>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Setki darmowych spinów i €300 czekają na Ciebie w unibet!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Setki darmowych spinów i €300 czekają na Ciebie!



Promocja na maszyny slotowe w Kasynie Unibet będzie trwała przez 4 pełne tygodnie - od 19 września do 16 października! Co 7 dni będziesz mógł dostać od nas 200 darmowych spinów na naszych najpopularniejszych maszynach - wystarczy że będziesz grał na naszym &quot;slocie tygodnia&quot;! Zagraj za 20€ każdego dnia od poniedziałku do niedzieli, a w następny poniedziałek 200 darmowych spinów będzie czekało na Ciebie! 4 tydodnie to szansa na uzbieranie 800 darmowych spinów - WoW!
A to nie wszystko! Jeśli zdołasz uzbierać 800 darmowych spinów, dostaniesz od nas €300 bonusu na swoje konto Unibet!
&quot;Gry Tygodnia&quot; to:
Tydzień 1 – Gonzo’s Quest (19 Wrzesnia – 25 Wrzesnia)
Tydzień 2 – Bloodsuckers (26 Wrzesnia – 2 Października)
Tydzień 3 – Jack Hammer (3 – 9 Października)
Tydzień 4 – Dallas (10 – 16 Października)
Powodzenia!
Zasady
- Aby otrzymać 200 darmowych spinów, musisz zagrać na wskazanym slocie (gra tygodnia) każdego dnia za minimum €20 przez cały tydzien

Promocyjny link do rejestracji - zgarnij wszystkie bonusy!!
- Darmowe spiny będą dostępne w poniedziałek po zakończeniu &quot;tygodnia specjalnego&quot; na danej grze - The winnings of your free rounds is bonus money and bonus t&amp;c’s apply.
- €20 może zostać rozłożone na mniejsze kwoty( rundy itp - całkowita kwota danego dnia za którą zagrałes musi wyniesć €20 na danym slocie)
- €300 bonusu zostanie dodane dla użytkowników którzy łącznie otrzymają od nas 800 darmowych spinów
- €300 zostanie dodane do konta 17 października
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
nie dla polakow tak jak pisalem i panie marcinie nie czytaj obcych forów z błedami :p
dla polakow promocja bedzie w poniedzialek
Nie mam czasu na czytanie innych for. Kontaktuje się bezpośrednio z managerem Unibet i takie informację otrzymałem - przekazałem na forum.
 
T 135

trutek

Użytkownik
No i jest inna promocja dla nas Pytanko mam tylko, czy jest jakiś obrót od wygranej z tych 200 spinów?
200 DARMOWYCH SPINÓW KAŻDEGO TYGODNIA!
Promocja na maszyny slotowe w Kasynie Unibet będzie trwała przez 3 pełne tygodnie - od 26 września do 16 października! Co 7 dni będziesz mógł dostać od nas 200 darmowych spinów na naszych najpopularniejszych maszynach - wystarczy że będziesz grał na naszym &quot;slocie tygodnia&quot;! Zagraj za 20€ każdego dnia od poniedziałku do niedzieli, a w następny poniedziałek 200 darmowych spinów będzie czekało na Ciebie! 3 tydodnie to szansa na uzbieranie 600 darmowych spinów - WoW!
&quot;Gry Tygodnia&quot; to:
Tydzień 1 – Bloodsuckers (26 Wrzesnia – 2 Października)
Tydzień 2 – Jack Hammer (3 – 9 Października)
Tydzień 3 – Dallas (10 – 16 Października)
Powodzenia!
Zasady
- Aby otrzymać 200 darmowych spinów, musisz zagrać na wskazanym slocie (gra tygodnia) każdego dnia za minimum €20 przez cały tydzien
- Darmowe spiny będą dostępne w poniedziałek po zakończeniu &quot;tygodnia specjalnego&quot; na danej grze - The winnings of your free rounds is bonus money and bonus t&amp;c’s apply.
- €20 może zostać rozłożone na mniejsze kwoty( rundy itp - całkowita kwota danego dnia za którą zagrałes musi wyniesć €20 na danym slocie)
- Unibet zastrzega sobie prawo do przerwania/wycofania promocji
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No i co w tym dziwnego? Przeważnie wygrane z darmowych rund są bonusem i trzeba je obrócić. Nie wiem tylko ile x wynosi obrót w unibet. Ps. źle zrozumiałem myślalem że aby dostać darmowe rundy wystarczy zagrać za 20 euro w danym tygodniu, to nawet mogło by się opłacać. A tu trzeba grać za 20 euro dziennie czyli 140 euro. To jednak sporo.
 
Do góry Bottom