tym roku nawet w regular season nie będą błyszczeć, nie wspominając o playoff, w którym regularnie zawodzą.
Odszedł Allen tak więc moim zdaniem na Boston też się za bardzo nie opłaca grać. Znalazłem jeszcze jeden ciekawy typ na to że Chicago wygra swoją dywizję, tak naprawdę może im tylko zagrozić Indiana ale jak dla mnie to ten zespól jest o wiele słabszy i jedynie jest dobrze kreowany od jakiegoś czasu, na czarnego konia rozgrywek tak samo jak Blazers i mimo że mieli &quot;momenty&quot; dwa sezony temu to w ubiegłym grali koszmarnie, tak więc praktycznie przy równych kursach na Indianę i Bulls chyba opłaca się grać na tych drugich?
E:
Szczerze mówiąc to pod tym linkiem nic ciekawego nie ma.
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Odszedł Allen tak więc moim zdaniem na Boston też się za bardzo nie opłaca grać. Znalazłem jeszcze jeden ciekawy typ na to że Chicago wygra swoją dywizję, tak naprawdę może im tylko zagrozić Indiana ale jak dla mnie to ten zespól jest o wiele słabszy i jedynie jest dobrze kreowany od jakiegoś czasu, na czarnego konia rozgrywek tak samo jak Blazers i mimo że mieli &quot;momenty&quot; dwa sezony temu to w ubiegłym grali koszmarnie, tak więc praktycznie przy równych kursach na Indianę i Bulls chyba opłaca się grać na tych drugich?
masz tu fajny artykuł na ten temat
http://www.gwiazdybasketu.pl/miami-mistrzem-lebron-mvp-twierdza-menedzerowie-nba/
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Odejście Allena to ŻADNE osłabienie bo w jego miejsce przyszedł lepszy na ten moment Terry. W ogóle jestem pod ogromnym wrażeniem tego co Celtics zrobili w przerwie między sezonami. Tak jak w poprzednim roku mieli jeden z najwęższych składów w lidze (spora w tym zasługa kontuzji), w PO grali w 6-7 tak teraz mają jeden z najszerszych. Jedyne co martwi to brak klasowego zmiennika dla Rondo. Bradley co prawda może grać na pg ale dla Celtics bardziej na ławke by się przydał jakiś dobry podający żeby bez Rondo na parkiecie drużyna nie musiała całkowicie zmieniać stylu gry. Pierce i Garnett powinni jeszcze być w stanie grać na wysokim poziomie, Rondo pewnie tak jak co roku zrobi postęp a na ławce są tacy gracze jak Terry, Green, Sullinger/Bass, Bradley, to naprawdę dobrze wygląda. Jak nic się nie wydarzy to powinno być drugie miejsce na wschodzie w RS a w PO oprócz Miami jakieś szanse z Celtics mają może Nets i Pacers ale też wątpie. Do Bulls z wieloma wypalonymi graczami i drewniakami z łapanki na ławce to nawet nie ma co Celtics porównywać.
A Blazers to w zeszłym sezonie tankowali po pick w drafcie tak dla jasności.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Przecież i tak przejdzie na płatną opcje bo skończy sie darmowy okres ;) tak jak było roku temu,chyba z dwa tydnie było za darmo i sie skonczyło.Niczego nie musialem zgłaszać

Ja już sie pogubiłem.Wchodze na LP zalogowany i mam takie coś


oczywiście klikam na Free Trial a tam zaraz wyskakuje gotowe pole do wypełnienia danych karty kredytowej.O co chodzi?
no właśnie, bo to jest na takiej zasadzie jakbyś wykupował pakiet za 0$. Podajesz numer karty i no i nie wiem czy nie będą ściągać jeśli nie zrezygnuje się z tego ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Właśnie chyba o to chodzi...cwaniaki.Powiedzmy 30000 ludzi zapomni i już sa zarobieni.Niech spadają,podziekuje i sobie ściągne na dysk
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
W zeszłym sezonie nie trzeba było się wypisywać, w tym, jak już napisał blaise, jest taka konieczność, ale ludzie, co to za problem? Walnijcie se karteczkę na monitor z datą końca darmowego LP i po krzyku.
e: mecze pokazywane przez Canal +, znów 4 w tygodniu, więc jest tego trochę:
październik 30, 2012 Miami - Boston
listopad 2, 2012 New York - Miami
listopad 3, 2012 Miami - Denver
listopad 4, 2012 New York - Philadelphia
listopad 6, 2012 Oklahoma City - Toronto
listopad 9, 2012 Boston - Philadelphia
listopad 10, 2012 Chicago - Minnesota
listopad 11, 2012 Memphis - Miami
listopad 13, 2012 L.A. Lakers - San Antonio
listopad 16, 2012 Memphis - New York
listopad 17, 2012 L.A. Clippers - Chicago
listopad 18, 2012 New York - Indiana
listopad 20, 2012 L.A. Lakers - Brooklyn
listopad 23, 2012 Brooklyn - L.A. Clippers
listopad 24, 2012 Philadelphia - Oklahoma City
listopad 25, 2012 Brooklyn - Portland
listopad 27, 2012 Philadelphia - Dallas
listopad 30, 2012 L.A. Lakers - Denver
grudzień 1, 2012 Miami - Brooklyn
grudzień 2, 2012 New York - Phoenix
grudzień 4, 2012 Brooklyn - Oklahoma City
grudzień 7, 2012 Oklahoma City - L.A. Lakers
grudzień 8, 2012 Chicago - New York
grudzień 9, 2012 Oklahoma City - Indiana
grudzień 11, 2012 Brooklyn - New York
grudzień 14, 2012 Indiana - Philadelphia
grudzień 15, 2012 San Antonio - Boston
grudzień 16, 2012 Philadelphia - L.A. Lakers
grudzień 17, 2012 New York - Houston
grudzień 18, 2012 Miami - Minnesota
grudzień 21, 2012 New York - Chicago
grudzień 22, 2012 Miami - Utah
grudzień 23, 2012 Brooklyn - Philadelphia
grudzień 25, 2012 Miami - Oklahoma City
grudzień 28, 2012 Dallas - Denver
grudzień 29, 2012 Memphis - Denver
grudzień 30, 2012 Dallas - San Antonio
styczeń 1, 2013 Denver - L.A. Clippers
styczeń 4, 2013 L.A. Clippers - L.A. Lakers
styczeń 5, 2013 San Antonio - Philadelphia
styczeń 6, 2013 Toronto - Oklahoma City
styczeń 8, 2013 Indiana - Miami
styczeń 11, 2013 L.A. Lakers - Oklahoma City
styczeń 12, 2013 Dallas - Memphis
styczeń 13, 2013 New York - New Orleans
styczeń 15, 2013 Denver - Portland
styczeń 18, 2013 Boston - Chicago
styczeń 19, 2013 Chicago - Memphis
styczeń 20, 2013 Toronto - L.A. Lakers
styczeń 21, 2013 Memphis - Indiana
styczeń 21, 2013 New York - Brooklyn
styczeń 21, 2013 Philadelphia - San Antonio
styczeń 22, 2013 L.A. Clippers - Oklahoma City
styczeń 25, 2013 Memphis - Brooklyn
styczeń 26, 2013 Philadelphia - New York
styczeń 27, 2013 Boston - Miami
styczeń 29, 2013 Portland - Dallas
styczeń 30, 2013 Phoenix - L.A. Lakers
luty 1, 2013 Indiana - Miami
luty 2, 2013 Minnesota - New Orleans
luty 3, 2013 Boston - L.A. Clippers
luty 5, 2013 Denver - Milwaukee
luty 8, 2013 Miami - L.A. Clippers
luty 9, 2013 Cleveland - Denver
luty 10, 2013 Miami - L.A. Lakers
luty 12, 2013 Utah - Oklahoma City
luty 19, 2013 Denver - Boston
luty 22, 2013 Oklahoma City - Minnesota
luty 23, 2013 Philadelphia - Miami
luty 24, 2013 Dallas - L.A. Lakers
luty 25, 2013 Denver - L.A. Lakers
luty 26, 2013 New Orleans - Brooklyn
marzec 1, 2013 Miami - Memphis
marzec 2, 2013 Chicago - Brooklyn
marzec 3, 2013 L.A. Clippers - Oklahoma City
marzec 5, 2013 Oklahoma City - L.A. Lakers
marzec 8, 2013 Miami - Philadelphia
marzec 9, 2013 Denver - Minnesota
marzec 10, 2013 Oklahoma City - Boston
marzec 11, 2013 San Antonio - Oklahoma City
marzec 12, 2013 Orlando - L.A. Lakers
marzec 15, 2013 Indiana - L.A. Lakers
marzec 16, 2013 Philadelphia - Indiana
marzec 17, 2013 L.A. Clippers - New York
marzec 18, 2013 Phoenix - L.A. Lakers
marzec 19, 2013 Oklahoma City - Denver
marzec 22, 2013 Dallas - Boston
marzec 23, 2013 L.A. Clippers - Brooklyn
marzec 24, 2013 Minnesota - Chicago
marzec 26, 2013 Dallas - L.A. Clippers
marzec 29, 2013 San Antonio - L.A. Clippers
marzec 30, 2013 Dallas - Chicago
marzec 31, 2013 San Antonio - Miami
kwiecień 2, 2013 L.A. Lakers - Dallas
kwiecień 3, 2013 L.A. Clippers - Phoenix
kwiecień 5, 2013 Indiana - Oklahoma City
kwiecień 6, 2013 Miami - Philadelphia
kwiecień 7, 2013 L.A. Clippers - L.A. Lakers
kwiecień 9, 2013 Utah - Oklahoma City
kwiecień 12, 2013 Miami - Boston
kwiecień 13, 2013 Memphis - L.A. Clippers
kwiecień 14, 2013 Miami - Chicago
kwiecień 16, 2013 L.A. Clippers - Portland
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Akurat przypomniało mi się pytanie o LP. Nie będzie problemu jeśli bym się zrzucił ze znajomym na abonament na sezon i oglądalibyśmy na zmianę??
Czy ten LP jest tylko na 1 ip czy coś w tym stylu??
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nie bedzie problemu, moj znajomy nawet wykupil z kumplem i ogladali jednoczesnie.. ja tak nie probowalem, nie wiem czy dalej jest to mozliwe.


ja sobie ustawilem przypomnienie na telefonie, zeby nie zapomniec ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom