>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Setki darmowych spinów i €300 czekają na Ciebie w unibet!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Setki darmowych spinów i €300 czekają na Ciebie!



Promocja na maszyny slotowe w Kasynie Unibet będzie trwała przez 4 pełne tygodnie - od 19 września do 16 października! Co 7 dni będziesz mógł dostać od nas 200 darmowych spinów na naszych najpopularniejszych maszynach - wystarczy że będziesz grał na naszym &quot;slocie tygodnia&quot;! Zagraj za 20€ każdego dnia od poniedziałku do niedzieli, a w następny poniedziałek 200 darmowych spinów będzie czekało na Ciebie! 4 tydodnie to szansa na uzbieranie 800 darmowych spinów - WoW!
A to nie wszystko! Jeśli zdołasz uzbierać 800 darmowych spinów, dostaniesz od nas €300 bonusu na swoje konto Unibet!
&quot;Gry Tygodnia&quot; to:
Tydzień 1 – Gonzo’s Quest (19 Wrzesnia – 25 Wrzesnia)
Tydzień 2 – Bloodsuckers (26 Wrzesnia – 2 Października)
Tydzień 3 – Jack Hammer (3 – 9 Października)
Tydzień 4 – Dallas (10 – 16 Października)
Powodzenia!
Zasady
- Aby otrzymać 200 darmowych spinów, musisz zagrać na wskazanym slocie (gra tygodnia) każdego dnia za minimum €20 przez cały tydzien

Promocyjny link do rejestracji - zgarnij wszystkie bonusy!!
- Darmowe spiny będą dostępne w poniedziałek po zakończeniu &quot;tygodnia specjalnego&quot; na danej grze - The winnings of your free rounds is bonus money and bonus t&amp;c’s apply.
- €20 może zostać rozłożone na mniejsze kwoty( rundy itp - całkowita kwota danego dnia za którą zagrałes musi wyniesć €20 na danym slocie)
- €300 bonusu zostanie dodane dla użytkowników którzy łącznie otrzymają od nas 800 darmowych spinów
- €300 zostanie dodane do konta 17 października
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
nie dla polakow tak jak pisalem i panie marcinie nie czytaj obcych forów z błedami :p
dla polakow promocja bedzie w poniedzialek
Nie mam czasu na czytanie innych for. Kontaktuje się bezpośrednio z managerem Unibet i takie informację otrzymałem - przekazałem na forum.
 
T 135

trutek

Użytkownik
No i jest inna promocja dla nas Pytanko mam tylko, czy jest jakiś obrót od wygranej z tych 200 spinów?
200 DARMOWYCH SPINÓW KAŻDEGO TYGODNIA!
Promocja na maszyny slotowe w Kasynie Unibet będzie trwała przez 3 pełne tygodnie - od 26 września do 16 października! Co 7 dni będziesz mógł dostać od nas 200 darmowych spinów na naszych najpopularniejszych maszynach - wystarczy że będziesz grał na naszym &quot;slocie tygodnia&quot;! Zagraj za 20€ każdego dnia od poniedziałku do niedzieli, a w następny poniedziałek 200 darmowych spinów będzie czekało na Ciebie! 3 tydodnie to szansa na uzbieranie 600 darmowych spinów - WoW!
&quot;Gry Tygodnia&quot; to:
Tydzień 1 – Bloodsuckers (26 Wrzesnia – 2 Października)
Tydzień 2 – Jack Hammer (3 – 9 Października)
Tydzień 3 – Dallas (10 – 16 Października)
Powodzenia!
Zasady
- Aby otrzymać 200 darmowych spinów, musisz zagrać na wskazanym slocie (gra tygodnia) każdego dnia za minimum €20 przez cały tydzien
- Darmowe spiny będą dostępne w poniedziałek po zakończeniu &quot;tygodnia specjalnego&quot; na danej grze - The winnings of your free rounds is bonus money and bonus t&amp;c’s apply.
- €20 może zostać rozłożone na mniejsze kwoty( rundy itp - całkowita kwota danego dnia za którą zagrałes musi wyniesć €20 na danym slocie)
- Unibet zastrzega sobie prawo do przerwania/wycofania promocji
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No i co w tym dziwnego? Przeważnie wygrane z darmowych rund są bonusem i trzeba je obrócić. Nie wiem tylko ile x wynosi obrót w unibet. Ps. źle zrozumiałem myślalem że aby dostać darmowe rundy wystarczy zagrać za 20 euro w danym tygodniu, to nawet mogło by się opłacać. A tu trzeba grać za 20 euro dziennie czyli 140 euro. To jednak sporo.
 
Do góry Bottom